شنبه ۰۸ مهرساعت ۰۳:۳۱Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس اداره اوقاف»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۰    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 700 میلیون ریال نوشت افزار در قالب اجرای نیات واقفان چهار موقوفه و نیز طرح مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه منطقه تربت حیدریه، زاوه و مه ولات گفت: دستگاههای اجرایی تربت حیدریه مبلغ 80 میلیارد ریال به موقوفات این سه شهرستان بدهکار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۴    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 10 میلیارد ریال از محل عواید چهار موقوفه امام رضا (ع) در این شهرستان صرف خدمت به زائران رضوی در دهه پایانی ماه صفر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: هم زمان با ایام دهه آخر صفر و شهادت امام رضا (ع) پنج بقعه متبرکه این شهرستان میزبان طرح "قدم های آسمانی تا امام مهربانی" است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۴    
گناباد-ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد گفت: این شهرستان طی 10 روز گذشته میزبان هزار و 200 زائر پیاده و دوچرخه سوار امام رضا (ع) بوده است.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۷    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه مراسم جاماندگان اربعین حسینی از حسینیه عاشقان ثارالله تا بقعه امام زاده محمد قائمشهر برگزار می شود، گفت: در روز اربعین حسینی از محل درآمد موقوفات شهرستان و براساس نیات واقفان 2 هزار پرس غذا بین این افراد توزیع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل از اجرای طرح های توسعه ای و بهسازی در حرم و حریم آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) دراین شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 12 میلیارد ریال از محل عواید موقوفات برای اطعام عزاداران و برپایی آیین های سوگواری دهه نخست محرم در غرب خراسان رضوی هزینه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: این شهرستان بیش از 2 هزار موقوفه منفعتی دارد که نیت 70 درصد این موارد مرتبط با عزاداری و مجالس سوگواری امام حسین(ع) در ماه محرم ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: این شهرستان بیش از 2 هزار موقوفه منفعتی دارد که نیت 70 درصد این موارد مرتبط با عزاداری و مجالس سوگواری امام حسین(ع) در ماه محرم ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک مشهد گفت: همزمان با ایام ماه محرم و صفر 300 تن برنج با همکاری موقوفات مشهد در بین 935 مسجد و هیات مذهبی مرکز و حاشیه شهر مشهد در قالب اجرای طرح شمیم توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن گفت: نیات واقفان 140 موقوفه این شهرستان خراسان رضوی به منظور برگزاری آیین عزاداری، اطعام عزاداران حسینی، روضه خوانی و مداحی در حسینیه ها و مساجد شهری و روستاهای این شهرستان اجرایی شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رییس اداره اوقاف و امور خیّریه سنقروکلیایی گفت: همزمان با ششم محرم در رثای نوجوان شهید کربلا حضرت قاسم ابن الحسن (ع) سوگواره احلی من العسل در حرم مطهر امامزاده احمد (ع) برگزار می گردد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 26 بقعه متبرکه و امامزاده در شهرستان های سبزوار، خوشاب و ششتمد در غرب استان خراسان رضوی میزبان سوگواره بصیرت عاشورایی در ماه محرم هستند.
هراز نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۲:۴۴    
به گزارش هراز نیوز : همایش طلایه داران تبلیغ ویژه محرم 1402 با حضور حجت الاسلام محمد مهدی شریف تبار عزیزی مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران ، حجت الاسلام یعقوبیان امام جمعه ، سرهنگ داغمه چی فرماندهی سپاه ناحیه ، حجت الاسلام رمضانی رییس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه بابل از توزیع 1500 پرس غذای گرم از محل موقوفات در نخستین شب محرم در امامزاده قاسم (ع) خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مجید خوبی زاده از برگزاری نشست هم اندیشی و هم افزایی با رییس اداره اوقاف و امور خیریه جیرفت، خبر داد و گفت: این نشست در راستای استفاده از ظرفیت این نهاد انقلابی برای حضور حداکثری فعالان و اساتید قرآنی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز گفت: یک هزار موقوفه شهری و روستایی مختلف به خصوص در بخش کشاورزی این شهرستان وجود دارد که هنوز شناسایی نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: هشت میلیارد ریال از محل عواید چهار موقوفه، صرف برگزاری جشن های غدیر در این شهرستان شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: در آستانه جشن بزرگ اسلامی عید سعید غدیر خم، 96 ایستگاه صلواتی در نقاط مختلف شهری و روستایی این شهرستان برپا شده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۰    
نویسنده : نیر احمدی نشست تخصصی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با موضوع امور فرهنگی و نقش ویژه خادمین برای هدایت و آرامش زائران واجرای طرح نشاط معنوی جوانان و نوجوانان برای اوقات فراغت تابستان با حضور رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان و مسئولین امور فرهنگی امام زادگان شاخص بقاع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهواز گفت: مساجد اهواز مکلف به خاموش کردن لوازم برقی در ساعت های اوج مصرف هستند گفت: مساجد باید الگوی مناسبی برای جامعه بعنوان مکان مذهبی در مدیریت و مصرف برق باشند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رییس اداره اوقاف و امور خیریه مرند از برگزاری طرح نشاط معنوی ویژه تابستان در امامزادگان شاخص این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان نهاوند گفت: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه جامع بقاع متبرکه، شهرستان نهاوند دارای 19 امامزاده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۳:۳۴    
به گزارش خبر گزاری بسیج از فلاورحان ، همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در بیست و نهمین روز ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن کریم با حضور حجت السلام والمسلمین بخشی امام جمعه شهر بهاران ، رییس اداره اوقاف شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن گفت: یک زوج نیک اندیش اهل روستای چشام شهرستان داورزن باغ پسته خود را وقف کمک به ازدواج جوانان نیازمند کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جهرم از اطعام روزه داران در اماکن مذهبی، مساجد، حسینیه ها و بقای متبرکه این شهرستان در ماه رمضان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۴    
ایسنا/مرکزی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفرش گفت: در اجرای طرح قرار دوازدهم تعداد 200 بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۰    
ساری-مراسم محفل انس با قرآن کریم با قرائت قاری بین المللی قرآن استاد پرویزی با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و رییس اداره اوقاف شهرستان و نمازگزاران در مسجد شهدای پاسبان محله تنکابن برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پاوه و اورامانات گفت: امسال بیش از 2.5 میلیارد تومان اعتبار به تعداد 47 مسجد منطقه پاوه و اورامانات تخصیص و جذب اعتبار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: بقعه متبرکه امامزاده بی بی حکیمه س دختر بلافصل امام موسی کاظم ع در طول اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری از 25 اسفند سال قبل تاکنون میزبان بیش از پنجاه هزار نفر زائر و گردشگر مذهبی بوده است.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت : زائران حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه سلام الله علیها می توانند نذورات خود را ازطریق کارت های بانکی با توجه به نیت خود واریز نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: با فراهم کردن شرایط لازم بقاع متبرکه شهرستان آمادگی اسکان روزانه بیش از 4 هزار زائر و مسافر نوروزی را در هر شبانه روز دارند.
شباویز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۲:۴۹    
اله کس نجیبی فرد رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران گفت: طرح نوروزی آرامش بهاری از بیست و پنجم اسفند ماه در بقعه متبرکه امامزاده جعفر علیه السلام برگزار می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۱    
طی مراسمی در فرمانداری رودبار و با حضور حجت الاسلام علیزاده، مدیرکل اوقاف گیلان، ائمه جمعه رودبار و رستم آباد، فرماندار رودبار و جمعی از مسئولان محلی، رضا فرد اسماعیلی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه رودبار معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۸    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 5 میلیارد ریال برای بهسازی مدرسه تاریخی فخریه سبزوار از محل درآمد موقوفه منفعتی این بنا، هزینه شد.
نماز جماعت ظهر و عصر اعضای دختر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان چایپاره با حضور زهرا آب سوران مدیرکل کانون آذربایجان غربی و به امامت حجت الاسلام والمسلمین حسن پور اکبر رییس اداره اوقاف و امور خیریه چایپاره اقامه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شیروان در خراسان شمالی گفت: 220 مسجد شهری و روستایی این شهرستان بر اثر بلایای طبیعی دچار فرسودگی شده است که نیاز به تعمیر و مرمت دارند.
شباویز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۷    
همه رویدادهای این روز بزرگ تاریخی پیام ها و درس هایی را برای نسل حاضر و نسل های آینده دارد، که تقویت روحیه خود باوری، اعتماد به نفس و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان از مهمترین درس های این وقایع می باشد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوکان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه 2 شهرستان کرج گفت: یک بانوی خیر و نیک اندیش البرزی منزل مسکونی خود را برای کمک به فقرا و نیازمندان استان البرز وقف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امورخیریه اصفهان با اشاره به توسعه فرهنگ وقف در این شهرستان گفت: کارکردهای وقف در این خطه از موضوعات فرهنگی و مذهبی مرتبط با نیات واقفان تا کاهش آسیب های اجتماعی توسعه یافته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار و خوشاب با اشاره به وجود 2589 موقوفه سبزوار با 13 هزار رقبه و پرونده زیر مجموعه آنها، گفت: 1200 نیت وقف در سبزوار وجود دارد که برخی از آن ها خاص هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف بم گفت: در فهرج موقوفات زیادی با متراژ بالا قرار دارد و راه اندازی اداره اوقاف در فهرج بسیار ضروری است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نصر: رییس اداره اوقاف شهرستان بستان آباد با بیان اینکه 302 موقوفه دارای درآمد و بدون درآمد در شهرستان به ثبت رسیده است، افزود: بیشتر موقوفه های به ثبت رسیده مساجد و حسینیه ها هستند و برای 21 موقوفه سند اخذ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۵    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 150 هزار مترمربع از اراضی وقفی این شهرستان که در تصرف غیرقانونی افراد یا برخی سازمانها بود با پیگیری حقوقی این اداره از تصرف خارج و خلع ید شد.
ورس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شفت از تشکیل مجمع پیرغلامان هیات های امنای مساجد برای اولین در این شهرستان خبر داد و گفت:هدف از تشکیل این مجمع استفاده از تجربیات ، ظرفیت ها ، رهنمودها و نظارت پیرغلامان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۲    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 13 وقف جدید به ارزش 30 میلیارد ریال در نیمه نخست امسال در سامانه جامع موقوفات این شهرستان به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بسطام گفت: رسانه ها وقف های مورد نیاز روز جامعه را برای مردم تبیین کنند تا این نوع وقف ها ترویج یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: امسال سه وقف جدید شامل حدود 6 هزار هکتار زمین کشاورزی در این شهرستان ثبت شده است.