شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۵۳May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آذربایجان شرقی»

عصر تبریز   ۱ دقیقه پیش    
مدیریت عامل مجتمع کارخانجات اطهر گفت: با دعوت از انجمن کوتاه قامتان آذربایجان شرقی در راستای کار خیر، ایجاد شغل، محیط مناسب و سکوهای امن برای این افراد، به عنوان عضو کوچک این گروه صنعتی پیش گام شده ایم.
آنا   ۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: فضای مجازی از ابزارهای مهم انتقال دانش به شمار می رود؛ اما آسیب های آن باید با مدیریت اصولی به حداقل برسد.
حوزه   ۹ دقیقه پیش    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سرایی گفت: 50 درصد از شهدای روحانی آذربایجان شرقی را از شاگردان آیت الله شیخ مجید باقری بنابی بودند.
ایثار   ۲۰ دقیقه پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در بیمارستان از پدر شهیدان عمران و اسد منجم عیادت کرد
ایرنا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از بعد از ظهر روز دوشنبه با ورود سامانه جدید بارشی به استان، رگبار باران و در نواحی مستعد بارش تگرگ آغاز می شود.
دنیای بانک   ۴۸ دقیقه پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، دکتر آیت اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه به همراه دکتر علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل برخی بانک های کشور برای بررسی مسائل حوزه بانکی استان آذربایجان شرقی به شهر تبریز سفر کرد. ...
نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شنبه ایرنا، این مسابقات با شرکت 50 سوارکار از استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در میدان اسبدوانی شمال غرب کشور در عجب شیر و در مسافت یک هزار متر برگزار شد و سوارکاران با اسب های نژاد عرب، تروبرد، دوخون، ترکمن و کرد با هم به رقابت پرداختند. در مسابقات اسب های نژاد کرد [...]
وزارت آموزش و پرورش   ۱ ساعت پیش    
جاذبه های گردشگری و توریستی توسط دانش آموز آذربایجان شرقی در گردهمایی کشوری روسای روابط عمومی ادارات کل آموزش و پرورش معرفی شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ...
پارس فوتبال   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی گفت: قبل از شروع و حین بازی، تعدادی از عوامل اصلی تحریک کننده و اخلال در نظم بازی دستگیر شده اند و موضوع در حال پیگیری است. ...
پارس فوتبال   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی از دستگیری برخی از عوامل اصلی اخلال در نظم بازی تراکتور و پرسپولیس خبر داد. به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، بابک محبوب علیلو درباره دستگیری برخی از اخلال کنندگان نظم بازی تراکتور و پرسپولیس افزود: ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از حمایت 13862 فرزند یتیم و محسنین در دو ماهه نخست سالجاری توسط این نهاد حمایتی خبر داد.
شما نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دکتر علی خورسندیان که همزمان با رئیس کل بانک مرکزی و جمعی از مدیران عامل سایر بانکهای کشور به استان آذربایجان شرقی سفر کرده بود، پس از حضور در جلسه شورای هماهنگی بانک ها و شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت از طرح های گروه صنایع غذایی شیرین وطن و شرکت داروسازی دانا که از مهمترین شرکت های داروسازی منطقه ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: استفاده درست از زبان هنر توسعه اجتماعی، توسعه ی اقتصادی و توسعه ی فرهنگی را به دنبال خواهد داشت.
گروه استان ها دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی از دستگیری برخی از عوامل اصلی اخلال در نظم بازی تراکتور و پرسپولیس خبر داد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جلفا از اجرای چند طرح مهم اجرایی و عمرانی در این شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: تعداد 40 برنامه فرهنگی، سیاسی و عقیدتی طی هفته دفاع مقدس در این استان اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: وحدت مردم و نیروهای مسلح باعث پیروزی عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: اختیارات بانک های استانی برای حمایت از دانش بنیان، تولید و فناوری افزایش یابد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بستان آباد در مجلس، تاکیدکرد: در بهره مندی از تسهیلات بانکی و جدول مصارف استان نقصان وجود دارد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس،گفت: بزرگترین بخش خصوصی کشور در آذربایجان شرقی است که نشان دهنده ی درایت تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی استان است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجان شرقی از فعالیت شبانه روزی 15 نانوایی در شهر تبریز خبر داد.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ورزقان در مجلس تاکید کرد: معدن مس سونگون حدود 24 هزار میلیارد تومان درآمد پنهان دارد اما حتی یک ریال از این درآمد به استان ما نمی رسد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از انتخاب شبستر به عنوان شهرستان فعال و برگزیده رویدادهای فرهنگی و گردشگری استان خبر داد.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: طرح آموزش رایگان هنر فرصت مغتنمی برای کشف استعدادهای هنری بالقوه در شهرستان هاست.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: آنچه در عملیات بیت المقدس نمود داشت، پلاک ما می توانیم بود که رزمندگان ما با دارا بودن چهار قرارگاه با وحدت رویه و روحیه ی مقاومت، ایثارگری و شهادت طلبی پیروز شدند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی از اجرای 40 برنامه ویژه برای 40 سالگی عملیات بیت المقدس و سالروز فتح خرمشهر در استان خبر داد.
پارس فوتبال   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی مدعی شد بر خلاف تصمیم داور بازی تراکتور- پرسپولیس، سرخ ها به هیچ وجه حاضر به بازگشت به زمین نشدند. به گزارش طرفداری، حبیب ستوده نژاد راجع به اتفاقات رخ داده در بازی نیمه تمام تراکتور – پرسپولیس به فوتبالی گفت: ...
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
حبیب چرندابی و نادر عبدل زاده دو تن از ورزشی نویسان استان آذربایجان شرقی در شورای شعب استانی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران حضور پیدا کردند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: شهرداری مخالف بحث های تاریخی نیست و بیشتر از دیگر دستگاه ها پیگیر این موضوع بوده به طوری که بسیاری از خانه های تاریخی را شهرداری تملک و حفظ کرده است.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اراده دولت سیزدهم برای توسعه روابط با کشورهای دوست بویژه کشورهای اسلامی، گفت: پیوندهای مکتبی و دینی می تواند قوام بخش روابط اقتصادی و تجاری و فرهنگی باشد و آذربایجان شرقی آماده است با تمام ظرفیت های خود برای گسترش روابط با این کشورها تلاش کند.
اولین دوره مسابقه ملی رویش ایده های برتر از سوی انجمن علمی دانشجویی دانشگاه تبریز با همکاری پارک علم و فناری آذربایجان شرقی و اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مکانیک ایران برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان با 5 درصد جمعیت کشور، تنها 2.5 درصد از منابع و سپرده های بانکی را در اختیار دارد، گفت: عدالت توزیع اعتبارات و تسهیلات بین استان ها رعایت شود.
نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
احمد حمزه زاده روز شنبه در آیین گرامیداشت هفته میراث فرهنگی، با تاکید بر اینکه مواریث فرهنگی و موزه ها عامل تقویت هویت تاریخی جوامع است، افزود: با توجه به ظرفیت های متنوع آثار تاریخی و موزه های موجود در آذربایجان شرقی، هویت تاریخی این خطه از جایگاه و ارزش ویژه ای برخوردار است ...
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت: 870 نفر از کارکنان و اعضای داوطلب این جمعیت در اردیبهشت ماه و هفته هلال احمر در قالب طرح حمایت ماندگار، به نیازمندان خون اهدا کردند.
معدن نامه   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ورزقان در مجلس معدن مس سونگون را بزرگترین معدن مس جهان دانسته و گفت: متأسفانه ریالی از درآمد این معدن به نام آذربایجان شرقی ثبت نمی شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- مدیرگروه سلامت روانی و اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد مرکز بهداشت آذربایجان شرقی گفت: تا پایان سال 1400 حدود 60 درصد از جمعیت چهار میلیون نفری استان شامل 2 میلیون و 800 هزار نفر تحت غربالگری روان شناختی قرار گرفتند که نتایج بسیار روشن و هشدار دهنده ای داشت.
پانا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نقش حوزه اطلاع رسانی را در اجرای سند تحول بنیادین بی بدیل دانسته و به اهمیت وجود این حوزه اشاره کرد. ...
دکتر محمود شایان در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در شهر جدید سهند، از نزدیک به بررسی میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن پرداخت و دستوراتی را نیز درباره حل مشکلات و چالش های پیش روی این طرح صادر کرد.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجان شرقی گفت: میزان آرد مورد نیاز استان،ماهانه بیش از 35 هزار و 500 تن است و در ذخیره گندم محدودیت و کمبودی نداریم.
نقدینه   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - بهزاد شیری مدیر عامل بانک در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه حساس پست بانک ایران در بین مدیران ارشد استان ها گفت: پست بانک ایران امروز به لحاظ ماموریت ها، حضور در نقاط کور اقتصادی ...
پول پرس   ۵ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در جمع مدیران و تولیدکنندگان بخش خصوصی استان آذربایجان شرقی گفت: شبکه بانکی باید گشایش اعتبارات ریالی داخلی برای بنگاه های تولیدی بخش خصوصی را به طور ویژه دنبال کند و بانک مرکزی، بانک هایی را که در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند را حتما تشویق و حمایت می کند.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از بارش باران از روز دوشنبه تا چهارشنبه هفته ی جاری به ویژه در منطقه ارسباران خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی با غیرقابل اغماض خواندن حرکت غیرورزشی امید عالیشاه در دیدار ناتمام تراکتور و پرسپولیس، گفت: این حرکت موجب تحریک تماشاگران شد و در تصمیم داور مبنی بر متوقف کردن بازی بسیار تاثیرگذار بود.
پارس فوتبال   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در خصوص حواشی به وجود آمده در بازی تراکتور – پرسپولیس صحبت کرد. به گزارش طرفداری، عابدین خرم در گفتگو با خبرنگاران در خصوص حواشی بازی روز گذشته فوتبال بین 2 تیم تراکتور و پرسپولیس با بیان اینکه اصل اتفاق و حواشی این بازی به هیچ وجه خوشایند و قابل قبول نیست، افزود: ...
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: بر اساس مصوبه ای که در جلسه شورای هماهنگی بانکهای آذربایجان شرقی به ریاست رئیس بانک مرکزی گرفته شد، شعبه صرافی بانک ملی در تبریز با در نظر گرفتن ملاحظات وپیشنهادات اولیای بانک ملی ایران، راه اندازی خواهد شد.
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: متنوع سازی موزه ها و جلب مشارکت های مردمی جزو اولویت های مهم و اصلی این مجموعه با هدف حراست از مواریث فرهنگی است.
تبریز- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از ایجاد زون دانش بنیان در شهرک ها و نواحی صنعتی بعثت، آخولا، اسکو و شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
خسروشاه   ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: اقدام ناشایست کاپیتان و برخی بازیکنان تیم پرسپولیس محکوم است و اخلاق ورزشی و مقررات حرفه ای ایجاب می کرد با خویشتنداری، از رفتارهای تحریک آمیز خودداری می کردند.
تجارت گردان   ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
شعبه صرافی بانک ملی ایران در تبریز بر اساس مصوبه جلسه شورای هماهنگی بانک های استان آذربایجان شرقی که به ریاست رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد، راه اندازی می شود.
مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی، از تحت پوشش قرار دادن 4900 نفر بیمار خاص در استان خبر داد .