سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۲:۱۶Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیگرد قانونی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا-رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اصفهان گفت: به واحدهای شهرک صنعتی رامشه اجازه سوزانِدن ضایعاتِ پلاستیکی را نمی دهیم و تخلفات موردی هم تحت پیگرد قانونی قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: اگر کانالی در فضای مجازی اقدام به خرید و فروش طلای دست دوم کند، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت، زیرا فعالیت صنفی در فضای مجازی نیازمند پروانه کسب فضای مجازی است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون استاندار لرستان گفت: هیچگونه تعرضی به قبر مرحومه نیکا شاکرمی صورت نگرفته و مسیرهای منتهی به قبر ایشان نیز مسدوده نشده و باز است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۶:۳۸    
این نخستین بار در تاریخ آمریکاست که فرزند یک رئیس جمهوری به هنگام حضور او بر مسند قدرت با پیگرد قانونی و اتهام رسمی روبرو می شود
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان زندان ها درباره فرار یک زندانی در اطلاعیه ای اعلام کرد که ضمن انجام اقدامات قضایی و اطلاعاتی جهت دستگیری این زندانی، ماموران متخلف نیز به دلیل اهمال در انجام وظیفه تحت پیگرد قانونی و در بازداشت به سر می برند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان زندان ها درباره فرار یک زندانی در اطلاعیه ای اعلام کرد که ضمن انجام اقدامات قضایی و اطلاعاتی جهت دستگیری این زندانی، ماموران متخلف نیز به دلیل اهمال در انجام وظیفه تحت پیگرد قانونی و در بازداشت به سر می برند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سازمان زندان ها درباره فرار یک زندانی در اطلاعیه ای اعلام کرد که ضمن انجام اقدامات قضایی و اطلاعاتی جهت دستگیری این زندانی، ماموران متخلف نیز به دلیل اهمال در انجام وظیفه تحت پیگرد قانونی و در بازداشت به سر می برند. ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان زندان ها درباره فرار یک زندانی در اطلاعیه ای اعلام کرد که ضمن انجام اقدامات قضایی و اطلاعاتی جهت دستگیری این زندانی، ماموران متخلف نیز به دلیل اهمال در انجام وظیفه تحت پیگرد قانونی و در بازداشت به سر می برند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
پلیس :شرکت های بازاریابی شبکه ای دارای مجوز فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند و هیچ گونه وابستگی و ارتباط دیگر اداری، مالی و تشکیلاتی با مراکز دولتی، قضائی و امنیتی برای شرکت های دارای مجوز و بازاریابان شاغل در شرکت ها وجود ندارد و هرگونه ادعا در این زمینه پیگرد قانونی خواهد داشت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه می گوید تصمیم اتحاد جماهیر شوروی برای ارسال تانک به مجارستان و چکسلواکی برای سرکوب اعتراضات مردمی در دوران جنگ سرد یک اشتباه بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اینکه توزیع و عرضه نوار تست قند خون صرفاً از طریق داروخانه ها مجاز است، هرگونه عرضه نوارتست قندخون خارج از روال تعریف شده به عنوان تخلف محسوب می شود و قابلیت پیگرد قانونی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به نشر آمار دروغ و کذب طلاق در کشور، گفت: ارائه آمار اشتباه طلاق مصداق تشویش اذهان عمومی و قابل پیگرد قانونی است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
از سال 2011 آلمان، اعضای پیشین حزب نازی را برای همدستی -نه فقط قتل و شکنجه - تحت پیگرد قانونی قرار داده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس قوانین مبارزه با مواد مخدر کشور عراق، هرفردی نسبت به خرید، فروش، حمل و یا نگهداری مواد مخدر و روانگردان ها حتی به مقدار کمتر از یک گرم اقدام نماید، پس از دستگیری و تشکیل پرونده قضائی از سوی پلیس میزبان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نامزد سابق معاونت ریاست جمهوری آمریکا هشدار داد اگر پیگرد قانونی دونالد ترامپ در سطح ایالتی و فدرال ادامه یابد، جنگ داخلی دوم ایالات متحده حتمی خواهد بود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سارا پیلین عضو حزب جمهوری خواه و نامزد معاون اول ریاست جمهوری سال 2008 با تداوم اعلام جرم دادستان ها علیه دونالد ترامپ، نسبت به بروز جنگ داخلی در آمریکا هشدار داد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، پس از اینکه جنیفر ارموسو ستاره تیم ملی فوتبال بانوان اسپانیا با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد از طریق اتحادیه بازیکنان حرفه ای اسپانیا و مؤسسه ای که نماینده حقوقی او محسوب می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۹:۲۶    
تهران-ایرنا- یک روزنامه آمریکایی طی گزارشی با اشاره به اینکه در سال های اخیر تعداد افرادی که به دلیل تهدید علیه مقام های مختلف دولتی در آمریکا تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند، افزایش یافته، نوشت: موج اخبار درباره این افراد که دستگیر، زندانی یا کشته می شوند، اتفاقی نیست.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۵۷    
تایلند به دلیل عدم مقابله با کلاهبرداری هایی که بیش از 200 هزار نفر را تحت تاثیر قرار داده بود از فیس بوک شکایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
براساس اسنادی که نشریه گاردین مشاهده کرده، مقامات سفارت رژیم صهیونیستی در لندن تلاش کردند تا دفتر دادستان کل انگلیس را به مداخله در پرونده هایی در دادگاه های بریتانیا در رابطه با پیگرد قانونی معترضان ضد اسرائیل وادار کنند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۳    
رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری از شناسایی عامل تهدید و اخاذی در فضای مجازی خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری در تشریح خیر بیان داشت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۲    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن تاکید بر ارائه فرصت های مناسب به تولید کنندگان واقعی برای بازپرداخت تسهیلات بانکی، گفت: با افرادی که تسهیلات تولید را در بخش واسطه گری و واردات غیر ضرور مصرف می کنند؛ برخورد قانونی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادگستری کرمان گفت: کم کاری و ترک فعل مسئولین مبنی بر تعیین تکلیف درخواست ها در پنجره واحد مدیریت زمین، مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
صالحی گفت: استفاده از امکانات، تجهیزات و اعتبارات دولتی به نفع کاندیدای خاص ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: قاتلی خارجی که پس از پنج سال فرار به ایران برگشته بود بعد از دستگیری در اصفهان به تهران آورده شد و متهم دیگر این پرونده همچنان تحت پیگرد قانونی است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
قاتلی خارجی که پس از پنج سال فرار به ایران برگشته بود بعد از دستگیری در اصفهان به تهران آورده شد و متهم دیگر این پرونده همچنان تحت پیگرد قانونی است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آستارا گفت: آتش زدن کاه و کلش به استناد ماده 688 قانون مجازات اسلامی و ماده 20 قانون هوای پاک به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی و آلودگی هوا جرم محسوب شده و مجازات مرتکب از 6 ماه تا 2 سال حبس است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: دریافت وجه در زمان ثبت نام دانش آموزان تخلف محرز است و برخورد با این مدیران مدارس پیگرد قانونی دارد و منجر به عزل یا جابجایی آن ها می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دادگاه بارسلون تحقیقاتش را با بازپرسی از دنی آلوس تکمیل کرد و تصمیم گرفت او را به دلیل تجاوز به یک دختر 23ساله تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: دریافت وجه در زمان ثبت نام دانش آموزان تخلف محرز است و برخورد با این مدیران مدارس پیگرد قانونی دارد و منجر به عزل یا جابجایی آن ها می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: دریافت وجه در زمان ثبت نام دانش آموزان تخلف محرز است و برخورد با این مدیران مدارس پیگرد قانونی دارد و منجر به عزل یا جابجایی آنها می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس استان کرمان گفت: خانمی که به مامور پلیس حین انجام وظیفه حمله کرده و از ناحیه کتف وی را مجروح کرده بود، تحت تعقیب قضایی گرفت.
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۷    
حکومت نظامی میانمار، در 9 ژوئیه، تهدید کرد که رسانه های مستقل صدای دموکراتیک برمه(DVB) و میزیما (Mizzima) را تحت پیگرد قانونی قرار داد و مدعی شد این رسانه ها بدهی دارند ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان گفت: هرگونه هنجارشکنی و اقدامات نامتعارف در ایام عزاداری محرم و صفر که موجب برهم زدن امنیت و آرامش عمومی شهروندان شود، پیگرد قانونی دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان گفت: هرگونه هنجارشکنی و اقدامات نامتعارف در ایام عزاداری محرم و صفر که موجب برهم زدن امنیت و آرامش عمومی شهروندان شود، پیگرد قانونی دارد.
ساوه نار   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , با پیگیری سازمان مدیریت پسماند و دستور قضایی حدود 390 شماره تلفن درج شده بر روی تبلیغات دیوار نویسی و برچسبی سطح شهر ساوه مسدود و 200 مورد نیز شناسایی و آماده پیگرد قانونی است . ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: درباره پرونده عباس ایروانی گفت: او به همراه 8 نفر کارمند گمرک به اتهام اخلال در نظام اقتصادی محکوم شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان با اشاره به اینکه موانع برای پیگرد قانونی جرائم روسیه در جنگ اوکراین زیاد است، خواستار اصلاح قوانین بین المللی شد.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدتهاست که شهریه های نجومی مدارس غیرانتفاعی صدای والدین را در آورده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان غربی گفت: اگر مشاور املاکی در خرید و فروش ملک تخلفی انجام دهد مورد پیگرد قانونی قرار گرفته و محل کسب وی حداقل 6 ماه پلمپ می شود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پرسش : آیا خریدن یا کپی سی دی های مذهبی که روی آن نوشته شده هرگونه تکثیر شرعا حرام و پیگرد قانونی دارد اشکال دارد یا نه ؟ پرسش : رایت کردن سی دی و دی وی دی (CD , DVD) چه حکمی دارد؟ پرسش : آیا کپی کردن DVD و CD برای استفاده شخصی اشکال دارد؟ انتهای پیام ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار بندرانزلی تاکید کرد: به کارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در واحدهای صنفی، کارگاهی و کشاورزی این شهرستان ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء امروز در پیامی تأکید کرد که مواضع و دیدگاه های این جنبش تنها از طریق دبیرکل و یا سخنگوی رسمی اعلام می شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۴    
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: اموال رضا پهلوی و بستگان شاه باید به کشور بازگردانده شود. طبق معاهده مشترک بین ایران و آمریکا باید آمریکایی ها به وظیفه شان عمل کنند و در زمینه استرداد اموال همکاری کنند. در صورت عدم همکاری آمریکایی ها موضوع را در دیوان ایران و آمریکا مطرح خواهیم کرد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: با افرادی که با اهمال یا ترک فعل خود زمینه بروز حادثه شهربازی ناژوان را موجب شدند ، برخورد قانونی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: با افرادی که با اهمال یا ترک فعل خود زمینه بروز حادثه شهربازی ناژوان را موجب شدند ، برخورد قانونی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دادستان پاوه طی نامه ای از روسای بانک های این شهرستان خواست، حداکثر ظرف 10 روز آینده نسبت به تعیین تکلیف تمامی تسهیلات ازدواج ارجاعی به آن شعبه اقدام کنند در غیر این صورت به عنوان ترک فعل مدیران و کارمندان مستجوب پیگرد قانونی خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دستگاه قضایی عراق امروز پنجشنبه از پلیس بین المللی اینترپل خواست که فردی که در سوئد نسخه ای از قرآن را آتش زده است، تحت پیگرد قانونی قرار دهد و او را به بغداد تحویل دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل حراست و حفاظت آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ارتکاب هرگونه عمل یا رفتار مغایر مقررات آزمون سراسری، پیگرد قانونی خواهد داشت ...