چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۱:۱۸Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خروج سرمایه»

عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
این تحریم ها شامل مسدود کردن دارایی ها و ممنوعیت خروج سرمایه از اوکراین است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۶    
شواهد منتشر شده نشان می دهد که خروج سرمایه های چینی از آمریکا ادامه دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به دنبال شکست بانک سیلیکون ولی و واگذاری آن به شرکت بیمه سپرده فدرال، گروهی این رویداد را مشابه بحران2008 دانستند. دنیای اقتصاد تفاوت های این دو رویداد را بررسی می کند ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
امروز روز سقوط بزرگان و شاخ های بورس بود و خروج سرمایه 53 درصد افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
یکسری از معامله گران تاکید دارند برگشت دلار به دامنه 30 هزار یعنی قیمت بهشتی برای مهاجران. آن ها می گویند کسانی که به دنبال خروج سرمایه هستند با دلار دامنه 30 هزار جایزه می گیرند، چون می توانند با ریال کمتر دلار بیشتری بگیرند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
در معاملات روز شنبه بیشترین خروج پول حقیقی به سهام خودرو (شرکت ایران خودرو) اختصاص داشت که ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی آن 61 میلیارد تومان بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در حالی که برای 7 روز معاملاتی پیاپی شاهد خروج پول از بورس بودیم، در آخرین روز کاری هفته این روند متوقف شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
در هفته اخیر شاهد تداوم روند خروج پول حقیقی از بازار بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بیشترین مقدار ورود و خروج سرمایه به صندوق های سرمایه گذاری کشورهای اروپایی را در اینفوگرافیک زیر مشاهده می کنید.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
روز دوشنبه شاهد افت شاخص کل بورس بودیم، اکنون این سوال مطرح است که پیش بینی بورس فردا چه تصویری از بازار سهام را ترسیم خواهد کرد؟
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس دو دلیل عمده برای به هم ریختگی و نوسان نرخ برابری دلار در برابر ریال ارایه کرده است. نخست حساب جاری و دوم حساب سرمایه. از دیدگاه مرکز پژوهش ها ...
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بررسی های یک پژوهش نشان می دهد اقدامات دولت برای کاهش نرخ ارز در ماه های اخیر نه تنها به کاهش نرخ ارز منجر نشد، بلکه بی ثباتی های موجود در این بازار را نیز عمیق تر کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
امروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار برای ششمین روز پیاپی منفی بود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته 858 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس تهران خارج شد. این پنجمین روز متوالی خروج سرمایه حقیقی از بازار بود که با ریزش شاخص های سهامی نشان از اصلاح روند صعودی اخیر بازار داشته است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاران در کشور به دلیل عدم حمایت سازمان ها و نهادهای حکومتی و دولتی و حتی قوه قضاییه به مرور رغبت خود را از سرمایه گذاری در داخل کشور از دست داده اند که همین موضوع باعث خرید ملک و ارز و سرمایه گذاری این افراد کارآفرین و فعال در کشورهای همسایه شده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
امروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار برای پنجمین روز پیاپی منفی شد و 858 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در حالی که در هفته اول اسفند شاهد ورود پول از بورس بودیم، در هفته اخیر این روند متوقف شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۴    
حوزه / حجت الاسلام رستاخیز گفت: دولتمردان در این جنگ ارزی حساب شده عمل کنند؛ تخصص ارز به نیازمندی ها قابل قبول است اما تأمین ارز برای قاچاق و خروج سرمایه از چرخه تولید کشور قابل قبول نیست.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۵    
حوزه/ حجت الاسلام جلالی با اشاره به اینکه هدف از جنگ ارزی به هم ریختن اوضاع داخلی ایران است، تصریح کرد: ما نیازمندی های ارزی روشنی داریم که توسط بانک مرکزی در 40 عنوان مشخص شده است و تخصیص ارز برای این موارد قابل قبول است، اما تأمین ارز برای قاچاق و خروج سرمایه قابل قبول نیست.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۱    
☑️افقه، اقتصاددان در گفتگو با امتداد مطرح کرد: تقاضا برای خروج سرمایه از کشور رو به افزایش است/ بانک مرکزی در سیاستگذاری ارزی نقش منفعلی را ایفا می کند/ مخبر به عنوان فرمانده اقتصادی دولت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: سال گذشته 5 میلیارد دلار موبایل وارد کشور شده اما پول خوراک دام نداریم، اقتصاد نباید 100 درصد به واردات گره بخورد، سران سه قوه باید واردات، صادرات و خروج سرمایه را مدیریت کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی گفت: واردات، صادرات، مناطق آزاد، خروج سرمایه و ... باید در کشور به خوبی مدیریت شود تا آرامش در جامعه حاکم باشد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که ساینوپک اخیراً به طور غیر رسمی از سرمایه گذاری از میدان نفتی یادآوران کناره گیری کرده است. آن طور که رئیس کمیسیون بازرگانان اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در حالی که در تمامی روزهای معاملاتی بهمن ماه شاهد خروج پول از بورس بودیم، با شروع اسفند این روند متوقف شد.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بازار؛ گروه بورس: یکی از گروه های صنعتی در بورس که در یک سال گذشته بازدهی چندانی نداشته برقی ها بوده اند، چراکه شاخص کل بورس در سال جاری حدود 30 درصد بازدهی داشته اما نمادهای برقی کمتر از این میزان بازدهی ثبت کرده اند و همین مسأله باعث خروج سرمایه حقیقی از این گروه [...]
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه افزایش بهره وری در دولت سیزدهم، اولویت بوده است، گفت: این مهم، وجهه همت مدیران استان قرار گرفته و به همین دلیل شاهد تحرک و پویایی در بخش های مختلف اقتصادی استان هستیم؛ اما با این حال به وضع موجود راضی نیستیم و باید تلاش های خود را در این حوزه افزایش دهیم.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نه آنکه نفی این روابط بشود که حتما باید در حداکثر ممکن این روابط وجود داشته باشد و پاسخ به عمل ناشایست ترامپ مبنی بر خروج از معاهده برجام و صهیونیست ها و بلندگوهای داخلی آنها داده شود، بلکه باید اصل را بر اصلاح داخلی قرار داد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان این فرماندهی در راستای جلوگیری از خروج سرمایه های ملی از مرزهای کشور موفق شدند 76 هزار و 314 لیتر سوخت قاچاق را کشف و ضبط کنند.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان خوزستان از کشف 3 کیسه برزنتی حاوی 50 هزار لیتر گازوئیل قاچاق خبر داد. سردار "لطفعلی پاکباز" سه شنبه اظهار داشت: در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه های ملی و هرگونه قاچاق ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس گزارش اتاق ایران، حساب سرمایه در نیمه نخست سال منفی تر شده است. از نگاه کارشناسان، بخشی از تضعیف حساب سرمایه را می توان ناشی از افزایش سرعت خروج سرمایه از کشور دانست.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه می گوید: تحلیل من این است که بازار سهام در آینده نزدیک باید یک رشد قابل توجهی را داشته باشد؛ حالا این آینده چه زمانی اتفاق بیفتد، نمی دانم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
افزایش اختلاف دلار نیما و آزاد نیز باب میل بازار سرمایه نیست زیرا این مسأله نشان می دهد که هزینه های تولید در حال صعودی شدن است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی خاطرنشان کرد: سرمایه همواره به جایی می رود که سوددهی بیشتری داشته باشد. در حال حاضر که صنایع اروپا با مشکل مواجه شده اند، بازارهایی مانند آمریکا سوددهی بیشتری دارند و به همین دلیل سرمایه ها به سمت این کشور روانه می شوند ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خیلی ها ترجیح می دهند در دیگر بازارهای دارائی سرمایه گذاری کنند اما سرمایه های خود را وارد بازار سهام نکنند، چرا که به سیاست گذار اعتماد ندارند. بحران بی اعتمادی، علاوه بر جنبه های سیاسی که نمود آن را همگان در خیابان دیده اند، در اقتصاد ایران به شکل خروج سرمایه از کشور ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در پایان هفته اخیر رکورد 18 روز معاملاتی پی در پی خروج پول حقیقی از بورس ثبت شد تا در تمامی روزهای معاملاتی بهمن ماه شاهد خروج سرمایه از بازار سهام باشیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۴:۵۹    
مشکلات صنایع اروپا تماماً به نفع کشورهایی مانند چین و امریکاست که در تلاش هستند به جذب سرمایه ها مبادرت کنند. در همین ارتباط می توان به اخبار منتشره در خصوص خروج سرمایه ها از آلمان به عنوان قطب تولید مواد شیمیایی اروپا به امریکا استناد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۱    
شفقنا-مدیران بانک های اسرائیلی اعلام کردند انتقال حساب ها به بانک های خارج از اسرائیل از زمان اعلام دولت بنیامین نتانیاهو در اصلاحات قضایی، 10 برابر شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه بیست و ششم بهمن ماه در معاملات بورس تهران شاخص کل با ریزش 13 هزار و 166 واحدی نسبت به روز کاری قبل تا سطح یک میلیون و 524 هزار و 795 واحد پائین آمد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
روسای بانک های رژیم صهیونیستی در دیدار با وزیر دارایی این رژیم درباره طرح اصلاح دستگاه قضایی هشدار داده و تاکید کردند که این طرح به اقتصاد اسرائیل ضربه زده و پول به طور میانگین 10 بار سریعتر از حالت عادی از اراضی اشغالی خارج می شود.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار سرمایه در کوتاه مدت باری دیگر پناهگاه نقدینگی سرگردان خواهد بود و بازدهی خوبی نصیب سهامداران خواهد کرد گرچه که به نظر نمی رسد این بازدهی بیش از بازدهی دلار باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
طبق آمارها در بهمن ماه جاری شاهد خروج بیش از 8 هزار میلیارد تومانی پول حقیقی ها از بازار سرمایه بوده ایم که برای سال 1401 یک رکورد بی سابقه محسوب می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آمارها حکایت از شتاب گرفتن خروج سرمایه های اقتصادی و شرکت های اقتصادی و فناوری از تل آویو دارد. در جدیدترین مورد از خروج سرمایه ها از تل آویو شرکت فناوری اسکای اعلام کرده که همه منابع مالی خود را از بانک های تل آویو خارج خواهد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار برای پانزدهمین روز متوالی منفی بود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۵    
دکتر محمد حسین ادیب در یادداشتی به مساله خروج سرمایه از کشور با منطق کاهش قدرت ریال و اقتصادی سیاسی بین الملل پرداخت.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۱:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مصطفی هاشمی طبا، وزیر اسبق صنایع و نامزد دو دوره انتخابات ریاست جمهوری می گوید: ترمز بریدگی قیمت ها به شکل امروزی قبلا پیش بینی شده بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مطالبات بانک دی از شرکت های تابعه خود به 7 هزار میلیارد تومان رسیده در حالی که اینها سال گذشته 3 هزار میلیارد تومان بود. این می تواند نشانه عملکردی غیرشفاف باشد که به خروج سهامداران خرد منجر شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
طبق آخرین برآوردهای صورت گرفته 12 میلیون نفر ایرانی در بازار رمزارز فعال هستند، رقمی که نشان می دهد، ایران یکی از مقاصد جذاب برای معامله گران رمزارز است، معامله گرانی که حال با محدودیت های اینترنت مجبور به مهاجرت و خروج سرمایه عظیم خود از کشور شدند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - راضیه احقاقی : بازی سیگنال ارزی با دارایی های طلایی در بازار مالی بورس کالای ایران ادامه دار شده است. در این شرایط فعالان بازار مالی و مشتقه بورس کالا توجه کمی به سیگنال نوسان طلا در بازار جهانی دارند ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت امنیت سایبری ویز اعلام کرد، در اعتراض به برنامه های کابینه حاکم بر رژیم صهیونیستی، سرمایه هایش را از سرزمین های اشغالی خارج می کند. به گزارش ایرنا از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت ...