پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۱:۰۶Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴۵ دقیقه پیش    
شمار اسرای فلسطینی که در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده اند به 10 نفر افزایش یافت.
هشدار نیوز   ۱ ساعت پیش    
26 خرداد 1400 - 20:41 بنیامین نتانیاهو که 12 سال نخست وزیری رژیم صهیونیستی را بر عهده داشت، بعد از ناکامی در تشکیل کابینه از عرصه قدرت کنار گذاشته شد و همه اقدامات جنایتکارانه او علیه فلسطینی ها، اعراب و مسلمانان به پایان رسید.
کیهان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا مرادی حدود 30 سال است که صهیونیست ها یک راهپیمایی تحت عنوان راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی برگزار می کنند و با در دست گرفتن پرچم رژیم صهیونیستی، شعارهایی علیه فلسطینی ها سر می دهند ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پلیس رژیم صهیونیستی هنادی حلوانی ، فعال مدنی فلسطینی را در منطقه شهر قدیم قدس شرقی اشغالی بازداشت کرد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس در واکنش به اقدام نظامیان صهیونیست در قتل زن فلسطینی در قدس اشغالی، گفت: این اقدام بار دیگر خوی توحش صهیونیستها را نشان داد.
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای به شهادت یک بانوی فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست واکنش نشان داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان پخش رژیم صهیونیستی "مکان" گزارش داد، ارتش این رژیم یک تصمیم غیرمنتظره گرفته و دیگر از یورش به منازل فلسطینی ها برای تفتیش و جمع آوری اطلاعات دست برداشته است.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ ده ها فلسطینی در نوار غزه کودکی که در پی انفجار مواد منفجره باقی مانده از تجاوز اخیر رژیم اسرائیل به شرق غزه به شهادت رسید را تشییع کردند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دادگاه مرکزی قدس امروز چهارشنبه تاریخ جلسه بعدی برای بررسی پرونده تخلیه چهار خانوار فلسطینی از محله الشیخ جراح را دوم ماه اوت (11 مرداد) تعیین کرد.
خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش    
جنگ یازده روزه غزه را می توان محصول سیاست های افراطی ترامپ و نتانیاهو در منطقه دانست. جنگی که برای اسرائیلی ها دستاوردی جز کشتار غیر نظامیان و زنان و کودکان بی گناه درپی نداشت و چنانچه رسانه های صهیونستی در گزارش های خود به آن اذعان داشتند از همان روزهای نخست این جنگ را باخته بودند ...
میزان   ۹ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان – یک زن فلسطینی اوز چهارشنبه، 26 خرداد، بر اثر تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی ، به شهادت رسید. به گزارش فلسطین الیوم ، می عفانه ، شهروند فلسطینی، در شمال قدس اشغالی، بر اثر شلیک گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید. ...
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
در پی توهین شهرک نشینان صهیونیست به ساحت پیامبر اکرم(ص) در جریان راهپیمایی پرچم دیروز در قدس اشغالی، کاربران فلسطینی با راه اندازی پویشی، هشتگ الا رسول الله را در صدر توییتر قرار دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه به روی یک زن فلسطینی در قدس اشغالی آتش گشودند و او را به شهادت رساندند.
تیتر ۱   ۱۰ ساعت پیش    
40 درصد از کودکان فلسطینی که در بازداشت رژیم صهیونیستی هستند مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند و تقریبا 100 درصد آنها شکنجه می شوند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
در جنایتی دیگر نظامیان رژیم صهیونیستی بانوی زخمی فلسطینی را رها کردند تا بر اثر خونریزی شهید شود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی به سمت یک زن فلسطینی در شمال شهر قدس به ادعای تلاش وی برای انجام عملیات با سلاح سرد و زیر گرفتن نیروهای رژیم صهیونیستی با خودرو، تیراندازی کردند که به گزارش این رسانه ها او به شهادت رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
یک مقام آگاه در حزب اسلامگرای عدالت و توسعه مغرب از سفر رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به رباط خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از تشدید تنشها و حمله نظامیان صهیونیست به فلسطینی های معترض در قدس اشغالی و کرانه باختری از جمله شهادت یک زن فلسطینی خبر می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۵    
روزگذشته مقابله فلسطینیان با راهپیمایی پرچم که شهرک نشینان هرسال به مناسبت یکی شدن دوبخش قدس تحت حاکمیت صهیونیست ها برگزار میکنند به زخمی شدن ده ها فلسطینی وبازداشت 10 تن دیگرانجامید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست با تیراندازی به سوی یک زن در شمال شرق قدس اشغالی او را به شهادت رساندند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۱    
شفقنا- منابع خبری از تیراندازی نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به یک زن فلسطینی در نزدیکی رام الله خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری معا، تیراندازی به این زن به بهانه تلاش او برای حمله به نیروهای اسرائیلی با سلاح سرد صورت گرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه الاخبار لبنان به نقل از منابعی در جنبش حماس گزارش داد که تماس ها میان این جنبش و مصر به صورت شبانه روزی ادامه دارد. همچنین قاهره با مسئولان جدید اسرائیل نیز درباره مهار اوضاع در اراضی فلسطینی ارتباط دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی گزارش دادند که نظامیان صهیونیست صرفاً به ظن تلاش یک زن فلسطینی برای حمله به آن ها در شمال شرق قدس اشغالی او را به شهادت رساندند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی حاکی از افزایش میزان حمایت فلسطینی ها از حماس پس از حمله ماه گذشته رژیم صهیونیستی به غزه است به این شکل که حدود سه چهارم شرکت کنندگان این جنبش را پیروز بر اسرائیل دانستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۰    
دولت جدید اسرائیل به نخست وزیری نفتالی بنت یک دولت موزاییکی با حضور هشت حزب از جناح ها و طیف های مختلف است. در این میان حضور یک حزب فلسطینی برای دست یابی به حد نصاب 61 کرسی، وضعیت این دولت را متزلزل تر کرده است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم،ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از این به بعد برای بازرسی و جمع آوری داده های اطلاعاتی وارد خانه های فلسطینی ها در کرانه باختری نمی شود. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز دوشنبه آتی 21 ژوئن (31 خرداد) در نشست شورای انقلابی جنبش فتح سخنرانی مهمی خواهد کرد. به گزارش شفقنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما ، محمود عباس ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۴    
فعالان رسانه ای فلسطینی، با ایجاد کمپین تحریم فیسبوک، خواهان عدم استفاده هموطنان خود و دیگر آزادگان جهان از این شبکه اجتماعی شدند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا کودکان فلسطینی با به پرواز درآوردن بادبادک هایی در ساحل شهر غزه یاد 66 کودک شهید شده در حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی را گرامی داشتند. این بادبادک ها به رنگ و شمایل پرچم فلسطین بودند و روی هر کدام عکس یکی از کودکان شهید شده نقش بسته بود ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
برگزاری راهپیمایی پرچم یهودیان افراطی در شهر قدس و اعتراضات فلسطینی ها به این اقدام تحریک آمیز/ رویترز "ایلهان عمر" نماینده مسلمان کنگره آمریکا در مراسم یادبود 600 هزار قربانی آمریکایی بیماری کووید - 19 در کنگره اشک می ریزد./ رویترز وEPA نصب مجسمه های فیل در گرین پارک لندن/ رویترز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فلسطینی ها برای نخستین بار از سال 1974 میلادی تاکنون راهپیمایی تحریک آمیز سالانه صهیونیست ها در قدس اشغالی موسوم به راهپیمایی پرچم ها را ناکام گذاشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۱    
دفتر اطلاع رسانی اسرای فلسطینی اعلام کرد نظامیان اشغالگر بامداد امروز دهها تن ازز فلسطینیان را در شهر های کرانه باختری اشغالی بازداشت کرد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۵    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جمعی از اهالی کشور ایرلند در اعتراض به کشتار 70 کودک فلسطینی از سوی رژیم نژادپرست اسرائیل، مقابل فرودگاه شانون تجمع کردند و خواستار پایان دادن به همکاری کشورشان با جنایات رژیم صهیونیستی شدند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۵    
صهیونیستها به جوانی فلسطینی که پرچم فلسطین را در میان شهرک نشینان در راهپیمایی روز پرچم برافراشته بود، حمله کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل رضوان از رهبران ارشد حماس هرگونه تعدی به مسجدالاقصی و فلسطینی ها در قدس اشغالی را تعرض به مقاومت برشمرد که با واکنش حتمی روبرو خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای رژیم صهیونیستی قبل از برگزاری تجمع تحریک آمیز موسوم به "راهپیمایی پرچم ها" در قدس اشغالی، سوار بر اسب به فلسطینیان حمله و آنها را سرکوب کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عدنان غیث ، استاندار قدس اشغالی اقدام شهرک نشینان اسرائیلی در تظاهرات روز سه شنبه که با حفاظت و حمایت ارتش اسرائیلی انجام شد و در جریان آن ده ها فلسطینی از کودک و جوان و پیر گرفته تا زنان را بازداشت و مورد آزار و اذیت و جراحت قرار دادند محکوم کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۶    
بادکنک های آتش زا از ابزارهای مبارزان فلسطینی است که برای مقابله با اشغالگران استفاده می شود. منبع: خبرگزاری دانشجو
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
منابع فلسطینی بامداد چهارشنبه از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مواضع مقاومت فلسطین در نوار غزه خبر دادند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در جریان اعتراضات قدس اشغالی علیه راهپیمایی پرچم صهیونیست ها؛ 27 فلسطینی زخمی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه را تلاشی ناکام برای متوقف کردن همبستگی فلسطینی ها و گروه های مقاومت با قدس اشغالی خواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
هلال احمر فلسطین از زخمی شدن 33 فلسطینی در جریان درگیری های روز سه شنبه در قدس اشغالی در جریان راهپیمایی تحریک آمیز موسوم به "رقص پرچم" خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۱    
در حالی که هنوز یک روز از آغاز فعالیت کاری کابینه جدید رژیم صهیونیستی نگذشته، این دولت مراسم تحریک آمیز موسوم به راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی را روز گذشته تصویب کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک شهروند فلسطینی که در تهاجم نظامی 11 روزه اخیر ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه زخمی شده بود ، بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اردن در بیانیه ای ، رژیم صهیونیستی را مسئول تشدید تنش ها خواند و از صهیونیست ها خواست از ادامه تعرضات و اقدامات تحریک آمیز علیه فلسطینی ها پرهیز کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست شامگاه سه شنبه به سوی تظاهرکنندگان فلسطینی در مجاورت مرز های شرقی نوار غزه تیراندازی کردند.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متعهد شد که به تلاش برای صلح عادلانه میان فلسطینی ها و اسرائیلی ها و تشکیل کشور فلسطین دارای حاکمیت ادامه بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۴:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نتیجه یک نظر سنجی پس از نبرد شمشیر قدس نشان می دهد فلسطینی ها حماس را از تشکیلات خودگردان برای رهبری شایسته تر می دانند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ارتش رژیم صهیونیستی بامداد چهارشنبه یک پایگاه وابسته به جنبش حماس در نوار غزه را با پهپاد هدف حمله قرار داد. خبرگزاری فلسطینی شهاب نیز خبر داد که این حمله به پایگاهی در شرق خانیونس در غزه انجام شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس آخرین اخبار رسیده از قدس شریف پلیس رژیم صهیونیستی 17 فلسطینی را دستگیر و اجازه پاکسازی حرم مسجد الاقصی را از بقایای به جای مانده از راهپیمایی پرچم نداد.