دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۵۰Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطینی»

دنیای اقتصاد   ۴۰ دقیقه پیش    
الجزیره : نیروهای اسرائیلی یک فلسطینی را در کرانه باختری اشغالی به ضرب گلوله به شهادت رساندند؛ اما مقامات فلسطینی پلیس اسرائیل را به قتل عمدی این مرد به نام محمد علی حسین عواد متهم کردند.
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مشاور امور دینی و روابط اسلامی تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: اگر اسرائیل گمان کند که ملت فلسطین تسلیم خواهد شد و به آن اجازه خواهد داد طرحهای شیطانی خود را اجرایی کند، در توهم به سر می برد.
سخنرانی اخیر محمود عباس در مجمع عمومی سازمان ملل از یک سو و ناتوانی تشکیل خودگردان در سرکوب کامل و بدون قید و شرط مبارزان فلسطینی در کرانه باختری، باعث شد تا برخی از شخصیت های صهیونیست از پایان تاریخ مصرف او سخن بگویند.
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا : رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه از ترس انجام عملیات های استشهادی مبارزان فلسطینی پلیس خود را تا پایان تعطیلات یهودیان که تا 18 روز است، در حالت آماده باش شدید قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
برخی منابع فلسطینی از اعتصاب غذای 30 اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی در اعتراض به بازداشتشان خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از درخواست رژیم صهیونیستی برای مسلح شدن شهرک نشینان به ویژه در قدس اشغالی خبر دادند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در درگیری های بامداد امروز نظامیان صهیونیست با مبارزان فلسطینی در شهر نابلس در کرانه باختری رود اردن، یک فلسطینی شهید و سه مبارز دیگر زخمی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۱    
یک فلسطینی در شمال کرانه غربی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با یورش شهرک نشینان به مسجدالاقصی، صبح امروز (یکشنبه) در شهر نابلس یک جوان فلسطینی شهید و سه تن دیگر در تیراندازی نیروهای رژیم صهیونیستی زخمی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۵    
شلیک موشک بالستیک از سوی کره شمالی، برکناری معاون وزیر دفاع روسیه و اعتصاب غذای ده ها اسیر فلسطینی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی طی درگیری های بامداد امروز در نابلس یک جوان فلسطینی را به شهادت رساند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- مفتاح اسماعیل ، وزیر دارایی پاکستان امکان عادی سازی روابط با اسرائیل را قبل از ایجاد یک کشور مستقل فلسطینی رد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یورش نظامیان رژیم اسرائیل به مناطقی در کرانه باختری و شهادت و زخمی شدن تعدادی از فلسطینیان، هتک حرمت مسجد الاقصی از سوی صهیونیست ها و افزایش تدابیر امنیتی در اطراف این مسجد و بالا بردن سطح هشدار در تمامی اراضی اشغالی از تازه ترین تحولات فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از شهادت یک جوان فلسطینی و زخمی شدن سه نفر دیگر به ضرب گلوله نظامیان رژیم اشغالگر در نابلس و یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی خبر دادند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ریم الهاشمی وزیر همکاری بین المللی امارات بامداد یکشنبه در سخنانی در سازمان ملل متحد گفت: تحرکاتی که در منطقه شاهد آن هستیم، مثال های خوبی برای عبور از اختلافات گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – یک جوان فلسطینی در یورش بامدادی نظامیان رژیم صهیونیستی به نابلس به شهادت رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین اعلام کرد که 30 اسیر فلسطینی از امروز -یکشنبه- در اعتراض به بازداشت موقت خود در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا خواهند زد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گردان های مقاومت ملی با هدف ترویج فرهنگ مقاومت بین فلسطینی ها یک دوره نظامی برای دختران در غزه برگزار کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات نخست وزیر انگلیس مبنی بر اینکه لندن در حال بررسی انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس است واکنش فلسطین را به همراه داشت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۱:۴۰    
یک جوان فلسطینی در نزدیکی نابلس به ضرب گلوله نیروهای اشغالگر اسرائیل کشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به شهادت جوان فلسطینی در نابلس به دست نظامیان رژیم اشغالگر به رژیم صهیونیستی هشدار داد که تجاوزات این رژیم خشم فلسطینی ها را افزایش داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری فلسطین از شهادت مجری عملیات شهادت طلبانه پس از زخمی کردن دو صهیونیست در جنوب نابلس خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست به شهروندان فلسطینی در جنوب الخلیل واقع در کرانه باختری حمله کرده و شماری از آنها را زخمی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از ابتدای سال 2022 تا پایان ماه آگوست گذشته، 4800 فلسطینی را بازداشت کرده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تعداد قربانیان تازه ترین حادثه غرق شدن قایق پناهجویان در سواحل سوریه به دست کم 77 نفر افزایش یافته است. این قایق که روز پنجشنبه دچار حادثه شده، حامل 120 تا 150 مهاجر با ملیت های لبنانی، سوریه ای و فلسطینی بود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نظامیان اشغالگر صهیونیست حداقل پنج فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت و 50 نفر دیگر از جمله 11 کودک را زخمی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه اعیاد یهودی، گروه های فلسطینی از مردم فلسطین خواستند تا در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری به طور گسترده ای در مسجدالاقصی حضور پیدا کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- منابع خبری فلسطینی از مجروح شدن دو صهیونیست در تازه ترین عملیات مقاومت فلسطین در جنوب شهر نابلس در کرانه باختری و شهادت مجری این عملیات خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در عملیات استشهادی جوان فلسطینی در جنوب شهر نابلس دو نظامی صهیونیست زخمی شدند و عامل عملیات نیز به شهادت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری در سرزمین اشغالی از عملیات ضدصهیونیستی یک فلسطینی نزدیک کرانه باختری خبر می دهند. همزمان خبرهایی مبنی بر انفجار یک خودرو در عکا و آتش سوزی در یکی از بازارهای تل آویو منتشر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که یک شهروند فلسطینی با خودروی خود در جنوب نابلس، دو نظامی صهیونیست را زیر گرفته است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۵    
باشگاه اسیر فلسطینی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان ماه آگوست 4800 شهروند فلسطینی بازداشت شده اند که بسیاری از آنها بیمار یا مجروح بوده اند.
مدار شرقی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه پاکستان گزارشات منتشر شده درباره سفر یک هیئت رسمی از این کشور به اراضی اشغالی را تکذیب کرد. به گزارش مدار شرقی به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، وزارت خارجه پاکستان در بیانیه ای اعلام کرد که سفر مذکور از سوی یک نهاد غیردولتی خارجی که مقر آن در پاکستان نیست، صورت گرفته است. [...]
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۸    
نخست وزیر بنگلادش گفت که کشورش از تشکیل کشور مستقل فلسطینی براساس مرزهای 1967 حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از پاسخی روشن به این سوال که آیا با تشکیل کشور فلسطین موافق است یا خیر، طفره رفته و تنها گفت: ما نیاز داریم روابطمان با فلسطینی ها را ساماندهی کنیم و از وجود "دو نهاد" حمایت می کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۲    
شخصیت های فلسطینی از سخنان رئیس تشکیلات خودگردان در مجمع عمومی سازمان ملل علیه مقاومت فلسطین و لحن درخواست آن از جامعه بین المللی برای احقاق حقوق ملت فلسطین انتقاد کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تعداد قربانیان تازه ترین حادثه غرق شدن قایق پناهجویان در سواحل سوریه به دست کم 77 نفر افزایش یافته است. این قایق که روز پنجشنبه دچار حادثه شده، حامل 120 تا 150 مهاجر با ملیت های لبنانی، سوریه ای و فلسطینی بود ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۲    
یک بانوی روشندل 33 ساله اهل نوار غزه با حفظ شنیداری قرآن کریم و ایراد سخنرانی های دینی در زمره نخبگان حافظ قرآن کریم در فلسطین قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از شاه و ولیعهد سعودی خواست تا تمام فلسطینی های بازداشت شده در این کشور را آزاد کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۴    
منابع محلی اعلام کردند که نیروهای رژیم صهیونیستی با یورش به نابلس چهار جوان فلسطینی را بازداشت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در پیامی به پادشاه عربستان خواهان آزادی بازداشت شدگان فلسطینی در این کشور شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هزاران فلسطینی در مسجدالاقصی نماز جمعه را اقامه کردند و خطیب مسجدالاقصی تاکید کرد که هیچ بهانه ای برای هیچ مسلمانی در جهان برای حمایت از مسجد الاقصی وجود ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۹    
شفقنا- رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از سلمان بن عبدالعزیزر پادشاه عربستان سعودی و محمد بن سلمان ولیعهد این کشور خواست زندانیان فلسطینی را عفو کنند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از معا ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه گاردین در تحلیلی نوشت که تشدید حملات رژیم صهیونیستی به کرانه باختری باعث شده نسل تازه ای از رزمندگان فلسطینی شکل بگیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مقاومت در کرانه باختری گسترش یافته؛ تازه ترین نشانه آن، عملیات شهادت طلبانه یک جوان فلسطینی با سلاح سرد در غرب رام الله است که منجر به زخمی شدن هشت صهیونیست شده و البته جوان فلسطینی، خود هم با گلوله مستقیم نظامیان اسرائیلی شهید شد
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با وجود فضای به شدت امنیتی شهر رام الله در کرانه باختری شهروندان فلسطینی با انجام عملیات های شهادت طلبانه جدید اثبات کردند صهیونیست ها در هیچ جای فلسطین در امنیت نخواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
هلال احمر فلسطین اعلام کرد که 38 فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در مناطق مختلف کرانه باختری زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اداره اوقاف اسلامی شهر قدس اشغالی اعلام کرد که برغم اقدامات سختگیرانه رژیم صهیونیستی، بیش از 50 هزار نفر در نماز جمعه مسجدالاقصی شرکت کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری عبری و فلسطینی از مجروح شدن هشت صهیونیست در تازه ترین عملیات مقاومتی فلسطینی ها در جنوب غرب رام الله و شهادت مجری عملیات خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع محلی فلسطین از درگیری بین نظامیان صهیونیست با جوانان فلسطینی در کرانه باختری خبر دادند. گزارش های اولیه از زخمی شدن 38 فلسطینی در این درگیری ها حکایت دارد.