شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۲۲May 2022 21
جستجوی پیشرفته

خبرهای اقتصادی

جدیدترینمهم
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش حق عائله مندی بازنشستگان کشوری خبر داد.
سلام نو / ربیع   ۵ ساعت پیش   + ۱۱۵ سایت دیگر  
ثبت نام از جاماندگان یارانه، طبق تکلیف قانون بودجه 1401 انجام می شود که از 27 اردیبهشت ماه آغاز شد.
علی ربیعی سخنگوی دولت روحانی در روزنامه اعتماد نوشت:گزارشگر ویژه سازمان ملل در کنفرانس مطبوعاتی یادآوری کرد که تحریم ها 100 تا 120 میلیارد دلار از دارایی های ایران را مسدود کرده و موجب افزایش قیمت کالاهای وارداتی و کاهش کیفیت آنها شده است. ...
لحظه آخر      
امروزه مساجد بسیاری به لحاظ قدمت تاریخی، الگوی معماری و نقش های بی نظیر هنری، مورد توجه پژوهشگران و توریست ها قرار گرفته اند. در این مطلب می خواهیم با چند مسجد خاص با معماری جالب آشنا شویم.
تازه نیوز   ۲۲ دقیقه پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
تامین اجتماعی باید از دولت درخواست کند مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان هر چه سریعتر ابلاغ شود.
سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با مساعدت مجلس شورای اسلامی و دولت، میانگین حقوق کارکنان وظیفه نیرو های مسلح در سال 1401 به نسبت سال 1400 به میزان 115 درصد رشد یافته و از مبلغ یک میلیون و490هزار تومان در فروردین سال گذشته به 3 میلیون و 200 هزار تومان افزایش ...
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کلاهبرداری 10 میلیارد تومانی سبدگردان صوری بورس در فضای مجازی خبر داد. *** سبدگردان صوری بورس دستگیر شد به گزارش صنایع ، علی ولی پور گودرزی در خصوص شناسایی کلاهبرداری فردی که خود را مشاور بازار سرمایه معرفی می کرد، اظهار کرد: ...
دنیای معدن   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای معدن- یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز و فردا کردن در مورد افزایش حقوق بازنشستگان خیلی به مصلحت نیست آقایان هرچه زودتر تصمیم بگیرند.
رئیس جمهور با بیان این که قرار است در کشور تصمیم های سختی بگیریم، گفت: شاید برخی موافق نباشند اما این نگاه نقادانه ما را به افق روشنی که پیش روی اقتصاد است رهنمود می کند.
ناطقان   ۱ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
بررسی وضعیت بازار کالاهای اساسی و اقلام ضروری خانوار در هفته اول خرداد 1401 حاکی از افزایش قیمت برنج، حبوبات و لبنیات در مغازه ها است ضمن اینکه قیمت مرغ و تخم مرغ به زیر نرخ مصوب رسیده است.
چند ثانیه   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اسبق بانک مرکزی گفت: به نفعمان است در برجام به توافق برسیم هرچند که امریکا باز هم مثل ترامپ عهدشکنی کند/منافع این کار بیش از زیانش است عادلی: به نفعمان است در برجام به توافق برسیم هرچند که امریکا باز هم مثل ترامپ عهدشکنی کند/منافع این کار بیش از زیانش است ...
روز نو   ۲ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
سهمیه بندی بنزین از ساعت صفر روز جمعه، 24 آبان ماه سال 1398 بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، برای همه وسائط نقلیه بنزین سوز آغاز شد.
سلام نو / نواندیش   ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مافیای گوشت سیاستی جز بالا بردن نرخ ها در بازار داخلی را دنبال نمی کند چراکه واردات توجیه پذیر می شود متاسفانه عملکرد دولت به نفع این افراد هدایت شده است. اینجا این پرسش مطرح است که آیا وقت آن نرسیده است که دولت به جای فشار بر روی تولیدکنندگان بازار گوشت، را کنترل کند؟
سلام نو / فرارو   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رعایت نکردن اصول بهداشتی در مدیریت توله ها در روزهای اول، لمس توله ها بدون دستکش، مواجه با توله ها بدون ماسک، شیر دادن غیر اصولی توله ها مواردی بود که تصاویر منتشر شده از سوی خود مسئولان پروژه آنها را به وضوح نشان می داد و باعث تلف شدن دو توله شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۵:۲۱    
با اتمام اردیبهشت ماه، اصلاحات یارانه ای دولت به نقطه ای تازه خواهد رسید، نقطه ای که هنوز مشخص نیست پس از عبور از آن حمایت های معیشتی از مردم به چه شکل ادامه پیدا خواهد کرد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
علی اصغر آهنی ها گفت: در اجرای مصوبات شورای عالی کار نباید بین بخش خصوصی و بخش دولتی و عمومی تبعیض ایجاد شود.
اهر خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون 15هزار خودروی دولتی به مادران دارای فرزند دوم و بیشتر تعلق گرفته است که این آمار مطابق با تعداد درخواست کنندگان واقعی و دارای شرایط قانونی است.
خبر خودرو   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت گازپروم روسیه صادرات گاز به فنلاند را در پی امتناع این کشور از پذیرش مکانیزم جدید پرداخت پول گاز، قطع کرد. به گزارش ایسنا، شرکت گازپروم اکسپورت به دلیل تحریمهایی که علیه روسیه بر سر حمله به اوکراین وضع شده است ...
رکنا   ۳۸ دقیقه پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: طبق قانون بودجه امسال 187 شرکت با درصد دارایی های مختلف و 300 عنوان دارایی متنوع دولت در دستور واگذاری قرار دارد.
رسول فرخی میکال گفت: در این شرایط حساس و در جراحی اقتصادی کنونی باید مراقب باشیم که با اطلاعات غلط و داده های ناکافی حق الناس زیرپا گذاشته نشود.
شعار سال   ۳۸ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
ایران در رتبه بندی تولید خودرو جهان جایگاهی ندارد و سالانه حدود یک میلیون دستگاه خودرو با کیفیتی که همه می دانند تولید می کند. اما خیلی جالب است بدانید در ژاپن 10 کمپانی خودروسازی و در کره جنوبی 5 کمپانی خودروسازی و در ایران 18 کمپانی خودروسازی فعال هستند!
رویداد 24   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس کانون کارگران بازنشسته تبریز ضمن بیان اینکه تامین اجتماعی باید از دولت درخواست کند مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان هر چه سریعتر ابلاغ شود، گفت: عده ای با سنگ اندازی در تصویب این مصوبه دل دشمنان انقلاب را شاد می کنند.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
رامین اناری گفت: باید در طرح ساماندهی، نیروهای قراردادی و شرکتی ارگان های دولتی همزمان تبدیل وضعیت شوند.
اگر جامانده یارانه جدید هستید و تاکنون برای ثبت درخواست اعتراض خود اقدام نکردید، تا پایان امروز فرصت دارید برای ثبت درخواست به سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه کنید.
ایثار   ۴ ساعت پیش    
مدیر امور ایثارگران قوه قضائیه با اشاره به تبدیل وضعیت شغلی ایثارگران در قوه قضائیه، گفت: حدود 2000 نفر مشمول این تبدیل وضعیت هستند که تا پایان سال گذشته حدود 60 درصد این عزیزان به صورت قطعی تبدیل وضعیت شدند.
حادثه 24   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - رتبه بندی معلمان تصویب شده و قطعا در آینده ای بسیار نزدیک شاهد اجرای آن خواهیم بود و از اول شهریورماه نیز در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد. نوری، وزیر آموزش و پرورش گفت: رتبه بندی معلمان یکی دیگر از کار های مهم دولت بود که 10 سال در بروکراسی اداری معطل مانده بود. ...
اقتصادگردان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با فروکش بیماری کرونا در کشور، اگر چه ستاد مقابله با کرونا در سال جاری به مساله تعیین سقف افزایش اجاره بها ورود نکرد، اما جای خود را به ستاد تنظیم بازار داده است تا سقف افزایش اجاره بها در تهران حداکثر 25 درصد و سایر شهرها 20 و 15 درصد اعلام شود.
دنا پلاس اتوماتیک مدل 1401 هم اکنون در قیمت 500 میلیون تومان در بازار خودرو کشور موجود است. اما دنا معمولی 1401 به 392 میلیون تومان رسید.
نواندیش   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی جزئیات افزایش حقوق سربازان در سال جاری را تشریح کرد. به گزارش تسنیم؛ سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که با مساعدت مجلس شورای اسلامی و دولت ...
برق نیوز   ۲ ساعت پیش    
طی حکمی از سوی علی اکبرمحرابیان وزیر نیرو، مدیرعامل جدید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی منصوب می شود. طرزطلب بعنوان اولین مدیرعامل برق حرارتی ایران مهرماه 1394 بجای مجید صالحی مدیرعامل وقت سازمان توسعه برق ایران منصوب شده بود ...
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارزش واحد پول روسیه در برابر دلار به بالاترین حد خود در چهار سال گذشته و در برابر یورو به بالاترین سطح در هفت سال گذشته رسیده است.
 
 
 

جدیدترین خبرهای اقتصادی

باشگاه خبرنگاران   ۲ دقیقه پیش    
رئیس مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی گفت: صاحبان مشاغل مکلفند اظهارنامه مالیات عملکرد سال 1400 را حداکثر تا پایان خرداد به صورت الکترونیکی تسلیم کرده و در صورت رعایت شرایط، از 36 میلیون تومان معافیت مالیاتی سال 1400 برخوردار شوند.
تحلیل بازار   ۲ دقیقه پیش    
سلاجقه مدیرعامل ایساکو در خصوص نگرانی احتمالی مشتریان در مورد قیمت قطعات، گفت: تا حد امکان در کنار مشتریان هستیم و ایساکو سعی دارد با ارائه راهکارهای مناسب ایجاد طیب خاطر برای مشتریان ایجاد کند.
خبرگزاری صنایع   ۳ دقیقه پیش    
بررسی بازار ارز نشان می دهد قیمت دلار تا ساعت 16 امروز (31 اردیبهشت) 304700 است. *** قیمت طلا، سکه و ارز به گزارش صنایع ، بررسی بازار ارز نشان می دهد قیمت دلار تا ساعت 16 امروز (31 اردیبهشت) 304700 است. در ادامه می توانید جدول لیست قیمت طلا ، سکه و ارز تا ساعت 16 امروز را مشاهده نمایید: ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در "نخستین رویداد بین المللی خصوصی سازی در اقتصاد ایران" بر لزوم احیای اعتماد عمومی نسبت به مسئله واگذاری در بین سرمایه گذاران تأکید کرد.
بانک ملی   ۴ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد رضا فرزین در اولین کارگاه بانکداری سرمایه گذاری برگزار شد، تاکید کرد: استراتژی جدید بانک بر پنج محور بانکداری های شرکتی، سرمایه گذاری، تجاری، خرد و دولتی استوار است ...
راه پرداخت   ۴ دقیقه پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. قمار بر سر رویاها؛ این شاید خلاصه آن چیزی است که امروز در صفحات اینستاگرامی برخی سلبریتی ها و اینفلوئنسرها در حال رخ دادن است ...
خبرگزاری برنا   ۴ دقیقه پیش    
هفتاد و پنجمین نشست علمی-تخصصی با عنوان " ظرفیت های تجارت منطق ه ای انرژی و راهبردهای پیشنهادی " با مشارکت فعال جامعه علمی، پژوهشی، دانشگاهی، اندیشگاهی، صاحب نظران، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی ملّی و استانی به صورت مجازی برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۴ دقیقه پیش    
در آخرین هفته اردیبهشت 1401 نرخ سود وام مسکن به 26.8 درصد رسید و رکورد بالایی را ثبت کرد. بررسی وضعیت نرخ سود در سایر بازارهای مالی نیز نشان می دهد در بازار بین بانکی نرخ سود به 20.57 درصد رسیده که بالاترین میزان در بازه 5 ماهه بوده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۶ دقیقه پیش    
جمعیت ایران رو به کاهش است و برآوردها نشان می دهد در صورت تدوام این وضعیت و عدم رشد تا سال 1430، یعنی تنها 30 سال دیگر با ترکیب سنی جدید، کشور به سمت و سوی سالمندی یا پیری جمعیت حرکت کند ...
تجارت گردان   ۶ دقیقه پیش    
نشست کمیسیون مالی و اقتصاد شهری مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران به میزبانی شهرداری کرمان و با حضور محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، دکتر احمدی مدیرعامل بانک شهر، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان، اعضای مجمع شهرداران کلان شهرهای کشور و ... برگزار شد.
شبستان   ۶ دقیقه پیش    
دهقانی فیروز آبادی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در طول 40 سال فعالیت پرافتخار خود فراز و فرودهایی را پشت سر گذاشته و افراد بسیاری برای رشد و بالندگی آن تلاش کرده اند. این دانشگاه سرمایه و ثروت ملی و متعلق به همه مردم کشور است.
اقتصاد آنلاین   ۶ دقیقه پیش    
ارزش سهام عدالت، 0.6درصد کاهش یافت.
سلام نو   ۷ دقیقه پیش    
قربانزاده، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: با توجه به تکلیف بودجه در خصوص واگذاری سهام عدالت، بخشی از 187 شرکت، در قالب سهام عدالت به جاماندگان واگذار و 6 دهکی که سهام عدالت ندارند، امسال سهامدار می شوند.
رکنا   ۷ دقیقه پیش    
رکنا:مهندس مرسل صالحی مدیر دفتر مدیریت مصرف برق اصفهان در برنامه انتقادی، اجتماعی گفتگو هفته عنوان کرد:به طور معمول هر ساله 3 درصد رشد مصرف برق داریم که با ورود رمز ارزهای غیر مجاز این میزان افزایش پیدا می کند.
شما نیوز   ۸ دقیقه پیش    
اختتامیه جشنواره فروش بیمه های زندگی نیمه دوم سال 1400در مرکز سالن اجتماعات هتل آهوان چابکسر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۸ دقیقه پیش    
چرا تیر اعتراضی ضد انقلاب به سنگ خورد؟ تکلیف عادلانه کردن توزیع یارانه ها بر عهده دولت دوازدهم بود اما اجرای آن همتی از جنس همت مرد میدان را می طلبید ...
ایرنا   ۸ دقیقه پیش    
لارستان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی لارستان فارس گفت: 60 تن روغن خوراکی ،حدود 130 تن برنج خارجی و 27 تن هم شکر توقیف شده و احتکاری که ظرف روزهای گذشته در برخی انبارها و فروشگاه ها به صورت غیرمجاز انباشت شده بود با هماهنگی های لازم و از امروز شنبه 31 اردیبهشت ماه 1401 در سطح بازار توزیع خواهد شد.
شما نیوز   ۸ دقیقه پیش    
در ادامه جلسات هم اندیشی مدیرعامل، اعضا هیأت عامل و مدیران ستادی با مدیران و رؤسای شعب اولین جلسه آن در سال 1401 در روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه 1401 مصادف با سالروز آغاز فعالیت شرکت بیمه کارآفرین در سالن اجتماعات هتل آهوان چابکسر برگزار شد.
شهر بورس   ۹ دقیقه پیش    
ثبت نام اینترنتی وام ضروری 12 میلیونی بازنشتگان تا پایان روز شنبه 31 اردیبهشت 1401 مهلت دارد.
اقتصاد آنلاین   ۹ دقیقه پیش    
سال 97 بود که شورای اقتصاد با ابلاغ مصوبه ای جایگزین کردن سوخت طبیعی سی ان جی با بنزین در خودروهای عمومی را آغاز کرد و پس از افزایش قیمت بنزین در آبان ماه 98، روند اجرای آن سرعت گرفت و پس از عقد قرارداد با شرکت های مختلف سازنده کیت و مخزن سی ان جی ...
وزارت نفت   ۹ دقیقه پیش    
وزیر نفت دستورالعمل اجرای دوره های فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مرکز علمی و تحقیقاتی را به معاونت ها و ارکان ذی ربط در وزارت نفت ابلاغ کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۰ دقیقه پیش    
اقتصادنیوز : صرافی ملی در آخرین روز اردیبهشت 1401 صرافی ملی با یکم اتفاق عجیب همراه بود.
مثلث آنلاین   ۱۰ دقیقه پیش    
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری درباره افزایش حق عائله مندی و اولاد بازنشستگان زیرپوشش این صندوق در سال 1401 توضیح داد.
ایمنا   ۱۰ دقیقه پیش    
سایپا، پیش فروش یک ساله خودرو ساینا S و انواع کوییک را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز کرد؛ پس از ثبت نام، قرعه کشی این طرح فروش برگزار می شود.
ایانا   ۱۱ دقیقه پیش    
معاون امور تولیدات دامی وزات جهاد کشاورزی از اختصاص 165 هزار میلیارد ریال تسهیلات به تولیدکنندگان گوشت قرمز ، مرغ، شیر و تخم مرغ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۱ دقیقه پیش    
عادلانه ترین شیوه توزیع یارانه کدام است؟ این سوال را در میان مردم مطرح کردیم تا مشخص شود کدام شیوه از پرداخت یارانه رضایت شما را به همراه دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۲ دقیقه پیش    
"نمونه ای از عالی ترین آرمان ها، صداقت، شجاعت، و تعهد به انجام آنچه برای همه آمریکایی ها بهترین بود. کمک های او به ملت میراث ماندگاری بر جای گذاشت" این جملات، تمجید جروم پاول رئیس فدرال رزو از پاول والکر هنگام درگذشت وی است ...
شما نیوز   ۱۳ دقیقه پیش    
در کارگروه بیمه های درمان سندیکای بیمه گران ایران از خدمات دکتر عطری در 8 سال حضور به عنوان دبیر در این کارگروه تقدیر بعمل آمد.
شما نیوز   ۱۳ دقیقه پیش    
اولین جلسه شورای هماهنگی معاونین فنی شرکت های بیمه عضو سندیکا در سال جدید ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 26 اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس هتل اسپیناس تهران به میزبانی بیمه سامان برگزار گردید.
نبض بورس   ۱۳ دقیقه پیش    
امروز شنبه 31 اردیبهشت 1401 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴ دقیقه پیش    
مهندس عاصم یوسفی گفت: وزیر محترم ورزش و جوانان هفته گذشته بیان داشتند ورزش در کشور نباید گران شود و به ما هم ابلاغ کردند، ما نیز توصیه و تاکید داشتیم که مراقب تعرفه ها باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۶ دقیقه پیش    
مدیر فناوری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: سود جاماندگان سهام عدالت که شماره شبا اعلام کرده اند، از فردا واریز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۶ دقیقه پیش    
نهمین همایش بین المللی علوم شناختی روز های 28 و29و 30 اردیبهشت ماه با مشارکت موسسه آموزش عالی علوم شناختی و دانشگاه خوارزمی در تالار 17 شهریور دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۷ دقیقه پیش    
در دو ماه گذشته 410 واحد متخلف در چهارمحال و بختیاری شناسایی و به تخلف آن ها رسیدگی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۷ دقیقه پیش    
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت گیلان با اشاره به برخی از حواشی اخیر پیرامون آغاز دوره جدید ثبت نام سهام عدالت برای جا ماندگان گفت: ثبت نام برای متقاضیان جدید آغاز نشده و منتظر اعلام فراخوان هستیم.
نبض بازار   ۱۷ دقیقه پیش    
روز دوشنبه قیمت طلا ثابت می ماند وبا تغییر قیمت جهانی طلا، طبیعتا قیمت ها هم دچار تغییر خواهند شد.
دنیای بانک   ۱۸ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران ، در مراسمی که به همین منظور برگزار شد، چک مساعدت مالی کارکنان بانک رفاه کارگران استان کرمان توسط موسوی مقدم مدیر شعب این استان به کانون هموفیلی شهر کرمان تقدیم شد. ...
شما نیوز   ۱۸ دقیقه پیش    
مدیرعامل بیمه دانا از تولید بیش از دوهزار میلیارد تومانی حق بیمه تولیدی این شرکت و رشد 135 درصدی آن در شاخص فروش در دو ماه ابتدایی سال جاری خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۸ دقیقه پیش    
کسب و کار نیوز- رئیس کل بانک مرکزی در جدیدترین اظهارات خود اعلام کرد شبکه بانکی باید گشایش اعتبارات ریالی داخلی برای بنگاه های تولیدی بخش خصوصی را به طور ویژه دنبال کند و بانک مرکزی، بانک هایی را که در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند را حتما تشویق و حمایت می کند.
دنیای بانک   ۱۸ دقیقه پیش    
بر همین اساس فهرست تسهیلات غیرجاری هر بانک را نیز می توان مشاهد کرد. شایان ذکر است به استناد فصل اول ماده 1 بند 1-8- آیین نامه تسهیلات و تعهدات کلان موضوع بخشنامه شماره 92/2442553 مورخ 1382/08/16 ...
روند بازار   ۱۸ دقیقه پیش    
قیمت دلار در صرافی ملی رقم 25 هزار و 633 تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی ملی 28 هزار و 183 تومان اعلام شد. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، امروز شنبه 31 اردیبهشت 1401 قیمت دلار در صرافی ملی رقم 25 هزار و 633 تومان اعلام شد ...
شبستان   ۱۸ دقیقه پیش    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه در زمینه اعطای تسهیلات فرزندآوری توجه ویژه ای به استان صورت گیرد، گفت: یکی از عوامل که می تواند در زمینه تولید دانش بنیان موثر و سازنده باشد، ارایه تسهیلات به فعالان این عرصه است.
مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: 517 دفتر مشاوره کارآفرینی در سطح کشور فعال است که امسال طرح رتبه بندی این دفاتر انجام خواهد شد.
شما نیوز   ۱۸ دقیقه پیش    
در سفر امروز مدیرعامل بیمه میهن و هیأت همراه به رشت، روند فعالیت های بیمه ای شعبه گیلان، وضعیت عملکرد، تعاملات و همکاری های آن با بیمه گذاران و بخش های مختلف استان، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
فرارو   ۱۸ دقیقه پیش    
فرارو - قیمت انواع سکه پارسیان امروز شنبه 31 اردیبهشت 1401 نسبت به آخرین نرخ روز پنجشنبه 27 اردیبهشت 1401 ثابت ماند و سکه یک گرمی پارسیان امروز یک میلیون و 630 هزار تومان معامله شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۸ دقیقه پیش    
فورد رنجر وایلدتراک اکنون با یک صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی استاندارد موجود است.
ایلنا   ۱۹ دقیقه پیش    
مطابق تأکید و دستور مدیرعامل سازمان، روند پرداخت حقوق ماه جاری به نوعی برنامه ریزی شده که پرداخت حقوق ماهانه کارکنان نیز پس از پرداخت کامل حقوق بازنشستگان انجام شود.
راه پرداخت   ۱۹ دقیقه پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. معمولاً وقتی درباره خرید اقساطی صحبت می کنیم، اولین چیزی که به ذهنمان می رسد، داشتن ضامن و در صف ماندن های طولانی برای دریافت تسهیلات است ...
خبرگزاری تسنیم   ۲۰ دقیقه پیش    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: صادرات تخم مرغ نطفه دار به میزان 5 میلیون عدد در ماه و جوجه یک روزه به میزان یک میلیون قطعه در روز به منظور مدیریت تولید و بازار گوشت مرغ و جوجه یک روزه آزاد شد.
حوزه   ۲۰ دقیقه پیش    
حوزه/ طبق آمارها، مهم ترین علل کاهش میل به فرزندآوری در جامعه، احساس عدم امنیت اقتصادی و معیشتی، کاهش نرخ ازدواج و همچنین ترویج سبک زندگی فردگرایانه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۱ دقیقه پیش    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی از تخصیص 20 هزار میلیارد تومان برای تامین نقدینگی تولیدکنندگان بخش کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲۲ دقیقه پیش    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با توجه به وضعیت تورم بازنگری در بحث تعرفه های دفاتر اسناد رسمی را در دستور کار قرارداده ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۲۲ دقیقه پیش    
سرپرست امور انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ایران دومین ذخایر گاز و نفت است و ایران در واقع در چهار راه انرژی واقع شده است، ولی متاسفانه در حیطه دیپلماسی انرژی چندان موفق نبوده است.
صدای بورس   ۲۲ دقیقه پیش    
قیمت نفت خام برای چهارمین هفته پیاپی با افزایش روبه رو شد.
خبرگزاری دانشجو   ۲۲ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه سمنان از پذیرش دو پژوهشگر پسا دکتری جدید در این دانشگاه خبر داد و گفت: با پذیرش دو پژوهشگر دیگر تعداد محققان پسا دکتری در این دانشگاه به هشت نفر افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۲۲ دقیقه پیش    
گروه استان ها- وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی گفت: باوجود اینکه در پایان دولت قبلی می گفتند دولت جدید قادر به پرداخت حقوق نخواهد بود ولی در حال حاضر حتی یک روز هم عقب افتادگی در پرداخت حقوق بازنشستگان نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۲۴ دقیقه پیش    
گروه استان ها - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سامانه اطلاعاتی رفاه ایرانیان نیازمند بازنگری است، این سامانه یک طرفه است و امکان اصلاح اطلاعات خانواده ها در این سامانه وجود ندارد.
ایلنا   ۲۴ دقیقه پیش    
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: هنوز صورت جلسه شورای عالی مسکن ابلاغ نشده است و سازمان برنامه و بودجه معتقد است که در تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی یارانه های سنگینی اعمال می شود ما تاکید می کنم اگر وام مسکن روستایی 100 میلیون تومان باقی بماند با حجم عمده ای از واحد های مسکونی ...
ایلنا   ۲۴ دقیقه پیش    
شماری از کارگران و کارکنان بازنشسته ساکن خانه های سازمانی مجتمع نی شکر هفت تپه، صبح امروز شنبه 31 اردیبهشت ماه در مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.
خبرگزاری برنا   ۲۵ دقیقه پیش    
گزارش های رسیده از کشورهای منطقه حاکی از تاثیر طرح عادلانه کردن توزیع یارانه کالاهای اساسی در ایران بر بازار کشورهای منطقه دارد.
راهبرد معاصر   ۲۵ دقیقه پیش    
حقوق اردیبهشت ماه همراه با معوقه افزایش ده درصد سالانه + حق الزحمه امتحانات شاغلین رسمی وپیمانی بصورت نظام هماهنگ (پایا) در حال واریز می باشد.
ایسکانیوز   ۲۵ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نشست خبری چهلمین سالگرد تأسیس دانشگاه گفت: آموزش از حافظه محوری به سمت آموزشِ بستر ساز و اشتغال دانش بنیان تغییر یافته و مقاله های غیر هدفمند به پژوهش های حل مسأله تبدیل شده است.
شما نیوز   ۲۶ دقیقه پیش    
بر اساس ابلاغ بانک مرکزی، ساعت کاری سامانه ساتنا در بانک سامان تغییر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۲۶ دقیقه پیش    
شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ های چند رشته ای فعال در صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی، فولادی و نیروگاهی، با افزایش قیمت نفت و ثبات در قیمت فلزات اساسی عملکرد مناسبی را به ثبت رسانده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۲۷ دقیقه پیش    
نیکزاد گفت: رئیس جمهور با پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی موافقت کرده، اما هنوز سازمان برنامه و بودجه با نرخ سود 5 درصد آن موافقت نکرده است.
الف   ۲۸ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری نشست علمی-تخصصی با عنوان " ظرفیتهای تجارت منطقه ای انرژی و راهبردهای پیشنهادی" برگزار شد. هفتاد و پنجمین نشست علمی-تخصصی با عنوان " ظرفیتهای تجارت منطقه ای انرژی و راهبردهای پیشنهادی " با مدیریت علمی مهندس صابر میرزائی ...
دانا   ۲۹ دقیقه پیش    
سید مهدی طبیب زاده گفت: یکی از بهترین خدمات اتاق بازرگانی که سبب بی نیازی ادارات و واحد های صنعتی از مراجعه حضوری به اتاق می شود ایجاد بسترهای مجازی و الکترونیک است.
اصفهان امروز آنلاین   ۳۱ دقیقه پیش    
در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، در شرکت فولاد مبارکه طراحی برنامه عملیاتی و اتخاذ راهبردی برای فرهنگ سازی جمعیت و ترویج فرزندآوری در اولویت قرار گرفته و سیاست های تشویقی متنوعی در این خصوص در حال تدوین است که امید است به کمک آن ها بتوان به اهداف کلان کشور در خصوص جمعیت و خانواده دست یافت.
همت خبر   ۳۱ دقیقه پیش    
اداره کل بررسی و نظارت بر طرح ها پست بانک ایران بخشنامه تامین مالی بخش IT و ICT از محل منابع داخلی بانک را به شعب بانک در سراسر کشور ابلاغ کرد.
خبرگزاری برنا   ۳۱ دقیقه پیش    
نماینده مجری طرح سد میرداماد گرگان با بیان اینکه اعتبار این طرح در سال جاری حدود 14 میلیارد تومان است از آغاز استملاک اراضی سد میرداماد گرگان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۳۱ دقیقه پیش    
گروه استان ها- نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی بر حرکت در مسیر کشاورزی دانش بنیان تاکید کرد و گفت: کشوری که می تواند در حوزه ویروس کرونا واکسن ساخته و امنیت زیستی ایجاد کند، در حوزه کشاورزی می تواند با علم گیاه پزشکی به نتایج مطلوب برسد.
مثلث آنلاین   ۳۱ دقیقه پیش    
دبیر خانه کارگر قزوین خواستار تسریح در صدور احکام افزایش حقوق بازنشستگان قبل از پایان اردیبهشت شد.
سبلان ما   ۳۱ دقیقه پیش    
به گزارش سبلان ما ، مهدی مسکنی معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز در جمع اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون و کارشناسان حوزه تعاون استان اردبیل گفت: ایدئولوژی ما در حوزه تعاون این است که کار را تنها با مردم می توان جلو برد. ...
رهیاب   ۳۱ دقیقه پیش    
رئیس اداره منابع آب ایذه و باغملک از ممنوع شدن کشت محصولات پر آب بر در اراضی شهرستان های ایذه، دزپارت و باغملک خبرداد.
راهبرد معاصر   ۳۱ دقیقه پیش    
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: افراد مجردی که یارانه آن ها قطع شده یا تاکنون یارانه نمی گرفتند، می توانند ثبت نام دریافت یارانه انجام دهند.
خبرگزاری برنا   ۳۱ دقیقه پیش    
در دیدار مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با استاندار فارس، دکتر ایمانیه بر تدوین برنامه اجرایی انرژی استان فارس در بخش گاز طی 3 ماه آینده تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۳۱ دقیقه پیش    
سفر اخیر معاون وزیر صمت به افغانستان و انجام مذاکرات با مقامات این کشور برای آغاز مشارکت های معدنی شرکت های ایرانی با این کشور می تواند به نوعی نقطه عطفی در بخش معدن و صنایع معدنی ایران محسوب شود.
خانه خشتی   ۳۳ دقیقه پیش    
سرپرست فرمانداری رفسنجان، مردمی کردن یارانه ها و ساماندهی اقتصاد کشور را در دولت سیزدهم کاری ضروری و مفید دانست و گفت: آثار اجرای این طرح در سفره های مردم به طور عادلانه مشهود خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۳۳ دقیقه پیش    
درحالیکه گزارش ها حاکی از قاچاق گسترده گندم از افغانستان به پاکستان است، طالبان به گمرک های این کشور دستور داد تا از صادرات و قاچاق گندم جلوگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۳۵ دقیقه پیش    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: قرار نیست کالابرگ به فروشگاه های خاص تخصیص پیدا کند بلکه کل فروشگاه ها از طریق دستگاه های کارت خوان متصل به سیستم کالابرگ الکترونیک متصل خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۳۵ دقیقه پیش    
اصفهان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: آرد اصفهان در بازار سیاه و مرز ترکیه هم اکنون کیسه ای یک میلیون تومان معامله می شود.
اگرو فود نیوز   ۳۵ دقیقه پیش    
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: 165 هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت قرار است به تولید کنندگان گوشت، مرغ، تخم مرغ و محصولات لبنی پرداخت شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳۵ دقیقه پیش    
هیئت های کارگری و کارفرمایی به انتخاب خودشان و تعدادی هم از دولت و مجلس در اجلاس بین المللی کار حضور خواهند داشت.
ایرنا   ۳۵ دقیقه پیش    
همدان- ایرنا- فرماندار ویژه ملایر از گره گشایی و رفع موانع تولید 19 طرح تولیدی در بخش کشاورزی و صنعتی این شهرستان خبر داد و گفت: این واحدها در مسیر فعالیت خود با موانع و مشکلاتی مواجه بودند که در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، بررسی و موانع آنها رفع شد.
رویداد ایران   ۳۶ دقیقه پیش    
معاون رئیس جمهور گفت: اگر می خواهیم حکمرانی هوشمند و خلاقانه داشته باشیم نیازمند استفاده بیشتر از شرکت های دانش بنیان و خلاق در اداره کشور هستیم.
صبا ایران   ۳۶ دقیقه پیش    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: براساس قانون بودجه امسال، 187 شرکت با درصد دارایی های مختلف و 300 عنوان دارایی متنوع دولت در دستور واگذاری قرار دارد.
به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، آیین گرامیداشت و جشن روز روابط عمومی و نهمین جشنواره ستارگان روابط عمومی با رویکرد روابط عمومی دانش بنیان و فناوری های نوین ارتباطی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۳۶ دقیقه پیش    
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: افراد مجردی که یارانه آن ها قطع شده یا تاکنون یارانه نمی گرفتند، می توانند ثبت نام دریافت یارانه انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۷ دقیقه پیش    
از ابتدای سال تاکنون متخلفان چهارمحال و بختیاری به بیش از 14 میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شدند.
صدای بورس   ۱ ساعت پیش    
در جریان معاملات روز جاری 8 نماد حجم مشکوک معاملات داشتند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱ ساعت پیش    
چشم بازار خودرو ایران به محصولاتی جدید با قیمت های سرسام آور 57 هزار دلاری و 70 هزار دلاری روشن شد.
نبض بازار   ۳۸ دقیقه پیش    
مرکز معاینه فنی خودرو های تهران یکی از شرکت های فرعی شهرداری تهران از طریق فروش کاغذ باطله درآمد کسب می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۴۰ دقیقه پیش    
فرآوری محصولات کشاورزی خراسان جنوبی نیازمند ایده های علمی و بازاریابی متناسب با ذائقه مردم است، که در همین راستا تاکنون برند بیرناب 7 فرآورده نهایی از محصولات استراتژیک استان را ثبت کرده است.
آی تی رسان   ۴۰ دقیقه پیش    
طبق گزارش منتشر شده، کاهش اخیر ارزش بیت کوین، تاکتیک های سرمایه گذاری شرکت بزرگ MicroStrategy را تغییر نداده است. شرکت میکرواستراتژی یک شرکت آمریکایی است و محصولاتی از جمله هوش تجاری (BI)، نرم افزار و سرویس های ابری ارائه می دهد. مایکل جی سیلر (Michael J ...
خبرگزاری برنا   ۴۰ دقیقه پیش    
واردات خودرو های خارجی به کشور پس از چهار سال ممنوعیت، آزاد شد و وزیر صمت از تصویب کلیات واردات خودرو در هیات دولت پیرو پیگیری های این وزارتخانه خبر داد.
ایسنا   ۴۳ دقیقه پیش    
صندوق های اوراق قرضه ایالات متحده همچنان با جریان خروجی عظیمی روبرو هستند زیرا از اینکه فدرال رزرو نرخ های بهره را بالاتر از آنچه قبلا انتظار می رفت افزایش دهد تا تورم را تحت کنترل نگه دارد در هراسند.
فرهنگ سدید   ۴۵ دقیقه پیش    
همیشه حیات بشر در یک سیطره مکانی و زمانی اسیر بود و با آمدن دنیای رسانه، این قفل شکسته شده است و می توان گفت که با کمک رسانه، پیام از یک نقطه دنیا به نقطه دیگر منتقل می شود ...
ایلنا   ۴۵ دقیقه پیش    
وزارت دفاع بریتانیا از احتمال کمبود پهپادهای روسی مورد استفاده در شناسایی اهداف این کشور خبر داد.
شفاف نیوز   ۵۷ دقیقه پیش    
در شبانه روز گذشته 33 هزار و 984 دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
شفاف نیوز   ۵۷ دقیقه پیش    
زمانی که بیش از دو سال پیش همه گیری کووید 19 جهان را فرا گرفت، بسیاری از شرکت ها برای محدود کردن شیوع ویروس، پرداخت های نقدی را قطع کردند.