پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۱۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آذربایجان شرقی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون بهداشتی رییس دانشگاه علوم پزشکی مرکز آذربایجان شرقی با بیان اینکه تعدادی از افراد از تزریق واکسن کرونا خودداری می کنند، گفت: خانواده ها از تبلیغات منفی برای دریافت این واکسن به شدت پرهیز کنند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در آذربایجان شرقی گفت: ناظران سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تمامی شعب اخذ رای این استان حاضر می شوند و بر روند برگزاری نظارت خواهند کرد.
بهره برداری از طرح های ملی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با ارزش سرمایه گذاری 6 هزار و 200 میلیارد تومان با دستور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری آغاز شد. ...
وقت نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
وقت نیوز - همزمان با سراسر کشور نماز عید سعید فطر در تبریز و شهرهای استان آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضاهای باز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیر ستاد دیه استان آذربایجان شرقی گفت: 25 زندانی جرایم غیرعمد به مناسبت عید سعید فطر از زندان های استان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: جنایت های اخیر رژیم صهیونیستی در قدس، کوشش نتانیاهو برای نجات از ناکامی های مکرر در تشکیل کابینه و برای جلوگیری از سقوط است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: تداوم ناامنی مطلوب ترین حالت برای آمریکا در غرب آسیاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر همزمان با سراسر کشور با حضور مومنان در مناطق مختلف آذربایجان شرقی اقامه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۹    
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه آمریکا از سال 81 در افغانستان حضور دارد و اکنون باید به صورت خفت بار خارج شود، گفت: آمریکا با طراحی شیطانی حوادث تلخ نیابتی توسط مزدورانش، این کشور را ناامن و ناآرام می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
25 زندانی جرایم غیر عمد در آستانه عید سعید فطر از زندانهای آذربایجان شرقی آزاد شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پژوهشگران با انجام یک مطالعه، کیفیت آب دستگاه های دیالیز سه بیمارستان در آذربایجان شرقی را مورد بررسی قرار دادند و عنوان کردند که استانداردهای ملی در خصوص کنترل کیفیت آب بخش دیالیز وجود نداشته و اقدامات و پارامترهای پایش شده در بیمارستان ها تفاوت زیادی با دستورالعمل مطرح در ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حبیب امین زاده روز چهارشنبه در نشست با جمعی از صاحبان صنایع استان اظهار کرد: یکی از نقاط قوت صنایع، حضور پررنگ در موضوعات مرتبط با مسوولیت های اجتماعی است که نمونه بارز آن مقابله با کرونا و حمایت قاطع از رزمایش کمک های مومنانه و احیای محیط زیست است. وی ادامه داد: در همین راستا [...]
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۱:۲۳    
پیام تبریک مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی به مناسبت توفیق دستیابی به طاعت ها و اطاعت ها در چشمه فیاض الهی و عید خجسته فطر
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - ماهان فلاح: استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه خانه ای تاریخی برای نگهداری اسناد تاریخی با توافق شهرداری در اختیار مرکز اسناد ملی شمالغرب کشور قرار گرفته است، گفت: با توجه به اهمیت حفظ اسناد، این مرکز باید به ساختمانی جدید دارای تمامی ملاحظات ایمنی ...
عصر تبریز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مناطق بحرانی مخاطرات حریق جنگل در آذربایجان شرقی شناسایی و برای حفاظت یا اطفاء احتمالی آتش سوزی، بلوک بندی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی از حادثه مرگبار رانندگی در آزاد راه پیامبر اعظم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در آذربایجان شرقی گفت: بیش از 3 هزار و 700 شعبه اخذ رای در سطح استان برای انتخابات 1400 پیش بینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۱    
گروه استان ها - مدیرعامل هلال احمر آذربایجان شرقی احداث مجتمع های امدادی در ورزقان و آزادراه سهند محور اردبیل - میانه را از ابتکارات مدیریت بحران استان و هلال احمر عنوان کرد و از استاندار خواست در راستای تسریع امور عمرانی آن توجه لازم صورت گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۱    
گروه استان ها - رئیس ستاد دیه آذربایجان شرقی از آزادی 25 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد توسط ستاد دیه در آستانه عید فطر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۱    
گروه استان ها - استاندار آذربایجان شرقی ارائه آموزش های امدادی به عموم مردم را بسیار حیاتی دانست و گفت: باید آموزش های امدادی به روز و متناسب با حوادث اقلیمی و بومی به مردم ارائه شده و تجهیزات به روز و پیشرفته در اختیار جمعیت هلال احمر قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی با تأکید بر برنامه ریزی هدفمند در راستای تحقق شعار سال، تکمیل زنجیره تأمین و زنجیره ارزش ظرفیت های مهم اقتصادی و صنعتی را اولویت این سازمان عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون مشارکت های مردمی، اشتغال وهماهنگی مراکز غیر دولتی بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: در سطح شهر تبریز 125 صندوق ثابت وسیار آماده جمع آوری مشارکت های نقدی و زکات فطریه مردم خداجوی این کلانشهر می باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۱    
گروه استان ها - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه خوشبختانه مشکلات هویتی که برای فرزندان بانوان ایرانی در ازدواج با اتباع خارجی یرطرف شد گفت: بیش از 100 ازدواج خانم های ایرانی با مردان خارجی در استان صورت گرفته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۵    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی نمایشگاه مجازی پوسترهای کرونا را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم، فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در آستانه عید فطر بیانیه ای درباره حوادث اخیر منطقه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: پیش از شروع بارش های اخیر، میانگین بارش استان، 23 درصد کاهش را نسبت به دوره آماری بلندمدت نشان می داد اما اکنون این میزان به 18 درصد رسیده و فقط پنج درصد از کمبود بارش ها در بارندگی های اخیر جبران شده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۹    
حوزه / مسئول ستاد استهلال آذربایجان شرقی گفت: 10نفر از کارشناسان نجوم و طلاب تبریزی در قالب 2 گروه مجزا استهلال ماه شوال را رصد خواهند کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی از جمله واحد های صنعتی احیا شده آذربایجان شرقی در دولت تدبیر و امید است که سالیانه هفت میلیون یورو صرفه جویی ارزی برای کشور دارد و پیش بینی می شود این رقم سال آینده به 2 برابر افزایش یابد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی گفت: تشکل های شاهد و ایثارگر از پتانسیل های بالایی در حوزه های مختلف و بخصوص حوزه های علمی برخوردارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی گفت: 30 پایگاه امداد و نجات در استان فعال است که از طریق نجاتگران مستقر در این پایگاه ها عملیات های امدادرسانی صورت می گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های آذربایجان شرقی گفت: 70 درصد تسهیلات حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی آذربایجان شرقی در نامه ای به هیأت نظارت بر انتخابات شورا های در استان خواستاربرگزاری جلسه ای جهت پاسخگویی به سؤالات و شبهات موجود پیرامون تأیید صلاحیت کاندیدا های شورای شهر اسلامی تبریز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: امسال برای نخستین بار بیش از یک تن بذور انواع گیاهان دارویی در این استان تولید شد.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: در دو سال گذشته با حوادث و سوانح مختلفی در استان روبه رو بودیم که جمعیت هلال احمر با تمام توان پای کار بود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۳    
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان آذربایجان شرقی گفت: تشکل های شاهد وایثارگر از پتانسیل های بالایی در حوزه های مختلف و بخصوص حوزه های علمی دارند
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
صداوسیمای آذربایجان شرقی با برنامه هایی سرگرم کننده و شاد میهمان خانه های مخاطبانش در تعطیلات عید فطر می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به همین مناسبت، شبکه تلویزیونی سهند ویژه برنامه زنده جشن فطر را در روز عید و یک روز پس از آن به روی آنتن می برد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذرباجان شرقی با اشاره به لزوم بهره گیری از انگیزه و توان جوانان در پیشبرد اهداف انجمن سینماگران استان، گفت: می توان با اعتماد به جوانانی که در این عرصه فعالیت می کنند و بهره مندی از تجارب پیشکسوتان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس هیات کشتی آذربایجان شرقی:اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در تبریز برگزار می شود به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، علی علیزاده با بیان اینکه مرحله نخست این اردو به میزبانی شیراز برگزار شده بود، افزود: اعضا تیم ملی وارد تبریز شده اند و پس از انجام تست کرونا ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- کاشت بهاره سبزی و صیفی جات در آذربایجان شرقی آغاز شد و برداشت محصول تا اواخر تابستان ادامه خواهد داشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی به منظور رسیدگی به درخواست ها و مشکلات حقوقی شهروندان، روزانه در محل ساختمان مرکزی دادگستری استان آذربایجان شرقی برگزار می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف 150 دستگاه ماینر قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال در تبریز خبر داد.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از افتتاح 20 خانه ورزش روستایی و تجهیز 10 تیم ورزش روستایی استان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن دیابت آذربایجان شرقی خواستار قرارگیری دیابتی ها در اولویت تزریق واکسن کرونا، شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وجود بسترهای بسیار خوب برای توسعه مناسبات با ترکیه، گفت: آماده هرگونه همکاری و تعامل برای تحقق این امر هستیم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری با دانشگاه آزاد استان، تولید برنامه های مستند از نخبگان علمی و دانشگاهی را از اولویت های شبکه استانی سهند دانست. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۷    
بانک ملی همواره نگاهی جدا از یک بنگاه اقتصادی به جامعه و مردم شریف ایران اسلامی داشته و سعی نموده است تا در شرایط مختلف، حضور خود را در کنار آحاد جامعه حفظ نموده و دوشادوش آنها بخشی از منابع خود را صرف امور فرهنگی و اجتماعی نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - صدور شناسنامه به فرزندان حاصل از ازدواج مادر ایرانی با پدر خارجی در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پیشکسوت تراکتور می گوید مسئولین استانی آذربایجان شرقی نباید باشگاه تراکتور و محمدرضا زنوزی را در این مشکلات مالی تنها بگذارند.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی اعلام کرد: از سال 92 تاکنون 196 هکتار گلخانه در استان به بهره برداری رسیده است.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماز عید فطر امسال در تمام شهرهای استان آذربایجان شرقی برگزار می شود.