پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۳:۲۵Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطین»

ایکنا   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه امارات به زودی سفری به سرزمین های اشغالی خواهد داشت. برخی رسانه های اسرائیلی دلیل آن را مرتبط با مواضع نژادپرستانه اخیر وزیر دارایی این رژیم دانستند.
خبرگزاری تسنیم   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهادت یک فلسطینی در اولین روز ماه مبارک رمضان، تداوم اعتراضات علیه اقدامات کابینه نتیانیاهو و تصویب قانون منع برکنار نخست وزیر از سمت خود از جمله تحولات مهم در اراضی اشغالی فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۵۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
منابع محلی فلسطین خبر دادند که یک جوان فلسطینی در شمال غرب کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ، از رام الله، بر اساس نظرسنجی رادیو اسرائیل، بیش از یک چهارم یهودیان در فلسطین اشغالی به فکر مهاجرت از آنجا هستند و به فرزندان خود توصیه می کنند از این منطقه مهاجرت کنند. برخی هم گام های عملی را در این زمینه آغاز کرده اند ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه عراق به شدت اظهارات فاشیستی وزیر دارایی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را محکوم کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزرای خارجه اردن و انگلیس درباره مسایل بین المللی و منطقه ای و در راس آنها مساله فلسطین با یکدیگر گفتگو کردند.
راهبرد معاصر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حمایت از آرمان فلسطین و مقاومت در برابر تجاوزات صهیونیست ها سبب مهار رژیم صهیونیستی و افزایش امنیت کشورهای منطقه خواهد شد. دست اندازی صهیونیست ها به خاک بلندی های جولان سوریه ...
در ادامه بحران در ارتش رژیم صهیونیستی، شماری از افسران نیروی دریایی معترض به برنامه نتانیاهو در تضعیف قوه قضائیه، امروز، جاده منتهی به بندر اشدود را مسدود کردند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با شروع ماه مبارک رمضان، تحلیلگران ارزیابی می کنند که احتمال وقوع درگیری نظامی میان رژیم صهیونیستی و سازمان های مقاومت فلسطینی بالا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه عرین الاسود فلسطین با انتشار بیانیه هشدارآمیزی، خطاب به صهیونیستها تأکید کرد که دیگر رنگ امنیت را نخواهند دید و هیچ چیزی نخواهد توانست برایشان امنیت به همراه بیاورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۵۱    
راجر واترز ، هنرمند بنام انگلیسی که به داشتن مواضع ضد صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین مشهور است، اعلام کرد از مقامات آلمانی که کنسرت های او را به بهانه یهودستیزی لغو کرده اند، شکایت می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به رأی مثبت پارلمان اردن به اخراج سفیر رژیم صهیونیستی از امان در پی اظهارات و مواضع نژادپرستانه اخیر وزیر دارایی این رژیم واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۰۶    
منابع فلسطینی اعلام کردند توافق بین عربستان و ایران می تواند به بسیج حمایت ها از آرمان فلسطین کمک کند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: آنچه در مورد ضمیمه توافق عربستان و ایران در مورد لبنان، یمن و غیره منتشر می شود صحت ندارد. حادثه ای که هفته گذشته در مرز با فلسطین اشغالی رخ داد، رژیم اشغالگر را سردرگم کرد؛ سکوت حزب الله در قبال این حادثه بخشی از مدیریت آن در نبرد با اسرائیل است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تور ونسلند هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد برای روند صلح خاورمیانه گفت: من از اسرائیل به عنوان نیروی اشغالگر می خواهم که به تعهدات خود تحت قوانین بین المللی برای دفاع از مردم فلسطین در برابر هرگونه اعمال یا تهدید خشونت آمیز پایبند باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۵    
سخنگوی هیئت امور اسرای فلسطین از شکست مذاکرات اداره امور زندان های رژیم صهیونیستی با اسرا برای پایان دادن به اعتصاب غذای آن ها خبر داد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس در پاسخ به سخنان فاشیستی اسموتریچ گفت: اظهارات وزیر تروریست اسرائیل نشان از فاشیست بودن اشغالگران و ذهنیت نژادپرستانه آن ها و نقض اشکار حقوق بین الملل و حقوق مردم فلسطین در تعیین سرنوشت خود دارد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه الجزیره به نقل از خبرنگار خود نوشت: پارلمان اردن با اکثریت آرا به اخراج سفیر اسرائیل از امان رای داده است. پایگاه خبری عمون نیز این گزارش را تأیید کرد و خبر داد کمیسیون پارلمانی فلسطین و شمار زیادی از نمایندگان اردنی خواستار اخراج سفیر رژیم صهیونیستی از اردن شدند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۱    
وزارت خارجه سوریه اظهارات نژادپرستانه اسموتریچ علیه اردن و فلسطین را محکوم کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۰۴    
جنین- ایران پرس: "گردان جنین" وابسته به گروهان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به توزیع هدایایی در میان کودکان فلسطینی در اردوگاه جنین کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: پارلمان اردن در اعتراض به اظهارات اخیر وزیر دارایی رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه ملتی به نام فلسطین وجود ندارد، از دولت خواست سفیر این رژیم در امان را اخراج کند
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
پارلمان اردن در اعتراض به اظهارات اخیر وزیر دارایی رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه ملتی به نام فلسطین وجود ندارد، از دولت خواست سفیر این رژیم در امان را اخراج کند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در پی ادعای وزیر دارایی رژیم صهیونیستی مبنی بر عدم وجود ملتی به نام فلسطین، دولت امارات احتمالا سطح نمایندگی دیپلماتیک خود در فلسطین اشغالی را کاهش دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی گزارش دادند که پس از اظهارات ضدفلسطینی و نژادپرستانه وزیر دارایی رژیم صهیونیستی، امارات در حال بررسی کاهش سطح روابط دیپلماتیک خود در فلسطین اشغالی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی مدعی شد که امروز(چهارشنبه) یک فروند پهپاد را در آسمان غزه و قبل از نفوذ به حریم هوایی فلسطین اشغالی رهگیری کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی خبر دادند که سامانه های پدافندی ارتش این رژیم برای رهگیری یک پهپاد در مجاورت نوار غزه فعال شده اند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
عرین الاسود اعلام کرد: ساعت رویارویی با دشمن نزدیک است و صدای طبل جنگ از هر گوشه از این سرزمین مبارک به گوش می رسد و ما کاملا آماده ورود به نبردهایی بزرگ تر با این دشمن جنایتکار هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جنبش اسیر فلسطین از آغاز نبرد اعتصاب غذای آزادی یا شهادت خبر داد و اعلام کرد: ما جز با تحقق تمامی اهداف آن، این نبرد را توقف نمی کنیم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین، مصر و اردن اظهارات وزیر اسرائیل مبنی بر انکار وجود مردم فلسطین را نژادپرستانه خواندند. اردن سفیر اسرائیل را برای توبیخ احضار کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر افراطی اسرائیل دوباره جنجال درست کرد. سخنان جدید در نفی وجود ملت فلسطین و نمایش نقشه جدید اسرائیل که شامل خاک اردن است با محکومیت جهانی روبه رو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
احضار سفیر رژیم اسرائیل به وزارت خارجه آمریکا در اعتراض به اقدام ضدفلسطینی پارلمان این رژیم، تداوم کاهش اختیارات دادگاه عالی صهیونیست ها و تماس تلفنی بین رئیس رژیم اسرائیل و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از مهمترین تحولات سرزمین های اشغالی است.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رسانه های اسرائیل و خبرگزاری آسوشیتدپرس، بتسال ال اسموت ریچ، وزیر دارایی اسرائیل، روز 28 اسفند در یک سخنرانی در پاریس گفت هرگز ملتی به نام فلسطین وجود نداشت بلکه از یک قرن پیش به ناگهان ملتی به نام فلسطین را برای مقابله با اندیشه صهیونیسم علم کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نیرو های مقاومت فلسطین در 24 ساعت گذشته 15 عملیات علیه صهیونیست ها در کرانه باختری انجام داده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۴:۱۷    
جنبش حماس، از مهم ترین جنبش ها و سازمان های اسلامی در فلسطین بوده که در طول سال های تاسیس خود به خوبی و با شایستگی توانست در برابر ماشین جنگ رژیم صهیونیستی ایستادگی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون فلسطین مجلس اردن خواستار اخراج رژیم صهیونیستی از کشور شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دست کم دو نظامی ارتش رژیم صهیونیستی بر اثر اصابت خودروی حامل آنها با مین در طول مرز فلسطین اشغالی با لبنان، زخمی شدند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۶    
یکی از مسئولان جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: نشست شرم الشیخ هرگز نخواهد توانست که طرح مقاومت و مبارزه در سرزمین فلسطین را متوقف کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اقدام بزالل اسموتریچ، وزیر افراطی دارایی رژیم صهیونیستی در به نمایش گذاشتن یک نقشه جعلی از این رژیم که شامل بخش هایی از اردن و فلسطین است، واکنش برخی از کشورهای اسلامی را به همراه داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ریاض به اظهارنظر فاشیستی وزیر دارایی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۱    
اسماعیل هنیه رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اظهارات اسموتریچ وزیر دارای رژیم صهیونیستی را درباره فلسطین و نمایش نقشه ای که در آن مرز های اردن به عنوان مرز های رژیم صهیونیستی معرفی کرده است ، محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه المنار گزارش داد که در جریان انفجار یک مین در مسیر خودروی حامل نظامیان رژیم موقت صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی، سه سرباز زخمی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۹    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تصویب پیش نویس قانون مشروعیت بخشی به شهرک های صهیونیستی در شمال کرانه باختری که زمینه ساز بازگشت صهیونیست ها به این شهرک ها خواهد شد، را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در پی بالا گرفتن تنش ها در فلسطین اشغالی به دلیل طرح کابینه نتانیاهو برای اصلاحات قضایی، مسئولان ارشد آمریکا از نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستند که به کشورشان سفر نکند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۵    
شفقنا- رئیس جمهوری ترکیه و رئیس اسرائیل به صورت تلفنی، روابط دو جانبه و وضعیت فلسطین اشغالی را مورد بحث و بررسی قرار دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری آناتولی ترکیه (AA)، ریاست اداره ارتباطات نهاد ریاست جمهوری این کشور بعد از ظهر امروز (سه شنبه) با صدور بیانیه ای ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی با بیان اینکه اظهارات نژادپرستانه و تحریک آمیز وزیر صهیونیستی علیه حق قطعی فلسطینیان بر سرزمین تاریخی فلسطین محکوم است، گفت: انسجام کشورهای اسلامی و مقاومت، رمز پیروزی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان سعودی در بیانیه ای اظهارات وزیر دارایی رژیم اسرائیل درباره فلسطین را نژادپرستانه و توهین آمیز دانست و آن را محکوم کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم اسرائیل امروز سه شنبه از وقوع چند فقره آتش سوزی در خودرو در داخل اراضی اشغالی خبر دادند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که کمیته اضطراری عالی جنبش اسیر به سازمان زندان های رژیم صهیونیستی اعلام کرده که اقدامات اعتراضی خود را شدت بخشیده و اعتصاب غذای نامحدود را آغاز خواهد کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه الجزایر ضمن استقبال از توافق ایران و عربستان سعودی، تأکید کرد که این توافق قدرت دفاع از آرمان فلسطین را افزایش خواهد داد.