یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۹:۵۵Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجوز تردد کامیون»

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در هشت ماه سال جاری صدور مجوز تردد کامیون ها با بار زیر 500 تن در استان 50 درصد رشد داشت.
رسانه کلیک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مجوز تردد کامیون برقی خودران اینراید در جاده های آمریکا صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط خودروهای فرسوده گفت: اقدام وزارت راه برای دریافت مجوز تردد کامیون های اسقاطی، خلاف مصوبه سال 97 هیئت وزیران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از اخذ مصوبه کمیسیون حمل و نقل شهرداری تهران برای تردد کامیون های حامل بتن آماده در سطح شهر خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مینی کامیون های خودران سبک وزن به شکل آزمایشی وارد جاده های کالیفرنیا شدند. این نخستین باری است که مجوز تردد کامیون های خودران باری به شکل رسمی صادر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
شلمچه – استاندار خوزستان گفت: شلمچه تنها مرز کشور است که مجوز تردد کامیون های حامل بار به سمت عراق را دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۸    
انتقاد از افزایش 50 درصدی عوارض کامین های ترانزیتی ایرانی در ترکمنستان، لزوم حذف واسطه ها در صنعت حمل ونقل جاده ای، تفاهم اولیه برای تبادل مجوز تردد کامیون میان ایران و ازبکستان سایر عناوین مهم حمل ونقل جاده ای در هفته گذشته به شمار می رود.
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل ونقل بین المللی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از تفاهم اولیه برای تبادل تعداد نامحدود مجوز تردد کامیون میان ایران و ازبکستان خبر داد و گفت: مذاکرات برای الحاق ازبکستان به کریدور شمال-جنوب در دستور کار قرار دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۰    
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و بلغارستان در نشست مطبوعاتی مشترک با وزیر حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات این کشور از افزایش مجوز عبور و مرور کامیون های ایرانی از 2000 تردد سالانه فعلی به 5000 تردد در سال خبر داد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش فارس به نقل از بیگ تینک ، کارشناسان معتقدند همه گیرشدن این کامیون ها تاثیری اساسی بر فرایند حمل و نقل جاده ای کالا خواهد گذاشت و اقتصاد این پدیده را متحول خواهد نمود. آنها می گویند بعد از همه گیر شدن این کامیون ها شاهد عرضه اتوبوس های بدون نیاز به راننده نیز خواهیم بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم:رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای خواستار حذف مجوزهای تردد کامیون های ایران و گرجستان شدوگفت: این کارباعث ایجاد تسهیلات لازم و بهره برداری از ظرفیت های ترانزیتی و بررسی موضوعات مربوط به روادید رانندگان بین دو کشور می شود.