یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۴:۰۸May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسات قرآنی»

ایکنا   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز از اعلام فراخوان واگذاری برگزاری مرحله شهرستانی و استانی چهل وششمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف به مؤسسات قرآنی استان خبر داد.
ایکنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نشست بررسی موضوعات قابل واگذاری در حوزه قرآن کریم سازمان تبلیغات اسلامی به اتحادیه موسسات قرآنی کشور، با حضور رئیس سازمان دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی و مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت برگزار شد.
ایکنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به تأیید 87 اثر از 148 طرح ارسالی به دبیرخانه کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: از مجموعه طرح های تأیید شده 32 اثر با محوریت مؤسسات قرآنی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیداحمدرضا شاهرخی با اشاره به اینکه طرح تحول فرهنگی با رویکرد قرآنی تدوین شده است، گفت: در صورت حمایت از اتحادیه مؤسسات قرآنی استان لرستان تحول عظیم در استان ایجاد خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه کوهدشت قطب خوشنویسی کشور است، گفت: باید مشکلات 50 مؤسسه قرآنی فعال کوهدشت برطرف شود و اگر اعتبار نیاز است، اختصاص یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان امام جمعه کوهدشت گفت: امروز باید مراکز قرآنی ما ویژه دیده شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خراسان رضوی از اعلام نتایج دوازدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم در اواخر تیرماه سال جاری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۰    
مدیر شعبه بروجرد بیت الاحزان با تأکید بر اینکه قطعاً خدمات بخش مردمی در ترویج فرهنگ قرآنی بر کسی پوشیده نیست، گفت: مؤسساتی، چون بیت الاحزان حیات خود را مدیون لطف مردم و رهنمون ها و هدایت های باری تعالی هستند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خوزستان از آغاز فرآیند صدور مجوز اولین مرکز تخصصی نیکوکاری قرآنی در خوزستان به همت اتحادیه مؤسسات قرآنی و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از روز گذشته، 1 خرداد خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی گلستان از راه اندازی مراکز نیکوکاری قرآنی در مؤسسات گلستان خبرداد و گفت: راه اندازی این مراکز می تواند به عنوان حلقه واسطی بین خیرین و نیازهای افراد کم برخوردار و بی بضاعت جامعه بوده و از طرفی ارتباط خیرین و متبرعان در حوزه قرآن را فراهم کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۲    
ایکنا در اواخر فروردین 1402 گفت وگویی با مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت را با عنوان سازمان تأمین اجتماعی جدی ترین سد فعالیت های مؤسسات قرآنی است منتشر کرد که امروز سازمان فوق، نکاتی را جهت تنویر افکار عمومی در اختیار ایکنا قرار داده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسات قرآنی علیرغم انتظاراتی که وجود دارد بیشترین ضربه را از مساجد و هیئت امنایی که حضور و فعالیت کودکان قرآن آموز را در فضای معنوی مسجد نپذیرفته اند خورده اند، چراکه در نظر آنان حفظ ساختمان از تربیت نسل قرآنی مهمتر است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
منیری گفت: نگاه وزیر فرهنگ و ارشاد بر این است که الگوها می تواند از شهرستان ها شکل بگیرد. فعالان قرآنی و مربیان مهدها و مؤسسات قرآنی به سامانه هوشمند حمد توجه کنند و در آن عضو شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به فصل تابستان و پایان سال تحصیلی بهره مندی از اوقات فراغت دانش آموزان دغدغه اصلی والدین می شود، در همین رابطه آموزش و پروش فارس با انعقاد تفاهم نامه همکاری با مؤسسات قرآنی تمهیداتی اندیشیده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۰    
سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاددانشگاهی از حمایت این سازمان از مؤسسات قرآنی توسط مراکز رشد واحدهای قرآنی در بحث تجاری سازی محصولات خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه مدیران مؤسسات قرآنی به توسعه روابط عمومی نیاز دارند، گفت: جنس کارهای فرهنگی و قرآنی به گونه ای است که نباید منتظر نشست تا لزوما مردم بیایند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری در جریان بازدید از ایکنا در جمع رئیس، معاونان و مدیران جهاددانشگاهی با بیان اینکه برای حمایت از قرآن باید بسیج بین المللی داشته باشیم و همه باید برای حمایت از قرآن بسیج شوند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
طی چهل و نهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی استان یزد، لایحه برنامه و بودجه اتحادیه در سال 1402 در سه بخش آموزش و پژوهش، اداری و مالی و تبلیغ و ترویج نهایی سازی و برای اجرا به مدیرعامل اتحادیه ابلاغ شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۱    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از فعالیت 11 مؤسسه قرآنی میراث ماندگار در کرمانشاه خبر داد و گفت: مؤسسات قرآنی میراث ماندگار در دو بخش عمومی و تخصصی در استان کرمانشاه فعالیت دارند که در رشته های مختلف قرآنی به تربیت قرآن آموز می پردازد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت از برگزاری مجمع فصلی اتحادیه در نیمه دوم خردادماه سال جاری و مجمع عمومی در نیمه سوم تیرماه در تهران خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی بشری مسجد سلیمان با اشاره به رکود فعالیت های مؤسسه به دلیل مشکلات مالی گفت: یکی از تجربه های مؤسسه در سال های گذشته راه اندازی بازارچه های خوداشتغالی بود که طی فراخوانی بانوان کارآفرین به مؤسسه دعوت می شدند و مؤسسه بیش از پیش معرفی می شد اما متأسفانه فکرهای خلاقلانه مؤسسات قرآنی در ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حسین مقدم کیا دبیر طرح ملی تلاوت شباب الرضا (ع) در گفت وگو با خبرنگار مهر گفت: در این گردهمایی که همزمان با مرحله نهایی ششمین دوره رقابت های قرآنی شوق تلاوت با حضور 35 نفر از مدیران مؤسسات قرآنی از 24 استان در ساری برگزار خواهد شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری در خصوص حمایت از مؤسسات قرآنی استان، گفت: مؤسسات متقاضی در استان می توانند از مکان، فضا و تجهیزات امامزادگان در داخل این اماکن مقدس مورد استفاده قرار دهند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۷:۴۵    
در این مطلب به تجمیع سخنان صاحب نظران و فعالان قرآنی در مورد چگونگی ورود مؤسسات قرآنی به پارک های علم و فناوری پرداخته شده است. این امر به منظور گرفتن سهم آنها از بازار محصولات مذهبی ضروری به نظر می رسد چرا که مؤسسات با موانع و چالش های عمده ای مواجه هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری با 34 غرفه در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد در حال برگزاری است و رصدی از حضور مؤسسات و مراکز قرآن استان حاکی از برپایی غرفه تنها توسط سه مؤسسه قرآنی است که مدیران آنها برپایی این گونه نمایشگاه ها را در جذب مخاطب با اهمیت عنوان می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۷    
مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: استاندار استان به قول خود برای کمک مالی به اتحادیه مؤسسات قرآنی عمل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دوره تخصصی ارتقا حافظان توسط یکی از مؤسسات قرآنی قم با رویکردی نوین و تخصصی با حضور 140 حافظ از سراسر کشور برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۶:۵۲    
مؤسسه دارالقراء سنندج یکی از فعال ترین مؤسسات قرآنی استان کردستان و جزو 6 مؤسسه برتر کشور بود، اما وجود مشکلات و چالش هایی این مؤسسه قرآنی را به تعطیلی کشاند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۱    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان اصفهان گفت: طرح توانمندسازی مؤسسات قرآنی استان در سه بخش مالی، فرهنگی و شبکه های اجتماعی در حال تدوین و آماده سازی است.
محمود سلیمی، مدیر مؤسسه قرآنی مصباح الهدی شهر بن و مجری این دوره نمایشگاه کتاب ، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال و بختیاری در نمایشگاه قرآن، گفت: حضور برخی از مؤسسات را داریم اما انتظارات بیش از اینهاست و به نظر می رسد این مجموعه های قرآنی به علت مشکلات فراوانی که با آن مواجهند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه اطلاعات مؤسسات قرآنی مورد حمایت جدول 17 به زودی اعلام می شود، گفت: این تکلیف قانونی اداره کل ارشاد است که این اطلاعات را در سامانه شفافیت بارگذاری کند و در اختیار عموم قرار دهد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۱    
طی جلسه مشترک مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان تهران با امام جمعه صفادشت به تشکیل شورای قرآن این شهر با نظارت امام جمعه به منظور انسجام بخشی برنامه های قرآنی صفادشت تأکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت خراسان جنوبی از پیگیری حل چالش های معافیت مالیاتی مؤسسات قرآنی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به فعالیت 48 مؤسسه قرآنی در این استان گفت: مؤسسات قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات به طور متمرکز ذیل اتحادیه مؤسسات قرآنی فعالیت می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۸    
قائم مقام اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان یزد گفت: بررسی نهایی لایحه برنامه و بودجه اتحادیه در سال 1402 تا پایان اردیبهشت ماه انجام و جهت اجرا به مدیرعامل ابلاغ می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با اشاره به درخواست مؤسسات قرآنی برای استفاده از ظرفیت فرهنگسراها محلات برای برپایی کلاس های آموزشی گفت: آمادگی همکاری با مؤسسات دارای مجوز هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۹    
نشست مشترک محمد انجم شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت کشور با حجت الاسلام طباطبایی، مدیرعامل مؤسسه جامعةالقرآن الکریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۶    
چالش های موجود در مؤسسات قرآنی از بی توجهی مسئولان فرهنگی و قرآنی، عدم اختصاص بودجه، نبود پشتیبانی مادی و معنوی از عملکرد مؤسسات قرآنی در میزگردی از سوی ایکنای قزوین مورد بررسی قرار گرفته است که در این مجال تقدیم مخاطبان می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
یک نویسنده و پژوهشگر گفت: اگر معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد به سمت تسهیل گری در جذب مشارکت های مردمی، توانمندسازی مؤسسات قرآنی در این زمینه و تشکیل مجمع خیرین حرکت کند، می توان شاهد تعریف و به ثمر نشستن پروژه های بزرگ در حوزه فعالیت های قرآنی بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به انتقاد مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت فارس در خصوص عدم اهدای بن کارت به مؤسسات حاضر در نمایشگاه قرآن از سوی وزارت ارشاد، گفت: در این رابطه پیگیری های لازم انجام شد و به زودی این امر محقق می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت فارس با بیان اینکه فعالیت های قرآنی در وزارت ارشاد مظلوم واقع شده است، گفت: از مسئولان اجرایی انتظار داریم مجموعه های قرآنی و فرهنگی را به یک چشم بینند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری در خصوص میزان حمایت از مؤسسات قرآنی استان در سال 1401، بیان کرد: سال گذشته مجموعه های قرآنی قریب به 400 میلیون تومان مورد حمایت قرار گرفتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت و 31 اتحادیه استانی به نیابت از سه هزار مؤسسه قرآنی طی بیانیه ای از عوامل برنامه محفل تشکر و قدردانی کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مؤسسات قرآنی گلستان با بیان اینکه تاکنون 240 نفر از معلمان، فعالان قرآنی و حافظان در گلستان تحت پوشش بیمه بوده و از مزایای آن بهره مند می شوند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه اُسوه تهران گفت: موقعیت مکانی بخش مؤسسات قرآنی در سی اُمین نمایشگاه قرآن به دور از انتظار تشکل های قرآنی و در یک کلمه ناباورانه بود. امیدواریم با توجه به اینکه در اسفند 1402 شاهد برپایی نمایشگاه سی و یکم هستیم به درخواست ها در تصمیمات آتی اهتمام داشته باشند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۵:۵۶    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی چهارمحال وبختیاری گفت: بدقولی متولیان ارشاد در همایش مؤسسات قرآنی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مبنی بر اختصاص بُن خرید به مؤسسات باعث گلایه مندی شده و بی اعتمادی مدیران مؤسسات به اتحادیه قرآنی استان را به همراه داشته است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
همایش خیرات حسان ؛ محفل بزرگ بانوان قرآنی جهان اسلام با حضور حافظان، قاریان، فعالان قرآنی و متولیان مؤسسات قرآنی از ایران و برخی از کشورهای اسلامی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در نشست فعالان قرآنی و ذاکران اهل بیت(ع) با استاندار خوزستان، جامعه قرآنی استان مطالبات خود را در قالب محورهای اشتغال جوانان قرآنی، رسیدگی به مؤسسات از جهت مکان و تجهیزات، تعیین مشاور قرآنی، تمرکززدایی فعالیت های قرآنی از مرکز استان و تقویت شهرستان ها بیان کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
خیرات حسان ؛ محفل بزرگ بانوان قرآنی جهان اسلام بعدازظهر 31 فروردین 1402 در تالار وحدت تهران برگزار شد. در این محفل بزرگ قرآنی ده ها نفر از حافظان، قاریان، فعالان قرآنی و متولیان مؤسسات قرآنی از ایران و کشورهای اسلامی از جمله عراق، سوریه، اندونزی و ... حضور داشتند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران -مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت ، سازمان تأمین اجتماعی را جدی ترین سد فعالیت های مؤسسات قرآنی برشمرد.