چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۶:۰۸Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگزاری ایکنا»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دکتر جلیل بیت مشعلی به عنوان سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
جلیل بیت مشعلی با حکم رئیس جهاددانشگاهی به عنوان سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) منصوب شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارشهمزمان با دومین سالروز رحلت آیت الله حسن حسن زاده آملی، فیلسوف، عارف و فقیه اصولی خبرگزاری ایکنا مصاحبه ای با حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسن زاده آملی فرزند ایشان انجام داده است که در ادامه اهمیت حقوق حیوانات از نگاه علامه حسن زاده را در سخنان ایشان می شنوید: ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن آغاز امامت حضرت ولیعصر(ع) به همت مجموعه خبرگزاری ایکنا و سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگیاهیان گلستان محفل انس با قرآن به همراه تدبر با حضور مدیران مؤسسات قرآنی و قاریان و حافظان استانی امروز، سوم مهر در سالن اجتماعات شهید نادران جهاددانشگاهی گلستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن آغاز امامت حضرت ولیعصر(ع) به همت مجموعه خبرگزاری ایکنا و سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگیاهیان گلستان محفل انس با قرآن به همراه تدبر با حضور مدیران موسسات قرآنی و قاریان و حافظان استانی امروز، سوم مهر در سالن اجتماعات شهید نادران جهاددانشگاهی گلستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد همدان به همراه معاونت فرهنگی این واحد و خبرگزاری ایکنا در آستانه برگزاری دومین کنگره هشت هزار شهید همدان با خانواده شهید علی عقیلی لطف دیدار و نشان سرو را به این خانواده شهید اهدا کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایکنا شعبه اردبیل در اختتامیه چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان مورد تقدیر قرار گرفتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضا صادقی، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان و حجت الاسلام مجید کرمی معاون فرهنگی و اجتماعی این نهاد از خبرگزاری ایکنا شعبه یزد بازدید به عمل آورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در اولین یادواره شهدای رسانه استان همدان از خبرگزاری ایکنا همدان به عنوان رسانه برتر تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست واگذاری شورای توسعه فرهنگ قرآنی؛ ارتقا یا تنزل کارآمدی فردا 21 شهریور با حضور تعدادی از مدیران امور قرآنی و صاحب نظران این حوزه در محل خبرگزاری ایکنا برگزار می شود.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فصل جدید تولیدات محصولات فضای مجازی با هم یاد بگیریم به همت فرهنگسرای رسانه و با مشارکت خبرگزاری ایکنا آماده شد و به زودی منتشر می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جواد فراهانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، 14 شهریورماه در خبرگزاری ایکنا حضور یافت و با محسن مرادی، رئیس جهاد دانشگاهی استان و مجموعه خبری ایکنا گفت و گو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جواد فراهانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی از خبرگزاری ایکنا بازدید و با عوامل این مجموعه به بحث و گفت و گو پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۳    
کسانی که تصور می کنند قرآن تنها یک درس ساده در دانشگاه است سخت در اشتباه هستند. حرکت دانشگاه در جهتی است که قرآن کریم در کنار سایر علوم قرار گیرد. این هدف، جز با انس با قرآن کریم محقق نمی شود. ما راه درازی در پیش داریم و حتما صاحب قرآن کریم در این راه ما را تنها نخواهد گذاشت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در بازدید خود از سازمان قرآنی دانشگاهیان و خبرگزاری ایکنا ضمن ابراز آشنایی دیرینه با این مجموعه، پیشنهاد داد در این سازمان، مرکز ترجمه علوم و معارف قرآنی تاسیس شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۱    
فساد دانشگاهی تیشه به ریشه علم می زند و فهم و برداشت از سیره ائمه(ع) با یک یا چند روایت ممکن نیست از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۰۲    
طرح ملی حفظ و مفاهیم سوره الرحمن با عنوان آلاءُالرَّحمن در دو بخش پیامکی و آزمون شفاهی حفظ، طی تابستان 1402 از سوی خبرگزاری ایکنا برگزار شد که با توجه به اعلام نتایج، جوایز این پویش قرآنی به برگزیدگان پرداخت شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان جهاد دانشگاهی واحد همدان به همراه خبرنگاران خبرگزاری ایکنا در آستانه برگزاری دومین کنگره هشت هزار شهید همدان با مادر شهید مولود مظلومیان دیدار و نشان سرو را به این مادر شهید اهدا کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت نیرو در حاشیه بازدید از خبرگزاری ایکنا آذربایجان غربی گفت: خبرگزاری ایکنا یک ظرفیت بی نظیر برای توسعه فرهنگ قرآنی در کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۵    
مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با همکاری خبرگزاری ایکنا به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی کارگاه عکاسی اربعین را به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام هتک حریم حجاب وعفاف پدیدآورنده جاهلیت مدرن است در تاریخ 1402/6/1 خانم الیاس پوریان، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ایلام در گفت وگو با خبرگزاری ایکنا ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن دهقانی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در پاسخ به مطالب درج شده در خبرگزاری ایکنا مطلبی ارائه کرده است که متن آن منتشر می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی، پنج شنبه و جمعه، 26 و 27 مردادماه در آستان امامزادگان آمنه خاتون(س) و عبدالله(ع) اراک برگزار شد و تعدادی از متسابقان و داوران میهمان خبرگزاری ایکنا شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اولین رویداد تعلیمی زائر - خبرنگار ویژه خبرنگاران و فعالان رسانه شرکت کننده در زیارت اربعین 1402 به همت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها با همکاری خبرگزاری ایکنا برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۳    
ارتقای فرهنگی جوامع اسلامی لازمه مقابله با گروه های تکفیری است و راز محبوبیت آیت الله ناصری بین جوانان ایرانی از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
محسن داوری، فرماندار مشهد از سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی و خبرگزاری ایکنا و ایسنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محسن داوری، فرماندار مشهد از جهاددانشگاهی خراسان رضوی و خبرگزاری ایکنا و ایسنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محسن داوری فرماندار مشهد و معاون استاندار خراسان رضوی امروز 23 مردادماه، از سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی و خبرگزاری ایکنا و ایسنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با حضور در خبرگزاری ایکنا عنوان کرد: معجزه یک خبر عشق به کشور و آگاهی و امید به آینده را توسعه می دهد؛ تاثیر اخبار و رسانه ها بر مردم فوق العاده بالا است و این فرصتی برای ما است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۱    
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از تحریریه خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مخلص الائمه با تأکید بر اینکه فعالیت خبرگزاری ایکنا باید در بدنه جامعه به ویژه خانواده ها ملموس باشد، گفت: انتظار دارم توسعه فرهنگ قرآنی در زندگی مردم دیده شود. انعکاس اخبار قرآنی در استان باید با جدیت بیشتر دنبال شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل نوفرستی گفت: در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید کار شایسته انجام دهیم و خبرگزاری ایکنا می تواند کمک بزرگی برای محتواسازی در خصوص زندگی شهدا و خانواده های آنان باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ضعف در فراگیری روش تحقیق؛ عامل تقلب علمی ناآگاهانه در پایان نامه ها و مهم ترین چالش های جهاددانشگاهی و مزیت هایی که راهگشاست از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی، به همراه هیئت همراه عصر چهارشنبه، 18 مرداد با حضور در خبرگزاری ایکنا با عوامل این رسانه دیدار و گفت و گو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان به مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری ایکنا در همدان بازدید و با دبیران و خبرنگاران این خبرگزاری دیدار و گفت و گو کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار برخی از مسئولان شهری و استانی از خبرگزاری ایکنا شعبه خراسان رضوی بازدید کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: خبرگزاری ایکنا نام دستگاه های اجرایی که طرح های قرآنی استان را اجرا نمی کنند را در قالب یک گزارش محرمانه به استانداری فارس اعلام کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز خبرنگار مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملّی منطقه شرق کشور و رئیس خانه مطبوعات خراسان رضوی از خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الله پیران کاشانی، یکی از اصحاب رسانه کاشان، اهل قلم و خبرنگار خبرگزاری ایکنا بود که در طول دوران زندگی اش خدمات ارزنده ای برای زدودن غبار غربت از نهج البلاغه انجام داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
میکائیل باقری، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از ایکنا شعبه خراسان رضوی بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در بازدید از ایکنای قزوین، گفت: هدف خبرنگاران از فعالیت در این حرفه باید تقویت و ارتقای اقتدار فرهنگ اسلامی باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از خبرنگاران دو خبرگزاری ایکنا و ایسنای استان مرکزی، امروز، 15 مردادماه با حضور محمد طالبی، مدیرکل روابط عمومی استانداری، محسن مرادی، رئیس جهاد دانشگاهی و جمعی از معاونان این نهاد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا قلندر شریف، شهردار مشهد به مناسبت سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی و روز خبرنگار، عصر امروز 15 مرداد از خبرگزاری ایکنا و جهاددانشگاهی خراسان رضوی بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور روحانیت با بیان اینکه جهاددانشگاهی در عرصه دخالت دادن جوانان و مسئولیت دادن به آنان بسیار الگوسازی کرده است، گفت: باید در عرصه های اقتصادی و مدیریتی، میدان را به جوانان دهیم آن زمان خواهیم دید با تعهد و ایده همه مسائل حل خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بروجن با تأکید بر فعالیت های مؤثر دو خبرگزاری ایکنا و ایسنا، گفت: خبرگزاری ایکنا برگرفته از فرهنگ قرآنی بوده و در راستای توسعه این فرهنگ در سطح استان تلاش می کند که بسیار ارزشمند و مؤثر است و این رسانه در جهت منویات مقام معظم رهبری گام بر می دارد که قائلند تمامی جهت گیری ها و تلاش ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مساجد از دیرباز تاکنون مرکز تجمع و اقدامات مؤثر اجتماعی بوده است، اما امروز متأسفانه با شرایط نامناسب مساجد و سرویس های بهداشتی به ویژه مساجد بین راهی مواجه هستیم. خبرگزاری ایکنا از شرایط نامناسب مسجد امام خمینی(ره) سه راه خمین اراک گزارشی تهیه کرده است که تقدیم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست جهاددانشگاهی لرستان گفت: ظرفیت های فرهنگی و رسانه ای جهاددانشگاهی لرستان باید بیشتر از گذشته در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، معرفی شهدا و وصیت نامه آنان تلاش کنند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۴    
دورهمی مراکز مشاوره و روانشناسی وابسته به جهاد دانشگاهی همزمان با هفته بزرگداشت فعالیت های این نهاد برگزار می شود. به گزارش خبرنگار روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، این دورهمی با حضور مراکز و مجتمع های درمانی ، رسا وابسته به جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۱:۲۴    
از نگاه امام موسی صدر به عاشورا و مواضع سه گانه امام سجاد(ع) در برابر قیام های پس از کربلا از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) با توجه به هجمه های اخیری که علیه قرآن انجام شده به شناساندن مفاهیم عمیق قرآن و مفاخر قرآنی استانی و کشوری می پردازد.