پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۶:۱۳Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطین»

مدار شرقی   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهرآسا محبی در یادداشتی می نویسد: نیروهای کمک رسان به لحاظ شکل ظاهری، نوع پوشش و نوع ابزار و ماشین های مورد استفاده به راحتی قابل شناسایی هستند و علی رغم وجود قواعد متعدد بین المللی راجع به مصونیت این گونه افراد و محل استقرار ایشان یا اتومبیل ها و آمبولانس حامل آنها ...
عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی امنیت منطقه را دچار بحران کرده، در عرصه اقتصادی و سیاسی نیز نوعی انزوا را برای کشورهای عادی ساز به همراه داشته است که با گذشت زمان و استمرار عادی سازی بیشتر و وسیع تر خواهد شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
یعقوب القادری، یکی از شش تن از اسرای فلسطینی که موفق به فرار از زندان فوق امنیتی جلبوع شده بود و مجدداً بازداشت شدند، گفت: بهترین روزهای زندگانی ام پنج روزی بود که پس از فرار بدون هیچ محدودیتی در فلسطین سپری کردم.
اقتصاد 24   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گمان یک روزنامه نگار روس، نه پرونده ایران و نه مسائل سوریه و فلسطین هیچ یک نمی توانند از گرمی روابط وزرای خارجه روسیه و اسرائیل بکاهند.
آقای خبر   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، شش اسیر فلسطینی پانزدهم شهریور موفق شدند از طریق حفر تونل در زندان فوق امنیتی جلبوع واقع در شمال فلسطین اشغالی، از زندان فرار کنند ...
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پیام ویژه ای خطاب به اسرای قهرمان فلسطینی در داخل زندان های رژیم صهیونیستی اعلام کرد که...
در اولین سالگرد عادی سازی روابط چهار کشور عربی با رژیم صهیونیستی، بر تاثیرات این اقدام بر اوضاع داخلی این کشورها نگاهی می اندازیم.
گیتی آنلاین   ۷ ساعت پیش    
شهردار مرکز استان در دوازدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد در پاسخ به انتقادات چند تن از اعضای شورای شهر بیان داشت: می دانم که دغدغه ی خدمت به مردم را دارید و بنده نیز کمتر از 40 روز است که خدمتگزار همشهریانم شده ام ...
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل رژیم صهیونیستی گفت: بیست و هشتمین سالگرد توافق اسلو در حالی سپری شد که هیچ نشانه ای از طرح دو کشوری و اجرای این توافق وجود ندارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان - بیش از 100 روز از اعلام آتش بس در ماه می توسط رژیم صهیونیستی می گذرد و از آن زمان تاکنون صلح نسبی در غزه برقرار شده است؛ حداقل در حال حاضر؛ اما در حالی که خشونت شدید به پایان رسیده است، آسیب فلسطینی ها به پایان نرسیده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا-زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در خصوص اقدام شجاعانه 6 زندانی فلسطین که از زندان رژیم صهیونیستی فرار کرده بودند، ضمن تمجید این اقدام گفت: هرگز شما را خوار نخواهیم کرد و یک لحظه نیز در حمایت و پشتیبانی از گزینه مقابله با دشمن [صهیونیست] تردید به دل راه نخواهیم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۳    
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که این جنبش و مقاومت پشت اسرای فلسطینی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۰    
جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره آسیب رساندن به اسرا هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۵    
جمیل مزهر عضو دفتر سیاسی جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: مبارزه با صهیونیست ها تا بیرون راندن آنان ادامه خواهد یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۱    
آلمان از اختصاص 100 میلیون یورو طی دو سال به فلسطین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۵    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در نشستی مطبوعاتی در خصوص جان اسرای فلسطینی در بند هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های خبری از وقوع حمله با سلاح سرد در سرزمین های اشغالی خبر دادند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: تیم ملی هندبال زنان ایران در اولین دیدارش در مسابقات قهرمانی آسیا مقابل ژاپن به میدان رفت. ملی پوشان هندبال ایران در این دیدار با نتیجه 23 بر 20 مقابل ژاپن شکست خوردند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تیم ملی هندبال زنان ایران در این مسابقات با کویت، ژاپن، اردن، سوریه و فلسطین همگروه است و فردا (پنج شنبه) در دومین دیدارش از ساعت 16:30 مقابل کویت قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دارایی رژیم صهیونیستی دستیابی به توافق با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را محال دانست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹    
فعالان حامی فلسطین در آمریکا و سوئد در حمایت از اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی تجمع برگزار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خالد محاجنه وکیل کمیته امور اسرای فلسطین از وضعیت دردناک و ظالمانه اعمال شده توسط ماموران رژیم صهیونیستی علیه اسرای فراری فلسطینی بازداشت شده، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مبارزان مقاومت فلسطین راهپیمایی شبانه ای را در شهر و اردوگاه جنین در حمایت از چهار اسیری که مجددا توسط رژیم صهیونیستی بازداشت شدند، برگزار کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۶    
سازمان های حامی حقوق بشر در فلسطین ازجمله "الحق" در نامه ای خطاب به نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای رسیدگی به اوضاع اسف بار اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی درخواست کمک فوری کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۱    
تعرض صهیونیست ها به مسجد الاقصی، هشدار حماس به رژیم صهیونیستی درباره وضعیت اسرای فلسطینی و اظهارات وزیر جنگ سابق این رژیم در مورد تشکیلات خودگردان از تحولات اخیر فلسطین اشغالی است.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرمهم: یکی دیگر از اسرای فلسطینی که موفق به فرار از زندان رژیم صهیونیستی شده بود پس از فشار به خانواده اش، خود را تسلیم این رژیم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس فلسطین بیان کرد: فشارهای رژیم صهیونیستی بر نوارغزه غیر قابل قبول است. گروه های مقاومت تسلیم این فشارها نخواهند شد و از سلاح خود دست نخواهند کشید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خطیب مسجد الاقصی تأکید کرد مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین تلاش های رژیم اشغالگر را برای تسلط بر مسجد الاقصی ناکام گذاشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۳۱    
اقدام صهیونیست ها در ارسال 50 هزار دوز واکسن فاسد و تاریخ گذشته به غزه، قرنطینه رفتن رئیس جمهور روسیه و افزایش ابتلا کودکان آمریکایی به کرونا، از مهم ترین خبر های کرونایی در 24 ساعت گذشته بود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه 3 مأموریت در نوار غزه دارد، تأکید کرد که در شرایط خاصی با معامله زندانیان با حماس موافقت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۶:۰۶    
منابع محلی فلسطین از پرواز گسترده پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی در شهر اشغالی الناصره برای برای یافتن دو اسیر فراری زندان جلبوع خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۴۰    
به دنبال درگیری مسلحانه اشغالگران صهیونیست، هلال احمر فلسطین از زخمی و مصدوم شدن 22 تن از فلسطینیان در جنوب نابلس خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۱    
شفقنا- نخست وزیر عراق در بغداد پذیرای دبیرکل اتحادیه عرب و هیات همراه وی بود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری عراق(نینا)، در این دیدار درباره مسائل کنونی در عرصه عربی و منطقه ای، اوضاع کشورهای عربی ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در وبینار بین المللی بزرگداشت دکتر طوبی کرمانی تاکید کردند: هم و غم دکتر کرمانی همواره پیروزی قدس و فلسطین بود و در چشمانش عشق به فلسطین و مقاومت موج می زد. لذا او مبلغ رسالت اسلام، رسالت جمهوری اسلامی ایران، رسالت قرآن و رسالت مقاومت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از کمیته بین المللی صلیب سرخ و سازمان ملل خواست، رژیم صهیونیستی را برای اجرای توافقنامه سوم ژنو پیرامون اسرا ملزم کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی به موضع گیری درباره دیدار نخست وزیر این رژیم با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۶    
یهودیان سودانی تبار که در سرزمین فلسطین اشغالی بسر می برند، معتقدند صهیونیست ها آنگونه نیستند که حامیان عادی سازی روابط با تل آویو درباره آنها ادعای می کنند
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱    
شفقنا- ایلیت شاکید ، وزیر داخلی رژیم اشغالگر اسرائیل ، صبح امروز(سه شنبه)، تصریح کرد که نفتالی بنت ، نخست وزیر اسرائیل قصد ندارد با محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در آینده دیدار کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
آیلت شاکد وزیر داخلی رژیم صهیونیستی در شهر اشغالی هرتزلیا اعلام کرد، نخست وزیر این رژیم برنامه ای برای دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه فلسطین اعلام کرد، رئیس تشکیلات خودگردان در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک طی ماه جاری میلادی حضور نخواهد داشت و به دلیل شیوع ویروس کرونا سخنرانی ضبط شده خود را ارسال خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین در نوارغزه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی 50 هزار دز واکسن فاسد کرونا را تحویل فلسطینیان داده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۱    
شیخ محمد حسین نسبت به اقدامات صهیونیست ها و فراخوان گروه های تندروی یهودی علیه مسجدالاقصی هشدار داد و از کشورهای عربی واسلامی خواست جلوی اقدامات آنان را فورا بگیرند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت که توافق اسلو، جز افزایش شهرک سازی، یهودی سازی، اشغال اراضی و هدف قرار دادن شهروندان فلسطینی چیزی در پی نداشته است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۰    
شفقنا- رسانه های اسرائیلی،امروز(سه شنبه)، گزارش دادند که میانجی مصری، پیام تهدید رژیم اشغالگر مبنی بر آن که اسرائیل با قدرت به پرتاب موشک ها پاسخ خواهد داد و در اجرای عملیات نظامی در نوار غزه هرگز تردید نخواهد کرد را به جنبش حماس رساند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع خبری فلسطین از دور تازه درگیری ها میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در مناطق مختلف کرانه باختری از جمله بیت لحم خبر دادند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۵    
اخبار رسیده از فلسطین حاکی است که یک عضو کنست رژیم صهیونیستی از حزب لیکود درخواست ترور رهبران حماس را ارائه داده و زکریا الزبیدی، اسیر فلسطینی دوباره بازداشت شده به کما رفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این موضوع در مقطع کنونی به طور فزاینده ای بر روحیه مقاومت و مردم فلسطین تأثیر مثبت گذاشت؛ به همین علت، بازتاب گسترده ای در میان رهبران گروه های مقاومت و فلسطینی ها و ملت های منطقه داشت
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۰    
جنبش اسیر فلسطین اعلام کرد که اسرای فلسطینی در اعتراض به سرکوبگری و تجاوزات سازمان زندان های رژیم صهیونیستی، درصدد اعتصاب غذای جمعی هستند.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد افزایش عملیات های استشهادی فلسطینیان طی این چند روز در قدس و کرانه باختری نشانه خشم ملت فلسطین از جرایم اشغالگران در حق اسرای در بند رژیم صهیونیستی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۵    
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی می گوید ممکن است به دلیل بالا گرفتن تنش ها در نوار غزه و سرزمین های اشغالی مردم فلسطین قیام کنند.