یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۷:۴۹Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۱    
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تا پنجم مردادماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام دریافت وام بیمه تأمین اجتماعی اقدام کنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان در بازدید از بیمارستان تأمین اجتماعی گنبدکاووس، ضمن خداقوت و عرض تبریک عید سعید قربان به کادر درمان از زحمات آنان در مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۵:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: به نظر می رسد طراحی شیوه مناسب با استفاده از بانک های اطلاعاتی و روش های سیستمی جهت پیشگیری از بیمه نشدن کارگران و احقاق حق آنها در کنار طراحی سازوکاری جهت پیشگیری از شکایت های بی مورد بتواند به بهبود فضای کسب وکار و احقاق حقوق بهتر کارگران منجر شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی استان لرستان، از عدم واریز مستمری بازنشستگانی که بر اساس حروف الفبا باید در روز 31 تیرماه مستمری خود را دریافت می کردند، انتقاد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۸    
رئیس تامین اجتماعی فریدن گفت: 60 درصد جمعیت شهرستان فریدن و بویین میاندشت شامل 11 هزار و 85 نفر بیمه شده اصلی، دو هزار و 600 نفر مستمری بگیر و حدود 26 هزار نفر بیمه شده تبعی، تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۱۶    
شفقنا رسانه_ چالش های روابط عمومی در ایران در کلاب هاوس با حضوردکتر حمید ضیایی پرور،مدیر کل سابق دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، رئیس سابق مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میرات فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امیر عباس تقی پور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
کارفرمایان برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای تأمین اجتماعی در استانهای تهران و البرز تا دوشنبه 4 مرداد و در سایر استانها تا شنبه 2 مرداد فرصت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۹    
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: جامعه کارگری معتقدند که متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی همان گونه که برای بازنشستگان صندوق کشوری و لشکری انجام می شود، برای بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی نیز باید اجرا شود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۳    
تاریخ اقتصادی و حمایت های اجتماعی قانونمند در ایران همواره یا ناگفته رها شده و یا چندان موضوع مطلوبی برای مطالعه و بررسی و پژوهش نبوده است. این مهم تا آنجاست که بخش زیادی از سیاهه های مالی به جا مانده از گذشته اقتصادی این مرز و بوم، امحاء شده و می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران درباره شرایط بازخرید مرخصی استحقاقی سالانه کارگران، توضیحاتی داد.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۵۳    
در خبرها داشتیم که شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با ارسال اظهارنامه قضایی به فدراسیون فوتبال خواستار پرداخت اجاره بها بابت تصرف ساختمان حال حاضر این فدراسیون شده است. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: اغلب خدمات تامین اجتماعی در قالب طرح 3070 با هدف عدم مراجعات حضوری به شعب و کارگزاری های این سازمان به ویژه در دوران کرونا غیرحضوری شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۸    
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در بحث خدمات بیمارستانی و تأمین اجتماعی به کهگیلویه بزرگ ظلم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۱    
گروه استان ها- مدیرکل تأمین اجتماعی شهرستان های استان تهران گفت: اشتغال های مجازی نیازمند تعاریف جدید هستند اما مقررات کافی برای پوشش آن وجود ندارد، باید تلاش کنیم تا با قوانین رسا و فراگیر به بهبود و رونق این قشر از فعالان کسب وکار کمک کنیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی ایران آخرین فرصت ثبت نام و تکمیل مدارک بیمه تأمین اجتماعی دانشجویان تحصیلات تکمیلی را اعلام کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان - ایرنا نوشت: مصطفی سالاری در خصوص اهم اقدامات این سازمان در دوران کرونا عنوان کرد: در این ایام تمامی بیمارستان ها و مراکز بهداشت ودرمان سازمان تامین اجتماعی در خدمت مردم بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: اغلب خدمات تامین اجتماعی در قالب طرح 3070 با هدف عدم مراجعات حضوری به شعب و کارگزاری های این سازمان به ویژه در دوران کرونا غیرحضوری شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: ضوابط نظام ارجاع را تدوین کردیم و احتمالاً تا پایان هفته تقدیم هیئت امنا خواهد شد. اگر نظام ارجاع مصوب و اجرایی شود، آمادگی داریم فرانشیز سهم بیمار را در بخش سرپایی شدیداً کاهش دهیم.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
شکوری در رابطه با شرایط احتساب و خرید سابقه خدمت سربازی توضیحاتی ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اسفند ماه سال 98، سازمان تأمین اجتماعی نرخ حق بیمه 27 درصدی کارگاه ها را با 7 درصد سهم بیمه دریافت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان همدان با اعلام اینکه 44 درصد جمعیت استان همدان زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند، گفت: مجموع بیمه شدگان این سازمان در استان 243 هزار و 944 نفر است و 1.7 درصد از بیمه شدگان در استان همدان هستند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- به گفته فعالان اقتصادی فشارهای تأمین اجتماعی به واحدهای تولیدی، غیرقابل تحمل شده و این واحدها زیر بار فشارهای این سازمان در روزهای کرونایی قامت خم کرده اند. یک اقتصاددان در این رابطه می گوید: تامین اجتماعی مانند گیوتین در برابر کسب و کارها و تولید عمل می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سامانه جدید ارسال لیست و پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی در اختیار کارفرمایان قرار گرفته و از ماه مرداد جایگزین سامانه سابق می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان همدان در نشست خبری خود به مناسبت هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی از خدمات این سازمان به مددجویان تحت پوشش گفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
امروز بازنشستگان تأمین اجتماعی همگی چشم دوخته اند تا ببینند مجلسی که ادعای انقلابی گری دارد با همسان سازی و دائمی شدن آن چه می کند!
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۰    
در راستای گسترش فرهنگ بیمه ای و تقویت تعاملات و ارتباط فی مابین مسئولین تأمین اجتماعی با مسئولان و مقامات استانی و با هدف ارائه گزارش عملکرد تأمین اجتماعی استان کردستان، قریشی مدیرکل تأمین اجتماعی استان با حجت الاسلام و المسلیمن پورذهبی نماینده ولی فقیه استان دیدار کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
هیات وزیران با واگذاری 130 هزار میلیارد تومان سهام دولت برای تقویت تأمین اجتماعی و افراد تحت پوشش صندوق های بازنشستگی کشوری، لشگری و فولاد، عشایر و روستاییان موافقت کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اکبر قربانی (کارشناس روابط کار): در خصوص معوقه فروردین ماه باید بگوییم که ما هم مثل سایر بازنسشتگان پیگیر هستیم. ظاهرا سازمان تامین اجتماعی با چالش مالی مواجه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۹    
ایسنا/اردبیل مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل از افزایش پرداختی بازنشستگان اردبیلی در دو سال اخیر خبرداد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی جذب بیمه شده جدید را در دستور کار قرار نداده و تلاش بر حمایت از بیمه شدگان موجود را دارد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تأکیدات دین مبین اسلام به عنوان منادی عدالت اجتماعی و صراحت قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر گسترش حمایت های اجتماعی و کاهش فقر به منظور افزایش سطح رفاه شهروندان و گسترش فرصت های اشتغال و توانمندسازی منابع انسانی بیانگر این مهم است که تأمین اجتماعی از منظر اقتصادی و اجتماعی از اهمیتی روزافزون ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح 3070 ارائه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی با استقبال بیمه شدگان و اهالی استان اردبیل روبه رو نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه گفت: با توجه به دستور العمل های مربوطه، 31 تیرماه پایان زمان استفاده از بخشودگی جرائم تامین اجتماعی است و اصناف مشمول تنها تا این تاریخ می توانند جهت بخشودگی اقدام کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
هیئت وزیران به منظور تقویت تأمین اجتماعی افراد تحت پوشش صندوق های بازنشستگی کشوری، لشگری و فولاد، عشایر و روستاییان با واگذاری سهام متعلق به دولت به این سازمان به ارزش تقریبی یک میلیون و 300 هزار میلیارد ریال موافقت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس جمهور با اشاره به مشکلات ناشی از کاهش نزولات جوی و بروز خشکسالی در کشور و با ابراز تأسف از شرایط پیش آمده برای مردم صبور و مقاوم خوزستان بخاطر مشکلات آبی، خشکسالی و تشدید گرما را موجب بحران کم آبی در برخی از نقاط کشور بویژه استان خوزستان دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: علاوه بر حق بیمه ماهانه 71 هزار تومان از دارندگان دفترچه تأمین اجتماعی دریافت می شود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی سحریز خیر مرکز استان، اقدامات بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی در سطح استان را تشریح کرد. ...
مرآت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تهران با اشاره به مشکلات بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی، از رئیس جمهور منتخب درخواست کرد به خواسته های آنها توجه کند.
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
فرازنیوز : معاونت برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی به دنبال اصلاح ساختار تشکیلاتی این سازمان تشکیل شده و واحدهای مالی، برنامه ریزی و پشتیبانی در این معاونت متمرکز شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح حفاظت مالی بیمه شدگان این سازمان خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۵۹ سایت دیگر  
علی جهانی گفت: چند روزی است که سامانه ثبت نام وام بازنشستگان تأمین اجتماعی باز شده است و تاکنون بیش از 10هزار بازنشسته و مستمری بگیر برای دریافت وام ثبت نام کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس ضمن اشاره به طراحی نامناسب فرایند دادرسی و اجرای احکام توسط سازمان تأمین اجتماعی و نبود ناظر بر عملکرد سازمان در این حوزه اعلام کرد: شیوه اجرای احکام توسط سازمان تأمین اجتماعی یکی از مهم ترین عوامل نارضایتی گسترده فعالان اقتصادی از این سازمان است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: با هدف کمک به توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال، در سه ماهه ابتدای سال جاری حق بیمه تأمین اجتماعی چهار هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون نقش و عملکرد سازمان تأمین اجتماعی و سازمان بهزیستی را در توانمندسازی اقشار جامعه تبیین نمود.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم تصریح کرد: باید در کنار تلاش جهت بهبود نرخ رشد جمعیت، برنامه ریزی برای تأمین اجتماعی و رفاه سالمندان در دستور کار قرار داشته باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
پاکدل از حذف شرط کسب حد نصاب نمره برای ایثارگران شرکت کننده در آزمون سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه ماهه اول سال جاری 825خانوار از مددجویان این نهاد از حق بیمه تأمین اجتماعی بهره مند شده اند.
مدیرکل تامین اجتماعی کرمانشاه در نشست خبری به مناسبت هفته تأمین اجتماعی گفت: در سال گذشته به هفت هزار و 744 نفر بیمه بیکاری کرونا به مبلغ 42 میلیارد و 600 میلیون تومان پرداخت شده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، دکتر حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی به مناسبت روز بهزیستی و تأمین اجتماعی با برنامه صبح و گفتگو به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۰    
روز 20 تیر و دومین روز از هفته تأمین اجتماعی به پاس تلاش همکاران حوزه درمان در مقابله با ویروس کرونا با نام “پا به پای نظام سلامت در مقابله با کرونا” نامگذاری شده است. ...