یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۴:۴۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع جهانی تقریب مذاهب»

تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: هدف امام بسیار واضح و روشن بود، زیرا ایشان موفقیت و پیروزی ملت را در وحدت و تقریب می دیدند؛ مردم باید به این وحدت پایبند باشند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ملبورن و نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استرالیا با ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، گفت: امام خمینی تجلی ساحت سیاسی اسلام بود و تحقق حکومت اسلامی، جمهوریت و نظام عدل ثمره تفکر و شخصیت ایشان است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: امام رضا(ع) و خواهربزرگوارشان از محورهای وحدت در ایران اسلامی هستند که امیدواریم بتوانیم از این دوشخصیت عظیم عالم اسلام در مسیر تفاهم و برادری بهره مند باشیم.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۴    
غرفه کتاب مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در جشنواره بین المللی خوارزمی برپا شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۸    
مراسم بزرگداشت شهید آیت الله سلیمانی، عضو سابق شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۶    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: توصیه می کنیم رسانه ملی شبکه ساز شود، با یک سری از اشخاص حقیقی و حقوقی در ارتباط باشد و توسط آنان مسائلی که قابل پخش در رسانه ملی نیست را، در شبکه های اجتماعی پخش کنند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۳    
هیأتی از مسلمانان ماداگاسکار با حضور در دفتر دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با وی دیدار و گفت وگو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۱    
افتتاحیه همایش علمی رسانه و مناسک صبح روز دوشنبه 8 خرداد با حضور حجت الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب، حمید اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما و جمعی از پژوهشگران، اندیشمندان و صاحب نظران به همراه تقدیر از مقالات برتر در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پیشنهاد کرد: رسانه ملی متولی، رگولاتور و تنظیم گر شبکه های اجتماعی شود و به اشخاص حقیقی و حقوقی اجازه دهد در شبکه های اجتماعی مجوزدار برخی از این محتوا ها را پخش کنند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
همایش علمی رسانه و مناسک با حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۲    
رییس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: باید به این نکته توجه داشت که هر چه محبت به ائمه اطهار(ع) را تقویت کنیم، موجب ارتباط و نزدیکی دلها و تحکیم وحدت امت اسلامی خواهد شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با صدور حکمی رئیس ستاد سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی را منصوب کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد: مهم ترین مؤلفه عصر حاضر که برخی آن را عصر فضای مجازی نامیده اند، تقویت قدرت شهروندان منفرد و تقلیل و کاهش اقتدار دولت هاست.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲    
معاون امور ایران و مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: همایش عفاف و حجاب فاطمی اولین برنامه ای است که با حضور خواهران اهل سنت از کل کشور در شهر مقدس قم برگزار گردید.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت برگزاری سومین همایش حجاب و عفاف فاطمی ، مصاحبه و گفت وگو با علمای شیعه و اهل سنت، پیام تسلیت دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درپی درگذشت ماموستا محمودی و... منتشر شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه بزرگ ترین دستاورد نظام، تأمین امنیت کشور است، اظهار کرد: خانم های بی حجابی که در خیابان ها هستند، فرزند ما هستند که فریب دشمنان را خوردند و نباید با آنان به مثابه دشمن خود رفتار کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۱    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در همایش حجاب و عفاف فاطمی با بیان اینکه رعایت حدود الهی لازمه دستیابی به حیات طیبه است، گفت: حجاب از حدود الهی است که نقض آن باعث بروز و ایجاد ظلم در خانواده و جامعه می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری با اشاره به اینکه لازمه ادامه حیات طیبه انسان پس از مرگ رعایت حدود الهی است، گفت: حجاب و عفاف یکی از حدود الهی است که باید رعایت شود و زنان اگر می خواهند زندگی و آزادی پس از مرگ را تجربه کنند باید این حدود الهی را رعایت کنند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سومین همایش حجاب و عفاف فاطمی به همت اداره بانوان معاونت ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با مشارکت جامعه الزهرا(س) با حضور گروهی از بانوان فرهیخته و پژوهشگر اهل سنت از سراسر کشور امروز سوم خردادماه در تالار بیداری اسلامی جامعه الزهرا(س) قم آغاز به کار کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از بانوان اهل سنت کشور در نشستی با محسن مسچی، معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حضور یافتند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بیروت، نقش مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نشر فرهنگ وحدت و مقابله با فرهنگ تفرقه و تعصب را ستود و خواستار بهره برداری از فضاهای ایجابی برای تقویت هرچه بیشتر وحدت بین امت اسلام شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سومین همایش حجاب و عفاف فاطمی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و بانو مجتهده گل گیری استاد درس خارج جامعة الزهرا سلام الله علیها برگزار می شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید موسی موسوی قائم مقام مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی در گذشت ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه سابق پیرانشهر را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۳    
در پی درگذشت ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه سابق پیرانشهر، محسن مسچی معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه سابق پیرانشهر را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سومین همایش حجاب و عفاف فاطمی به همت اداره امور بانوان معاونت ایران مجمع تقریب با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی چهارشنبه 3 خرداد 1402 برگزار می شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
وبینار بین المللی کرامة المرأة به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی روز سه شنبه (دوم خردادماه) برگزار می شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمدرضا مرتضوی، معاون دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در امور بین الملل، با رئیس شورای اداری تجمع علمای مسلمان لبنان دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ی معارفه ی اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید حکیم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، پیش از ظهر امروز در دفتر معاون امور اجرایی و برنامه ریزی مجمع تقریب برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی که به جمهوری تاتارستان سفر کرده است، با رهبر کلیسای ارتدوکس روسیه دیدار و گفت وگو کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در راس هیئتی به نمایندگی از سوی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع تقریب با شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه علمای مقاومت دیدار و گفت وگو کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۰    
صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی، معاون امور بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با شیخ عبداللطیف دریان، مفتی لبنان و شیخ ماهر حمود، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت دیدار و گفت و گو کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۹    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در اجلاس بین المللی روسیه-جهان اسلام، گزارش خبرگزاری تقریب از سی و چهارمین نمایشگاه کتاب،گفت وگو با علمای جهان اسلام و... منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۷    
در چهاردهمین دوره اجلاس بین المللی اقتصادی روسیه – جهان اسلام که در شهر کازان پایتخت جمهوری تاتارستان روسیه در حال برگزاری است مقامات و شرکت های ایرانی از جمله هیئتی از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به ریاست حمید شهریاری حضور دارند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس گروه راهبردی روسیه و جهان اسلام در دیدار با دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: معتقد هستیم شما به عنوان شخصیتی خردمند، سهم ارزنده ای در توسعه روابط میان روسیه و ایران و روسیه و جهان اسلام خواهید داشت.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
در چهاردهمین دوره اجلاس بین المللی اقتصادی روسیه – جهان اسلام که در شهر کازان پایتخت جمهوری تاتارستان روسیه در حال برگزاری است مقامات و هیئت های ایرانی از جمله هیئتی از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به ریاست دکتر حمید شهریاری حضور دارند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دیدار با رئیس شورای مفتیان روسیه با اشاره به افزایش ارتباط ایران و روسیه در دوران کنونی بر توسعه تعاملات میان علما و اندیشمندان دو کشور همپای توسعه ارتباطات در سایر حوزه ها تأکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت روز روابط عمومی سایت رسمی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به زبان عربی آغاز به کار کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۵    
معاون فرهنگی مجمع تقریب اظهار داشت: در آینده ای نزدیک قرار است از چندین عنوان کتاب رونمایی شود که پژوهشگاه مطالعات تقریبی در حال تدارک و آماده سازی آن هستند. همچنین معاونت فرهنگی مجمع تقریب در نظر دارد نقد و بررسی کتب پرفروش مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را با حضور نویسنده و مترجم کتاب برگزار کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: نمایشگاه کتاب نمایانگر فکر و اندیشه انسان است و ما می توانیم در نمایشگاه های کتاب اندیشه دانشمندان و نویسندگان خودمان را عرضه کنیم.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۶    
ماموستا فایق رستمی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) به خبرنگار تقریب گفت: امام صادق (ع) ولی خدا متعال در زمین و سرلوحه کرامت و معنویت، دنیا را پر از علم و فقه کرد.
سلام نو / تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در این مطلب شاهد تصاویری از گزارش هفتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهید بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۲    
دکتر شیخ احمد الطیب شیخ الازهر به پیام دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت عید سعید فطر پاسخ گفت.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۵    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت سخنرانی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در چهارمین نشست علمی طلایه داران صلح و وحدت اسلامی با موضوع زندگی، مصاحبه و گفت وگو با علمای جهان اسلام پیرامون دستاورد های انقلاب اسلامی و... منتشر شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۶    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: اقدامات مقاومت پیامی مهم را به استکبار جهانی و ایادی آن مخابره نمود؛ شاهد به رخ کشیده شدن قدرت اسلام به جهانیان هستیم، چراکه اتحاد و همدلی امت اسلامی ابر قدرت ها و حامیان آنان را به زیر کشانده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، چهارمین نشست علمی طلایه داران صلح و وحدت اسلامی با موضوع زندگی، آراء و اندیشه های مرحوم آیت الله حاج شیخ محمد علی تسخیری امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 با همکاری مشترک مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ...