سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۸:۴۰Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اکرام ایتام»

جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۹    
از یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین آتشنشان به مناسبت روز ایمنی و آتشنشانی تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
250 حامی طرح اکرام ایتام ومحسنین در سوادکوه شمالی نام نویسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس کمیته امداد منطقه یک اردبیل گفت: در روزهای پایانی شهریورماه حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین یک میلیارد ریال به حساب فرزندان تحت حمایت خود واریز کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس از جذب 600 حامی جدید طرح های اکرام ایتام و محسنین در روز اربعین حسینی سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حامیان حاضر در عزاداری روز اربعین با حضور در پایگاه های طرح اکرام ایتام حمایت مادی و معنوی از 142 یتیم و فرزند محسنین برعهده گرفته اند..
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 6 هزار و 480 حامی جدید به جمع حامیان ایتام و اکرام محسنین استان پیوسته اند.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۱    
مدیر کل کمیته امداد استان همدان از جذب 15 هزار حامی جدید برای ایتام و محسنین این نهاد در 5 ماهه نخست امسال خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، محمد رسول شیخی زاده، مدیرکل کمیته امداد استان همدان با تشریح برنامه های این نهاد در اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد اظهار داشت: [...]
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در سه ماهه ابتدایی سال جاری در طرح اکرام ایتام و اکرام محسنین 32 هزار و 785 حامی به 7 هزار و 678 فرزند تحت حمایت خود کمک کردند.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بانوی داروساز نیکوکار با مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد، حمایت مادی و معنوی از 102 فرزند یتیم و نیازمند را برعهده گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از چتر حمایتی و مشارکت 105 پزشک نیکوکار در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین با این نهاد خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۸    
رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان تنکابن گفت: در 4 ماهه 1402 حامیان مبلغ 12 میلیارد و 662 میلیون ریال به حساب مستقیم فرزندان ایتام و محسنین واریز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۷:۳۲    
بوشهر -ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، میزان همراهی و مشارکت خیرین بوشهری در طرح اکرام ایتام و محسنین در این استان، 23 میلیارد ریال بوده است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۳:۱۳    
فکرشهر: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، میزان همراهی و مشارکت خیرین بوشهری در طرح اکرام ایتام و محسنین در این استان، 23 میلیارد ریال بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان از مشارکت 19 میلیارد تومانی حامیان در طرح اکرام ایتام خبر داد و گفت: در قالب این طرح 30 هزار حامی با کمیته امداد همکاری دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
30 هزار خیر زنجانی در چهار ماه نخست سال در قالب طرح اکرام ایتام و طرح محسنین 19 میلیارد تومان مشارکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از پیوستن 520 نیکوکار به جمع حامیان فرزندان ایتام و محسنین از ابتدای ماه محرم تاکنون در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از ثبت نام 240 هزار حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین از ابتدای سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران از ثبت نام بیش از 5 هزار نفر در طرح اکرام ایتام و محسنین از طریق خانه اکرام در پنج ماهه امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی از جذب 520 حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) باخرز گفت: از ابتدای امسال تاکنون 603 نفر به عنوان حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین در این شهرستان ثبت نام کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد امام خمینی (ره) تایباد گفت: تعداد 2 هزار و 700 نفر حامی ایتام و محسنین تحت پوشش کمیته امداد در این شهرستان هستند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
عسکری نژاد با اشاره به استقبال قابل توجه مردم در طرح اکرام ایتام و محسنین، گفت: ثبت نام حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین در دهه اول محرم سال 1402 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 220 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از اجرای پویش به عشق حسین (ع) به منظور ثبت نام خیِّران در طرح اکرام ایتام و محسنین تا پایان ماه صفر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
در حال حاضر بیش از 30 هزار و 500 حامی با کمیته امداد استان زنجان در طرح های اکرام ایتام و محسنین همکاری دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر 430 هزار فرزند یتیم و محسنین تحت پوشش کمیته امداد هستند، همچنین حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در سال 1401 در مجموع 3,449 میلیارد تومان به کودکان ایتام و محسنین کمک کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به استقبال قابل توجه مردم نسبت به طرح اکرام ایتام و محسنین، افزود: ثبت نام حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین از ابتدای ماه محرم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 75 درصد افزایش داشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یکی از طرح هایی که در ایام ماه های محرم و صفر به طور ویژه توسط کمیته امداد دنبال می شود جذب حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین است؛ طرحی که خیران می توانند با ثبت نام در آن، به جمع حامیان ایتام و محسنین بپیوندند؛ این در حالیست که امسال مشارکت مردم در این طرح با افزایش 75 درصدی همراه بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد چالوس گفت: از ابتدای سال حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین رقمی معادل 797 میلیون تومان مساعدت کردند.
برترین خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته شهرستان کلاردشت از کمک 300 میلیون تومانی حامیان اکرام ایتام ومحسنین شهرستان کلاردشت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه از جذب پنج هزار و 600 حامی جدید در طرح اکرام ایتام کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۳    
همزمان با برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی، مردم با مشارکت حضوری در طرح اکرام ایتام و محسنین، حامی فرزندان کم برخوردار تحت حمایت کمیته امداد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان ایلام گفت: پایگاه های طرح اکرام ایتام از ساعت 9صبح در محل مصلی شهر ایلام آغاز به فعالیت خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان قزوین از ثبت نام 5700 خیر قزوینی از ابتدای سال جاری تاکنون در طرح اکرام ایتام کمیته امداد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران از افزایش کمک های حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در سه ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با دهه امامت و ولایت پویش "به عشق علی (ع) " به منظور جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین اجرا شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معافی با بیان اینکه در دهه امامت و ولایت و روز عید غدیر خم امسال 744 حامی جدید به پویش به عشق علی (ع) پیوستند، گفت: 52هزار و300 حامی نیکوکار در طرح اکرام ایتام از فرزندان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد مازندران حمایت های مادی و معنوی دارند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان؛ احمدرضا علی نژاد رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شهرضا با تبریک فرارسیدن ولادت حضرت امام موسی کاظم(ع) گفت: در این روز با مساعدت یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین 100 نفر از مددجویان تحت حمایت به مجموعه گردشگری اسفرجان مهمان شدند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: در قالب پویش به عشق علی 325 حامی جدید حمایت 337 یتیم و فرزند محسنین را بر عهده گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از جذب 155 حامی جدید طرح اکرام ایتام و محسنین خراسان جنوبی در پویش به عشق علی (ع) در دهه امامت و ولایت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از جذب 256 حامی جدید طرح اکرام و محسنین این نهاد در پویش "به عشق علی (ع) حامی ایتام شویم" خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: در سه ماهه اول سال 44 هزار حامی البرزی مبلغ 21 میلیارد و 200 میلیون تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۱    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از افزایش 87 درصدی ثبت نام حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از جذب 256 حامی طرح اکرام ایتام و محسنین همزمان با عید غدیر در پویش به عشق علی خبرداد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
یک هزار و 51 حامی جدید برای حمایت مادی و معنوی از یک هزار و 841 یتیم و فرزند محسنین در قالب پویش به عشق علی در مهمانی 10 کیلومتری غدیر ثبت نام کردند. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران، گفت: پویش به عشق علی به منظور جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین همزمان با عید غدیر برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
بحث اکرام ایتام و محسنین صرفاً مربوط به اوضاع خاص نیست . کل 365 روز کمیته امداد آمادگی دریافت کمک خیران را دارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: پویش به عشق علی به منظور جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین همزمان با دهه امامت و ولایت برگزار می شود.