جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۶:۲۹Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتباع بیگانه»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج گفت: با تلاش های مسوولان امر 2 هزار نفر از اتباع بیگانه خارجی غیر مجاز طی ماه های اخیر در کرج جمع آوری و به کشورشان بازگردانده شدند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۴    
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میانه با بیان اینکه اشتغال اتباع بیگانه، بر اساس قانون در منطقه شمال غرب کشور و به تبع آن در شهرستان میانه ممنوع است، گفت: در سایر مناطق کشور نیز برای اشتغال و بکارگیری اتباع بیگانه ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
پسر جوان که متهم است عامل ربودن و تعرض به خواهرش را کشته در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه و مدعی شد فقط قصد تنبیه او را داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس، اتباع بیگانه ساکن در اطراف حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) حداکثر تا 14 مهرماه نسبت به تخلیه منازل مسکونی خود مهلت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس گفت: اتباع خارجی اطراف حرم مطهر شاهچراغ (ع) حداکثر تا 14 مهرماه فرصت دارند که منازل مسکونی و واحد های صنعتی این محدوده را تخلیه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار نظرآباد از ترد اتباع بیگانه خبر داد و گفت: متاسفانه حضور اتباع از جمله افاغنه در برخی از نقاط و محلات نظرآباد موجب بروز معضلات اجتماعی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر بوشهر خواستار اختصاص 2 مدرسه در مناطق جنوبی و شمالی شهر بوشهر برای اتباع بیگانه شد.
استانها / البرز بذرگری با اشاره به تبعات سکونت اتباع بیگانه غیرمجاز در استان البرز، خواستار کنترل این مساله از طریق تعامل همگانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان این که متاسفانه طرحی مبنی بر ساماندهی اتباع بیگانه در مجلس تصویب نشده است، تصریح کرد: اتباع در همه جای کشور هستند و فقط اختصاص به رفسنجان ندارد، همه با معضلات آن دست و پنجه نرم می کنند که امیدواریم در سطح کشور مسئله حل شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اعلام اینکه در استان اصفهان پنج هزار و 600 مدرسه در اختیار دانش آموزان است، گفت: اضافه شدن تعداد جمعیت اتباع بیگانه در بعضی از کلاس ها به نسبت حضور دانش آموزان ایرانی است ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۴    
به گزارش اول فارس از شیراز، در حالی که مردم شهرک ها و رو ستاهای حاشیه ای شیراز مرکز استان فارس از حضور ناخوانده هزاران افغانی نگران هستند ، مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس در جمع خبرنگاران گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی سیستان و بلوچستان گفت: 92 هزار و 207 نوآموز این استان و اتباع بیگانه تاکنون از نظر سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفتند که شامل بیش از 99 درصد جامعه هدف می شود.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
فردی در شیراز که به دلیل اختلافات خانوادگی برادر خودش را به قتل رسانده بود در دام پلیس افتاد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: حوادث ناشی از قاچاق سوخت و جابه جایی اتباع بیگانه تلخ است و بخش بزرگی از توان مراکز اورژانس این استان را درگیر می کند که برای کنترل و جمع کردن این موضوع تصمیماتی اتخاذ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۷    
قزوین- امام جمعه موقت شهر سگزآباد گفت: اسکان اتباع بیگانه شهر سگزآباد را با مشکلات امنیتی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی مواجه می سازد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: افزایش تولید با برداشتن موانع پیش روی تولیدکنندگان از خطوط قرمز مدیریت ارشد استان است و همواره مدافع تولید و کاهش مالیات تولیدکنندگان بوده و خواهیم بود.
صدای میناب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : هرمزگان پیشرو در برنامه حذف مالاریا است و درحال حاضر با اقدامات موثر و شناسایی و درمان به موقع بیماران که بیش از 94 درصد از اتباع پاکستانی و افغانستانی هستند هیچ گونه انتقال محلی مالاریا در استان مشاهده نشده است
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی تویوتا حامل اتباع بیگانه غیر مجاز در مسیر خاش- سروان سه نفر فوت و 26 نفر مجروح شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی حامل اتباع بیگانه غیرمجاز، 3 نفر فوت و 26 نفر مصدوم شدند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۶    
آسیانیوز / یزد ؛ در ابتدای این جلسه نمایندگان ادارات گذرنامه ، اماکن عمومی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح مقررات اقامت و اشتغال پرداختند . در ادامه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مطروحه تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندار جاسک گفت: اقدامات لازم برای پیشگیری از شیوع مالاریا در این شهرستان توسط عوامل بهداشت و درمان انجام شده و بیماری تحت کنترل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی سراوان از دستگیری 224 نفر اتباع غیرمجاز در مرزهای مشترک ایران با پاکستان خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
حسن صادقی، معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: نیروی کار اتباع بیگانه باید حق بیمه پرداخت کنند. چطور از همه امکانات درمانی کشور استفاده می کنند اما حق بیمه پرداخت نمی کنند؟ وقتی اتباع بیگانه که یک ریال حق بیمه نمی دهند دچار یک حادثه می شوند، چه کسی هزینه درمانش را پرداخت می کند؟ مردم ایران!
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۶:۱۹    
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان با اذعان به اینکه یکی دیگر از موضوعات مطرح شده خدمت رسانی به اتباع حاضر در لارستان است که بصورت قانونی یا غیرقانونی وارد...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به سوال خود از وزیر کشور، گفت: سیاست منسجمی در مورد اتباع بیگانه به ویژه اتباع غیر مجاز اتخاذ نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره نظارت و بازرسی اتاق اصناف مرکز البرز با اعلام ممنوعیت بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در واحدهای صنفی استان گفت: 69 واحد صنفی متخلف طی یک ماه گذشته در این زمینه شناسایی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری 214 نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز در زاهدان در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و روانی جامعه و جلوگیری از ورود اتباع بیگانه به این شهرستان خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دادستان بردسکن از ممنوعیت به کارگیری اتباع بیگانه در معدن خبر داد و برخورد با معادن متخلف را اجتناب ناپذیر دانست.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس، با یادآوری ممنوعیت اشتغال اتباع بیگانه در برخی مشاغل، خاطرنشان کرد که اشتغال این گروه در آن دسته از شغل هایی که متقاضی ایرانی دارد، کاملا ممنوع است و در صورت مشاهده، با کارفرما برخورد قانونی صورت می گیرد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس در جمع خبرنگاران گفت: به کارگیری و استفاده از اتباع بیگانه در برخی مشاغل ممنوع است و با کارفرمایانی که به این مهم بی توجهی کنند برخورد خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس، با اشاره به حضور تعداد زیادی از اتباع بیگانه در این استان گفت: طرد اتباع بیگانه به عنوان یک مطالبه جدی مردمی در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی زابل از دستگیری 419 نفر اتباع غیرمجاز در مرزهای مشترک ایران با افغانستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی سراوان از دستگیری 217 نفر اتباع غیرمجاز در مرز های مشترک ایران با پاکستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی سراوان از دستگیری 217 نفر اتباع غیرمجاز در مرزهای مشترک ایران با پاکستان خبر داد.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نخبه دانشگاهی گفت: برخی اقدامات نمایشی در خصوص اتباع بیگانه از سوی برخی مسئولان توصیه و پیگیری می شود که هیچ کدام نمی تواند مرهم درد مردم و حل کننده ریشه ای این مشکل باشد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از اتباع بیگانه پس از قتل مرد یزدی وی را در محل کارش حلق آویز کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: یکی از اتباع بیگانه پس از قتل مرد یزدی وی را در محل کارش حلق آویز کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ساماندهی اتباع خارجی در دستگاه های مختلف در حال پیگیری است و ما نیز برای بیمه کردن این کارگران اقدام می کنیم و در ماه های آینده موضوع بیمه اتباع بیگانه شاغل در ایران ساماندهی خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 492 نفر اتباع غیرمجاز در مرز های استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر 350 هزار نفر از اتباع بیگانه(افاغنه) در استان کرمان حضور دارند، گفت: طبق آخرین آمایشی که در اداره کل اتباع و مهاجرین استانداری از اتباع بیگانه بدست آمده ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۲    
مهاجرت گسترده افغان ها به ایران یک بحران تبدیل شده و برخی مسئولان نسبت به تبعاتش هشدار می دهد. در حال حاضر در دو استان خراسان رضوی و تهران مهاجران افغانستانی بیشتری حضور دارند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کرمان گفت: اکثر کودکان کار در کرمان اتباع بیگانه هستند که اخیرا در خصوص ساماندهی متکدیان و کودکان کار مصوبه خوبی داشته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده و فرمانده قرارگاه اربعین فراجا گفت: اتباع بیگانه ای که ساکن ایران نیستند، برای خروج از کشور و اعزام به کربلای معلی خود را به چذابه برسانند و از آن طریق از مرز خارج شوند.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرمان نو به نقل از خبرگزاری دانشجو، محمدمهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در جلسه شورای اداری استان کرمان با اشاره به اینکه بازدیدی را از یکی از بخش های عشایری استان کرمان داشتم، اظهار داشت: شهر راین در مسیر ترانزیت و قاچاق بنزین و اتباع خارجی قرار دارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
براساس آخرین آمار 358 هزار نفر تبعه خارجی در استان فارس حضور دارند که 121 هزار نفر از این اتباع بعد از استقرار طالبان وارد این استان شده اند. مسئولین امنیتی باید توجه داشته باشند که حضور این تعداد اتباع خارجی تهدید های بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت ...
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین گفت: استفاده از اتباع بیگانه در شرکتها و واحدهای صنعتی و بیمه کارگران ساختمانی که تعداد زیادی در صف هستند از مشکلات این بخش است.