سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۱:۲۳Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

گیتی آنلاین   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی: در استان تعداد 2 هزار و 339 جواز تأسیس صنعتی صادر و برای بیش از 63 هزار نفر فرصت شغلی فراهم شده است.
کسب رتبه اول شهرستان شاهین شهر و میمه در بین شهرستان های استان در ایجاد اشتغال در راستای تحقق یک میلیون فرصت شغلی و برابر نامه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، شهرستان شاهین شهر و میمه با ثبت 2977 شغل با پوشش تعهد 44 درصدی حائز رتبه اول در بین شهرستان های [...]
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه افزایش تولید برابر با ایجاد اشتغال است، گفت: خوشبختانه در سال 1401 یک میلیون فرصت شغلی ایجاد شد که امیدوارم در سال 1402 این رقم افزایش یابد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) فریدونکنار با اشاره به اینکه در پنج ماه نخست سال جاری 3 میلیارد و 800 میلیون تومان وام اشتغال زایی پرداخت شد، گفت: با این تسهیلات پرداخت شده 27 فرصت شغلی ایجاد شده است.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: از مجموع حدود هفت هزار تعاونی ثبت شده در این استان، هم اینک سه هزار و 580 شرکت تعاونی در بخش تولید و ایجاد اشتغال فعال است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۲۳    
ایجاد فرصت شغلی برای 17610 نفر با فعالیت 2045 شرکت تعاونی در استان اردبیل
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: 2844 فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی با پرداخت مبلغ 242 میلیارد تومان تسهیلات در شش ماهه اول سال جاری ایجاد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
7 هزار و 920 فرصت شغلی در نیمه نخست امسال در اصناف خراسان جنوبی ایجاد شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به نقل از ایرنا ، نعمت اله رضایی شامگاه جمعه در جریان دیدار با استاندار کردستان در سنندج اظهار کرد: توسط این صندوق در سال جاری به 70 هزار طرح مبلغ 140 هزار میلیارد ریال وام پرداخت خواهد شد. ...
سازمان انتقال خون ایران در نظر دارد از طریق آزمون استخدامی به صورت پیمانی به تامین نیروهای مورد نیاز خود اقدام کند. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: یزد به عنوان چهارمین استان صنعتی کشور توانسته است با سرمایه گذاری 200 هزار میلیاردی برای 115 هزار نفر، فرصت شغلی ایجاد کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور، گفت: صندوق کارآفرینی امید در استان کردستان طی دو سال دولت سیزدهم بیش از دو هزار و 500 فقره تسهیلات پرداخت کرده و هفت هزار موقعیت شغلی را در قالب این طرح ها ایجاد یا تصویب کرده است.
از ابتدای سال تاکنون با همت دستگاه های اجرایی 388 فرصت شغلی معادل 37،درصد از تعهد اشتغال شهرستان محقق گردیده
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: 34 هزار و 517 فرصت شغلی تعهد استان کرمانشاه در سال 1402 است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سروآباد- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت تسهیلات به 70 هزار طرح اشتغالزایی خبر داد و گفت: حمایت های لحاظ شده زمینه ایجاد و تثبیت 200 هزار فرصت شغلی در کشور را فراهم کرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان گفت: اقدامات هلدینگ پتروپالایش اصفهان بر اساس برنامه است و این امر منجر به امید آفرینی در جامعه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: با حمایت صندوق کارآفرینی و امید برای 200 هزار نفر شغل ایجاد شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۶    
در یکی از آگهی ها 3دلار برای هر ساعت کار پیشنهاد شده بود.در آگهی دیگر، 4 دلار. این استادان دانشگاه به هرکس که تقاضای همکاری در این پروژه شغلی را داشت و از تجربه ورود داده هم برخوردار بود، می گفتند: عالی است.استخدام هستید. 136نفر با نرخ پرداخت 4ساعته و 404نفر با نرخ پرداخت 3ساعته آماده کار شدند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ حسین سبزواری فرماندار اردکان در آیین افتتاح هنرستان همجوار کارخانجات شیشه و در حاشیه نواختن زنگ مهر افزود: این حرکت ها باید پرشتاب صورت گیرد، سن تولید ومدیریت باید کاهش یابد، نوجوانان در سنین کم برای آینده خود تصمیم و برنامه ریزی نمایند . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۱    
گنبدکاووس- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد 40 هزارفرصت شغلی ویژه مددجویان و خانوارهای نیازمند جامعه توسط این نهاد انقلابی در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: این تعداد اشتغال با پرداخت 450 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه محقق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان -ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان همدان گفت: یک هزار و 100 فرصت شغلی سال گذشته برای معتادان بهبود یافته در این استان ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد بیش از 16 هزار و 200 فرصت شغلی بر اساس اطلاعات درج شده در سامانه رصد در نیمه اول امسال خبر داد و گفت: 47 درصد اشتغال هدف گذاری شده سال 1402 محقق شده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان با اشاره به اشتغالزایی هزار و 688 نفر در 113 شرکت تعاونی استان کرمان طی شش ماه گذشته گفت : در نیمه نخست امسال 13هزار و 876 ساعت آموزش برای اعضای تعاونیهای استان برگزار شده، به مشکلات 12 تعاونی مشکل دار رسیدگی و 89 شرکت تعاونی مورد حسابرسی قرار گرفته است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان، اظهار داشت: 13 هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در سال گذشته ایجاد شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۹    
صنعت آهن و فولاد از جمله صنایع پایه ای و مهم در سراسر جهان محسوب می شود که نقش پررنگی در پیشرفت های صنعتی و توسعه اقتصادی کشورها داشته است. صنعت آهن و فولاد یکی از مهم ترین صنایع در بسیاری از کشورها است و نقش مهمی در رشد اقتصادی آن ها دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مطابق آخرین آمار بیش از 106هزار کارجو درخواست های خود را ثبت کرده اند و بیش از 130هزار فرصت شغلی توسط کارفرماها بارگذاری شده است و نزدیک به 10هزار به کارگماری و معرفی نامه از طریق سامانه ارائه شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
47٪ معاون اشتغال وزارت کار درباره اقدامات در حوزه کار گفت: در یکی دو ماه آینده سامانه جامع بازار کار رونمایی می شود. تاکنون پیشرفت برنامه اشتغال امسال روی 47درصد رشد است. بیش از 500هزار فرصت شغلی ایجادی جدید روی سامانه رصد ملی اشتغال ثبت شده است. 750 میلیون دلاری ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مهاجرت اتباع افغانستان به کشورمان در طول پنج دهه گذشته همواره مطرح بوده و در برخی دوره ها سرعت و شدت بیشتری گرفته است.حضور گسترده مهاجران در کشور دست کم سه میلیون فرصت شغلی را از دسترس جوانان جویای شغل خارج کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرخه : تعهد اشتغال کرخه برای امسال ایجاد 522 فرصت شغلی است که تاکنون 296 فرصت اشتغال معادل 57 درصد تعهد این شهرستان محقق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار درباره اقدامات در حوزه کار گفت:دریکی دو ماه آینده سامانه جامع بازار کار رونمایی می شود. تاکنون پیشرفت برنامه اشتغال امسال روی 47 درصد است. بیش از 500هزار فرصت شغلی ایجادی جدید روی سامانه رصد ملی اشتغال ثبت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امیدبا اشاره به اقدامات صندوق در حوزه اشتغالزایی گفت:مشاغل خرد، کوچک و متوسط بخش زیادی از مشاغل کشور را شامل می شود .در دو سال گذشته بیش از 70هزار طرح مورد حمایت قرارگرفت و بیش از 200هزار فرصت شغلی ایجاد شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: داده های رسمی معاونت کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد 460 هزار فرصت شغلی در 6 ماهه نخست امسال حکایت می کند، داده ای که نشان می دهد اشتغالزایی با پیشرفت 42 درصدی مواجه شده است. گزاره ای که راوی عملکرد مناسب دستگاه های اجرایی در حوزه اشتغالزایی است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: یکهزار و 237 فرصت شغلی از ابتدای امسال تا پایان مرداد توسط اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان ایجاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش وپرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی از مرکز یادگیری مشارکتی در زندان مرکزی یاسوج بازدید کرد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت اشتغال وزارت کار، آمار دقیق ثبت فرصت های شغلی توسط دستگاه های ایجاد اشتغال در سامانه رصد 505 هزار و 732 فرصت شغلی جدید بوده و 50 درصد تعهد ایجاد یک میلیون شغل در سال جاری محقق شده است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: 12 هزار فرصت شغلی تمام وقت و دارای بیمه در این استان آماده ورود افراد جویای کار در زمینه های مختلف نیروی کار ساده، نیروی کار نیمه ماهر و نیروی کار متخصص است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار سامانه ملی رصد اشتغال بیش از 505 هزار فرصت شغلی جدید توسط همه دستگاه های ایجاد اشتغال در سامانه ملی رصد اشتغال به ثبت رسیده است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو از ایجاد 5 هزار فرصت شغلی توسط ایمیدرو در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه سال گذشته 85 هزار فرصت شغلی برای افراد تحت پوشش بهزیستی ایجاد شد، گفت: امسال طبق برنامه قرار است 87 هزار شغل برای افراد تحت پوشش بهزیستی ایجاد شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مهم ترین خبرهای حوزه اشتغال و تعاون در هفته جاری به ثبت بیش از 505 هزار فرصت شغلی جدید در سامانه رصد اشتغال، رشد 140 درصدی سرمایه صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون، ایجاد بیش از 11 هزار شغل تعاونی در سطح استان تهران و تقویت مبادلات مرزی و ایجاد اشتغال پایدار در استان های مرزی اختصاص داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با تلاش دولت سیزدهم، 28 هزار اشتغال جدید از ابتدای امسال تاکنون به واسطه بهره برداری از طرح های صنعتی مختلف و برگشت واحدهای راکد به تولید ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: در استان بیش از 2 هزار شرکت تعاونی با عضویت 127هزار نفر و اشتغالزایی برای بیش از 34هزار نفر فعالیت دارند و فرصت شغلی ایجاد شده در این بخش در دولت سیزدهم حدود سه هزار و 800 نفر بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: هزار و 946 کارجو، 382 کارفرما و 985 فرصت شغلی با ظرفیت 2 هزار و 317 نفر در سامانه سامانه جستجوی شغلی ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: امسال برنامه هدف گذاری شده برای ایجاد اشتغال نیازمندان ایلامی بیش از 7 هزار طرح اشتغال زایی خواهد بود.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۵    
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به تعداد مشاغل ایجاد شده در قزوین توسط شرکت های تعاونی گفت: 38 شرکت تعاونی در حوزه های مختلف طی سال گذشته در استان تأسیس و به طور تقریبی فرصت شغلی برای یک هزار نفر در بخش کشاورزی و صنعتی ایجاد شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از ایجاد 5 هزار فرصت شغلی توسط ایمیدرو در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته 23 هزار فرصت شغلی برای مددجویان این استان ایجاد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ویژه مهاباد گفت: طبق سامانه رصد اشتغال زایی امسال با پرداخت تسهیلات بانکی، هزار و 278 فرصت شغلی ایجاد شده که معادل 45 درصد تعهد شهرستان است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون از ایجاد 505هزار و 732فرصت شغلی جدید در سال جاری خبر داد. محمود کریمی بیرانوند در مورد فرصت های شغلی ایجادشده در سال جاری که در سامانه رصد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بندرگز-مجری طرح اشتغالزایی بنیاد برکت استان گلستان از ایجاد یکهزار و هشتصد و شصت فرصت شغلی در شهرستان بندرگز با حمایت این بنیاد خبر داد.