سه شنبه ۰۵ مردادساعت ۲۳:۲۷Jul 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته امداد»

ایسنا: شورای پول و اعتبار با پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ضروری و عادی بانک ها و بانک های قرض الحسنه، تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و نیز تسهیلات قرض الحسنه اعطائی بابت خرید انشعابات و توسعه خانگی و کارگشایی امور کسب و کار خرد روستایی موافقت کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی گفت: در سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه 48 هزار بسته گوشت قربانی بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران پیش از ظهر امروز به منظور اجرای طرح تکریم ارباب رجوع با مددجویان و متقاضیان شهرستان قرچک دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) خواف از اهدای 35 سری جهیزیه به نوعروسان در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) از آغاز ساخت 2 هزار و 500 واحد مسکن مددجویی با همکاری سپاه در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
فرمانداری هندیجان به همراه رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) همین شهر در آیینی 15 جهیزیه را به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد اهدا کردند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مراغه گفت: 26 سری جهیزیه با مشارکت هیات قرآنی فاطمه الزهرا و هیات امنای مسجد امام حسن مجتبی(ع) جمع آوری و به نوعروسان تیازمند تحت پوشش اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
عضو منتخب ششمین دوره شهر تهران بر توسعه خانه های امداد در 74 محله محروم شهر تهران با همکاری کمیته امداد تأکید کرد و گفت: طرح معافیت مالیاتی اقشار نیازمند براساس اسناد بالادستی در شورای شهر جدید پیگیری خواهد شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: تا پایان سال 1401 بیش از 2 هزار و 500 مسکن برای مددجویان زیرپوشش این نهاد در قالب تفاهم نامه بسیج سازندگی و کمیته امداد احداث می شود.
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گت: مددجویان این نهاد از پرداخت هزینه آزمون های کارشناسی رسمی دادگستری و پروانه کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری معاف شدند.
موج   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: 326 دانش آموز تحت حمایت این نهاد در استان از خدمات کنکوری بهره مند شدند.
به مناسبت دهه ولایت و امامت 600 نوعروس مددجو کمیته امداد امام خمینی خوزستان به خانه بخت رفتند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام از تهیه یک هزار دستگاه کولر آبی به مناسبت دهه امامت و ولایت و گرامیداشت 3000 شهید استان برای توزیع در بین مددجویان و نیازمندان مورد حمایت این نهاد در استان خبر داد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار گفت: نیروی انتظامی سبزوار با حمایت و سرپرستی از 157 نفر از کودکان یتیم و بی سرپرست، پرچمدار حمایت از این عزیزان در بین ادارات این شهرستان است.
سراج24   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع 100 هزار غذای گرم و 5 هزار بسته معیشتی به مناسبت عید غدیر بین نیازمندان استان خبر داد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد از آغاز طرح اطعام علوی در دهه ولایت خبر داد گفت: در این ایام طرح اطعام علوی در قالب توزیع غذای گرم و سبدهای معیشتی میان نیازمندان فعال است.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان گفت: طی سه ماهه نخست امسال 900 سری جهیزیه به زوج های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان اهداء شده است.
به مناسبت دهه ولایت و امامت 15 جهیزیه به نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی هندیجان اهدا شد.
به مناسبت دهه امامت و ولایت، با حضور مصطفی خاکسار، قائم مقام کمیته امداد از مدافعان سلامت و حامیان طرح اکرام ایتام استان کرمان تجلیل شد.
امام جمعه کرمان گفت: وی گفت: جنس امداد، کمک رسانی و مساعدت است و جهت آن راه و مکتب امام (ره) است لذا مصداق آیه تعاونواعلی التقوی است.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ما معتقدیم که نجیب ترین مردم، امروز مددجویان کمیته امداد هستند و نگاه بلند امام برای تأسیس کمیته امداد رعایت کرامت است و امروز آنچه رعایت می شود کرامت این مردم است و این تکریم بر اساس دین بوده است.
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهار محال و بختیاری گفت: بیش از 85 درصد از پروژه های ساخت مسکن طی تفاهم بسیج سازندگی با کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در سال های گذشته(98 تاکنون) آماده شده اند، که امروز به مناسبت ایام دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم ...
تجارت گردان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در حکمی پیمان ترکمانه را به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه منصوب کرد.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
خاکسار گفت: این اقدام کمیته امداد با استفاده از کمک مردمی و استفاده از توان همه مسئولین در کنار بیش از 120 خدماتی که امداد دارد، یک رزم است تا تقویت، حمایت، صیانت و پایداری از خانواده را به عنوان یک عنصر اساسی برای تشکیل جامعه سالم بها بدهد.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام از تهیه یک هزار دستگاه کولر آبی به مناسبت دهه امامت و ولایت و گرامیداشت 3 هزار شهید استان برای توزیع در بین مددجویان و نیازمندان مورد حمایت این نهاد در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
از مجموع 1422 یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد تربت حیدریه، هزار و 164 نفر تحت حمایت قرار گرفته اند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: بیش از 106 هزار و 700 پُرس غذای گرم و سبد معیشتی میان نیازمندان استان به مناسبت عید غدیر خم توزیع می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران برنامه های این اداره کل را به مناسبت عید سعید غدیر خم تشریح کرد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
کمیته امداد امام خمینی(ره) ماسال در یک حرکت خیرخواهانه فرهنگی اقدام به برپایی نمایشگاه عرضه رایگان کتاب کرده است .
به مناسبت عید غدیر، کمیته امداد استان قم 91 سری جهیزیه و هدیه ازدواج به نوعروسان و داماد های مددجو و غیر مددجو به ارزش بیش از دو میلیارد تومان اهدا کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- مسوول توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: خیران این شهرستان 23 میلیارد ریال نذر قربانی را به صورت نقدی و گوشت قربانی به نیازمندان اهدا کردند.
یزد آوا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد اداره بهمن گفت: این نهاد طی چهارماهه نخست سال جاری برای 10 نفر از مددجویان کمیته امداد بخش بهمن از طریق خدمات کاریابی ایجاد اشتغال کرده است.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر اعلام کرد: به مناسبت عید سعید غدیر خم 30 هزار پرس غذای گرم، 250 فقره جهیزیه نوعروس، 28 واحد مسکونی و 1331 دستگاه کولر گازی تقدیم مددجویان تحت حمایت این نهاد می شود.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی: درمجموع 48هزار و 795کیلوگرم گوشت قربانی به ارزش بالغ بر 6میلیارد تومان در رزمایش کمکهای مومنانه امروز بین نیازمندان توزیع می شود.
با حضور قائم مقام کمیته امداد 1455 سری جهیزیه بین زوج های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان توزیع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۴    
تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل ورزش و جوانان استان و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) خراسان جنوبی در راستای خدمت رسانی به جوانان به امضا رسید
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
37 سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد شهرستان بختگان اهداشد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۷    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: 100 هزار مددجوی استان به مناسبت دهه امامت و ولایت در روز عید غدیر خم اطعام می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
شیراز - مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: نخستین رویداد مجازی کارآفرینی ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و ورزش و جوانان خراسان جنوبی به امضا رسید تا از ظرفیت های دو طرف برای تحقق اهداف و برنامه ها استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
1455 سری جهیزیه به مددجویان کمیته امداد امام در استان کرمان اهدا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۰    
در مراسمی با حضور قائم مقام کمیته امداد امام کشور از مدافعین سلامت و حامیان طرح اکرام ایتام استان کرمان تجلیل شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری-فرمانده سپاه تنکابن با اشاره به ساخت 65 واحد مسکن محرومین در سال جاری، یادآور شد: تا به امروز 35 عرصه زمین از سوی کمیته امداد تحویل سپاه که عملیات ساخت در آن ها با حداقل 50 درصد پیشرفت فیزیکی آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: 100 هزار مددجوی استان به مناسبت دهه امامت و ولایت در روز عید غدیر خم اطعام می شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۴    
رزمایش توزیع 1455 سری جهیزیه همسو با عنوان طرح قرآنی 1455 میان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
احتساب -با اهتمام شعب بانک کشاورزی از ابتدای سال1399 تا پایان خرداد ماه سال جاری از محل اعتبارات بند ب تبصره 16 قانون بودجه، تعداد 13هزار و 502 فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ 5996 میلیارد ریال به مدد جویان معرفی شده از سوی کمیته امداد پرداخت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکل کم آبی گریبان گیر هموطنان خوزستانی شده است، گفت: نیکوکاران استان، برای خرید 110 تانکر آب ویژه این هموطنان مشارکت لازم را داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - همزمان با گرامیداشت دهه امامت و ولایت، در آیینی 38 سری جهیزیه به ارزش حدود یک میلیارد تومان روز سه شنبه در آیینی به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه اهدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۹    
ایسنا/کرمان رزمایش توزیع 1455 سری جهیزیه بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور قائم مقام کمیته امداد کشور، نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان آغاز شد.