دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۱۷:۰۵Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

پیش بینی وضعیت آب و هوای بیرجند

موردی یافت نشد

آخرین اخبار آب و هوا

ایسنا   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرکز ملی طوفان آمریکا (NHC) اعلام کرد که طوفان موسوم به "ریک" اواخر روز گذشته (یکشنبه) با نزدیک تر شدن به شمال ساحل شهر آکاپولکو ...
باشگاه خبرنگاران   ۲۴ دقیقه پیش    
بارش رحمت الهی در مناطقی از هرمزگان مردم را خوشحال کرد و به زمین طروات بخشید.
خبرگزاری فارس   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در برخی نقاط کشور از روز آینده گفت: فردا در 6 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود.
ایرنا   ۴۱ دقیقه پیش    
ارومیه- ایرنا- کارشناس هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با توجه به پیش بینی افت پنج درجه ای دمای هوای استان از امروز، دوشنبه احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رفت و آمد از بندر مسافربری شهید حقانی بندرعباس به قشم و هرمز متوقف شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: وقوع بارش ها در مناطق واقع در سواحل دریای خزر، شمال غرب و غرب کشور پیش بینی می شود به طوری که در برخی از استان ها تحت تأثیر بارش می تواند با ریسک وقوع سیلاب نیز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل پایش هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی به کلزاکاران استان گیلان توصیه می شود که طی چند روز آینده نسبت به کشت اقدام کنند.
معاون هواشناسی هرمزگان اعلام کرد: به دنبال فعالیت یک سامانه در هرمزگان، احتمال بارش باران در بندرعباس به صورت موقت و کوتاه اما طی چند نوبت صورت خواهد گرفت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: طی امروز و فردا در نواحی پرتردد شهر تهران، انباشت آلاینده های جوی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه (4 تا 6 آبان ماه) کاهش تدریجی دما به ویژه در نیمه شمالی استان 4 تا 6 درجه سلسیوس پیش بینی می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد تا روز پنجشنبه جوی نسبتا پایدار در استان حاکم است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- گزارش روز دوشنبه سوم آبان ماه 1400 کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص پیش بینی وضعیت آب و هوای این استان.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش موج تا 3.5 متر در دریای خزر، بارش باران در 12 استان و کاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد در نوار شمالی کشور هشدار داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که کاهش دما ، یخبندان و بارش برف و باران از عصر فردا سه شنبه برای مناطق کوهستانی استان پیش بینی می شود.
دانا   ۲ ساعت پیش    
خبات قمری گفت: بر اساس بررسی نقشه ها و خروجی مدل های هواشناسی، هوای استان طی امروز و فردا پایدار خواهد بود و در این مدت در ساعت بعد از ظهر گاهی وزش باد شدید خواهیم داشت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مهرماه امسال در شرایطی به پایان رسید که به لحاظ کیفیت هوا، 22 روز قابل قبول و 8 روز ناسالم برای گروه های حساس در شهر تهران ثبت شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد کارشناس هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت هوای استان را تا روز چهارشنبه تشریح کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: میزان بارش باران در مهر ماه امسال در مقایسه با بلند مدت 79 درصد کاهش نشان می دهد.
پایگاه خبری ایراسین   ۳ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان اصفهان با اشاره به کاهش دما در اصفهان گفت: کمینه دما در اکثر مناطق استان اصفهان با کاهش یک الی دو درجه ای همراه است.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق استان صاف تا کمی ابری در بعدازظهر گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از افزایش 18 درصدی بارندگی در استان نسبت به آمار بلندمدت مهرماه خبرداد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۳ ساعت پیش    
مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران صبح امروز در گفتگوی تلفنی با برنامه سلام تهران در خصوص چگونگی وضعیت جوی هوای تهران گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
یاسوج با کمینه دمای 5.4 درجه سانتیگراد سردترین منطقه کهگیلویه و بویراحمد در 24 ساعت گذشته است.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی پایدار تا سه روز آینده بر سطح استان برقرار است، دمای هوا در 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت.
براین اساس شاخص کنونی کیفیت هوای مشهد 101 ای. کیو. آی است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران یک کارشناس هواشناسی از احتمال بارش برف در مناطق سردسیر و کوهستانی مازندران خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: شهر بابارشانی بیجار در شبانه روز گذشته با دمای منفی هفت درجه رکورد سردترین نقطه کشور را از آن خود کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد سردی هوا خبر داد و گفت: بارش باران و برف در استان از فردا آغاز می شود.
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به تداوم ناپایداری های جوی در سطح استان تا پایان این هفته گفت: انتظار بارش های مطلوب را تا هفته پایانی آبان ماه نداریم.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای تهران از 24 ساعت گذشته تاکنون قابل قبول بوده و پیش بینی شده است این شرایط در ساعات آینده نیز ادامه داشته باشد.
سازمان هواشناسی تا روز پنجشنبه جوی نسبتا پایدار در استان خوزستان پیش بینی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
با افزایش ابرازبعداز ظهر فردا بارش باران شمال استان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی جدید به استان از دوشنبه شب ، نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق مختلف این استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: روز سه شنبه شاهد بارش باران، وزش باد شدید موقتی، کاهش محسوس دما، رعدوبرق، در مناطق مرتفع بالای 2 هزار متر بارش مخلوط باران و برف خواهیم بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان از ورود سامانه بارشی ضعیف و کاهش دمای هوا در پایان هفته خبر داد .
همشهری   ۵ ساعت پیش    
با پیش بینی کاهش محسوس دما در استان و احتمال بارش برف و یخبندان، اجرای طرح راهداری زمستانی در دستور کار قرار گرفت.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ دوشنبه سوم آبان ماه در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 100 در وضعیت سالم ثبت شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه ناپایدار جوی از شامگاه امشب دوشنبه در استان گفت که در این مدت ارتفاع امواج در دریای خزر به 2 ...
با ورود سامانه جدید، بارش ها از فردا در گلستان آغاز می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور در سومین روز از آبان ماه گفت: تهران برای امروز آسمانی صاف همراه با وزش باد خواهد داشت و بیشینه دمای ایستگاه مهرآباد 25 درجه سانتی گراد را نشان می دهد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: اسکله های مسافری گردشگری قشم امروز به دلیل افزایش سرعت باد و مواج شدن دریا تعطیل شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان گفت: هوای گرم در این استان از صبح فردا سه شنبه جای خود را به وزش باد شدید و سامانه بارشی می دهد و علاوه بر آن از ابتدای فردا شب شاهد بارش برف در ارتفاعات خواهیم بود ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از کاهش دما در استان خبرداد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان با اعلام وضعیت هشدار سطح زرد گفت: از امروز دوشنبه تا پنجشنبه هفته جاری ناپایداری وضعیت جوی در استان گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
مازندران از امشب بارانی و سرد می شود.
هواشناسی اعلام کرد: آسمان گیلان از عصر امروز با کاهش تدریجی دمای هوا، سرد و بارانی می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: با افزایش حجم آلاینده ها در هوای تنفسی، کیفیت هوای کلانشهر مشهد در روز سوم آبان ماه در وضعیت هشدار و آلوده قرار گرفته است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز بارش های پراکنده در نواحی شمالی استان پیش بینی می شود که تا بعدازظهر پایان می یابد و دوباره از فردا شب بارش های پراکنده در نواحی شمال غربی آغاز می شود.
ناطقان   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و هم اکنون (3 آبان ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است اما جو نسبتا آرام موجب برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در مناطق ...
انتخاب   ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش باران در برخی استان های ساحلی دریای خزر، از تداوم بارندگی ها در این استان ها و دامنه های جنوبی البرز همراه با وزش باد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
اداره کل هواشناسی گلستان برای صیادان و ساحل نشینان از فردا تا پنج شنبه هشدار دریایی صادر کرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: هوای استان از فردا تا اواخر هفته جاری از 6 تا هشت درجه سانتیگراد سردتر می شود.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-کارشناس هواشناسی ایلام گفت: مطابق پیش بینی ها جو استان ایلام تا پایان هفته جاری پایدار است.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان یزد با اشاره به کاهش محسوس دمای یزد در هفته جاری گفت: تا پایان هفته جاری همچنان هوای سرد شبانه را خواهیم داشت.
دیار میرزا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای گیلان با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و سیلابی شدن رودخانه ها نسبت به نزدیک شدن به حریم رودخانه ها و تاسیسات آبی هشدار داد.
هواشناسی استان قزوین اعلام کرد تا روز پنجشنبه دمای هوای استان کاهش می یابد.
کارشناس هواشناسی استان: تا پایان هفته جاری همچنان هوای سرد شبانه را خواهیم داشت.
میزان   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
صادق ضیاییان رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوا اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بر اساس پیش بینی صورت گرفته، دمای هوای این استان از فردا /سه شنبه 3 آبان ماه/ بین 8 تا 10 درجه سانتیگراد سردتر می شود.
امروز در ساعات صبح در سواحل شرقی، مرکزی استان و محدوده تنگه هرمز و در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات و برخی نقاط رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
آسمان چهارمحال و بختیاری صاف همراه با وزش باد پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در مناطق دریایی در ساعات بعد از ظهر افزایش سرعت باد های غربی برروی خلیج فارس و تنگه هرمز پیش بینی می شود.
شاخص کیفیت هوای مشهد امروز در 9 ایستگاه شهر در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی بارندگی کمتر از نرمال برای پاییز امسال در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
با این که امروز در خیرآباد دمای منفی 5 درجه رخ داد، اما از فردا دمای اغلب مناطق استان زنجان بین 8 تا 10 درجه سردتر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
از اواخر وقت دوشنبه با ورود سامانه سرد و بارشی به استان اردبیل، ضمن وزش باد نسبتاً تند به تدریج آسمان استان ابری می گردد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کاهش شدید دما و برف نیمه سنگین در مناطق سردسیر استان اردبیل و آذربایجان شرقی از اواسط هفته جاری اتفاق خواهد افتاد. تهران – اقتصادبرتر – 3 آبان 1400 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز صاف تا نیمه ابری و از شب همراه با باد و باران پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رشت -ایرنا-هواشناسی گیلان با صدور هشدار نارنجی پیش بینی کرد که از عصر امروز دوشنبه شاهد بارندگی شدید، وزش باد و کاهش دما تا 15 درجه در استان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۱۰    
هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: بر اساس بررسی آخرین تصاویر ماهواره و نقشه های پیش یابی از اواخر وقت سه شنبه تا پنج شنبه وزش باد نسبتا شدید در شمال استان انتظار می رود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۱:۴۹    
رکنا: هشدار وقوع یخبندان در شمال غرب کشور طی روز چهارشنبه از سوی هواشناسی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت:روز دوشنبه با شمالی شدن جریان ها بر روی دریای خزر در اردبیل، گیلان ، غرب مازندران، شمال آذربایجان غربی و شرقی بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۲    
با ورود سامانه بارشی به استان در نواحی شرقی، جنوبی و مرکزی بارش خفیف باران و در نواحی شمالی و ارتفاعات بارش پراکنده باران و برف پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارگروه هواشناسی مدیریت بحران استان اردبیل از هوای سرد و برفی در روزهای پیش رو در جنوب استان اردبیل خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه سوم آبان تا چهار آبان، در هفت استان آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها به ویژه گذرگاه های کوهستانی ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
از سه شنبه 1400/08/04 تا چهارشنبه 1400/08/05، کاهش محسوس دما بین 6 تا 10 درجه در نوار شمالی کشور، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز، خراسان شمالی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: سامانه بارشی از روز دوشنبه استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش ابرازاواخر روز سه شنبه بارش باران شمال استان را فرامی گیرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت گاز استان تهران، گاز در 2 منطقه پایتخت فردا به مدت تقریبی 48 ساعت به علت تعمیرات قطع خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۳۲    
بیرجند - ایرنا - بنابر پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی روند تغییرات دما طی 24 ساعت آینده در این استان افزایشی است و هوا به طور موقت گرمتر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: وقوع تند باد لحظه ای و احتمال گرد و غبار محلی برای امروز یکشنبه در برخی نقاط استان دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
هوای کلانشهر اصفهان امروز برای گروه های حساس ناسالم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۹    
جوی آرام و آسمانی صاف همراه با ماندگاری هوای سرد در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جوی آرام و آسمانی صاف همراه با ماندگاری هوای سرد در استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - طبق اعلام مرکز مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، در حال حاضر ترافیک خودرویی در محور رشت - قزوین سنگین بوده و تردد به آهستگی انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۵    
هوای استان طی امروز و فردا، صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
رشت پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی در این استان، گفت: از روز سه شنبه هوای گیلان بارانی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه سوم آبان تا چهار آبان، در هفت استان آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها به ویژه گذرگاه های کوهستانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از نفوذ سامانه بارشی به استان از دوشنبه خبر داد و خاطرنشان کرد: از عصر و شب فردا با نفوذ تدریجی سامانه سرد و بارشی به منطقه، ابرناکی، مه آلود بودن هوا، کاهش دما، بارندگی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی از عصر امروز (یکشنبه) تا فردا با وجود ابرناکی، دمای هوای استان اندکی افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۶    
یاسوج با کمینه دمای 6 درجه سانتیگراد سردترین منطقه کهگیلویه و بویراحمد در 24 ساعت گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: از فردا تا پایان هفته، افزایش ابر، مه و بارش های رگباری در استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ بارش باران در خلخال که از اواخر هفته گذشته در مناطق مختلف این شهرستان آغاز شده ، امروز در دومین روز از هفته جاری ادامه یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۷    
هم اکنون وزش باد شدید در استان چهارمحال و بختیاری منجر به خیزش گرد و خاک شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی برای استانهای واقع در دامنه زاگرس وزش باد شدید پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از لحاظ دمایی فردا افزایش و طی روز های سه شنبه و چهارشنبه کاهش 4 تا 7 درجه ای دما پیش بینی می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با اشاره به احتمال بارش های پراکنده و وزش باد شدید در بیشتر نقاط استان، روز یکشنبه هشدار زرد اعلام کرد.