سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۳:۲۷Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار آذربایجان شرقی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی از اعزام چهار هزار نفر از مردم استان برای شرکت در مراسم ارتحال حضرت امام (ره) خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
خرم در پیامی به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد، مردم استان را به تجدید میثاق با آرمان های امام و رهبری و حمایت از خادمان خود در دولت مردمی سیزدهم دعوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح راه آهن میانه - بستان آباد - تبریز در سفر رئیس جمهور به استان خبر داد و گفت: این پروژه که بیش از 22 سال از زمان شروع آن سپری می شد، بیش از 550 میلیارد تومان بدهی قبلی داشت و از طرفی نزدیک به یک هزار میلیارد تومان برای اتمام آن مورد نیاز بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای دور دوم سفر نیز حدود 10 هزارمیلیارد تومان اعتبار به اضافه 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی مصوب شده است که برای تمام شهرستان ها توازن در توزیع در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تخصیص هشت هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به استان گفت: از استان های پیشرو در جذب اعتبارات دور اول سفر هستیم.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵    
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تخصیص هشت هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به این استان، گفت: از استان های پیشرو در جذب اعتبارات دور اول سفر هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تخصیص هشت هزار میلیارد تومان از اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به این استان، گفت: از استان های پیشرو در جذب اعتبارات دور اول سفر هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه رئیس جمهور مطالبه چند دهه ای آذربایجانی ها را پاسخ داد، گفت: رئیس جمهور خبرهای خوشی درباره مس سونگون در دیدار عمومی مردمی خواهد داد.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: به برکت سفر استانی رئیس جمهور و طرح هایی که دولت مصوب کرده، بخش خصوصی و کارآفرینان و صنعت گران استان به میدان آمده و بیش از 250 هزار میلیارد تومان در حوزه های مختلف سرمایه گذاری کرده اند که این همت مردمان تبریز و آذربایجان را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی اصلی ترین و مهم ترین برند تبریز را خیرین عنوان کرد و گفت: وقتی در شهری زندگی می کنیم که تکدی گری حداقل بوده و معتاد متجاهر در سطح شهر دیده نمی شود همه به برکت وجود خیرین است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ارتباط نداشتن ما با اقشار مختلف جامعه موجب طردشدگی و قطب بندی می شود.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: شاخص های حکمرانی مطلوب در سند تحول دولت مردمی مورد تاکید قرار گرفته و تحقق این شاخص ها نیازمند ترسیم چارچوب های نظری از سوی اندیشمندان و پژوهشگران این حوزه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی یکی از استان های صنعتی کشور است که هم در مناطق مرکز و هم شهرستان های این استان در زمینه توسعه صنعت گام های مهمی برداشته شده و طبق برنامه مدون استانی در سال گذشته نیز توسعه در این مناطق بیشتر شکل گرفته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تعهد 130 هزارمیلیارد تومانی چند هولدینگ بزرگ کشوری برای سرمایه گذاری در آذربایجان شرقی خبر داد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تولیدکنندگان و بخش خصوصی با مسئولان استان یک خانواده اند و برای هدفی مشخص و مشترک تلاش می کنند، گفت: کارآفرینان و بخش خصوصی، مصداق عملی جهاد اقتصادی را با تلاش و کوشش خود نشان داده اند و توانمندی و اراده قوی آنها در تمام حوزه ها بر مدیران استان روشن است.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دولت آیت الله رئیسی همواره از روابط حسنه و احترام متقابل با تمام کشورها استقبال می کند، گفت: آفریقای جنوبی به دلیل ویژگی های مشترک از اولویت های توسعه روابط برای دولت و ملت ایران است و آذربایجان شرقی می تواند در این زمینه نقش محوری و تعیین کننده داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی برنامه های دومین دور سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت را به این استان تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: نبود نیروی انسانی فعال و با مهارت یکی از مشکلات سرمایه گذاران است و باید با خواستن و برنامه ریزی، نیروی انسانی را کشف و به آن آموزش دهیم که نتیجه ی این عمل بهره وری بوده که یکی از گمشده های صنعت و بخش سرمایه گذاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: تامین نیروی کار یکی از مشکلات اصلی بخش صنعت استان است که در نیروی فعال و متخصص کمبود مواجه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۳۲    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه چراغ راه تمامی مسئولان برای پیشرفت کشور است.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز- خانه توسعه آذربایجان در آستانه دومین سفر رییس جمهوری به آذربایجان شرقی در نامه ی به عنوان استاندار آذربایجان شرقی و سایر مسوولان تصمیم ساز محلی خواستار تسریع در اجرا ، تامین اعتبار و بهره برداری پروژه های زیر بنایی به ویژه در بخش زیرساخت ها از جمله حمل و نقل ، راه ، و راه آهن شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه چراغ راه تمامی مسئولان برای پیشرفت کشور است.
خسروشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
جلسه بررسی و جمع بندی موضوعات و طرح های دومین سفر استانی رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و آخرین وضعیت اجرای مصوبات سفر نخست و موضوعات و طرح های دور دوم سفر به این استان بررسی و جمع بندی شد.
در آستانه دور دوم سفر آیت الله رئیسی به آذربایجان شرقی، نشست مشترک استاندار با رئیس بنیاد مستضعفان برگزار و اجرای طرح های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان مورد تاکید قرار گرفت.
در نشست عابدین خرّم، استاندار آذربایجان شرقی با مرتضی شاه میرزایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت صنایع ملی پتروشیمی ایران درباره ضرورت احداث واحد های جدید و تسریع در تکمیل پروژه های در دست اجرای مجتمع پتروشیمی تبریز توافق شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی و زنجان بعنوان استان های معین در بحث اعزام زائران اربعین حسینی از مرز تمرچین در استان آذربایجان غربی انتخاب شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اتصال محور ریلی از ایستگاه خاوران( تبریز- تهران) به شبکه اصلی از طریق ایستگاه قدیمی تبریز ضرورت دارد که این موضوع و فاینانس آن در دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به تصویب خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون استاندار آذربایجان شرقی از پیشرفت 75 درصدی آزادراه مراغه - هشترود خبر داد.
معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان شرقی گفت: استان های آذربایجان شرقی و زنجان به عنوان استان های معین در بحث اعزام زائران اربعین حسینی از مرز تمرچین در استان آذربایجان غربی انتخاب شده اند و بنابراین تمام ظرفیت استان در بحث خدمات زیرساختی و حضور پررنگ مواکب حسینی باید در این نقطه مرزی متمرکز ...
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی اولویت های برنامه راهبردی عملیاتی تحقق شعار سال 1402 را تشریح کرد و گفت: تحقق رشد 6 درصدی تولید و کاهش تورم استانی نسبت به میانگین کشوری اهداف اصلی این برنامه است.
استاندار آذربایجان شرقی با صدور احکام جداگانه ای، رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان در برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را منصوب کرد.
استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، فرهاد شیدایی را به عنوان سرپرست فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و شبکه دولت استانداری منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه دستگاه ها در ارتباط با موضوعات شورای فرهنگ عمومی مسئولیت دارند، گفت: وظایف همه نهادها در خصوص این موضوعات مشخص شود.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه صادرات غیرنفتی استان در سال گذشته حدود 1.6 میلیارد دلار بود، گفت: توانایی صادارت استان بیش از 2 میلیارد دلار است و باید زمینه های دستیابی به این مهم برای بخش خصوصی فراهم شود.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه دستگاه ها در ارتباط با موضوعات شورای فرهنگ عمومی مسئولیت دارند، گفت: وظایف همه نهادها در خصوص این موضوعات مشخص شده و همه باید به وظایف خود عمل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی جزو استان های گران کشور است و باید در این زمینه تدابیر لازم برای کاهش تورم اتخاذ شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: اعتبارات مصوبات سفر رئیس جمهور در سال 1401 برای سه سال تعریف شده است و سال قبل اولویت تخصیص را به طرحهایی دادیم که اهمیت و ضرورت بیشتری داشتند.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: سفر رئیس جمهور به استان یک فرصت طلایی است که باید از آن به طور کامل استفاده کرده و عقب ماندگی سال های گذشته را جبران کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی استاندار آذربایجان شرقی به تشریح جایگاه و حقوق زن در ملل مختلف در دوران های گذشته و معاصر پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۱:۳۷    
بمناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، همایش دوچرخه سواری با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده فرمانده سپاه عاشورا و تراب محمدی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی اظهارداشت: با الگوی جهادی که در شرکت مس شکل گرفته و به یک الگو برای دیگر مجموعه ها تبدیل شده، امید که شاهد رشد مضاعف تولید و توسعه در مجتمع مس سونگون باشیم.
استاندار آذربایجان شرقی با حضور در مقر فرماندهی انتظامی استان، انتصاب سردار علی محمدی به سمت فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی را تبریک گفت و برای وی در این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت کرد.
استاندار آذربایجان شرقی مهم ترین عامل مشارکت مردم را رضایت مندی آنها دانست و گفت: ارتباط چهره به چهره و پاسخگو بودن مسئولان به مردم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و الگوی رفتاری مدیران با مردم در جامعه بسیار تاثیرگذار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی ، با اشاره به اینکه بیشترین نارضایتی ها در مراجعات مردم به ادارات رخ می دهد، گفت: مدیران باید پاسخ به مطالبات، حل مشکلات و رعایت حقوق شهروندی را در اولویت کار خود قرار دهند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: امیدواریم با الگوی جهادی که در شرکت مس شکل گرفته و به یک الگو برای دیگر مجموعه ها تبدیل شده است، شاهد رشد مضاعف تولید و توسعه در مجتمع مس سونگون باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه عقب ماندگی زمانی در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن باید جبران شود، از عدم اجرای تعهدات بانک ها در این راستا انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با خانواده شهید محمدعلی نصرتی زگلوجه از شهدای عملیات بیت المقدس دیدار کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مشکل جدی شهرداری ها عمر کوتاه مدیریتی مدیران شهری است، گفت: این موضوع از مهم ترین مشکلات در مدیریت شهری است و شهرداران سیاست گذاری های بلندمدتی ندارند و بهتر است برای بهره وری بیشتر طول مدیریت شهرداران را طولانی کنیم.
جمعی از اعضای دختر مراکز کانون در جلسه ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی دیدار و کفت وگو کردند.