جمعه ۳۱ شهریورساعت ۲۲:۴۰Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوسانات بازار ارز»

فرصت امروز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در هفته گذشته در مجموع روند کاهشی داشت به گونه ای که سکه امامی و بهار آزادی هر دو به کانال پایین تر رفتند. کارشناسان معتقدند، نوسانات بازار ارز در کنار برخی اخبار سیاسی و همچنین رکود نسبی در بازار این شرایط را رقم زده است. ...
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
طلا و سکه بهار آزادی، کاهشی و سکه امامی افزایشی است. قیمت دلار افزایشی و انس کاهش است.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در هفته گذشته در مجموع روند کاهشی داشت به گونه ای که سکه امامی و بهار آزادی هر دو به کانال پایین تر رفتند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی عصر دیروز در حالی به ایستگاه پایانی رسید که طبق پیش بینی های فعالان سیاسی قطعنامه ای علیه ایران تصویب نشد. البته ماحصل این جلسه صدور یک بیانیه علیه ایران بود که ممکن است تا حدودی بر روی نوسانات بازار ارز و سکه اثرگذار باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس اقتصادی تاکید کرد: لازمه اقتصاد پیش رونده، ثبات و پیش بینی پذیری است و بانک مرکزی با اجرای سیاست تثبیت همه تلاش خود را به کار بسته تا نوسانات بازار ارز و تورم را مهار کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران به سال چهارم رسید. ما در این بخش تلاش می کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را به صورت گذرا و در میان اخبار و گزارش های منتشرشده در مطبوعات مرور کنیم:
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران با بیان اینکه حباب سکه طی هفته گذشته 5 میلیون و 450 هزار تومان بود، گفت: در مجموع بازار طلا در هفته گذشته با کاهش تقاضا و رکود همراه بود.
طلا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به دلیل نوسانات بازار ارز کمی افزایشی شد اما این قیمت ها دقیق نیست و از فردا که بازار به صورت رسمی شروع به فعالیت می کند قیمت ها دقیق می باشد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۸    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به دلیل نوسانات بازار ارز و تعطیلی بازار گران شد به طوری که سکه دوباره به کانال 28 میلیونی بازگشت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
زلزله ارزی، بازار املاک حومه تهران را تکان داد. آخرین تحقیقات میدانی از وضعیت بازار معاملات مسکن شهر های جدید پرند و پردیس نشان می دهد سرایت اثر کاهش قیمت در بازار مسکن پایتخت، به حومه شهر تهران، خود را به شکل زلزله قیمتی در این بازار نشان داده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: تنوع در مبادی واردات کالا های اساسی در دستور کار دولت قرار دارد که در این زمینه در سفر اخیر رئیس جمهور به قاره آفریقا توافق هایی نیز صورت گرفته است ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سید احمدمقدسی رئیس انجمن گاوداران در دومین همایش صنعت لبنیات با اشاره به مسائل و مشکلات پیش روی صادرات محصولات لبنی اظهار کرد: واقعا نمی توانیم در صادرات کار کنیم چراکه تصمیمات خلق الساعه زیاد داریم به طوریکه امروز صادرات آزاد است و یک ساعت بعد ممنوع می شود و 2 سال باید بدنبال آزادسازی صادرات ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی در توئیتی به موضوع کنترل و مدیریت نوسانات و بحران های جهانی در اقتصاد ایران،اشاره کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو اتاق ایران گفت: سفر رئیس کل بانک مرکزی به واشنگتن و دستاورد های این اتفاق مهم و کم سابقه، بازار ارز را تحت تاثیر قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۹    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت : افزایش قیمت طلا در ایران بر اثر نوسانات بازار ارز است .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تمدید یکساله اختیارات بانک مرکزی برای تعیین تکلیف برخی موسسات مالی و اختیارات این بانک برای مدیریت نوسانات بازار ارز از جمله موضوعات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روز شنبه با حضور سران قوا برگزار شد و باقیمانده مباحث مربوط به اختیارات بانک مرکزی برای مدیریت نوسانات بازار ارز و همچنین تمدید یک ساله اختیارات بانک مرکزی برای تعیین تکلیف برخی مؤسسات مالی از جمله موضوعات مطرح در این جلسه بود. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۳   + ۶۷ سایت دیگر  
تمدید یکساله اختیارات بانک مرکزی برای تعیین تکلیف برخی موسسات مالی و اختیارات این بانک برای مدیریت نوسانات بازار ارز از جمله موضوعات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد گفت: درصد داخلی سازی تولید اتوبوس ایران خودرو دیزل رشد کند و تولیدی باشد که با نوسانات بازار ارز همچنان پایدار و باثبات بماند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۸    
به گزارش خبرخودرو، رییس سازمان ملی استاندارد گفت: درصد داخلی سازی تولید اتوبوس ایران خودرو دیزل رشد کند و تولیدی باشد که با نوسانات بازار ارز همچنان پایدار و باثبات بماند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد گفت: درصد داخلی سازی تولید اتوبوس ایران خودرو دیزل رشد کند و تولیدی باشد که با نوسانات بازار ارز همچنان پایدار و باثبات بماند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی درباره لزوم رفع تعهد ارزی شرکت ها و بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور تصریح کرد: کمیته ای به عنوان کمیته بررسی تخلفات ارزی در بانک مرکزی تشکیل دادیم و در این کمیته تمام شرکت هایی که سه تخلف دارند، مورد بررسی قرار می گیرند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی درباره برخی نوسانات در بازار ارز و سکه، گفت: همه چیز تحت کنترل است؛ درباره نوسانات نرخ ارز ماه هاست که بازار آرام شده؛ در گذشته نوساناتی رخ داد که بانک مرکزی ورود کرد و اکنون بازار آرام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: طرح مالیات بر عایدی سرمایه می تواند به بانک مرکزی کمک کند تا خرید و فروش ارز و سکه از واسطه گری خارج شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران در مورد افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر گفت: علی رغم اینکه ما در بازارهای جهانی حدود 11 دلار کاهش انس جهانی طلا را داشتیم اما در بازارهای داخلی از ابتدای این هفته روند افزایش قیمت ها را داشتیم که بخشی از آن به خاطر نوسانات و افزایش قیمت ارز و ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
این روزها نوسانات بازار ارز مجدد افزایش یافته و شاهد داد و ستد دلار در بازار آزاد حتی در محدوده 54500 تومان نیز بوده ایم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در حالی این روزها ستاد تنظیم بازار در حال بررسی میزان و زمان افزایش قیمت بلیت هواپیما است که برنامه شناور سازی نرخ ها با توجه به نوسانات بازار ارز توسط سازمان هواپیمایی دنبال می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با اینکه دیروز نوسانات بازار ارز غیررسمی در یک بازه مشخص محدود شد و علامت ثبات نسبی به معامله گران ارسال می کرد، فاصله زیاد دلار فردایی و نقدی، از هراس های معامله گرانی خبر می داد که حاضر نبودند دلار را نزدیک به نرخ روز نقدی معامله کنند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در اعتماد نوشت: اگر رخدادهایی، چون مذاکره با عربستان، توافق ایران با آژانس بین المللی انرژی هسته ای، موضوع متلاطم حجاب، نوسانات بازار ارز و سکه، بالا رفتن تورم و کوچک شدن سفره مردم و.. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس کانون انبوه سازان گفت: به دلیل فاصله ایجاد شده بین قیمت مسکن و توان خانوارها متقاضیان به سمت واحدهای کوچک متراژ سوق یافته اند. بنابراین انبوه سازان باید کوچک سازی را در دستور کار قرار دهند و کیفیت ساخت و کیفیت زندگی را در واحدهای کوچک بالا ببرند ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: نوسانات بازار ارز در پایان سال 1401 و دستیابی دلار به جایگاه 60 هزار تومان نگرانی های زیادی را در جامعه به جهت افزایش شدیدتر نرخ ارز و گران تر شدن هزینه زندگی به وجود آورد ...
سلام نو / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نادر بذرافشان، رییس اتحادیه طلا و جواهر، به پرسشی درباره تغییرات قیمت طلا و سکه بعد از احیای برجام پاسخ داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران: شرایط موجود ناشی از نوسانات بازار ارز و عدم عرضه سکه در بازار است. عرضه سکه و ارز در بازار باید توسط بانک مرکزی مدیریت شود. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه غیرعلنی مجلس از دقایقی قبل برای بررسی نوسانات قیمت ارز آغاز شد. در این جلسه نمایندگان نظرات خود را درباره مشکلات بازار ارز و سیر صعودی قیمت آن بیان کرده و راه حل هایی در این باره پیشنهاد دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
باتوجه به نوسانات بازار ارز در روزهای اخیر، بازار موبایل نیز شاهد نوسانات زیادی بود و همزمان با ریزش های پی درپی قیمت دلار، قیمت موبایل نیز کاهش پیدا کرده است. در این گزارش قیمت مدل های پرفروش سامسونگ در بازار بررسی شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
احمد اشتیاقی، کارشناس بازار سرمایه با بیان مزایای عرضه گواهی سپرده نفت خام در بورس در جذب نقدینگی و کاهش نوسانات بازار ارز گفت: توسعه انواع گواهی سپرده های کالا مانند نفت که یکی از کالاهای قابل عرضه در بورس به شمار می رود، به توسعه بازار سرمایه کمک شایانی می کند ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
گوشی گلکسی A03 Core با 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی حدود 4 میلیون تومان فروخته می شود. یکی از ارزان ترین گوشی های سامسونگ است، اما آنطور که فروشنده های موبایل به فرارو می گویند، گوشی گلکسی A13 فروش بیشتری دارد و امروز دست کم شش میلیون تومان فروخته می شود. ...
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
به گفته نادر بذرافشان رییس اتحادیه طلا و جواهر، همیشه اخبار سیاسی و اقتصادی بر بازار طلا و سکه تاثیر می گذارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
نادر بذرافشان در پاسخ به این پرسش که احیای برجام، چه تاثیری می تواند روی بازار طلا و سکه بگذارد؟ می گوید: احیای برجام یک موضوع است، ولی خبرهای سیاسی و اقتصادی در سطح دنیا می تواند نقش محوری در رابطه با نوسانات بازار ارز و طلا و سکه داشته باشد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۱:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: اگر عرضه توسط بانک مرکزی زیاد شود؛ با توجه به این که در روزهای پایانی سال قرار داریم، کاهش بیشتر قیمت ها و حباب سکه را شاهد خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: در سال آینده به بی ثباتی ارزی غلبه می کنیم، هرچند این موضوع با شرایط تحریم های خارجی و هجمه های دشمن که برای ما وارد می شود، دشوار است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
باتوجه به نوسانات بازار ارز در روزهای اخیر، بازار موبایل نیز شاهد نوسانات زیادی بود و همزمان با ریزش های پی درپی قیمت دلار، قیمت موبایل نیز کاهش پیدا کرده است به طوری که گوشی گلکسی A73 نسخه 256 نسبت به هفته قبل تقریبا 4 میلیون کمتر فروخته می شود ...
برترین ها / تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۳۴ سایت دیگر  
با فروکش کردن نوسانات بازار ارز، قیمت ها در بازار مسکن تهران و شهرهای اطراف از جمله پردیس دچار افت شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نوسان نرخ ارز که کلید آن از اردیبهشت ماه امسال خورده بود، در دی ماه رفت که وارد مرحله جدیدی شود و اوایل اسفند وارد کانال تاریخی 60 هزار تومان هم شد که به اعتقاد کارشناسان عوامل مختلفی برای این موضوع مطرح شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گلکسی A13 سامسونگ درحال حاضر حدود پنج میلیون و 500 هزار تومان است. رقمی که کفاف خرید گوشی گلکسی A13 سامسونگ با 64 گیگ فضای ذخیره سازی را می دهد و برای خرید نسخه های 128 گیگ، باید حداقل هفت میلیون تومان کنار گذاشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۸    
رمز ارز تتر با نماد انحصاری (USDT) یک استیبل کوین با قیمت ثابت بوده که تقریباً ارزش خود را در مقابل نوسانات بازار ارز دیجیتال حفظ کرده و دارای ارزشی برابر با یک دلار آمریکا است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نادر بذرافشان درباره افزایش قیمت سکه و طلا گفت: شرایط موجود ناشی از نوسانات بازار ارز و عدم عرضه سکه در بازار است. عرضه سکه و ارز در بازار باید توسط بانک مرکزی مدیریت شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
باتوجه به نوسانات بازار ارز در روزهای اخیر، بازار موبایل نیز شاهد نوسانات زیادی بود و قیمت بسیاری از گوشی ها با افزایش های عجیب همراه بود اما امروز و با کاهش قیمت دلار برخی گوشی ها نیز با کاهش قیمت موجه شدند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نوسانات بازار ارز اظهار داشت: ما امروز با جنگ اقتصادی دشمن علیه کشورمان مواجه هستیم و این مسئله بر هیچ کس پوشیده نیست. ...