یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۵:۲۶Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین خبرهای استان کرمانشاه

توسعه   ۳ ساعت پیش    
پاینده ایران اسلامی منصور سرمست رئیس ستاد دکتر همتی در استان کرمانشاه
توسعه   ۳ ساعت پیش    
شماره جدید هفته نامه غرب ارگان رسمی حزب نوسعه استان کرمانشاه امروز در 16 صفحه منتشر شد که تیتر و عکس نخست خود را به بیان ناگفته های ابراهیم مرادی عضو فعلی شورای شهر کرمانشاه اختصاص داده که گفته است: من را وارد بازی کثیفی کردند.
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه درباره خطرات شنا در کانال کشاورزی محمدیه که به بهارستان و رباط کریم ختم می شود اطلاع رسانی شده، اما بازهم شاهد بی توجهی افراد به این هشدار ها هستیم و با فرا رسیدن تابستان هر از گاهی خبر از غرق شدگی به گوش می رسد.
عصر ایران   ۵ ساعت پیش    
، اما تاج این شاه شباهتی با تاج کنگره دار داریوش در کتیبه بیستون ندارد و بیشتر شبیه تاج ساده خشایارشا فرزند و جانشین داریوش است. پس شخص پشت سر او باید داریوش فرزند خشایارشا باشد که ولیعهد قانونی بود اما او را به جرم قتل خشایارشا کشتند
روزنامه ابتکار   ۵ ساعت پیش    
درواقع نه فقط اصلاح طلبان شکست خورده که اصولگرایان سرمست از شوق این پیروزی نیز باید در پستوهای منطق خود تحلیل کنند که یک جمعیت قابل توجهی از صندوق رای برای بیان مطالبات خود فاصله گرفتند که لزوما مسبب آن اصلاح طلبان نیستند.
برترین ها   ۵ ساعت پیش    
برترین ها: ویدئویی از خوشحالی مردم و به راه افتادن کاروان های شادی در قزوین، کرمانشاه و قم در پی انتخاب رییسی به ریاست جمهوری را مشاهده کنید.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت ساکن در 14 شهرستان، 35 شهر، 32 بخش، 88 دهستان و هزار و 769 روستای بالای 20 خانوار دارد. دالاهو در غرب کرمانشاه بیش از جدود 40 هزار تن جمعیت دارد.
مرصاد   ۵ ساعت پیش    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، رئیس کانون دیدبان سلامت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات را تبریک گفت.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور روز جمعه 28 خرداد 1400 در استان کرمانشاه
مرصاد   ۶ ساعت پیش    
، پس از اعلام خبر قطعی پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، مردم کرمانشاه در خیابان های شهر به شادی پرداختند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- کرمانشاه- جمعی از طرفداران حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی عصر روز شنبه با حضور در نقاط مختلف این شهر بخصوص منطقه 22 بهمن و بلوار شهید بهشتی پیروزی وی را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جشن گرفتند. (عکاس:علیرضا مولوی)
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
، شاهو فرجی با 2 هزارو 507 رای، پەخشان فرجی با دوهزار و 50 رای، عبداللە عبدی با 2هزار و 494 رای، آرمان بازرگان با 2 هزار و 10 رای، عبدالکریم محمدی با یکهزار و 911 رای و آزاد بارخدا با هزار و 877 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر مریوان معرفی شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا 1 پرویز درویشی دیواندره 2266 2 چیاکو نظری دیواندره 1766 3 فرزاد باباویسی دیواندره 1630 4 سردار سردارپور دیواندره 1562 5 اشرف احمدی دیواندره 1546 نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرستان مریوان ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا 1
همشهری   ۸ ساعت پیش    
به گزارش همشهری آنلاین، با اتمام زمان اخذ رای گیری شمارش آرا در کرمانشاه آغاز شد و تاکنون نتیجه شمارش تعدادی از آرای شهرهای استان مشخص شده است.
کیهان   ۸ ساعت پیش    
، بلندی های جولان، بیروت در آتش، جبل عامل، کرمانشاه و پاوه، دهلاویه ،سوسنگرد یا دشت های خونین خوزستان چه فرقی می کند، وقتی عشق فرمانده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، صغاد، بهمن، ایزدخواست و سورمق برگزار شده است، گفت: آقایان محمد مهدی طهماسبی، حسین دانشور، سجاد کریمی، پژمان حیدری هلشی، حسن اسدی، حیدر تصدیقی و محمد مهدی فرخی بعنوان اعضای اصلی شورای اسلامی ششم شهر آباده انتخاب شدند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت دارد که در این دوره از انتخابات مردم مشارکت 62 درصدی داشتند.
فرتاک نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لازم به ذکر است سامانه 122 حوادث و اتفاقات به صورت 24 ساعت پاسخگوی مشترکین محترم شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خواهد بود.
دانا   ۹ ساعت پیش    
، حسین دانشور، سجاد کریمی، پژمان حیدری هلشی، حسن اسدی، حیدر تصدیقی و مهدی فرخی بعنوان اعضای اصلی شورای شهر آباده منتخب شده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
در تاریخ پانزدهم آبان 1362 در منطقه عملیاتی سومار به علت اصابت ترکش به ساق پای راست مجروح شد که بعد از چند روز استراحت در بیمارستان به منزل منتقل شد و بعد از استراحت کوتاه دوباره به جبهه های سومار
مرصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: ملت پای صندوق های رای آمدند تا گوش جان به ندای رهبر انقلاب بسپرند و ولایتمداری آنها ثابت شود همچنین برای تغییر به نفع مردم آمدند.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بهرام سرمست همچنین گفت: مسئولان بهداشتی برای شروع مرحله جدید تزریق واکسن برنامه دارند، و این اقدام به صورت گسترده در فصل تابستان صورت خواهد گرفت تا بتوانیم فضای قابل اطمینانی را برای بازگشایی مدارس و کسب و کارها داشته باشیم.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: پیش از این هزینه های بستری تنها در بیمارستان های اختصاصی تامین اجتماعی شامل بیمارستان شهدا و حضرت معصومه (ع)
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، زنجان، گرگان، کرمانشاه، بوشهر، سمنان، بیرجند، بندرعباس، قزوین، شهرکرد، بجنورد، خرم آباد، ایلام، ارومیه و همدان شهرهایی هستند که نتیجه انتخابات الکترونیکی شورای شهر آن ها تا زمان تنظیم این گزارش اعلام شده است.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا 1 پرویز درویشی دیواندره 2266 2 چیاکو نظری دیواندره 1766 3 فرزاد باباویسی دیواندره 1630 4 سردار سردارپور دیواندره 1562 5 اشرف احمدی دیواندره 1546 نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرستان مریوان ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا 1
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت ساکن در 14 شهرستان، 35 شهر، 32 بخش، 88 دهستان و هزار و 769 روستای بالای 20 خانوار دارد. سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از 90 هزار نفر جمعیت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فارس از کرمانشاه، دقایقی پیش ساختمانی نیمه کاره در خیابان بهار کرمانشاه
روزنامه گل   ۱۰ ساعت پیش    
در دور بعدی در سال 1386 قرار بود سایپا قهرمان لیگ برتر و سپاهان قهرمان جام حذفی با یکدیگر دیدار کنند که به دلیل تغییر ورزشگاه بازی (سه روز قبل از مسابقه) از ورزشگاه آزادی به ورزشگاه شهید درخشان رباط
هه وال موکریان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، در این دوره از انتخابات پیرانشهر از لیست 54 نفره که توسط هیئت های اجرای و نظارت تایید شده بودند، 24 نفر در جریان فرایند تبلیغات تا روز رای گیری بنا به دلایلی از ادامه رقابت ها انصراف دادند و رقابت نهایی در بین 30 کاندیدا برگزار شد. نتایج انتخابات ...
هه وال موکریان   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، عبدالسلام مام عزیزی افزود: در ششمین دوره انتخابات شورای شهر اشنویه خسرو امیرعشایری با 2 هزار و 671 رای، مسلم امینی با 2 هزار و 667 رای و رشید اسفندیاری با 2 هزار و 80 ...
هه وال موکریان   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش هه وال موکریان ، روز گذشته ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستاها در آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور برگزار شد. تاخیر تا ظهر امروز نتایج بسیاری از شهرهای استان مشخص شده اما ستاد انتخابات شهرستان مهاباد نتایج را ارائه نکرده است ...
هه وال موکریان   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، محمد امین زاده افزود: در این دوره از انتخابات ژیلا عبدی با کسب 2 هزار و 750 رای، ناصر کاکه زاده با 2 هزار و 314 رای، علی قادری با 2 هزار و 233 رای ، کمال کریمی با 2 هزار و 189 رای ، احمد رحمانی با 2 هزار و 49 رای ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
کرمانشاه- فرماندار شهرستان سرپل ذهاب از مشارکت 63.5 درصدی مردم این شهرستان در انتخابات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار شهرستان هرسین گفت: میزان مشارکت مردم این شهرستان در انتخابات 60 درصد است.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، رسول مقابلی افزود: در انتخابات 28 خرداد امسال، 271 نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه با هم به رقابت پرداختند. شورای اسلامی ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۲    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه ، حجت الاسلام حجت الله فاضلی عصر امروز در دیدار با جمعی از نیروهای انقلابی و کنشگران سیاسی استان کرمانشاه
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۶   + ۵۳ سایت دیگر  
، امام خمینی (ره) طی احکام ویژه و مستقیم او را برای رسیدگی به مشکلات اجتماعی در برخی استانها از جمله لرستان، کرمانشاه و سمنان مامور کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۵    
به گفته مقامات مغربی، دیدار هیئت فلسطینی از رباط یک دیدار غیر رسمی است که به دعوت حزب اسلامگرای عدالت و توسعه صورت گرفته است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
، به عنوان جانشین دادستان انقلاب تهران (علی رازینی) منصوب شد و در همان دوران، امام خمینی (ره) با احکام ویژه و مستقیم، او را برای رسیدگی به مشکلات اجتماعی در برخی استان ها از جمله لرستان، کرمانشاه و سمنان مامور کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تیم زاگرس اسلام آباد غرب در سال 2019 یازدهم شد. در سال 2021 نیز تیم شهید شاملی کازرون در رده نهم قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سید حاتم مهدوی نور امروز(29 خرداد) در نشستی که با محوریت تفهیم و ابلاغ بخشنامه جدید در مورد ایجاد مراکز و مدارس مهارتی در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: در تفاهم نامه مراکز CNG سطح شهر کرمانشاه با مدیریت مصرف شرکت توزیع برق
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۰    
امام جمعه موقت کرمانشاه در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: همه ملت ایران به ویژه شهروندان کرمانشاه با انتخاب آیت الله رئیسی امیدی دوباره در دلشان زنده شد و انتظار دارند که با این انتخاب اصلح،
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
، اظهار کرد: امروز هوای شهرهای بیرجند با شاخص 52، زابل 53، ایلام 56، تبریز 59، کرمانشاه 61، بجنورد 66، خرم آباد و مشهد 69، تهران 76، بندرعباس 88، اصفهان 89 و همدان نیز 92 در شرایط قابل قبول قرار دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۵    
گل نیلوفر آبی یکی از نمادهای ایران باستان و کرمانشاه نیز به شمار می رود. پرنده نگری تالاب سوستان در فصل پاییز و زمستان میزبان پرندگان مهاجر است که از بین آن ها می توان به چنگر و خوتکا اشاره کرد. ماهیگیری
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۷    
استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت ساکن در 14 شهرستان، 35 شهر، 32 بخش، 88 دهستان و هزار و 769 روستای بالای 20 خانوار دارد. گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از 72هزار تن جمعیت دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
: همزمان با بحران شهر پاوه در مرداد ماه 1358، دکتر مصطفی چمران به عنوان معاون دولت موقت در امور انقلاب به همراه سرتیپ فلاحی فرمانده وقت نیروی زمینی ارتش وارد شهر پاوه
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل اصفهان البرز ایلام بوشهر تهران چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی خوزستان زنجان سمنان سیستان و بلوچستان فارس قزوین قم کردستان کرمان کرمانشاه
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
-228آقای محمدرضا صادقی خطیبانی نام پدرهرمز دارای 111رأی -229آقای صابر جمالی شهربیجاری نام پدرابوالقاسم دارای 110رأی -230آقای مجتبی قدیمی نام پدرایوب دارای 109رأی -231آقای فریدون پورسمیعی نام پدرقربانعلی دارای 109رأی -232آقای محسن نیکروان نام پدرغلامرضا دارای 109رأی -233آقای عقیل پیک
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
هنوز مشخص نیست تصویربرداری در کرمانشاه و کردستان صورت خواهد گرفت یا در لوکیشینی که حوالی تهران ساخته شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
/03/29 - 14:10 شهر تعداد اعضا منتخب تعداد رای کرمانشاه 11 کامران ملکی سید احسان احسانی سید پیمان موسوی احسان حیدریان سیدحجت اله موسوی اجاق رسول ازادی هاشم درویشی سالار احمدزاده پوریا فخری سیدمیثم موسوی اجاق کامبیز غلامی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله مصطفی علماء بازوند نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه استاندار کرمانشاه
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۱    
استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت ساکن در 14 شهرستان، 35 شهر، 32 بخش، 88 دهستان و هزار و 769 روستای بالای 20 خانوار دارد. قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت دارد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۰    
استان: کرمانشاه مرکز استان اسامی وضعیت نتایج کرمانشاه سالار احمدزاده، سیداحسان احسانی، رسول آزادی، کامران ملکی، سیدپیمان موسوی، احسان حیدریان، سیدحجت الله موسوی اجاق، هاشم درویشی، پوریا فخری
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
، در پیام بهرام سرمست آمده است: اکنون که انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان ربری به عنوان برگ زرین دیگری از حماسه آفرینی ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۴    
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا ، ابراهیم عزیزی در نشست خبری که در ستاد انتخابات این استان برگزار شد، اظهار کرد: تعرفه های رأی در تمام شعب استان کرمانشاه به اندازه کافی وجود داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
کرمان: بلوار جمهوری اسلامی، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهید باهنر کرمان 22 کرمانشاه کرمانشاه
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
آنچه می خوانید زندگی نامه سید ابراهیم رئیسی است که عیناً از سایت وی باز نشر می شود. (به جز سطر آخر که امروز 29 خرداد 1400 به متن افزودیم.)
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۲    
، بر اساس فهرست غیر رسمی از آرا مأخوذه انتخابات ششمین دوره شورای شهر اندیشه داوود سرمست، بهزاد کاویانی، مرتضی بهرامی، عباس رحمانی، هوشیار دیندار، میثم عظیمی و خانم الهام افراشته پیشتاز آرا هستند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
، کرمانشاه و سمنان کرد. با رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام رئیسی به عنوان دادستان تهران منصوب شد و از 1368 تا 1373 به مدت پنج سال این مسوولیت را عهده دار بود.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۵    
، رباط و پوست دیده می شود. این پروتئین در ساختار پوست نقش مهمی را ایفا می کند. Collagen یک واژه یونانی است که به معنی تولید کننده چسب است. این پروتئین به عنوان یک چسب طبیعی در بافت های مختلف از جمله پوست ایفای نقش می کند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
، امام خمینی (ره) طی احکام ویژه و مستقیم او را برای رسیدگی به مشکلات اجتماعی در برخی استانها از جمله لرستان، کرمانشاه و سمنان مامور کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همچنین هوای شهرهای بیرجند با شاخص 52، زابل 53، ایلام 56، تبریز 59، کرمانشاه 61، بجنورد 66، خرم آباد 69، مشهد 69، تهران 76، بندر عباس 88، اصفهان 89 و همدان 92 در شرایط قابل قبول قرار دارد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
، گفت: در زلزله کرمانشاه سازمان اورژانس هفت رکورد جهانی ثبت کرد، در حادثه سیل سال 98 بهترین عملکرد را داشت و کمترین فوتی و مصدوم را داشتیم و افراد را با همین بالگردها به شهر منتقل کرده و اجازه وارد شدن آسیب به آنها را نمی دادیم،
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۷    
، زیرمجموعه پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه فعالیت می کند. محمدسعید شیخی، مؤسس و مدیرعامل این شرکت است که در رشته کارشناسی مهندسی برق تحصیل کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۰    
بهرام سرمست همچنین گفت: مسئولان بهداشتی برای شروع مرحله جدید تزریق واکسن برنامه دارند، و این اقدام به صورت گسترده در فصل تابستان صورت خواهد گرفت تا بتوانیم فضای قابل اطمینانی را برای بازگشایی مدارس و کسب و کارها داشته باشیم.
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس از رباط کریم، نظام ملکشاهی با اعلام خبر مشارکت 60 درصدی شهروندان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرمست با تقدیر از عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی و همچنین اعضای ستاد انتخابات استان اظهار کرد: از همه افرادی که در خلق این حماسه کوشیدند تشکر می کنم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
(کرمانشاه) کامران ملکی سیداحسان احسانی سیدپیمان موسوی احسان حیدریان سیدحجت الله موسوی اجاق رسول آزادی هاشم درویشی سالار احمدزاده پوریا فخری سیدمیثم موسوی اجاق کامبیز غلامی کهگیلویه وبویراحمد گلستان گیلان (رشت)
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۱    
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از منابع آگاه، مطابق آمارهای غیر رسمی از شمارش اولیه تعدادی از صندوق های اخذ رأی نشان می دهد رقابت برای رسیدن به شورای 7 نفره رباط کریم بین 14 نفر همچنان ادامه دارد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۹    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کارگاه اصول و فنون مذاکره در کسب و کار 26 خردادماه 1400 با همکاری مراکز نوآوری و شتابدهی (منش) استان های اردبیل ، کرمانشاه
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۷    
رضا امینی پرورش اندام کار جوان چند سال پیش در مسابقات پرورش اندام کرمانشاه مقام آورد. به گزارش رکنا، رقابت های پرورش اندام قهرمانی استان کرمانشاه
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۵    
همچنین با استقلال پذیرش دانشجو در رشته میکروبشناسی پزشکی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با ظرفیت پذیرش 4 دانشجو برای یک دوره موافقت شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۵    
من وارد رباط [معنای اصلی آن جای نگهداری اسب برای مبارزه با دشمنان و مرزداری از حدود و ثغور مسلمانان است، و بعداً به معانی مختلفی از جمله کاروان سرا، خانقاه صوفیه، نقل شده است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۶    
شهرستان مرزی پاوه با 60 هزار نفر جمعیت در 120 کیلومتری شمال غربی استان کرمانشاه واقع شده است.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
، به ترتیب به استان های خراسان جنوبی (98/8 درصد)، بوشهر، چهار محال و بختیاری، کرمان و هرمزگان (هر کدام 98/2 درصد) و گلستان (981 درصد) اختصاص یافته است و استان های البرز (93٫3 درصد)، کرمانشاه (94/9 درصد) و سیستان و بلوچستان (95/
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۹    
: پروژه های اقدام ملی در مرحله جدید شهرهای رباط کریم، قرچک، نصیرشهر، دماوند و صفادت شهرهایی را شامل می شود که درپروژه های این 5 شهر 47 هزار نفر شرکت کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
، طبع شعر دارد و به زبان های سنسکریت، هندی و فارسی شعر می گوید و تخلص شعری اش سرمست است. او در این غزل، ضمن اظهار ارادت به امام رضا(ع)، اشاره ای نیز به معارف اسلامی و سیره اهل بیت(ع) دارد؛ موضوعی که در کنار زبان شیرین و رسای شعر
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مشارکت 60 درصدی مردم هرسین در انتخابات فرماندار شهرستان هرسین از مشارکت 60 درصدی مردم این شهرستان در انتخابات روز جمعه خبر داد و گفت
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۴    
، پویش من امام رضایی ام در آستانه سالروز ولادت با سعادت امام هشتم(ع) در کرمانشاه برگزار می شود.
تیک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
، حکایت از آن دارد که برای مثال میزان مشارکت در هرمزگان 58 درصد، خراسان رضوی 54 درصد، خراسان شمالی 65 درصد، قزوین 53 رصد، آذربایجان شرقی 44 درصد، گلستان 61 درصد، یزد 57 درصد، کرمانشاه 45 درصد،
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بصیر احمدزاده، جوان اهل روستای “دشه” شهرستان پاوه که پنج روز پیش زخمی شده بود، در اثر شدت جراحات در بیمارستان طالقانی به رحمت خدا رفت. حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کنجوریان درباره بخش بیستون شهرستان هرسین گفت: با توجه به اینکه سه نفر از هشت نامزد انتخابات شورای شهر بیستون پیش از انتخابات انصراف دادند و تعداد نامزدها از حد نصاب حداقل 6 نفر کمتر شد، به همین دلیل انتخابات شورا در این بخش برگزار نشد.
، اظهار کرد: گروه پدافند هوایی کرمانشاه و سایت های تابعه در رصد24 ساعته از آسمان غرب کشور، در لحظه به هر نوع تهدید و تعرضی پاسخ کوبنده و قاطع خواهند داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم در گفت وگو با میزان از آزادسازی 2.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رنجبر درباره اسامی اعضای علی البدل شورای شهر کرمانشاه نیز گفت: خسرو زرافشانی ، علی فتاحی طهنه ، حیدر حیدری ، طیب حیدری ، شهریار نعمت ، فردین امیری و هوشنگ عندلیب نیز به عنوان هفت عضو علی البدل این شورا انتخاب شدند
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۳    
برچسب ها ساخت مدرسه در کنارک شرکت عماد شرکت عمران و مسکن اباد دی برچسب ها
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار قصرشیرین با اشاره به حضور مردم در انتخابات 28 خرداد از اعلام نتایج شورای اسلامی شهر قصرشیرین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جبهه پولیساریو تحت حمایت الجزایر خواستار برگزاری همه پرسی برای تعیین سرنوشت منطقه صحرای غربی است اما مراکش که بر دو سوم این منطقه کنترل دارد پیشنهاد دولت خودمختار تحت حاکمیت رباط را داده است. انتهای پیام
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سرمست با تبریک به منتخبان مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: بواسطه حضور پرشور مردم پای صندوق های اخذ رای حماسه بزرگی آفریده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۷    
عبادالله کنجوریان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از مشارکت 60 درصدی مردم شهرستان هرسین در انتخابات 1400 خبر داد و اظهار داشت: بیش از 37 هزار نفر در انتخابات ریاست جمهوری و بیش از 26 هزار نفر در انتخابات شورای شهر هرسین مشارکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
همچنین تسهیلات 40 میلیون تومانی متقاضیان هشت کلان شهر کرج، قم، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، کرمانشاه و اهواز با نرخ سود 13 درصد و بازپرداخت سه ساله اعطا می شود که در این صورت مبلغ اقساط آن، یک میلیون و 347 هزار و 750 تومان خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب 1 جهانبخش لطف الهی پاوه 2638 2 سیدآزاد حسینی پاوه 2334 3 مسلم قادری پاوه 2157 4 نذیر دولت خواه
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
در این میان آرمین هادی پور در شرایطی پا به این میدان گذاشت که اواخر سال گذشته دچار پارگی رباط صلیبی شد اما به دلیل زمان اندک تا المپیک و قطعی شدن از دست رفتن حضور در توکیو
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نتایج انتخابات شورای شهر در استان آذربایجان غربی نتایج انتخابات شورای شهر در استان قم نتایج انتخابات شورای شهر در استان اردبیل نتایج انتخابات شورای شهر در استان کردستان نتایج انتخابات شورای شهر در استان اصفهان نتایج انتخابات شورای شهر در استان کرمان نتایج انتخابات شورای شهر در استان
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورز استان کرمانشاه مهندس سهراب مصطفی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردمقدار50تن کوداوره جهت بهره برداران شهرستان ثلاث باباجانی تامین وتوزیع شد
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه مهندس سهراب مصطفی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردمقدار50تن کوداوره جهت بهره برداران شهرستان دالاهوتامین وتوزیع شد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۲    
وی ادامه داد: به دلیل شیوع بیماری کرونا خدام حرم امام رضا(ع) برنامه ای برای سفر به شهرستان های استان کرمانشاه ندارند. انتهای پیام

Pages