پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۰۳:۴۵Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش قیمت گوشت»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
طبق پیش بینی نهادهای بین المللی از جمله سازمان و خوار و بار جهانی ملل متحد، شاخص قیمت غذا در سال جاری نسبت به سال گذشته کاهشی خواهد شد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه قیمت دام زنده در بازار کاهش یافته اما قیمت گوشت همچنان گران است و کاهش نیافته است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۴    
رئیس انجمن صنفی کشتارگاه های صنعتی طیور ایران گفت: اوضاع بازار کشتار مرغ رو به افزایش است و شاهد کاهش قیمت گوشت مرغ در بازار هستیم.
خبرشهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از کاهش قیمت گوشت مرغ طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: بنا بر گزارش های ارسالی، با تعدادی از گران فروشان جوجه یکروزه برخورد قانونی شده و این روند ادامه دارد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
واردات گوشت در طول 4 ماه نتوانست تاثیری بر کاهش قیمت گوشت داشته باشد. قیمت گوشت در طول چهار ماه 150 هزار تومان گران شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۲    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی: یکی از موضوعاتی که باید حتما به آن توجه داشته باشیم بحث نهاده های تولید هست که بالاخره در گران شدن قیمت گوشت تاثیر دارد.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با بیان اینکه حدود 3 ماه بود که مجوز واردات دام از استان های غرب کشور به تهران داده نمی شد، گفت: در حال حاضر دو سه روز است که این مجوز داده شده و این موضوع می تواند باعث افزایش عرضه دام شود و ممکن است که روی قیمت ها هم تاثیر داشته باشد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
علی اصغرملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از احتمال کاهش قیمت گوشت در آینده نزدیک خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۶    
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با بیان اینکه حدود 3 ماه بود که مجوز واردات دام از استان های غرب کشور به تهران داده نمی شد، گفت: در حال حاضر دو سه روز است که این مجوز داده شده و این موضوع می تواند باعث افزایش عرضه دام شود و ممکن است که روی قیمت ها هم تاثیر داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از کاهش قیمت گوشت گرم گوساله در بازار های روز کرج خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پوریان ادامه داد: در شرایط کنونی که عرضه دام نسبت به تقاضا پیشی گرفته است، پیش بینی می شود که روند کاهش قیمت گوشت و دام در بازار استمرار دارد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت در بازار تره بار و فروشگاههای زنجیره ای امروز 18 اردیبهشت 1402 اعلام شد. قیمت گوشت روند ثابتی داشته و واردات تاثیری بر قیمت گوشت نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به ازدیاد عرضه در برابر تقاضا، پیش بینی می شود که روند کاهش قیمت گوشت و دام در بازار استمرار یابد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز به طور معمول در شش ماه ابتدای سال با توجه به افزایش عرضه و کاهش تقاضا کاهشی می شود و امسال نیزآمارهای تولیدکنندگان حاکی از افزایش عرضه و کاهش قیمت دام زنده است
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز امروز شنبه 9 اردیبهشت اعلام شد. واردات گوشت و افزایش توزیع گوشت منجمد در بازار تاثیر چندانی بر کاهش قیمت گوشت نداشته است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۳:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار ضمن اعلام قیمت گوشت برای امروز 29 فروردین اظهار کرد که قیمت گوشت در بازار روند صعودی به خود گرفته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار مشهد با اشاره به کاهش قیمت گوشت مرغ گفت: گوشت مرغ کشتار روز به قیمت هر کیلو 660 تا 680 هزار ریال در مراکز اصلی عرضه مانند خیابان گاز و خیابان استقلال این شهر به فروش می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان یزد، از کاهش قیمت گوشت قرمز در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۷    
رئیس شورای تامین کنندگان دام خبر از کاهش قیمت گوشت داد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با اشاره به افزایش عرضه دام گفت: قیمت منطقی لاشه 310 هزارتومان در هر کیلو است و بالاتر از آن گرانفروشی است. به گزارش روند بازار به نقل از صدا و سیما ، رئیس شورای تأمین کنندگان دام گفت: با توجه به حجم گسترده واردات و انبوه عرضه دام، قیمت گوشت روند کاهشی داشته است. ...
صنایع   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۱    
رئیس شورای تامین کنندگان دام از کاهش قیمت گوشت قرمز با توجه به حجم گسترده واردات و انبوه عرضه دام، خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به حجم گسترده واردات و انبوه عرضه دام، قیمت گوشت روند کاهشی داشته است. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، آقای منصور پوریان از کاهش قیمت گوشت در بازار خبرداد و گفت: با گرم شدن هوا و استمرار افزایش عرضه ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری امروز گزارشی با عنوان بازگشت گوشت به سفره خانوار دارد و مدعی شده اقدامات دولت بازار را ساماندهی کرده است!
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
با ورود گوشت های تنظیم بازاری وارداتی به بازار نرخ گوشت کمی کاهش یافته است و در برخی از فروشگاه ها این محصول با قیمت های 235 هزار تومان تا 280 هزار تومان به فروش می رسد. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور با اشاره به افزایش تولید دام در کشور، گفت: احتمال کاهش قیمت گوشت قرمز به علت افزایش عرضه و کاهش تقاضا وجود دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۱:۰۴    
مقایسه قیمت کنونی گوشت قرمز با نرخ روزهای پایانی سال گذشته از کاهش قیمت گوشت گوسفندی حکایت دارد. قیمت هر کیلو شقه گوسفندی که شب عید به کیلویی 450هزار تومان رسیده بود، حالا در فروشگاه های سطح شهر 50هزار تومان کمتر شده و به 400هزار تومان رسیده است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس شورای تامین دام کشور از روند کاهش قیمت دام زنده و لاشه گوشت گوسفندی و گوساله در روزهای اخیر به دلیل افزایش حجم عرضه خبر داد و گفت: با توجه به افزایش جمعیت دامی روند کاهش قیمت ها ادامه خواهد داشت.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: محمدرضا صدیق پور علت افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار را وقفه یک هفته ای تولید جوجه یکروزه در اسفندماه سال 1401، حذف برخی گله های مرغ مادر مولد و کمبود نهاده های دامی دانست و افزود: اکنون آثارش در این بازه زمانی نمایان شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار را مقطعی دانست و گفت: اکنون تولید جوجه یکروزه طبق روال انجام می شود و به زودی نرخ ها منطقی می شود و به زودی بازار گوشت مرغ به شرایط عادی باز می گردد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: با توجه به نیاز کشور، ماهانه 120 تا 130 میلیون قطعه جوجه ریزی باید در کشور صورت گیرد تا میزان عرضه افزایش یابد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
با وجود پیشی گرفتن تولید دام از تقاضای موجود، دولت برای تنظیم بازار و کاهش قیمت گوشت اقدام به واردات گوشت کرد. اقدامی که تأثیر چندانی روی کاهش قیمت گوشت قرمز نداشت و درنهایت منجر به این شد که دام های تولیدی بدون مشتری بمانند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرگانی کالاهای کشاورزی گفت: با توجه به برنامه ریزی کارگروه تنظیم بازار محصولات کشاورزی و تامین گوشت قرمز، رصد و پایش بازار نشان می دهد روند قیمت گوشت گرم گوساله و گوسفندی در کشور رو به کاهش است.
سلام نو / تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۸۹ سایت دیگر  
مشاهدات بازار حاکی از آن است با کاهش قیمت دام، قیمت گوشت قرمز هم کاهش یافته است اما همچنان تقاضا برای خرید این محصول پایین است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار امروز یکشنبه قیمت گوشت را در میادین تره بار اعلام کرد. قیمت گوشت در مقایسه با روز گذشته تغییری نکرده است.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور از افت قیمت دام زنده در کشور خبر داد و گفت که با این وجود قیمت گوشت در بازار هنوز کاهش نیافته است.
برترین ها / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
علی اصغر ملکی گفت: گوشت های وارداتی از نظر کیفیت مطلوب نبود زیرا چربی این گوشت زیاد بوده است. با حذف چربی هم قیمت گوشت داخلی می شود که برای مصرف کننده صرف ندارد.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام از کاهش قیمت گوشت گوسفندی و عرضه گسترده گوشت در بازار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز و مرغ همزمان با توزیع گسترده و بدون محدودیت در روز های پایانی سال کاهش یافته است.
زنگ خطر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر/ دبیر اتاق اصناف شهرستان گلپایگان گفت: هر پرس کباب 88 هزار تومان است.احتمال کاهش قیمت در گوشت گوسفندی تا پایان سال وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۸    
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: کاهش قیمت گوشت و مرغ تازه در فروشگاه ها تا پایین تر از قیمت مصوب را به دنبال داشته است.
مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، از کاهش قیمت گوشت با افزایش کشتار دام خبر داد و گفت: فروش مرغ با قیمت بیشتر از 63 هزار تومان تخلف است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان این که مجوز واردات 250 هزار تن لاشه گوشت قرمز صادر شده است، پیش بینی کرد با ورود گوشت تولید داخل به بازار از اواسط فروردین نیز قیمت این محصول کاهش یابد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای پایانی اسفند که مردم دغدغه عید و عید دیدنی را دارند خرید میوه و گوشت خوب بیش از همیشه اهمیت پیدا می کند و بازار در این روزها باید بتواند جوابگوی میزان تقاضای مردم باشد و هم قیمت تعادلی داشته باشد تا همه اقشار جامعه بتوانند مواد مصرفی مورد نیازشان را با قیمت مناسب از بازار تهیه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی گفت: صدور مجوز واردات 250 هزار تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار و افزایش عرضه دام داخلی، به کاهش قیمت گوشت قرمز کمک می کند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: مجوز واردات 250هزار تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار صادر شده است؛ همچنین عرضه دام داخلی از اواسط بهمن بیشتر می شود که به کاهش قیمت گوشت قرمز کمک می کند.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
فودنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از روند کاهش قیمت گوشت قرمز در ایام پایانی سال و نزدیک شدن به سال جدید خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نصر: معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از روند کاهش قیمت گوشت قرمز در ایام پایانی سال و نزدیک شدن به سال جدید خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از روند کاهش قیمت گوشت قرمز در ایام پایانی سال و نزدیک شدن به سال جدید خبر داد.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز در مدت اخیر به طرز سرسام آوری در کشور افزایش یافته است و دولت برنامه و وعده های زیادی یرا یکاهش قیمت داده است اما همچنان قیمت گوشت بالا است.