شنبه ۰۵ آذرساعت ۲۳:۰۹Nov 2022 26
جستجوی پیشرفته

پیش بینی وضعیت آب و هوای سنندج

روز ساعت دما باد وضعیت جوی

آخرین اخبار آب و هوا

باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: وزش باد برای فردای البرز پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: فعالیت سامانه بارشی در استان تا اوایل فردا یکشنبه ادامه دارد.
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پاون ، بر اساس اعلام مؤسسه تحقیقات آب، وضعیت پتانسیل نسبت به متوسط 5 سال اخیر در مناطق سواحل دریای خزر افزایشی است و نسبت به هفته گذشته به طور پراکنده در سواحل دریای خزر افزایشی و در ...
مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقامات عربستان سعودی ازکشته شدن دو نفر به دنبال بارش شدید باران و جاری شدن سیل در سواحل غربی این کشور خبر دادند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از بارش 22 میلی متری باران در روستای لک لک از توابع شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت: این میزان، بیشترین بارش ثبت شده برای روز جمعه در استان همدان است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - مدیرکل هواشناسی چهار محال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت اخیر کوهرنگ با دمای 4 درجه بالای صفر به عنوان سردترین نقطه استان ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت هوای استان تا 72 ساعت آینده، ابری همراه با کاهش دما پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی گیلان: هوای گیلان امروز صاف و آفتابی است، اما از صبح فردا با کاهش دما بارش های پراکنده در گیلان آغاز می شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از افزایش آلاینده ها در سطح استان خبر داد و گفت: با استقرار جوی پایدار در کلان شهر اصفهان طی روزهای دوشنبه و سه شنبه باعث افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
بررسی وضعیت تبخیر در حوضه های آبریز کشور نشان از آن دارد که روند تبخیر نسبت به هفته قبل تغییر چندانی نداشته ضمن آنکه این روند کاهشی است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هفت کلانشهر کشور امروز(5 آذرماه) آلوده ترین هوا را اهالی کرج تنفس کرده اند.
ساوالان خبر   ۸ ساعت پیش    
پیرو پیش آگاهی ها شمالغرب از نهمین روز آذر زیر نخستین برف و کولاک پاییز میرود موج سرمای کمسابقه که میتواند به عنوان یک هشدار منطقه را دچار مشکلاتی بکند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بررسی وضعیت بارشی حوضه های آبریز کشور از نیمه آذرماه امسال تا نیمه اردیبهشت ماه 1402 بیانگر آن است که بارش ها از کمتر از نرمال تا نرمال رخ خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز هواشناسی خراسان رضوی گفت: از فردا یکشنبه ضمن افزایش ابرناکی و افزایش سرعت وزش باد، بارش های پراکنده در نواحی شمال غربی استان دور از انتظار نیست.
مرصاد   ۸ ساعت پیش    
مرصاد نیوز:رئیس اداره هواشناسی سرپلذهاب از ثبت 9 میلیمتر باران در شهرستان خبر داد و گفت: این سامانه تا صبح یکشنبه ادامه دارد.
هورگان   ۸ ساعت پیش    
دمای هوا در نی ریز در هفته گذشته تک رقمی بود و به یکباره از 13 درجه در روز شنبه 28 آبان ماه به 6 درجه در روز سه شنبه اول آذرماه کاهش یافت. ...
برترین ها / ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد و بارش برف در ارتفاعات و همچنین کاهش دما از فردا (6 آذرماه) دپیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از تشکیل مه صبحگاهی در استان طی روزهای آینده خبر داد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی گیلان گفت: براساس پیش بینی ها دمای هوای این استان از فردا "یکشنبه" سه تا 6 درجه کاهش می یابد.
سلام نو / ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی اعلام کرد که آلودگی هوا از دوشنبه در تهران و کرج بیشتر می شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: سامانه فعال بارشی که از صبح روز جمعه در استان آغاز شد تا اوایل فردا (یکشنبه) ادامه دارد.
فکر شهر   ۹ ساعت پیش    
فکرشهر: هواشناسی بوشهر از وزش باد های شمالی و مواج شدن دریا در روز های یک شنبه و دوشنبه خبر داد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما ...
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از بارش باران در پایان هفته خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس پیش بینی هواشناسی اصفهان گفت: برای روزهای آتی به دلیل پایداری هوا غبار محلی پدیده غالبی خواهد بود که به همین دلیل برای شهر اصفهان و مناطق صنعتی انتظار افزایش آلاینده ها به ویژه برای روزهای دوشنبه و سه شنبه ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: آسمان زنجان امروز، صاف و تا قسمتی ابری خواهد بود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اعلام ورود سامانه جدید، پیش بینی کرد که هوای این استان از فردا یکشنبه تا پایان هفته ابری، بارانی و با کاهش محسوس دما همراه خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
با ورود سامانه بارشی از دیروز به استان، باران چند روزی میهمان زنجانی ها خواهد بود .
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش    
معاون پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی پایدار روی آسمان استان تا اواسط هفته حاکم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به استان و کاهش دما خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که طی هفته جاری بارش باران مهمان اقصی نقاط استان سمنان خواهد شد و همچنین شاهد کاهش دمای هوا هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: در شبانه روز گذشته بارش باران در روستای لک لک اسدآباد به 22 میلیمتر رسیده است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده سرعت وزش باد در اکثر مناطق استان به ویژه در ارتفاعات افزایش محسوسی دارد به طوری که میانگین وزش بین 8 تا 12 متر در ثانیه متغیر خواهد بود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان گفت: امروز آسمان استان صاف تا کمی ابری و در ساعات بعدازظهر در مناطق ساحلی غبار محلی خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی فعالیت سامانه بارشی، سرعت وزش باد در بیشتر نقاط استان افزایش و در نتیجه دمای هوا بین پنج تا 6 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۴    
رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : شهرستان پاوه با 32 میلی متر بارندگی پر بارش ترین شهر استان در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از وزش باد در شهرستانهای مختلف کرمان و افزایش ابر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش پنج تا هفت درجه ای حداقل دمای هوا در نواحی مختلف استان طی دو شب پیش رو خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل هواشناسی لرستان با اشاره به جزئیات بارش ها در این استان، از ثبت 11 میلی متر باران در لرستان طی سامانه بارشی اخیر خبر داد.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی لرستان در 24 ساعت گذشته شاهد بارش 11 میلی متری باران در استان لرستان بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۶    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: پیش بینی می شود دمای هوا در بیشتر مناطق استان اردبیل از روز یکشنبه 6 تا 8 درجه کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۴    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: در نتیجه فعالیت سامانه بارشی شب گذشته 6.6 میلی متر باران در آوج و 1.6 در قزوین به ثبت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: طبق نقشه های هواشناسی تا اوایل وقت فردا سامانه بارشی به تناوب سبب رگبار و رعد و برق به ویژه در نیمه شمالی و بعضاً غرب و مرکز استان خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۳    
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: محورجدید هشتگرد به سمت طالقان که شب گذشته به علت کولاک، مه گرفتگی و کاهش دید بسته شده بود، بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۳    
مشهد-ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، وضعیت جوی مشهد و این استان تا روز دوشنبه هفته جاری شرایط پایداری دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: بر اساس نقشه های پیشیابی هواشناسی، نفوذ تدریجی و فعالیت متناوب سامانه بارشی از امروز در این استان، مناطق سردسیر و ارتفاعات را سفیدپوش می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور از بارش برف و باران در جاده های شمالی از جمله چالوس و هراز خبر داد و اعلام کرد: آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت نیز بارانی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: سردشت در جنوب آذربایجان غربی با ثبت 71.2 میلی متر بارندگی در شبانه روز گذشته بارانی ترین شهر کشور بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۸    
زنجان - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی زنجان گفت: بارش باران در مناطق مختلف این استان تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت و این سامانه بارشی دوشنبه شب از زنجان خارج می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۷    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: تا 48 ساعت آینده جوی به نسبت پایدار در استان پایدار است و موجب ناسالم شدن شاخص کیفیت هوا در شهر های صنعتی و پرجمعیت استان از جمله مشهد خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۵    
هواشناسی قم آسمانی نیمه ابری تا ابری برای امروز شنبه در استان پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - پیش بینی سازمان هواشناسی از کاهش 6 تا 8 درجه ای دمای هوا در بیشتر مناطق استان اردبیل از روز یکشنبه (فردا) خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در 24 ساعت گذشته حسینیه اندیمشک به مقدار 6.8 میلیمتر بیشترین میزان بارندگی را داشت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۷    
علی رغم بارندگی بامداد امروز پنجم آذرماه در استان تهران، وضعیت هوای پایتخت همچنان در وضعیت خطرناک برای گروه های حساس قرار دارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- آسمان تهران امروز آفتابی و در برخی ساعات ابری پیش بینی شده است و دما در طول شب از نه درجه به مرور و در طول روز به هفده درجه می رسد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بامداد امروز حاجی آباد با کمینه دمای 4 درجه سانتی گراد بالای صفر خنک ترین شهر هرمزگان بود. به گزارش صبح ساحل، کاهش رطوبت هوا و ماندگاری هوای خشک سبب کاهش محسوس دمای کمینه در بیشتر نقاط استان شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۵    
شاخص کیفیت هوای اصفهان امروز صبح با قرار گرفتن روی عدد 117 وضع ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس پلیس راه آذربایجان غربی با اشاره به بارش برف در گردنه های جاده ارتباطی شاهین دژ به تکاب، گفت: این محور با همکاری پلیس و عوامل راهداری بازگشایی و هم اکنون تردد از این مسیر امکان پذیر است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۸    
سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای تعدادی از استان ها را در پنجم آذرماه اعلام کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۴    
کیفیت هوای مناطق کلان شهر تهران امروز شنبه پنجم آذرماه در ساعت منتهی به 9 صبح به شرح زیر اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به بارندگی ها از شب گذشته، محورهای مواصلاتی استان لغزنده هستند.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (5 آذرماه) علیرغم بارندگی، کیفیت هوای پایتخت به ویژه در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: صبح فردا احتمال رخداد مه صبحگاهی و غبار محلی در بخش هایی از استان دور از انتظار نیست همچنین صبح روزهای یکشنبه و به ویژه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد و افزایش ابرپدیده غالب جوی در استان کرمان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۰    
بامداد امروز کوهرنگ با دمای چهار درجه سانتیگراد بالای صفر سردترین نقطه چهارمحال و بختیاری بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۶   + ۴۵ سایت دیگر  
امروز بارش ها در نوار غربی کشور و در دامنه های جنوبی البرز شدت یافته و در ارتفاعات شاهد بارش برف خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۳    
بامداد امروز حاجی آباد با کمینه دمای 4 درجه سانتی گراد بالای صفر خنک ترین شهر هرمزگان بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز، شنبه پنجم آذرماه 1401 با افزایش حجم آلاینده ها در شرایط ناسالم و آلوده قرار گرفت.
نیک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نیک نیوز: بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای امروز 5 آذر پایتخت در اکثر مناطق در شرایط "ناسالم برای گروه های حساس" است و میانگین غلظت ذرات معلق کمتر از 2 ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با بارش شدید باران، صدها نفر به طواف کعبه ادامه دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
هوای امروز پایتخت در شرایط "ناسالم برای گروه های حساس" قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آب های خلیج فارس و محدوده تنگه هرمز طی ساعات بعدازظهر کمی مواج می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای مشهد امروز در پنجم آذرماه با افزایش حجم آلاینده ها در شرایط ناسالم و آلوده قرار گرفت.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
زور باران هم به آلودگی نرسید و شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد که وضعیت هوای تهران همچنان ناسالم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی از ثبت 48 روز هوای پاک در این استان طی 8 ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۶    
سنندج- مدیر کل اداره هواشناسی کردستان گفت: آسمان استان تا صبح یکشنبه ناپایدار خواهد بود و بارش ها به صورت برف و باران ادامه دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _شنبه پنجم آذرماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راه لرستان گفت: بارش باران شبانه روز گذشته موجب لغزندگی جاده های استان شده بنابراین رعایت سرعت و فاصله قانونی توسط رانندگان ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
محور جدید هشتگرد به طالقان به دلیل وقوع کولاک مسدود شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
از شب گذشته شاهد بارش برف و باران در نقاط مختلف البرز هستیم.
رکنا / ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۱    
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: سامانه بارشی لرستان تا بعدازظهر امروز در استان فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۳    
محور جدید هشتگرد به طالقان به دلیل وقوع کولاک مسدود شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۷:۴۱    
از شب گذشته شاهد بارش برف و باران در نقاط مختلف البرز هستیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بارش در برخی مناطق خوزستان، اصفهان، مرکزی، چهارمحال وبختیاری، ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز شامل استان های قزوین، البرز و تهران تداوم دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۶:۱۹    
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به افزایش شاخص های آلودگی جو و کاهش کیفیت هوا گفت: زمانی که شاخص آلاینده ها به مرز هشدار می رسد قرار گرفتن در هوای آلوده برای تمامی گروه های سنی و افراد خطرناک است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، روز جمعه (4 آذرماه) با شاخص 136 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی پایان هفته ای همراه با جوی پایدار، افزایش ابر و افزایش غلظت غبار را در استان سمنان پیش بینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۳۰    
هوای مازندران از بعد از ظهر امروز همراه با افزایش ابر و احتمال بارندگی خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : شاخص کیفیت هوای شهر تهران پنج شنبه و جمعه گذشته در حالی به محدوده ناسالم برای همه رسید و وضعیت قرمز شد که پیش بینی های رسمی در اوایل هفته ای که گذشت ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تعطیلی و یا عدم تعطیلی مدارس استان تهران برای روز شنبه سوالی است، که در ذهن اغلب والدین وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل آب شرکت منطقه ای گلستان گفت: متوسط دمای اندازه گیری شده در سال آبی جدید در گلستان 17.8 درجه سانتیگراد بوده که نسبت به آمار بلندمدت 1.5 درجه افزایش یافته است.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۱:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: یکشنبه در اردبیل و گیلان و دوشنبه در مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی، کاهش دمای 6 تا 8 درجه ای رخ می دهد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۳    
مدارس شنبه هم تعطیل می شود؟.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
بارندگی شدید و پرحجم در شهر ساحلی "جده" در عربستان در روز پنجشنبه، باعث آبگرفتگی معابر، تاخیر در پروازها، تعطیلی مدارس و بسته شدن جاده های منطقه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پرواز تهران به کرمانشاه شرکت هواپیمایی ایران ایر، بعد از ظهر امروز به علت شرایط نامساعد آب وهوایی ابطال شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال بالا آمدن موقت سطح آب رودخانه های پایتخت هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بعضی ساعات در حد ناسالم برای گروه های حساس هشدار داد.