چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۸:۲۴Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار سکه»

روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۳    
هر گرم طلای 18 عیار امروز سه شنبه 16 خرداد 1402 در بازار به دو میلیون و 474 هزار تومان رسید. قیمت سکه امامی نیز با کاهش در بازار سکه به 30 میلیون و 430 هزار تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: از نگاه تحلیلگران در صورتی که در روز جاری دلار بالای مرز مقاومتی قرار بگیرد این امر می تواند سطح تقاضا در بازار سکه امامی را تا حدودی تقویت کند.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
این کارشناس اقتصادی به روابط مساعد سیاسی با سایر کشورها اشاره کرد و افزود: با توجه به رویدادهای سیاسی که در کشور در حال وقوع است، افزایش قیمت طلا و سکه را در کوتاه مدت پیش بینی نمی کنم؛ هر چند شاهد کاهش شدید قیمت نیز نباشیم اما قیمت ها فعلا در همین محدوده باقی خواهد ماند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نگاهی به بازار سکه در نیمه اول خرداد 1402 نشان می دهد که قیمت انواع سکه در 13 روز گذشته کاهشی بوده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ریزش یکباره ارزش طلا جهانی باعث شده برخی از سکه بازان تصور کنند که این امر بر روی بازار سکه در روز جاری اثر کاهشی خواهد گذاشت و جهت انتظارات در بازار سکه را تغییر می دهد و قدرت کاهشی ها را تقویت خواهد کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
براساس آخرین معاملات انجام شده در روز گذشته در بازار سکه و طلا، هر قطعه سکه تمام طرح جدید با 320 هزار تومان کاهش قیمت از 31 میلیون تومان در ابتدای هفته به کانال 30 میلیون تومان بازگشته و هفته را با بهای 30 میلیون و 680 هزار تومان به پایان رسانده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
برخی باور دارند در صورتی که طلای جهانی بالای یک محدوده خاص تثبیت شود، ممکن است قدرت کاهشی ها در بازار سکه را تضعیف کند؛ اما عده دیگر می گویند نگاه به توافق هسته ای تا جایی در بین معامله گران نفوذ کرده که کمتر کسی به نوسانات طلای جهانی توجه خواهد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شب گذشته اخبار جدیدی به بازار پشت خطی سکه ارسال شد؛ همین امر موجب شد سطح احتیاط در بین معامله گران بیشتر شود و کمتر کسی خواهان خرید سکه در بازار شبانه باشد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در گزارش زیر قیمت انواع سکه (امامی، بهار آزادی، نیم سکه و ربع سکه) در معاملات روز جاری بازار سکه را می توانید مشاهده نمایید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
برخی رسانه ها گزارش داده اند که پس از سلطان عمان، قرعه به نام رافائل گروسی افتاده است و به زودی ایران میزبان مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خواهد بود.بازار سکه هم چشم انتظار مهمان ویژه تهران است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در گزارش زیر قیمت انواع سکه (امامی، بهار آزادی، نیم سکه و ربع سکه) در معاملات روز جاری بازار سکه را می توانید مشاهده نمایید.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۶    
ظرف سه ماه گذشته سرمایه گذاری در بازار سکه و طلا نهایتا پنج درصد سود داشته و آنهایی که به دلار دلخوش بودند، متحمل ضرر شدند. بازدهی بیت کوین در این مدت 20 درصد بوده است.
برترین ها / طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ظرف سه ماه گذشته سرمایه گذاری در بازار سکه و طلا نهایتا پنج درصد سود داشته و آنهایی که به دلار دلخوش بودند، متحمل ضرر شدند. بازدهی بیت کوین در این مدت 20 درصد بوده است
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کاهش قیمت دلار، دوباره تاثیر خود را بر بازار طلا و سکه گذاشت و قیمت طلا و سکه امروز 9 خرداد ماه کاهشی شد. اما این کاهش مانند روزهای گذشته چندان محسوس نبود و بیشتر به نوسانی کوچک در بازار شباهت داشت.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، روند بازار سکه و طلا تا هفته آینده را همچنان کاهشی پیش بینی کرد و گفت: تاپایان هفته آینده نوسانات خاصی نداریم و نهایتا بین 1 تا 3 درصد نوسان داشته باشیم و شیب قیمتی بازار به سمت کاهش قیمت خواهد بود. پیش بینی می کنم تا هفته آینده این ثبات در بازار وجود داشته باشد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سفر پادشاه عمان و نشست آتی شورای حکام دو خبر مهم روزهای اخیر و آینده بازار است. تحت تاثیر اخبار، خریداران بطور موقت از بازار سکه خارج شده بودند اما دیروز دوباره به این بازار بازگشتند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته سلطان عمان در حالی تهران را ترک کرد که اخبار زیادی از نتیجه این سفر به رسانه ها مخابره نشد؛ همین امر موجب شد سکه بازان تا حدودی دلسرد شوند و به همین دلیل خریداران از لاک احتیاط خارج شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه در سومین روز هفته جاری بعد از چند روز نزول، جان دوباره گرفت.آن طور که سایت اتحادیه طلا و ارز اعلام کرده نرخ طلا 18 عیار و سکه امامی امروز برخلاف روز های قبل پیشروی کردند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
از نگاه فعالان اقتصادی، در روزهای اخیر نهنگ ها یا همان خریداران بزرگ از بازار خارج شده اند و از سوی دیگر خریداران کوچک، یعنی ماهی ها، توان کافی برای رشد در بازار سکه را نداشته اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اونس طلا با کاهش نگرانی ها از اعمال سقف بدهی و احتمال افزایش مجدد نرخ بهره توسط فدرال رزرو نزولی شد که در کنار کاهش قیمت دلار، روند قیمت سکه را نزولی کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سکه 25 تومانی، سال 1380 اگر کیفیت بانکی داشته باشد تا 5 میلیون تومان قیمت گذاری می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
طبق خبرهای منتشر شده در روزهای اخیر ، قرار است امروز یکشنبه 7 خرداد سلطان عمان وارد تهران شود؛ بازار سکه چند روزی است که منتظر این اتفاق و نتایج پس از آن است.عده ای از معامله گران امیدوارند که سلطان عمان گره کور برجام و... باز کند.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، روند بازار سکه و طلا از ابتدای امسال تاکنون را بدون التهاب و همراه با کاهش نسبی تقاضا دانست و اظهار کرد: کاهش قیمت اونس جهانی و افت نرخ ارز به کاهش تقاضا در بازار سکه و طلا منجر شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۴    
سکه امامی روز چهارشنبه هفته قبل 200 هزار تومان ، روز پنجشنبه هفته قبل 500 هزار تومان و در روز جاری در حدود 400 هزار تومان ارزان شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
برخی از تحلیگران می گویند ممکن است ریزش قیمت طلا بر روی بازار سکه اثر نزولی بگذارد و عده ای معتقدند با توجه به ثبات سکه امامی در معاملات پشت خطی، این احتمال وجود دارد که سکه بازان تا روز یکشنبه از تاکتیک صبر استفاده کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:روز جمعه در معاملات پشت خطی سرعت کاهش قیمت سکه تقریبا صفر شد و کمتر کسی تمایل به فروش سکه داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا : نادر بذرافشان در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلای داخلی اظهار کرد: در هفته ای که گذشت، میانگین 28 دلار کاهش اونس جهانی طلا را شاهد بودیم؛ در حال حاضر قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1948 دلار ثبت شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز خبری از خرید و فروش های هیجانی در بازار دلار نبود. عده ای از تحلیلگران می گفتند که قیمت دلار در بازار امروز فریز شد تا سلطان وارد تهران شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در نیمه دوم معاملات بازار دلار و سکه امروز یک خبر سیاسی به بازار مخابره شد که جهت انتظارات را نزولی کرد و قیمت دلار، طلا سکه به سمت پله های پایین تر ریزش کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عصر دیروز خبر آمد سلطان عمان به تهران می آید.با خبر سفر سلطان عمان بیشتر خریداران از بازار خارج شدند و صف فروش در بازار تشکیل شد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دیروز قیمت جهانی طلا به سمت 1975 دلار به پرواز درآمد. تحلیلگران اقتصادی باور دارند این امر ممکن است جهت انتظارات در بازار سکه در سومین روز خرداد را صعودی کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت طلای جهانی دوباره به سمت محدوده 1970 دلار خیز برداشت؛ تحلیلگران اقتصادی باور دارند این امر ممکن است جهت انتظارات در بازار سکه در سومین روز خرداد را صعودی کند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که معامله گران بازار سکه امروز بدون توجه به کاهش قیمت طلای جهانی ، بیشتر به نوسانات دلار توجه کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
امروز و تا لحظه تنظیم این خبر قیمت طلای 18 عیار هر گرم 2 میلیون و 590 هزار و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 32 میلیون و 400 هزار تومان است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت حباب انواع سکه (امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی) در معاملات امروز بازار سکه در جدول زیر گردآوری شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار سکه امامی در روز های اخیر ملتهب شده است. هجوم خریداران به بازار سکه موجب شده فلز گران بهای داخلی از ابتدای هفته جاری تا روز دوشنبه نزدیک به 2 میلیون و 500 هزار تومان افزایش را ثبت کند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که فاصله ارزش ذاتی و نقدی سکه دیروز برای مدتی به بیش از 8 میلیون و 260 هزار تومان رسید اما دیشب این فاصله 7 میلیون و 869 هزار تومان بود که نسبت به عصر یکشنبه 334 هزار تومان افزایش پیدا کرده بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بررسی های به عمل نشان می دهد فشار دو اهرم صعودی به بازار سکه موجب شد که سکه بازان از لاک احتیاط خارج شوند و تقاضا در بازار فلز گران بهای داخلی زیاد شود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سکه و طلا گفت: قیمت انس جهانی در هفته گذشته نزدیک به 49 دلار در هر انس طلا کاهش یافته که منجر به کاهش و ریزش یک میلیون و 250هزار تومانی سکه در ایران شده است. اما این روند ادامه دارد؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۲    
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امامی دیروز تا مرز 32 میلیون تومان پیشروی کرد اما در نهایت در محدوده 31 میلیون و 800 تا 900 هزار تومان به کار خود پایان داد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
در شرایط کنونی، هم قیمت سکه و هم قیمت دلار بر روی اعداد مهمی قرار گرفته اند و شواهد نشان می دهد بازارها به پیچ حساسی رسیده اند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به عقیده عده ای از تحلیلگران روند نزولی سکه امامی شکسته، از نگاه آنها بعد از جهش قیمت طلای جهانی به بالای 1970 دلار، انتظارات نزولی در بازار سکه کمرنگ شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
برخی از سکه بازان می گویند در صورتی که دلار در روز جاری دوباره رشد کند احتمال ماندگاری قیمت سکه بالای مرز مقاومت، محتمل خواهد شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت حباب انواع سکه (امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی) در معاملات امروز بازار سکه در جدول زیر گردآوری شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : به عقیده عده ای از تحلیلگران روند نزولی سکه امامی شکسته، از نگاه آنها بعد از جهش قیمت طلای جهانی به بالای 1970 دلار، انتظارات نزولی در بازار سکه کمرنگ شد.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بررسی بازار سکه نشان می دهد سکه گرمی با قیمت 68,000,000 ریال به فروش می رسد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، معامله گران سکه در اولین روز هفته جاری ترغیب به خرید فلز زرد رنگ داخلی شدند. بررسی ها نشان می دهد ترکش افزایش قیمت طلای جهانی به قیمت سکه امامی برخورد کرد و سکه بازان را در موقعیت خرید قرار داد.