سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۵:۲۲Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار آذربایجان غربی»

استاندار آذربایجان غربی نوید داد: در سال 1402 برای توسعه اقتصادی استان توسعه، صادرات کشاورزی و همچنین دیپلماسی منطقه ای تلاش بیشتری خواهد شد.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستاوردهای اقتصادی و عمرانی سال گذشته در استان از جمله تحقق 107 درصدی تعهد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در سه فصل متوالی، این مهم را محصول همدلی و هم افزایی همه ارکان بویژه همراهی مردم دانست .
آغاز سال یک هزار و چهارصد و دو هجری شمسی و بهار طبیعت را محضر مردم شریف ایران اسلامی و بویژه آذربایجان غربی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بهار امسال نفخه حیات بخش و دل انگیزش، مصادف است با ایام ماه مبارک رمضان و به یقین میمنت عید نوروز را صد چندان می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - استاندار آذربایجان غربی گفت: تمام دستگاه های خدمات رسان در استان برای استقبال، پذیرایی و خدمات رسانی به مسافران نوروزی آماده هستند.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۳۷    
حضور محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در ویژه برنامه " باهارا سلام" رادیو چیچست امشب 29 اسفند 1401 ساعت 23 موج FM ردیف 94/5 Mhz موج AM ردیف 936 Khz
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۲۹    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: بیش از 70 درصد سرقت های خرد در این استان توسط معتادان صورت می گیرد.
جانشین ستاد استانی اربعین و معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی گفت: از تمام ظرفیت ها برای پذیرش زائران اربعین حسینی از مرزهای این استان بویژه مرز تمرچین استفاده می کنیم.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های استان در بخشهای مختلف و بویژه کشاورزی گفت: مقدمات احداث بزرگترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی در ارومیه فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی راکد و نیمه راکد بازدید و دستورات لازم را برای بهبود وضعیت اشتغال آنها صادر کرد.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۸    
استاندار آذربایجان غربی از هفتم فروردین تا 28 اسفند سال جاری در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و در برنامه ای تحت عنوان یکشنبه های تولید از 132 واحد صنعتی و تولیدی این استان بازدید کرد که نتیجه آن 331 مصوبه برای حل مشکلات آنها بود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: معیشت مردم خط قرمز ماست و نمی توان با آن شوخی کرد لذا با صاحبان انبارهایی مواد غذایی و کالای اساسی که در زمینه عرضه به موقع به بازار همکاری نکنند به صورت جدی برخورد می کنیم.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاشهای انجام شده در استان اظهار داشت: با تلاش های شبانه روزی و جهادی مدیران و کارکنان در استان شاهد رشد شاخص های توسعه در بخش های مختلف استان هستیم .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی تخصیص 70هزارمیلیاردتومان اعتبار - تکمیل بخشی از طرحهای نیمه تمام وسرمایه گذاری در بخش معدن در سال جاری رااز اقدامات موثر درشتاب بخشیدن به توسعه استان برشمرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند روبه رشد اجرای پروژه های عمرانی و نیمه تمام، گفت: با توجه به ریل گذاری مناسبی که صورت گرفته است رشد اقدامات عمرانی در استان بی سابقه بود.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۴    
استاندار آذربایجان غربی امشب در برنامه تلویزیونی اولدوز صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی حضور می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از طرف استاندار آذربایجان غربی کمال احمدی به عنوان بخشدار بخش مرکزی مهاباد معرفی شد.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۷    
استاندار آذربایجان غربی امشب در برنامه تلویزیونی اولدوز صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی حضور می یابد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۸    
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به آغاز بازدیدهای تلفیقی و نظارتی از مراکز خدماتی بین راهی، مراکز اقامتی، رستوران ها و ... گفت: تاکنون بیش از 250 مورد بازدید در دو هفته گذشته انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۴۲    
استاندار آذربایجان غربی گفت؛ مدیریت شهری استان باید در سال آینده به فکر تحول اساسی باشد و حرکت خود را در مسیر خواسته های شهروندان هدایت کند.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وجود مشکل در خصوص مسافرت های هوایی در استان گفت: برای رفع این مشکل در پی راه اندازی ایرلاین بومی هستیم.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت سیزدهم با حمایت مردم انتخاب شده و تمامی برنامه های این دولت هم با محوریت مردم انجام می شود.
استاندار آذربایجان غربی در پیامی 25 اسفند سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید مهدی باکری و روز شهردار را گرامیداشت
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: از عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات رضایت کافی نداریم و پیگیر جدی امور بانک ها هستیم تا منابع و مصارف بانک ها باهم همخوانی داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مشاور هماهنگی و امور رسانه استاندار آذربایجان غربی از دایر شدن پرواز شرکت هواپیمایی ماهان ایر در مسیر تهران به ارومیه و بالعکس خبر داد.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۹    
استاندار آذربایجان غربی روز پنجشنبه 25 اسفند 1401 راس ساعت 8:30 الی 10 به صورت مستقیم پاسخگوی تماس های مردم عزیز خواهد بود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه جهادی و انقلابی رییس جمهور و همچنین مقام عالی استان، گفت: مدیران نیز چنین تفکری داشته و بر همین اساس عمل کنند تا بتوانیم بر مشکلات موجود غلبه کنیم.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۵    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: تلاش برای ایجاد توسعه متوازن و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته در راستای زمینه سازی برای رشد این مناطق از اولویت های دولت سیزدهم به شمار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۳    
در آئینی ویژه ضمن قدردانی از زحمات 16 ماهه لقمان خسروپور فرماندار پیشین، باباخان اسکندری با حکم استاندار آذربایجان غربی به عنوان سرپرست فرماندار شهرستان سردشت معرفی شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۸    
دیدار علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با حجت الاسلام عبدالرحیم نیساری مشاور استاندار آذربایجان غربی در امور ایثارگران و حجت الاسلام والمسلمین داود میرزایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی در محل دفتر مدیریت اداره کل و پیگیری مطالبات ایثاگران و خانواده ...
استاندار آذربایجان غربی گفت: ارکان حاکمیتی، دولت و مردم با یک همدلی کم نظیر، در امدادرسانی و کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی مشارکت حداکثری داشتند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در شصت و دومین یکشنبه حمایت از تولید اظهار کرد: از ابتدای آغاز طرح یکشنبه های حمایت از تولید 130 واحد مشکلدار با حضور مقام عالی استان و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مورد بازدید قرار ...
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۵    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: کار فرهنگی و رسانه ای از شاخص های مهم برای جوانی و رشد جمعیت است که از این رو مساجد می توانند بستری مناسب در رسیدن به اهداف تعیین شده در این حوزه باشند.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاش نهادهای مختلف برای ارزیابی نیازهای زلزله زدگان شهرستان خوی و تلاش برای بازسازی این مناطق گفت: سرعت کار بازسازی توسط ادارات مرتبط باید بیشتر شود.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۳    
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی امروز در برنامه زنده تلویزیونی فرامتن شبکه افق حضور می یابد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: برنامه ریزی برای بازار سیب درختی و صادرات این محصول بر اساس اطلاعات موجود و ثبت شده در سامانه جامع انبارها انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت : تا کنون در 62 یکشنبه تولید سال 1401 از یکصد و سی واحد تولیدی بازدید و منجر به 320 مصوبه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در خصوص ارائه کمک دولت برای خرید لوازم خانگی به مالکان واحد های احداثی زلزله 13 مهر خوی گفت: این کمک بلاعوض به 508 واحد مسکونی دارای شرایط پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از پرداخت 15 میلیون تومان کمک معیشتی بلاعوض برای خرید لوازم منزل به زلزله زدگان خوی خبر داد.
جلسه شورای عالی میراث فرهنگی استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی دیگر از اقداماتی که باید در دستور کار قرار گیرد، ایجاد یادمان ها و موزه های مربوط به دوران دفاع مقدس است که این امر می تواند در شناساندن رشادت های شهدا، جانبازان و آزادگان به نسل جوان و نوجوان موثر باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۳    
استاندارآذربایجان غربی براستفاده از تمامی ظرفیتها برای ساخت موزه و یادمان شهدا با هدف انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسلهای بعدی تاکیدکرد
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از تخصیص اعتبار یک میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات با سود پایین به هنرمندان صنایع دستی استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۸    
اولین جلسه شورای عالی میراث فرهنگی آذربایجان غربی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: توسعه زیرساخت ها اولین و موثرترین موضوع برای توسعه و شکوفایی ورزش است که باید مورد توجه قرار گیرد.
استاندار آذربایجان غربی عصر امروز با حضور در یکی از پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی جشن نیکوکاری، خواستار مشارکت عموم مردم استان در این رویداد اجتماعی و فرهنگی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: امسال موفقیت های خوبی در جذب سرمایه داشتیم و 43 هزار میلیارد تومان سرمایه در این بخش جذب و وارد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: همکاری دستگاه های خدمات رسان برای اجرای طرح نضهت ملی مسکن از مسائل مورد تاکید بوده و با جدیت دنبال می شود.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نهضت کاشت نهال به همت دولت سیزدهم در کشور گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، 50 میلیون اصله نهال طی چهار سال در عرصه های ملی و طبیعی این استان کاشته می شود.