شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۸:۳۰Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

تجارت گردان   ۲ ساعت پیش    
بخش های مراقبت ویژه را به دلیل گستردگی خدماتی که انجام می دهند، می توان به بیمارستانی کوچک در درون بیمارستانی بزرگ تشبیه کرد که مراقبت های نجات دهنده زندگی را برای بیماران دارای شرایط بحرانی فراهم می کند ...
نقدینه   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - رئیس هیأت مدیر کانون عالی کارمندان دولتی بازنشسته مشمول قانون تأمین اجتماعی گفت: برای احقاق حقوق قانونی بازنشستگان سالهای 1387 و 1386 باید احکام متناسب سازی آنان اصلاح شود. ...
مرصاد   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رییس تامین اجتماعی شهرستان سرپلذهاب گفت: درمانگاه تامین اجتماعی در سرپلذهاب فعال و آماده خدمت رسانی به بیماران است.
معاون اشتغال وزارت کار درباره بیمه مشاغل خانگی گفت: الزام بیمه برای مشاغل خانگی نداریم چون یک شغل به صورت خویش فرمایی در خانه و منزل ایجاد می شود. اگر خود فرد داوطلب بود می تواند از بیمه های موجود مانند تأمین اجتماعی و سایر بیمه ها استفاده کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۷:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیر کانون عالی کارمندان دولتی بازنشسته مشمول قانون تأمین اجتماعی گفت: برای احقاق حقوق قانونی بازنشستگان سالهای 1387 و 1386 باید احکام متناسب سازی آنان اصلاح شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو سابق هیئت مدیره تأمین اجتماعی گفت: فردی که آموزش مهارتی می بیند بعد از سه سال به آن مهارت مسلط می شود اما کسی که طبق ماده 15 لایحه برنامه توسعه هفتم قرار است به مدتِ سه سال در کارگاهی با حقوق نیمه کار کند ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پایان سی وهفتمین سفر استانی و در حاشیه بازدید از بیمارستان شهدای گمنام شهرستان یاسوج در گفت وگو با خبرنگاران درباره اهداف سفرهای استانی گفت ...
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: سازمان تأمین اجتماعی با وجود برخی مشکلات در زمینه تأمین نقدینگی با بحران جدی مواجه نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: دومین درمانگاه تأمین اجتماعی اردبیل در یکی از محلات پرجمعیت اردبیل راه اندازی می شود.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتمعی عصر قانون میر هاشم موسوی ظهر پنجشنبه در بازدید از پلی کلینیک گچساران، افزود: 410 مرکز درمانی ملکی مستقیم تأمین اجتماعی در قالب مراکز تخصصی، فوق تخصصی و بیمارستان در کشور به صورت رایگان به بیمه شدگان خدمات ارائه می دهند. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی که در سی وهفتمین سفر استانی خود به همراه جمعی از مدیران ارشد این سازمان به استان کهگیلویه وبویراحمد سفر کرده است، در دومین روز این سفر از کارخانه ماشین سازی پارس و پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی گچساران بازدید کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی که بعدازظهر امروز چهارشنبه هفدهم خرداد ماه، در سی وهفتمین سفر استانی خود به همراه ابراهیم جواهری نایب رئیس هیئت مدیره، احمد اسفندیاری معاون امور فرهنگی، اجتماعی و امور استان ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: امسال 200 پروژه را در دست اجرا داریم که حدود 11 هزار میلیارد تومان منابع برای این اهداف پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با تأکید بر اهمیت منابع انسانی در توسعه و تعالی سازمان، استمرار حرکت در مسیر تحول را در گرو نیروی انسانی باکیفیت دانست و گفت: نیروی انسانی در سازمان تأمین اجتماعی کارکرد بخشی ندارد بلکه کارکرد آن کلان و راهبردی است ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در پی انتشار شایعه کذب و جعلی انتصاب فامیلی یکی از مدیران کل تهران به اطلاع می رساند مدیرکل مذکور از مدیران موفق، باسابقه و خبره این سازمان است که در سال 1400 منصوب شده و هیچ گونه نسبت سببی و نسبی با مدیران ارشد سازمان ندارند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رشت - مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی گیلان از تشکیل 164 هزار پرونده بیماران مزمن در استان خبر داد و گفت: تعداد پرونده های تشکیل شده در سال 1401 نسبت به سال قبل تر 11 درصد رشد داشته است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: دغدغه چندین ساله مردم اردبیل برای راه اندازی درمانگاه شماره 2 تأمین اجتماعی، با همت شهرداری و تأمین اجتماعی اردبیل در حال رفع شدن است. ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، سید عبدالعزیز موسوی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه که با حضور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد، افزود: سفر هیأت دولت به مناطق کم برخوردار برای شنیده شدن صدایشان به معنای توجه به اصل انقلاب است. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۲    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در ارتباط با زمان ثبت نام بازنشستگان جهت در یافت وام اشاره شده گفت: از اواخر خردادماه فرآیند ثبت نام بازنشستگان برای پرداخت وام 20 میلیون تومانی آغاز می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پرداخت وام قرض الحسنه از جمله تسهیلاتی است که سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان واجد شرایط خود پرداخت می کند و آنطور که احمد اسفندیاری؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی عنوان کرده است میزان این وام در سال جاری افزایش یافته است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از دفتر ارتباطات ، رسانه و اموربین الملل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین؛ ابراهیم بازیان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی امروز چهارشنبه 17 خرداد ماه در جریان بازدید از نیروگاه گازی خلیج فارس اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: 73 درصد جمعیت کشور تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا عسگریان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان و عشایر لرستان از سال 86 طبق اصل 29 قانون اساسی در گسترش بیمه های اجتماعی در کشور، راه اندازی شده است. همسان سازی حقوق کشاورزان بازنشسته با تأمین اجتماعی وی عنوان کرد: این صندوق نزدیک به 15 سال است که [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: ساخت 500 هزار واحد مسکن ملی برای کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح تعهد شده است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: بنا بر اعلام سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان این سازمان می توانند برای دریافت وام 20 میلیون تومانی به صورت غیرحضوری و یا حضوری در کانون های بازنشستگی در خردادماه ثبت نام کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در رویداد ملی طراحی پوستر فرداساز که با محوریت افزایش جمعیت و فرزندآوری از سوی سازمان تأمین اجتماعی برگزار می شود؛ تا نوزدهم خرداد تمدید شد.
سازمان تأمین اجتماعی در اطلاعیه ای خبر انتصاب فامیلی یکی از مدیران کل این سازمان را تکذیب کرد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به منظور بازدید میدانی از چگونگی ارائه خدمات بیمه ای و درمانی به بیمه شدگان و بازنشستگان استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از معاونان و مدیران این سازمان وارد یاسوج شد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش سطح دانش بیمه ای و اطلاعات جامعه کارفرمایی جایگاه ویژه ای در پایداری منابع این سازمان دارد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بنا بر اعلام سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان این سازمان می توانند برای دریافت وام 20 میلیون تومانی به صورت غیرحضوری و یا حضوری در کانون های بازنشستگی در خردادماه ثبت نام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
بنا بر اعلام سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان این سازمان می توانند برای دریافت وام 20 میلیون تومانی به صورت غیرحضوری و یا حضوری در کانون های بازنشستگی در خردادماه ثبت نام کنند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی، برای تمامی مستمری بگیران این سازمان که متقاضی دریافت این وام می باشند، ضروری است. مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، می بایست جهت دریافت وام بازنشستگان تامین اجتماعی، به کانون های بازنشستگی مراجعه کنند ...
برترین ها / اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۵۸ سایت دیگر  
عاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از افزایش مبلغ وام بازنشستگان تأمین اجتماعی به 20میلیون تومان در سال جاری خبر داد و گفت: از خردادماه ثبت نام از بازنشستگان توسط کانون های بازنشستگی برای دریافت وام آغاز خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیر کانون عالی کارمندان بازنشسته تأمین اجتماعی گفت: از دولت می خواهیم که بند (ب) ماده 12 قانون برنامه ششم توسعه عینا به برنامه هفتم منتقل شود و متناسب سازی و همسان سازی حقوق بازنشستگان، مصوبه ی دائمی شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
افراد برای پرداخت هزینه های درمان با مشکلات زیادی روبرو هستند. بیمه سلامتی که برای این افراد در نظر گرفته شده است، در واقع کمکی است به اقشار بی بضاعت جامعه تا بتوانند از خدمات درمانی استفاده کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: اگر می خواهیم نظام تأمین اجتماعی عادلانه و کارآمدی در برنامه هفتم داشته باشیم، باید ابتدا تورم مهار و ثبات اقتصادی حاکم شود، نگاه روزمره کنار گذاشته شود و مستمری بگیران و در نهایت افراد تحت پوش بیمه تأمین اجتماعی را سهامدار کرد.
سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکمی محمدرضا کارگر شورکی را به عنوان سرپرست موسسه کار و تأمین اجتماعی منصوب کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بیمه بیکاری، از بیکاران غیر ارادی حمایت می کند چنانچه بیمه شده بیکار، اشتغال مجدد خود را اعلام نکند و به رغم اشتغال همچنان به دریافت مقرری بیمه بیکاری ادامه دهد، باید مقرری دریافتی از زمان اشتغال را به تأمین اجتماعی برگرداند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نرم افزار کاربردی (اپلیکیشن) تأمین من تنها برنامه رسمی سازمان تأمین اجتماعی است که خدمات آن به صورت رایگان قابل بهره برداری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگران بویژه در حوزه ساخت و ساز از اقشار بی پناهی هستند که به رغم تلاش روزانه، سهیم بودن در آبادانی کشور با تحمل شرایط سخت کار و ایفای نقش مهم در توسعه اقتصادی شهرها ولی در چالش میان تامین اجتماعی و شهرداری ها، از پوشش بیمه ای حداقلی هم محروم هستند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن چهاردهم خرداد، سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و سالگرد قیام تاریخ ساز پانزدهم خرداد، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی ضمن تسلیت این ایام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، گفت: سازمان تأمین اجتماعی و بیمه سلامت در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هزینه های تخصصی و فوق تخصصی خدمات ناباروری را در قالب تعرفه دولتی تقبل می کنند.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
روابط عمومی باید در خدمت اهداف سازمان و خدمت و مأموریت و حکمرانی تأمین اجتماعی و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد نه روابط عمومی مدیرعامل یا مدیران واحدها.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شرق: به گفته دولت با وجود آنکه همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق های کشوری و همچنین تأمین اجتماعی صورت گرفته است؛ اما بازنشستگان این صندوقها می گویند که این میزان افزایش حقوق نتوانسته هزینه های سبد معیشتی آنها را در برابر تورم ولنگار تأمین کند. متناسب سازی حقوق بازنشستگان ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
قانون استخدام کشوری، علاوه بر اینکه در شرایط دریافت مستمری مادر فوت شده، دارای تفاوت هایی با قانون تأمین اجتماعی بوده، از حیث افرادی که حق دریافت حقوق مادر بعد از فوت را داشته نیز کمی متفاوت از قانون تأمین اجتماعی است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۴    
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل بر ضرورت هم افزایی و تعامل بیشتر در راستای رفع مشکلات خدمات دارویی تأکید کرد و گفت: ارتقا کیفیت خدمات دارویی به بیمه شدگان در اولویت ما است.