پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۰۶Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بابل»

بچه های هیأت یا فاطمه الزهرا (س) در بابل همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم با رعایت پروتکل های بهداشتی نوای علی یا علی سر دادند.
امام جمعه بخش لاله آباد شهرستان بابل با بیان اینکه بازنگری در قانون تغییر کاربری ضروری است، گفت: اگر در قانون تغییر کاربری مازندران بازنگری نشود مازندران سرزمین اشغالی دیگر خواهد شد.
پایگاه خبری استناد   ۸ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت تعاونی عشایری صنعت دامپروری سرسبز بابل با اشاره به اینکه سهیمه نهاده ها بسیار کم است، گفت: تنها از مسئولین امر تقاضا داریم سرعت بخشی بیشتری در امر ارسال نهاده ها داشته باشند تا دامداری که برای دریافت نهاده ها به مراکز توزیع مراجعه میکنند، با مشکل مواجه نشوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:در حال حاضر دو هزار و 781 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 634 نفر از این تعداد جدید و مربوط به 24 ساعت گذشته است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بستری 2781بیمار مبتلا به کرونا در این استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- باستان شناسان در شمال عربستان سنگ نگاره ای از نَبونَئید ، آخرین پادشاه بابل، کشف کردند که قدمت آن به قرن ششم قبل از میلاد برمی گردد.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۰    
طرح مجلس با عنوان صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی که با مخالفت مردم و نگرانی کسب و کارهای مجازی همراه بوده است، احتمالا در مازندران علی بابایی کارنامی نماینده ساری و میاندورود و مهدی سعادتی نماینده بابل را همراه خود می بیند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه بابل با بیان اینکه نماز جمعه در اصل یک رسانه است، گفت: اقبال به نماز جمعه دشمن را ناکام و ناراحت می کند چون با اقامه نماز جمعه نقشه های دشمن به هم می ریزد، پس باید با روشنگری و آگاه سازی آحاد مردم از این ظرفیت ها در توانمندسازی استفاده شود.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از فعالیت 500 طراح و هنرجو برای تولید مد و لباس اسلامی در استان خبر داد. عباس زارع در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بابل،که با حضور حجت الاسلام روحانی امام جمعه و ربیس شورای فرهنگ عمومی بابل و ولی زاده فرماندار و نائب الریس فرهنگ عمومی این شهرستان برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱    
سارق حرفه ای سیم برق با 15 فقره سرقت در بابل دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دختر 16 ساله که 12 ساعت گمشده بود در عملیات سپاه بابل ردیابی شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۸    
این مهرها هم اکنون در موزه لوور پاریس نگهداری می شوند
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سید عباس موسوی گفت:در حال حاضر دو هزار و 642 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 660 نفر از این تعداد جدید و مربوط به 24 ساعت گذشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح فیلترینگ فضای مجازی در کمیسیون مربوطه هنوز در حال بررسی و ویرایش بوده و به صحن مجلس نرسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۴    
سید عباس موسوی گفت:در حال حاضر دو هزار و 642 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 660 نفر از این تعداد جدید و مربوط به 24 ساعت گذشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
110 کاروان شادی به مناسبت دهه ولایت در مساجد شهرستان بابل تشکیل خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۷    
120 بسته گوشت گرم گوسفندی با مساعدت یک خیر خوشنام مازندرانی در بین خانواده زندانیان نیازمند بابل اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 660 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 2هزار و 642 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کارشناسان سلامت و مسئولان شبکه بهداشت و درمان بابل نسبت به وخامت وضعیت کرونایی این شهرستان اتفاق نظر دارند و با به کار بردن عبارت باتلاقی شدن زمینه ، نسبت به گیر افتادن بابل در باتلاق کرونای هندی یا دلتا هشدار می دهند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از مدیریت شعب پست بانک استان مازندران و اعطاء مجوز بانک مرکزی به 110باجه روستائی این استان با حضور مهندس بهمنی عضو هیات مدیره اجرایی پست بانک ایران ، مهندس سید مصطفی فلاح مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، مهندس ذکریا صالحیان مدیرکل ارتباطات زیر ساخت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی بابل با صدور اطلاعیه ای خیز جدید بیماری کرونا با گونه دلتا در استان و شهرستان را سخت اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - دانشگاه علوم پزشکی بابل با انتشار اطلاعیه ای از ادامه روند افزایشی شیوع کرونا به خاطر عادی انگاری شهروندان گله کرد و هشدار داده است که تخت های بیمارستانی در حال تکمیل و ظرفیت کادر درمان در حال اشباع است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بابل از شناسایی 69 مورد احداث بنا و دیوارکشی غیرمجاز در زمین های کشاورزی این شهرستان در ماه گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۲    
آستان مقدس حضرت عباس(ع) از آغاز ثبت نام در طرح قرآنی حنجره های طلایی الحلّة در استان بابل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: مازندران به سمت فاجعه کرونایی پیش می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۱    
شهردار بابل گفت: هر شهروند باید خودش یک شهردار باشد وشهروندان باید نسبت به مسائل و مشکلات شهر احساس مسئولیت کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مراسم قرق شکنی که یک رسم سنتی در مازندران است که معمولا" یک روز پس از پایان کار آبیاری زمین های کشاورزی، کشاورزان در سحرگاهان، قرق شکنی کرده و با انواع وسایل ماهیگیری به آب بندان می روند و برای خود ماهی صید می کنند که این کار با نشاط و تفریح اهالی روستا همراه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته 667 بیمار جدید کرونایی در مازندران شناسایی شد و شمار بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 2هزار و 505 نفر رسید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خواستار اعمال ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت این محصول شد. به گزارش خانه ملت، علی کریمی فیروزجایی با بیان اینکه واردات بی برنامه و بی رویه برنج به کشور، روند کشت محصول استراتژیک برنج داخلی را با مشکل مواجه می کند ...
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۴    
رئیس اداره امور عشایر مازندارن از طرح واکسیناسیون عشایر بالای 18 سال در این استان از یکم مردادماه خبر داد، گفت: برای آغاز واکسیناسیون هماهنگی های لازم با علوم پزشکی های بابل و ساری در حال انجام میباشد تا خانوار عشایری که دارای کد هستند، واکسینه شوند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بابل از کوتاهی وزارت کشور در ممانعت از ورود سیل آسای مسافران به استان های شمالی در تعطیلات کرونایی انتقاد کرد و مسؤولیت بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا در شمال را طی هفته های آینده وزارت کشور کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت: بستری بیماران کرونایی در 24 ساعت گذشته با یک جهش بی سابقه به 158 نفر در روز رسید و هم اکنون مجموعه بیماران بستری به 541 نفر افزایش یافت .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۱    
مدیر جهاد کشاورزی بابل گفت: 140 هکتار اراضی این شهرستان به توتستان نوغان اختصاص دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بیشترین فوتی مربوط به شهرهای ساری با 37 مورد، آمل با 21 مورد و بابل با 136 فوتی است. کمترین فوتی مربوط به فریدون کنار با یک فوتی گزارش شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سید عباس موسوی گفت:در حال حاضر دو هزار و 322 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 392 نفر از این تعداد جدید و مربوط به 24 ساعت گذشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، رقابتهای این فصل از لیگ دسته اول به تازگی به پایان رسیده و فجر سپاسی به همراه هوادار با پیشی گرفتن از 16 تیم دیگر جواز حضور در لیگ برتر را پیدا کردند. همچنین سه تیم نود ارومیه، چوکا تالش و گل ریحان البرز هم به رقابتهای لیگ دسته دوم سقوط کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : بهره برداری از طرح های ملی وزارت نیرو در سراسر کشور با ارزش سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد و 382 میلیون تومان با دستور رئیس جمهوری و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
افراد بالای 55 سال بابل برای دریافت واکسن کرونا در سامانه سلامت وزارت بهداشت نام نویسی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل وضعیت کرونایی مازندران را بسیار بدتر از اسفند 98 پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 392 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 2هزار و 322 نفر رسید.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان درحاشیه مراسم افتتاح فاز نخست تصفیه خانه شهرهای گروه الف مازندران که با دستور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری افتتاح شد در جمع خبرنگاران افزود ...
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بابل در مجلس با بیان اینکه مازندران در بسیاری از شاخص ها از جمله اعتباری نسبت به سایر استان ها پایین تر است، گفت: اعتبارات تخصیصی به استان جزیره ای و ناچیز است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فاز نخست تصفیه خانه آب و خط آبرسانی به بابل ، بابلسر ،چهار شهر و 57 روستا با جمعیت تقریبی 600 هزار نفر با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری افتتاح شد.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
در چهاردهمین هفته پویش هر هفته الف –ب ایران تصفیه خانه آب آشامیدنی و خط انتقال آبرسانی به شهرهای بابل و بابلسر با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور همچنین حضور معاون توسعه و مهندسی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور،نماینده های مردم بابل و بابلسر در مجلس ، استاندار مازندارن ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
درگیری خونین در مراسم عروسی قتل تلخی را در بابل رقم زد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - افتتاح فاز نخست تصفیه خانه شهرهای گروه الف مازندران با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری در بابل
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۳    
نماینده مردم بابل در مجلس از تخصیص 220میلیارد ریال اعتبار در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای بابل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری عوامل نزاع و درگیری و عامل قتل در مراسم عروسی خبر داد.