جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۵۶Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای ششم شهر در کنار مدیریت شهری جدید تبریز که منتخب این شورا بوده و در رابطه با آن مسئول است، باید تبریز را به جایگاه واقعی این شهر در سطح ملی و بین المللی برسانند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۵    
شفقنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، گفت: دهک های ثروتمند جامعه 25 برابر دهک های پایین از یارانه پنهان استفاده می کنند که این امر نیازمند یک کار کارشناسی اقتصادی است و بررسی ها و کارشناسی های اقتصادی در رابطه با این طرح در مجلس آغاز شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به بیان توضیحاتی درباره حواشی مطرح شده پیرامون افزایش قیمت حامل های انرژی در بودجه سال بعد پرداخت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: همه گروه های درآمدی از پرداخت یارانه نقدی (یارانه آشکار) برخوردار می شوند و این مغایر با ارتقای عدالت اجتماعی است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: همه گروه های درآمدی از پرداخت یارانه نقدی (یارانه آشکار) برخوردار می شوند و این مغایر با ارتقای عدالت اجتماعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: لایحه بودجه باید به گونه ای تدوین به قانون تبدیل شود که به واقعیت جامعه نزدیک باشد و فرصت ها صرف مسائل حاشیه ای نشوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۰    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بودجه های نفتی باید مرزبندی مشخص داشته باشند، در حالی که ما هنوز نتوانسته ایم این موضوع را محقق کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیشنهاد داد برای اثربخشی گزارش های دیوان محاسبات، سیستم رتبه بندی برای گزارش های تفریغ بودجه ایجاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اتفاق خوبی که به تازگی در دیوان محاسبات رخ داد این بود که برای نخستین بار نظارت مستمر بر اجرای بودجه سالانه در مقاطع 2 ماهه در حال اجرا است و این موضوع را باید به فال نیک گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در سال 99 هیچ بنگاه دولتی واگذار نشده و دولت عملکردی در اجرای سیاست های اصل 44 نداشته است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جزئیات گزارش دیوان محاسبات در مورد تخلفات بودجه ای دولت روحانی در بودجه سال 1399 را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، ارسال زودهنگام گزارش تفریغ بودجه سال 1399 از سوی دیوان محاسبات به مجلس را اقدامی مثبت در راستای شفافیت بودجه و تدوین و تصویب واقع گرایانه بودجه 1401 ارزیابی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به جلسه رونمایی از گزارش تفریغ بودجه سال 99 در دیوان محاسبات گفت: طبق گزارش ارائه شده دولت دوازدهم در سال 99 یارانه سه دهک بالای کشور را علی رغم تکلیف قانونی، قطع نکرده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱    
عملکرد موسسات اقتصادی دولتی باید بر اساس شرایط کلی حاکم بر اقتصاد کشور سنجیده شود. بر این اساس برای ارزیابی عملکرد بانک ملی ایران هم باید در ابتدا نقش آن در اقتصاد ملی تعیین و سپس در این راستا هدف گذاری صورت گیرد. در آخر هم می توان عملکرد را بر اساس این هدف گذاری سنجید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر همدان گفت: با تمام توان شورای اسلامی شهر همدان از حضور مقتدر تیم فوتبال شهرداری در لیگ دسته اول فوتبال کشور حمایت می کند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته فرهنگیان پیگیر اجرای رتبه بندی معلمان از طریق نمایندگان شهر و استان خود هستند، این در حالی است که روز گذشته یک عضو کمیسیون برنامه وبودجه از تغییر لایحه رتبه بندی فرهنگیان متناسب با بودجه 1401 خبر داد و گفت قطعا این لایحه از سال آینده اجرایی می شود ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از اوضاع وخیم درآمدی شهرداری تهران طی 6 ماهه اول سال 1400 خبر می دهد و می گوید: به نسبت کل سال 20 درصد و به نسبت 27 هفته ای که از سال گذشته، متاسفانه کم تر از 40 درصد بودجه شهرداری محقق شده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بیش از ده میلیون نفر از سه دهک پردرآمد جامعه نباید یارانه نقدی بگیرند. در حال حاضر پرداخت همگانی در حال انجام است که این امر اثربخشی را کاهش داده است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
انتخاب: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران درباره رقم جدید بدهی شهرداری که اخیرا توسط شهردار اعلام شد، گفت: حتی 65 هزار میلیارد هم رقم واقعی نیست و تعجب کردم وقتی آقای زاکانی رقم بدهی را 80 هزار میلیارد تومان اعلام کردند. ...
هادی قوامی معاون وزیر اقتصاد گفت: یارانه پنهان کشور حدود 60درصد از تولید ناخالص ملی سرانه GDP (GDP per capita) اقتصاد ایران است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: باید بحث های مبنایی در زمینه افزایش ارزش پول ملی در تیم اقتصادی دولت حل و فصل شود و واقعاً به یک مبنا و یک رویکرد واحد در جهت صیانت از پول ملی برسیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که دولت برای متناسب سازی حقوق به مجلس شورای اسلامی لایحه دهد، مجلس هم آمادگی دارد که این موضوع را مورد بررسی قرار دهد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران تهران با 15 رای از 16 رای اخذ شده حبیب کاشانی را به عنوان خزانه دار ششمین دوره شورای شهر تهران انتخاب کردند. به گزارش شوراآنلاین، در جریان سیزدهمین جلسه شورا بررسی انتخاب خزانه دار شورای شهر در دستور کار ششمین دوره شورا قرار گرفت. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از واگذاری غیرقانونی باغی 4 هزار متری به نماینده ادوار مجلس ششم در دوره گذشته مدیریت شهری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از واگذاری غیرقانونی باغی 4 هزار متری به نماینده ادوار مجلس ششم در دوره گذشته مدیریت شهری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه منابع و هزینه های لایحه بودجه سال 1400 نیاز به تعریف دوباره دارد،گفت:دولت متمم بودجه را به مجلس ارائه دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این که احتمالا اجرای برنامه ششم توسعه برای یکسال دیگر تمدید می شود، گفت: منتظر نظر دولت درباره تمدید برنامه ششم توسعه و یا ارائه لایحه برنامه هفتم به مجلس هستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۵    
به تازگی شایعاتی در مورد گران شدن بنزین و یازده هزارتومانی شدن آن نقل میشود. حالا یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفته که بنایی برای افزایش قیمت حامل های انرژی یعنی بنزین و گازوئیل در بودجه سال آینده وجود ندارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وقتی ارز دونرخی یا چندنرخی می شود، دلال ها و واسطه گران از خلاء به وجود آمده استفاده حداکثری می کنند و همین خود، اصلی ترین دلیل فساد است. مگر می شود ما دری را باز کنیم و مرتب به سارقین بگوییم برای دزدی وارد منزل نشوید؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرده است: مجلس فعلا تصمیمی برای افزایش قیمت حامل های انرژی مانند بنزین و گازوئیل در بودجه سال آینده ندارد و در جلسات صحبتی درباره افزایش قیمت بنزین در سال آینده مطرح نشده است ...
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه "در مسیر توسعه" دوشنبه 29 شهریور ماه توسعه ی استانها بر پایه زیرساخت برق مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. در این برنامه دکتر محمد خدابخشی؛ نماینده ی مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
موسی الرضا ثروتی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دوره نهم در گفتگو با رسانه در خصوص ارتباط میان واردات واکسن و تصویب FATF اظهار کرد: متاسفانه در دولت گذشته ترک فعل ها و دروغ های زیادی وجود دارد که نمایندگان مجلس و قوه قضاییه باید در خصوص آن ها پیگیری کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: لایحه رتبه بندی معلمان متناسب با بودجه 1401 تنظیم می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت: حمایت از شهرداری برای اجرای طرح های نیمه تمام عمرانی از اولویت های شورای اسلامی شهر و کمیسیون برنامه وبودجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ای برای افزایش قیمت حامل های انرژی یعنی بنزین و گازوئیل در بودجه سال آینده کشور وجود ندارد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم با اخذ مجوز هایی از هیأت وزیران در ماه های آینده شاهد افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی ها باشیم. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۳    
قادری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: برای تامین کسری بودجه باید از روش های غیر تورمی استفاده شود و با اقدامات غیرکارشناسانه چون اخذمالیات، فقط فشار را بر مردم بیشتر می کند و نتیجه ای را در برندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۱۲۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که بنایی برای افزایش قیمت حامل های انرژی یعنی بنزین و گازوئیل در بودجه سال آینده وجود ندارد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به مسکن، معیشت، درمان و تغییر در زیرساخت های مدیریت اداری، اقتصادی و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران را مهم ترین اولویت های جامعه ایثارگری عنوان کرد. ...
بیمه ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، دکتر احسان خاندوزی در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدوارم در دوره مسئولیت ام به عنوان وزیر اقتصاد شاهد همکاری های ویژه ای بین دولت و مجلس باشیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عضو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد که برای فعال کردن طرح "بهارنکو" در محله های این کلانشهر، رویکردی مثبت و تعاملی مطلوب بین دستگاه های ذیربط وجود دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از افزایش درآمد های دولت از طریق مولدسازی دارایی ها طی ماه های آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در شرایطی که بیش از 50 درصد منابع بودجه از طریق انتشار اوراق تأمین می شود و دولت کسری بودجه شدیدی دارد، پاسخ مثبت به تقاضاهای افزایش حقوق کارکنان دستگاه های مختلف دستاوردی جز افزایش تورم و کاهش دوباره قدرت خرید این کارکنان نخواهد داشت.
بانک مردم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش بانک مردم و به نقل از اخباربانک، احسان خاندوزی در نشست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به حذف ارز ترجیحی در نیمه دوم سال جاری گفت: باید تلاش شود با اتخاذ راهکارهای مناسب در بودجه سال آینده حجم سیلاب نقدینگی کنترل شود و با اخذ مجوزهایی از هیأت وزیران در ماه های آینده ...
عیار آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۶    
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: تامین هزینه های ناشی از افزایش دستمزد کارکنان دولت از محل چاپ پول، منجر به ایجاد تورم و نهایتا فشار مضاعف بر اقشاری می شود که حقوق بگیر دولت نیستند.
وزیر اقتصاد با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم با اخذ مجوز هایی از هیأت وزیران در ماه های آینده شاهد افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی ها باشیم.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: کمیسیون برنامه و بودجه آمادگی تصویب متمم برای جبران کسری بودجه و کمک به دولت را دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۰    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: برای حذف ارز ترجیحی باز هم به کمک مجلس، به خصوص کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات نیاز داریم.