یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۷:۱۹Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان کهگیلویه»

خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه در آیین بدقه این کاروان زیارتی گفت: در آستانه سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) کاروان زائران از این شهرستان با 3 دستگاه اتوبوس برای شرکت در مراسم بزرگداشت بنیان گذار انقلاب اسلامی به تهران اعزام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه گفت: این تعداد زائر با 3 دستگاه اتوبوس برای شرکت در مراسم بزرگداشت بنیان گذار انقلاب اسلامی به تهران اعزام شدند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۱    
به گزارش راک نیوز،رئیس ستاد گرامیداشت ارتحال امام در شهرستان کهگیلویه طی پیامی از عموم مردم برای شرکت در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) و برنامه های 15 خرداد دعوت کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۳    
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: غده تیرویید یکی از غددی است که نقش بسیار مهمی در رشد و متابولیسم بدن دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیرکل غله کهگیلویه و بویراحمد گفت: خرید تضمینی گندم در شهرستان کهگیلویه به 26 هزار تن رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید محمد کریم پولاب در سال 1350 در روستای دره نی واقع در شهرستان کهگیلویه چشم به جهان گشود، سرانجام در تاریخ 4 دی ماه سال 1365 در جزیره مجنون به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید خدایار دالهن در تاریخ 8 اسفند1262 در عملیات خیبر در منطقه طلائیه به شهادت رسید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با رویکرد نظارت بر نحوه اجرای امتحانات نهایی پایه دوازدهم از حوزه اجرای امتحانات نهایی در شهرستان کهگیلویه بازدید کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۳    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد همراه با معاون آموزش ابتدایی،رئیس اداره شاهداستان،کارشناسان مسئول و کارشناسان آموزش ابتدایی اداره کل در آیین تجلیل از مجریان طرح برنامه های آموزش ابتدایی شهرستان کهگیلویه حضور پیدا کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کهگیلویه حدود 160 نفر متهم در این شهرستان دستگیر شدند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از توقیف 68 دستگاه خودرو، 27 دستگاه موتورسیکلت، دستگیری 158 نفر و کشف 93 فقره انواع سرقت در تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت دهه کرامت و میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) هشت زندانی در دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه آزاد و به کانون گرم خانواده خود برگشتند.
جلسه رابطین کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان کهگیلویه، جهت آموزش های لازم برای شبکه سازی و ساماندهی کانون های مساجد با حضور کارشناسان و مربوطه در دهدشت برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر با هدف گسترش فرهنگ مطالبه گری در جامعه نماینده خود در شهرستان کهگیلویه را معرفی کرد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ کلنگ زنی مینی پالایشگاه کهگیلویه در سفر دوم رئیس جمهوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس سازمان صنعت ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری 2 نفر سارق حرفه ای تلفن همراه با 20 سرقت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۴    
رییس بهزیستی شهرستان کهگیلویه گفت: کارشناسان مرکز با بررسی های میدانی در سطح شهر و شناسایی 16 کودک کار با دعوت از آن ها در مرکز اورژانس اجتماعی برای آن ها تشکیل پرونده داده شده و با ساماندهی و حمایت از آن ها زمینه را برای ادامه تحصیل، کاهش مشکلات فردی و خانوادگی این کودکان از طریق مرکز فراهم کردند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،مدیر توزیع برق شهرستان کهگیلویه در جلسه ستاد برگزاری اقامه نماز آن مدیریت طرحی نو در جهت خدمت رسانی و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق مطرح نمودند به این شیوه که هر هفته سه شنبه ها به همراه مسئولین واحد های آن اداره ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری عامل انتشار تصاویر مبتذل و غیراخلاقی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کهگیلویه از اجرای طرح کالا برگ الکترونیک در این شهرستان در قالب خرید اختیاری با کارت سرپرست خانوار خبر داد که مبلغ خرید یارانه ای در طرح الکترونیک از یارانه ماه بعد سرپرستان خانوار کسرخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه از آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت جاده روشن آباد بوآ بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای روستای شهید دارکوب تنگ پیرزال در گفت وگو با این پایگاه خبری از عملکرد راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه انتقاد کرد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۰    
فرماندار شهرستان کهگیلویه از آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت محور ارتباطی روشن آباد-بوآ بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک متهم محکوم به 17 سال حبس با سوابق ارتکاب جرائم خشن در این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد از آتش سوزی در 18 هکتار از باغات و مزارع این شهرستان بنا به دلایل نامعلومی خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
پرییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه از برگزاری یادواره 64 شهید والامقام ارتش این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری سارقان منزل با اعتراف به 40 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج_ آتش سوزی، 15 هکتار از باغات مرکبات و چندین کندوی عسل در شهرستان کهگیلویه را از بین برد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ویژه برنامه “شاهنامه نبشت” با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار شهرستان کهگیلویه و جمعی از مدیران و اهالی فرهنگ و هنر در فرهنگسرای کوی آزادگان دهدشت برگزار شد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه، ضمن گرامیداشت سالروز سوم خرداد گفت: شهدا فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی و ولایت مداری را برای ما به ارمغان گذاشتند. شریفی افزود: در عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر رزمندگان اسلام موفق به آزادسازی بیش از 5 هزار کیلومتر مربع از سرزمین کشورمان شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۱    
همزمان با دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید حامل بیرق رضوی با حضور در شهرستان کهگیلویه و روستاهای اطراف مورد استقبال مردم قرار گرفتند.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۴    
ویژه برنامه شاهنامه نبشت به همت مجموعه خوشنویسان بلادشاپور و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت و میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) خدام آستان قدس رضوی به همراه پرچم متبرک با حضور در شهرستان کهگیلویه و برخی روستاهای اطراف به مقام شامخ شهدا ادای احترام و با چندین خانواده شهید دیدار به عمل آوردند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان اداره کل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به قلعه نیر، واقع در شهرستان چرام صعود کردند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۲    
به گزارش خبرگزاری فارس از چاروسا، همایش تکریم امامزادگان شهرستان های کهگیلویه و چرام در امامزاده سید محمید چاروسا برگزار شد. عباس نصیرالسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به همراه حجت الاسلام تقوی تولیت آستان امامزاده سید محمید از تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی چاروسا و شهرستان کهگیلویه تقدیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برنامه های مختلف در بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۷    
کم کاری رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه مانع تسریع احداث پل روستای سرگچ شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۵    
سید علی اصغر شکرایی زاده رییس اداره بهزیستی شهرستان کهگیلویه باهمراهی جمعی از کارشناسان این اداره و حضور در منزل یکی از مددجویان داری شرایط خاص بهزیستی شهر دیشموک، از وضعیت این خانواده بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۰    
صبح امروز، سیدعلی اصغر شکرایی زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان کهگیلویه از مرکز روزانه آموزشی و توانبخشی اختلالات جسمی حرکتی چمران که در مرحله آماده سازی برای راه اندازی در آینده ای نزدیک است؛ بازید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۷    
به مناسبت دهه کرامت، شهرستان کهگیلویه میزبان خدام رضوی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
امسال با توجه به بارش های مطلوب بیش از 31 هزار هکتار از اراضی شهرستان کهگیلویه زیر کشت گندم رفت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به همت کانون نور ولایت، کاروان خدام و سفیران کریمه اهل بیت(س) میهمان کانون های مساجد شهرستان کهگیلویه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسیردوم ارتباطی شهرستان های کهگیلویه بزرگ، گچساران و باشت برقرار شده و هم اکنون هیچ گونه مشکل ارتباطی در این شهرستان ها وجود ندارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۲    
تجلیل رئیس اداره بهزیستی شهرستان کهگیلویه از دختران شاغل در بهزیستی شهرستان با اهداء شاخه گل، به مناسبت ولادت حضرت معصومه و روز دختر.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۷    
با تلاش فعالان داوطلب محیط زیست در اتفاقی نادر و شگفت با تلاش مجموعه "بنیاد الگن" و "محمد درویش" فعال زیست نلی در شهرستان کهگیلویه یک قلاده پلنگ با دوربین کارگذاشته و ثبت تصویر و فیلم شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد زلزله شهر قلعه رئیسی، مرکز بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر برق ناحیه شهرستان کهگیلویه گفت: با اجرای خط دو مداره ، افت فشار برق بخش های چاروسا و دیشموک رفع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست معاونت تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد از حمله ملخ ها به اراضی کشاورزی چهار شهرستان این استان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۰    
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کهگیلویه با موضوع اوقات فراغت تابستانه برگزار گردید.