یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۴May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دوچرخه سواری»

خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
اردوی انتخابی تیم کورسی سواران استان فارس با هدف شناسایی نفرات برتر در تمامی رده های سنی در رشته کورسی استقامت جاده در شیراز در حال برگزاری می باشد. این اردو با حضور 45 ورزشکار از شهرستان های شیراز، جهرم،داراب، مرودشت، سپیدان ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روسای هیات های استانی از نشستی که یکی از کاندیداها برگزار کرده بود، استقبال زیادی نکردند.
دعوت یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون دوچرخه سواری از روسای هیئت های استانی با عدم استقبال آنها مواجه شد.
انصاف نیوز   ۷ ساعت پیش    
به کوشش ناصر غضنفری، انصاف نیوز: چهار شنبه 5 فروردین 1377 در گشت دیشب در ساحل کیش، منظره دوچرخه سواری خانم ها و آقایان را دیدم. جالب است که تا ساعت دوازده شب، خانم ها با امنیت کامل و آرامش خاطر، می توانند در جاده ها و خیابان ها باشند. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- بهنام آرین رکابزن همدانی به اردوی آماده سازی تیم ملی دوچرخه سواری کشور دعوت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری اعلام کرد که رکابزن المپیکی ایران از بین چهار گزینه انتخاب می شود و محمد گنج خانلو با توجه به تخصصش در بین گزینه ها نیست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۵    
برنامه ریزان در اغلب شهرهای دنیا، از کلانشهر سیاتل و نیویورک در آمریکا تا پایتخت انگلستان، در واکنش به شیوع پاندمی کووید -19 اقدام به گسترش پیاده راه ها و مسیرهای دوچرخه سواری کرده اند تا از این طریق، فاصله اجتماعی بین مردم را در حین تردد فراهم آورند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سفرهای استانی سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در کنار رئیس سابق فدراسیون شطرنج، شائبه های زیادی را به وجود آورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
سومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی دوچرخه سواری جاده در استان مازندران برگزارمی شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۹    
جنبش افزایش مسیرهای دوچرخه سواری در جهان، این بار مقامات کپنهاگ را به احداث پلی عظیم بر فراز آب های اطراف جهت ترویج این سبک تردد پاک سوق داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نامزدهای انتخابات دوچرخه سواری اقدام عجیبی را برای گرفتن رای در نظر گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس هیات دوچرخه سواری استان زنجان، گفت: مهدی محمدی که به عنوان تنها نماینده دوچرخه سواری معلولان ایران، عازم رقابت های کاپ جهانی بلژیک شده بود با نشان دادن توانمندی بالای خود برای کشور و استان فخرآفرین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دوچرخه سواری و شطرنج نخستین فدرسیون هایی هستند که مجمع انتخاباتی آنها برای تعیین رئیس جدید در سال جاری برگزار خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پس از گذشت حدود 4 کاه از اداره فدراسیون دوچرخه سواری با سرپرستی افشین داوری بالاخره زمانبرگزاری مجمع انتخاباتی ریاست این فدراسیون مشخص شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
انتشار ویدئویی که یک دوچرخه سوار را در حال دوچرخه سواری روی پل نشان می دهد موجب حیرت کاربران شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: قایقرانی ایران در روئینگ و آبهای آرام دو سهمیه المپیک گرفت تا بر این اساس تعداد شرکت کنندگان ایران در بازی های توکیو به 60 نفر برسد. تعداد سهمیه های ایران به شرح زیر است: ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
این پردیس در زمینی به مساحت 93 هزار مترمربع ایجاد می شود و زمین های تنیس بدمینتون و پیست دوچرخه سواری در این مجموعه پیش بینی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهز مشهد گفت: مسیرهای سبز دوچرخه سواری در 3 سال اخیر 1397 - 1400 رشد در خور توجهی داشته و از 120 کیلومتر در سال 97 به حدود 250 کیلومتر در 1400 رسیده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷    
مقامات محلی اغلب شهرهای فرانسه، به منظور افزایش امنیت دوچرخه سواران به روش دوستدار محیط زیست، مسیرهای حرکت آنان را به گونه ای طراحی کرده اند که در تاریکی شروع به تابش می کند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وقتی بیشتر بزرگسالان درباره ورزش فکر می کنند، تصور می کنند که در باشگاه بدنسازی باشند روی تردمیل بدوند یا وزنه بردارند؛ اما برای بچه ها ورزش به معنای بازی و تحرک بدنی است ...
نامزد احتمالی سیزدهمین دوره انتخابت ریاست جمهوری با بیان اینکه امروز با شرایط عادی قانونی و با همان قوانینی که با استفاده از آنها سر همه ما کلاه می گذارند؛ نمی توانیم کشور را اداره کنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان یک فیزیوتراپیست به بهبودیافتگان کرونا که ریه آنها درگیر شده توصیه کرد: ورزش های هوازی کم شدت مانند پیاده روی، تردمیل و دوچرخه سواری را سر جای خود داشته باشند و برای افزایش ظرفیت ریه دم عمیق ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۱    
دوچرخه سواری از زمان های دور تا به امروز از محبوبیت خاصی در میان بسیاری از شهروندان برخوردار بوده، اما کمتر مورد توجه برنامه ریزان شهری قرار گرفته است؛ با این حال، اخیراً جنبشی عظیم در راستای ترویج دوچرخه سواری در سراسر جهان شکل گرفته، چرا که هر روز بر شناخت مزایای این نوع تردد سبز افزوده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تنها نماینده دوچرخه سواری که شانس حضور در پارالمپیک دارد، گفت: سعی دارم با کسب بهترین نتیجه در کاپ جهانی بلژیک، شرایط اعزامم به توکیو را فراهم کنم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهور استان یزد از افزایش صد در صدی فوتی ها و 50 درصدی جرحی های دوچرخه سواری در ساعات تاریکی شب در شهر یزد خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مزایای دوچرخه سواری بر هیچ کس پوشیده نیست و سخن گفتن از آن نوعی تکرار عبارات روزمره به شمار می رود با این حال چگونگی تأثیر آن ها بر رفاه شهرنشینی می تواند جای بحث داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: مهدی محمدی به عنوان تنها نماینده دوچرخه سواری معلولان ایران، عازم رقابت های کاپ جهانی بلژیک شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک توکیو گفت: هنوز لیست اعزام بسته نشده و در چند رشته مانند جودو، تکواندو، دوچرخه سواری و دوومیدانی احتمال کسب سهمیه وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تنها نماینده دوچرخه سواری معلولان پس از صدور ویزا امشب به همراه مربی خود برای شرکت در کاپ جهانی دوچرخه سواری عازم بلژیک می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۰    
مرحله پنجم و پایانی هفتاد و چهارمین دوره تور دوچرخه سواری جاده روماندی - از سری تور جهانی 2021 - با قهرمانی گرینت توماس از انگلیس به پایان رسید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
افشین داوری از بدو ورود به فدراسیون دوچرخه سواری تمرکز خود را روی انتصابات بیهوده و حیرت انگیزی گرفته که هیچ جای توجیهی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مسیر های دوچرخه سواری کلانشهر اصفهان برای ایمن شدن دوچرخه سواران همراه با پیوستگی مسیر در دست تکمیل است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - چند ماه پیش از آغاز المپیک 2012 لندن خسرو قمری از سوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری تعیین شد و پس از آن بود که وی برای دو دوره چهار ساله سکان ریاست این فدراسیون المپیکی را برعهده گرفت ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد رجبلو در گفت وگو با میزان، درخصوص وضعیت جسمانی خود پس از مثبت شدن تست کرونایش اظهار داشت: در اردوی آمادگی المپیک بودم که متوجه شدم به بیماری کرونا مبتلا شده ام. تا روز 30 فروردین حالم خوب بود و علائمی نداشتم، اما دقیقا یک روز بعد حالم واقعا بد شد و تب و لرز شدید داشتم ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۵    
برنامه دوچرخه سواری بسیجیان به مناسبت ماه مبارک رمضان درشهرستان کرمانشاه به همت هیات دوچرخه سواری بسیج برگزار گردید.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرانک پرتوآذر مدالیست دوچرخه سواری کوهستان ایران در بازگشت به رقابت های بین المللی در مسابقات سوییس رتبه 54 را به دست آورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در حالی سمت گرفتن نایب رییس بانوان فدراسیون شطرنج را تکذیب کرده است که مستندات خلاف این مسئله را نشان می دهد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۰    
لیلا زکی زاده در گفت وگو با میزان، درخصوص خبر انتصابش به عنوان مسئول امور بین الملل فدراسیون دوچرخه سواری باوجود نایب ریسی امور بانوان فدراسیون شطرنج ، اظهار داشت: باتوجه به اینکه من کارمند وزارت ورزش و جوانان واز کارشناسان این دستگاه ورزشی هستم، با فدراسیون های مختلفی همکاری دارم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در مورد انتخابات فدراسیون، یک انتصاب و وضعیت تیم ملی توضیحاتی را ارائه کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
افشین داوری در گفت وگو با میزان، درخصوص انتشار خبری درباره انتصاب لیلا زکی زاده ، نایب رییس امور بانوان فدراسیون شطرنج به عنوان مسئول امور بین الملل فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: کاملا این خبر کذب است و قویا انتصاب این خانم در فدراسیون را تکذیب می کنم ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بیشترین تصادف ها در شهری مثل تهران مربوط به عابر پیاده است. برای همین لازم است پلیس روی مساله عابر پیاده متمرکز شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۷    
عباسعلی سپاهی یونسی - شاعر و روزنامه نگار
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۵    
داستان 3 دوچرخه سوار مشهدی که 75 سال پیش در چنین روزی مسیر مشهد تا تهران را رکاب زدند را در ادامه بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: خوزستان یکی از پایگاه های استعدادیاب دوچرخه سواری کشور است و در صورت حمایت های اداره کل ورزش می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس بانوان فدراسیون شطرنج در فدراسیون دوچرخه سواری نیز صاحب سمت شد. به گزارش ایسنا، لیلا زکی زاده از کارشناسان وزارت ورزش است که در اواخر بهمن سال گذشته در فدراسیون شطرنج سمت گرفت و به عنوان نایب رییس بانوان فدراسیون شطرنج منصوب شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به اعزام یک کارشناس برای بررسی وضعیت پیست اهواز، گفت: این پیست در حال خاک خوردن است و این اشکال است و نیاز به استفاده دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به غرق شدگی دو کودک در رودخانه دز، از پیدا شدن پیکر بی جان یکی از این دو کودک خبر داد. ...
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۳    
فرانک پرتوآذر ستاره دوچرخه سواری کوهستان ایران در مسابقات بین المللی سوییس همراه با برترین های جهان رکاب می زند.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: مسیر دوچرخه سواری پارک کوهستانی نور با داشتن چشم اندازی زیبا به شهر، در روزهای اردیبهشت بهشتی شیراز یک فرصت مناسب و بی نظیر برای ورزش و تفریح شما فراهم می کند.