پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۵۴Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینی»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقامات رژیم صهیونیستی همزمان با تداوم جستجوی دو فلسطینی دیگر که از زندان فوق امنیتی جلبوع فرار کردند و همچنین در آستانه روز غفران، اقدامات امنیتی خود را تشدید کردند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
یعقوب القادری، یکی از شش تن از اسرای فلسطینی که موفق به فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع شده بود و مجدداً بازداشت شدند، گفت: بهترین روزهای زندگانی ام پنج روزی بود که پس از فرار بدون هیچ محدودیتی در فلسطین سپری کردم.
از زمان فرار شش اسیر فلسطینی از زندان رژیم صهیونیستی، این رژیم علاوه بر تهدیدهای نظامی گسترده علیه جنین، یک ایست بازرسی مهم در این استان را بسته و با فشار اقتصادی سعی در تسلیم کردن اهالی آن دارد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان اسرائیلی با یورش به مسجدالاقصی و منازل فلسطینیان و بازداشت چند تن از شهروندان فلسطینی به نقض های خود علیه ملت فلسطین، مقدسات و دارایی های آنها ادامه دادند.
هشدار به رژیم صهیونیستی درباره آسیب رساندن به اسرا، زخمی شدن صد ها فلسطینی در کرانه باختری و تشکر سید مقاومت از استقبال مردم بعلبک از تانکر های سوخت مهم ترین رویداد های غرب آسیا بود.
ایران پرس   ۴ ساعت پیش    
اشک و ترس دختران و پسران مظلوم فلسطینی در کرانه باختری پس از شلیک گاز اشک آور توسط ارتش رژیم صهیونیستی به مهد کودک ها و مدارس فلسطینیان
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل تاکید کرد این سازمان شرایط چهار اسیر فلسطینی را که رژیم صهیونیستی پس از فرار از زندان جلبوع دوباره آن ها را دستگیر کرد، پیگیری می کند.
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی خطاب به اسرای فلسطینی تأکید کرد: هرگز شما را تنها نمی گذاریم و لحظه ای در تقابل با دشمن صهیونیستی تردید به خود راه نمی دهیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از وکلای هیئت اسرای فلسطینی که به رغم کارشکنی های صهیونیست ها موفق به ملاقات با دو نفر از اسرای عملیات تونل آزادی شد، از شکنجه شدید و فشار روحی و روانی بازجویان صهیونیست علیه این اسرا سخن گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
هزاران فلسطینی از جمله صدها زن و کودک با حکم مقام های رژیم صهیونیستی اکنون در زندان های اراضی اشغالی قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۱۳    
وکیل کمیته امور اسرای فلسطینی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی درصدد امنیتی کردن محاکمه اسرای فلسطینی که از زندان جلبوع فرار کردند، است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان - بیش از 100 روز از اعلام آتش بس در ماه می توسط رژیم صهیونیستی می گذرد و از آن زمان تاکنون صلح نسبی در غزه برقرار شده است؛ حداقل در حال حاضر؛ اما در حالی که خشونت شدید به پایان رسیده است، آسیب فلسطینی ها به پایان نرسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وکیل کمیته امور اسرای فلسطینی ضمن روایت سخنان محمد العارضه یکی از چهار اسیر فلسطینی که روز چهارشنبه به ملاقات او رفته بود گفت که رژیم صهیونیستی درصدد امنیتی کردن محاکمه این اسراست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۳    
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که این جنبش و مقاومت پشت اسرای فلسطینی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۰    
نظامیان رژیم صهیونیستی نمازگزاران فلسطینی را از حرم ابراهیمی در الخلیل بیرون کردند و مانع از اقامه نماز در آنجا شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وکیل هیئت امور اسرای فلسطینی اعلام کرد آن ها در زندان های رژیم اشغالگر مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و از کمترین ملزومات زندگی هم برخوردار نیستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت که دولت این رژیم تمایلی به گفت وگو با فلسطینی ها ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۵    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در نشستی مطبوعاتی در خصوص جان اسرای فلسطینی در بند هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک شهروند فلسطینی در عملیاتی ضد صهیونیستی، یک شهرک نشین صهیونیست را با سلاح سرد زخمی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که یک جوان فلسطینی در غرب شهر قدس اشغالی با سلاح سرد به یک شهرک نشین صهیونیست حمله کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که قصد دارد تا سه ماموریت را در غزه به انجام رساند که یکی از آنها تبادل زندانیان با طرف فلسطینی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹    
فعالان حامی فلسطین در آمریکا و سوئد در حمایت از اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی تجمع برگزار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی بعد از اجرای خواسته هایشان توسط این رژیم طرح اعتصاب غذای جمعی خود را لغو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خالد محاجنه وکیل کمیته امور اسرای فلسطین از وضعیت دردناک و ظالمانه اعمال شده توسط ماموران رژیم صهیونیستی علیه اسرای فراری فلسطینی بازداشت شده، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اسرای فلسطینی در کرانه باختری به دلیل برآورده شدن اغلب مطالباتشان توسط اداره زندان های رژیم صهیونیستی، اعتصاب غذای خود را به تعویق انداختند.
درگیری جدید فلسطینی ها و صهیونیست ها در مناطق مختلف کرانه باختری منابع خبری فلسطین از دور تازه درگیری ها میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در مناطق مختلف کرانه باختری از جمله بیت لحم خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس نظامی صهیونیست با اشاره به این که گروه های فلسطینی در غزه توانایی مختل کردن زندگی اسرائیلی ها را دارند تاکید کرد که حماس می تواند ما را مجبور به رفتن به پناهگاه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۳    
صبح امروز وکیل یکی از زندانیان فلسطینی که از زندان اسرائیل فرار کرده بودند در گفت و گو با رسانه الجزیره، روایت فرار را از زبان طراح اصلی نقل کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۲    
فعالیت های همبستگی و حمایت از اسرای فلسطینی در مناطق مختلف اراضی لبنانی و فلسطینی به ویژه پس از بازداشت مجدد چهار تن از اسرای آزادشده از زندان رژیم اشغالگر و در معرض خطر قرار گرفتن زندگی آنها ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مبارزان مقاومت فلسطین راهپیمایی شبانه ای را در شهر و اردوگاه جنین در حمایت از چهار اسیری که مجددا توسط رژیم صهیونیستی بازداشت شدند، برگزار کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۶    
سازمان های حامی حقوق بشر در فلسطین ازجمله "الحق" در نامه ای خطاب به نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای رسیدگی به اوضاع اسف بار اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی درخواست کمک فوری کردند.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حسن شوکة اسیر و زندانی فلسطینی که از زندان گریخته بود و تحت تعقیب رژیم صهیونیستی قرار داشت در پی فشارهای گسترده به خانواده اش، شامگاه سه شنبه خود را به نظامیان این رژیم معرفی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به شهر نابلس واقع در کرانه باختری 23 فلسطینی به شدت زخمی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
هنرمند کویتی، به یاد زندانی های فلسطینی که از زندان رژیم صهیونیستی گریختند، مجسمه ساخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه هاآرتص در گزارشی نوشت، عملیات حفر تونلی که شش اسیر فلسطینی برای آزادی از زندان جلبوع از آن استفاده کردند در ماه نوامبر و با مشارکت 11 اسیر شروع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
محمود العارضه، اسیر فلسطینی از جزئیات جدیدی در خصوص عملیات فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع پرده برداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۱    
تعرض صهیونیست ها به مسجد الاقصی، هشدار حماس به رژیم صهیونیستی درباره وضعیت اسرای فلسطینی و اظهارات وزیر جنگ سابق این رژیم در مورد تشکیلات خودگردان از تحولات اخیر فلسطین اشغالی است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اثر هنری میثم عبدال مجسمه ساز کویتی با عنوان "ملعقة الحریة" (قاشق آزادی) برای اینکه به یاد بماند شش اسیر فلسطینی چگونه سیستم امنیتی صهیونیست ها را تحقیر کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مجسمه قاشق آزادی به یاد 6 زندانی فلسطینی که توانستند با قاشق و حفر تونل از زندان صهیونیست ها بگریزند، ساخته شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تمسخر صهیونیست ها با پرتاب ده ها قاشق مقابل سفارت تل آویو در واشنگتن - معترضان در اعلام همبستگی با اسرای فلسطینی که با دست خالی و قاشق در زندان جلبوع تونل کندند و خود را نجات دادند، صدها قاشق در برابر سفارت رژیم صهیونیستی در واشنگتن انداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۱    
سرنگونی پهپاد سعودی در یمن، زخمی شدن صد ها فلسطینی در کرانه باختری رود اردن و تظاهرات هزاران یمنی مقیم آمریکا در محکومیت جنایات رژیم سعودی، مهم ترین رویداد های غرب آسیا بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۰    
آمریکا با مشروط کردن کمک های آنروا به فلسطینیان، حمایتهایش را از رژیم صهیونیستی به اوج رسانده است، در همین حال فلسطینیان مخالفت شدید خود با این توافق اعلام کردند و آن را توطئه علیه حق آوارگان فلسطینی نامیدند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، فتحی نورین الجزایری و مربی اش به دلیل کناره گیری از المپیک توکیو پس از قرعه کشی برای مسابقه با رقیب اسرائیلی، به مدت 10 سال از سوی فدراسیون بین المللی جودو (IJF) محروم شدند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی تحت فشارهای همه جانبه و پس از حدود یک هفته اجازه دیدار وکیل با دو نفر از مجموع چهار اسیر دوباره بازداشت شده جلبوع را داد و اسرا در این دیدار جزئیاتی از وضعیت و شکنجه خود فاش کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – زندانیان فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی پس از اعمال محدودیت های امنیتی از سوی رژیم صهیونیستی در پی فرار 6 زندانی از زندان فوق امنیتی جلبوع ، قصد دارند برای بهبود شرایط خود دست به اعتصاب غذا بزنند. ...
رادیو جوان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۳    
- اسرای فلسطینی دوباره دستگیر شدند. - جهانبخش حاضر به انجام بازی مقابل تیم رژیم صهیونیستی نشد. - ایران برای بحران سوخت لبنان اقدام کرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های فلسطین از بازداشت حسن شوکة اسیر فلسطینی که موفق شده بود از زندان فوق امنیتی رژیم صهیونیستی فرار کند خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۷    
تهران-ایرنا- جوانان فلسطینی صبح امروز (چهارشنبه) بار دیگر در حمایت از اسرای در بند رژیم صهیونیستی به خیابان ها آمدند و در مقابل نظامیان صهیونیست با حمله به سوی آنها، شماری از جوانان فلسطینی را زخمی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
صد ها فلسطینی دیشب در حملات نظامیان صهیونیست به تظاهرکنندگان فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری زخمی یا مصدوم شدند.