چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۴:۴۵Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت نام دانش آموزان»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۶    
در طی چندین سال حضور اتباع افغانستانی در ایران تحصیل کودکان شان در مدارس یکی از چالش هایی است که همیشه با آن مواجه بوده اند. موضوعی که همواره در آستانه مهر ماه سوالات جدی در ذهن اتباع ایجاد می کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی و دبستان وزارت آموزش و پرورش درباره نحوه ثبت نام دانش آموزان اتباع که فاقد مدرک هویتی هستند گفت همه دانش آموزانی که فاقد مدرک هویتی هستند می توانند با مراجعه به فرمانداری محل سکونت خود برگه حمایت تحصیلی دریافت کنند تا از طریق این برگه در مدرسه ثبت نام ...
سپاس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰    
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در شهرستان گناوه مشکلاتی برای ثبت نام دختران هنرستانی پیش آمده بود که مدیر آموزش و پرورش این شهرستان از حل مشکل 90 درصد این دانش آموزان و تداوم برنامه ریزی برای ثبت نام دانش آموزان باقی مانده خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرور قاضی زاده- مدیر پژوهش موضوع ثبت نام دانش آموزان در مدارس در ابتدای سال تحصیلی از آن دسته چالش های همیشگی برای اولیا، مدارس و آموزش و پرورش است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۶    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام ، با اعلام علی درویشی مدیرکل آموزش و پرورش معاونت آموزش ابتدایی این اداره کل موفق به کسب رتبه نخست کشور در زمینه ثبت نام دانش آموزان پایه اول گردید. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۲    
به گفته معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، امسال علیرغم وجود متقاضی برای ثبت نام در هنرستان ها، اما به دلیل ظرفیت محدود، هنرستان ها ظرفیت ثبت نام دانش آموزان با معدل های 19.5 و 20 را نداشتند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد امسال علیرغم وجود متقاضی برای ثبت نام در هنرستان ها، اما به دلیل ظرفیت محدود، هنرستان ها ظرفیت ثبت نام دانش آموزان با معدل های 19.5 و 20 را نداشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به گفته معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، امسال علیرغم وجود متقاضی برای ثبت نام در هنرستان ها، اما به دلیل ظرفیت محدود، هنرستان ها ظرفیت ثبت نام دانش آموزان با معدل های 19.5 و 20 را نداشتند.
صریح خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۶    
مطالبات مردمی موضوع خطبه های امام جمعه تالش امام جمعه تالش در خطبه های این هفته: سیل آستارا هشداری برای تالش پیشنهاد ایجاد ستاد تخصصی مهار سیل اخذ هزینه ثبت نام دانش آموزان ،اولیا و مدیران را مقابل هم قرار داده است
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۲    
یاسوج- ایرنا- مدارس به عنوان رکن اصلی ارائه خدمات تعلیم و تربیت هستند و این روزها ثبت نام دانش آموزان و پرداخت شهریه های سنگین خانواده هایی را که چند فرزند دانش آموز دارند را تحت فشار قرار داده است البته که در دولت سیزدهم قانون حمایت از خانواده ها رنگ واقعیت به خود گرفته و در این راستا چشم انتظار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۵    
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهریار از ثبت نام 15 هزار دانش آموز پایه ابتدایی به روش جدید در این شهرستان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۲    
جوادآباد (پانا) - کارشناس اتباع و کارشناس متوسطه دوره اول و دوم کاردانش منطقه جوادآباد، ثبت نام دانش آموزان اتباع را دارای چالش های فراوانی از جمله پیام و خطاهای مختلف فرایند ثبت نامی در طی فرایند ثبت نام دانش آموزان دانست. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اعلام اینکه در استان اصفهان پنج هزار و 600 مدرسه در اختیار دانش آموزان است، گفت: اضافه شدن تعداد جمعیت اتباع بیگانه در بعضی از کلاس ها به نسبت حضور دانش آموزان ایرانی است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: باتوجه به تحلیل چالش ها و آسیب های ثبت نام دانش آموزان زودتر از سن متعارف ورود به پایه اول ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: روز چهارشنبه هفته جاری به عنوان آخرین فرصت ثبت نام دانش آموزان در پایه های ورودی تمام مقاطع اعلام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۸    
مدیر کل آموزش و پرورش استان در نشست شورای معاونین : تقدیر از زحمات همکاران در اربعین حسینی / مدیران پیگیری فوری ثبت نام و ثبت کتب دانش آموزان شوند / آخرین فرصت ثبت نام 29 شهریور ماه خواهد بود / توجه به نکات حفاظتی در مدارس ضروری است /توجه ویژه ای به تغذیه فکری و همفکری رسانه ای شود
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه میانگین کشوری ثبت نام دانش آموزان در رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش 42 درصد است، گفت که این رقم در مازندران با پنج درصد بیشتر 47 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ثبت نام دانش آموزان پایه اول و میان پایه همچنان ادامه دارد بنابراین از والدینی که فرزندان خود را تاکنون ثبت نام نکرده اند درخواست می شود هرچه سریع تر اقدام کنند.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۶    
جعفری دبیر ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش ناحیه یک گفت: شروع پروژه مهر با ثبت نام دانش آموزان در مدارس آغاز شده است که امسال آمار ثبت نام در پایه اول ابتدایی در آموزش و پرورش ناحیه یک، تعداد 7هزار و 404 نفر بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با بیان اینکه وضعیت ثبت نام دانش آموزان و سفارش کتب درسی در استان مرکزی مطلوب است گفت: 2 هزار واحد آموزشی و 18 هزار معلم در استان مرکزی آماده خدمت رسانی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۴    
رئیس ستاد مرکزی ثبت نام دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش ایران از آخرین ثبت نام های دانش آموزان در مدارس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: افزون بر 95 درصد ثبت نام دانش آموزان در دوره ابتدایی در سامانه سیدا انجام شده و پنج درصد باقی مانده نیز امری عادی است و ثبت نام این افراد در فرصت باقی مانده انجام خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۳    
ساماندهی فرایند ثبت نام دانش آموزان اتباع به نحو احسن انجام شد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش از پیش بینی حضور یک میلیون و 700 هزار دانش آموز در پایه اول در سال تحصیلی جیدی خبر داد و گفت: از مهر سال تحصیلی گذشته تا مهر سالجاری حدود 43 هزار دانش آموز بازماندگان از تحصیل کاهش یافته اند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه پیام ما نوشت: در هفته های اخیر با نزدیک شدن به آغاز سال جدید تحصیلی و آشفته و پیچیده تر شدن وضعیت ثبت نام دانش آموزان اتباع و بدون شناسنامه، پی در پی نشست هایی از سوی فعالان مدنی حوزه حقوق کودک برای هشدار نسبت آینده نامعلوم تحصیل کودکان و احتمال افزایش بازماندگی برگزار شده است ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیران مدارس در دوره ابتدایی باید طبق قانون زنگ ها را بین 45 تا 50 دقیقه ساماندهی کنند
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به وضعیت ثبت نام دانش آموزان استان برای سال تحصیلی جدید گفت: تاکنون 96 درصد این دانش آموزان برای سال جدید ثبت نام کرده اند که نیمی از آنان را مشهدی ها تشکیل می دهند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
آموزش وپرورش هرمزگان رتبه اول کشور در سنجش بدون ثبت نام دانش آموزان را کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰    
اکبری گفت: برای تحویل به موقع کتاب درسی والدین در یکی دو روز آینده ثبت نام دانش آموزان را در مدارس قطعی کنند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با اعلام شرط ثبت نام متولدین مهر در پایه اول دبستان، اعلام کرد که 91 درصد دانش آموزان در مدارس ثبت نام کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سال تحصیلی جدید دانش آموزان اول مهر آغاز می شود. با این حال دانش آموزان کلاس اولی 29شهریور در قالب جشن شکوفه ها به مدرسه می روند. همچنین دانش آموزان اتباع باید شهریه پرداخت کنند. سال تحصیلی جدید مدارس از شنبه اول مهر 1402آغاز می شود و 16میلیون دانش آموز سراسر کشور، آموزش حضوری را تجربه خواهند کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: پیش بینی می شود در سال تحصیلی جدید 168 هزار دانش آموز مقطع ابتدایی، راهی کلاس های درس شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خانواده ها ثبت نام فرزندانشان در دوره پیش دبستانی را فقط در مراکز مجاز و مورد تأیید آموزش و پرورش انجام دهند.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اجتماعی سازمان ملی مهاجرت از آخرین آمار ثبت نام دانش آموزان اتباع در سامانه هوشمند اتباع و مهاجران خارجی خبرداد. دانش آموزانی که نتوانسته اند اطلاعات خود را ثبت کنند برای ثبت نام به مدارس اعلام شده مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۷    
اداره کل حفاظت محیط زیست استان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش اردبیل از بین دانش آموزان پایه نهم برای سالتحصیلی 1403-1402 در رشته محیط بانی ثبت نام می کند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سال تحصیلی جدید دانش آموزان روز شنبه اول مهر آغاز می شود، با این حال دانش آموزان کلاس اولی روز چهارشنبه 29 شهریور در قالب جشن شکوفه ها به مدرسه می روند همچنین دانش آموزان اتباع باید شهریه پرداخت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بر اساس پایش صورت گرفته تاکنون 99 هزار و 453 دانش آموز بدو ورود به پایه اول دبستان در خوزستان ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۶:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی ثبت نام دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تا کنون 91 درصد دانش آموزان ایرانی ثبت نام خود را در مدارس تکمیل کرده اند، گفت: برای مهر امسال منتظر حضور 16 میلیون و 700 هزار دانش آموز در مدارس و در پایه های مختلف هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ مسعود حمیدی نژاد روز شنبه 18 شهریورماه 1402 در جمع مدیران و روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان خوزستان بیان کرد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جهت ثبت نام دانش آموز پایه اول اتباع: 1- روش الکترونیکی: ورود والدین به سامانه my از طریق درگاه دولت،مراجعه به آیکن سنجش بدو ورود و ثبت شناسه یکتای نوآموز (دریافتی از سهما) سپس مراجعه به آیکن پیش ثبت نام و انجام فرایند. 2- روش حضوری: مراجعه حضوری به مدرسه با برگه نتیجه سنجش؛ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان: خانواده ها برای سنجش و ثبت نام دانش آموزان پایه اولی خود تا پایان شهریور مهلت دارند.
تشکیل جلسه آموزشی مشترک بین پردیس تحقیقات و آموزش کشاورزی وسازمان آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد/ هرمزگان به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی هرمزگان؛ بررسی و فراهم آوردن مراحل ثبت نام دانش آموزان در مدارس و رشته های تحصیلی مورد نیاز شهرستان نشستی برگزار شد . ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،محسن افشارچی استاندار زنجان، روز شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان زنجان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دبیر ستاد ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، جزییات ثبت نام دانش آموزان در مدارس استان را تشریح کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۷    
سیاهکالی مرادی با اشاره به نزدیک شدن بازگشایی مدارس گفت: مدیران مدارس هرچه سریعتر ت به تکمیل ثبت نام دانش آموزان به ویژه در پایه های ورودی و همچنین ثبت نام کتب درسی اقدام نمایند؛ لازم است ثبت نام فیزیکی و ثبت نام در سامانه ها به صورت همزمان انجام گیرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۶:۴۵    
ثبت نام فرزند برای حضور در کلاس درس و کسب علم و دانش در هرشرایطی برای هر پدرو مادری شیرین و لذت بخش است اما این فرایند اگر آسان وبدون هرگونه دغدغه ای انجام گیرد حلاوت و لذتش صد چندان خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۱   + ۴۲ سایت دیگر  
ثبت نام دانش آموزان اتباع و مهاجران خارجی برای 5 روز دیگر تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان ملی مهاجرت ایران از تمدید مجدد مهلت ثبت نام دانش آموزان اتباع و مهاجرین خارجی در سامانه سهما خبر داده است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش گفت: دریافت وجه در زمان ثبت نام دانش آموزان ممنوع است.