جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۶:۲۲Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر بوشهر»

ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۱    
با حضور مسولین استانی ، مدیر کل ها، فرماندهان نظامی و انتظامی عطر افشانی گلزار شهدای شهر بوشهر برگزار شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش و اقدام ویژه کارشناسان سایبری در پلیس فتا، یکی از اعضاء اصلی باند فیشینگ کاران که ساکن کشور ترکیه بود، به محض ورود به شهر بوشهر شناسایی و دستگیر شد ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۱    
خلیج فارس: نشست علنی شورای شهر بوشهر با موضوع تکراری و همچنان بی نتیجه تیم شاهین همراه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر روزانه 1500 دوز واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون مصلی جمعه شهر بوشهر که به همت جهاد دانشگاهی استان بوشهر بنا نهاده شده است، تزریق می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر از تزریق روزانه 1500 دوز واکسن کرونا مرکز واکسیناسیون مصلی جمعه شهر بوشهر خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش تجلیل از 12 هزار پیشکسوت جهاد و مقاومت در حسینیه عاشقان ثارالله شهر بوشهر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر از اجرای طرح پاک سازی و لایه روبی معابری شهری در نقاط مختلف شهر بوشهر خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۲۶    
مراسم عزاداری دهه آخر صفر در گلزار شهدای بوشهر با رعایت پروتکل های بهداشتی از شنبه سوم مهر در گلزار شهدای شهر بوشهر برگزار می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، دکتر سید محمد رضا کازرونیان متولد 1326 در شهر بوشهر از نوادگان حاج سید محمدرضا کازرونی از تجار و واقف مشهور بوشهری است که سال ها به شغل دندان پزشکی در بوشهر فعالیت داشت و از پیشکسوتان این رشته پزشکی محسوب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به کسری بودجه 142 میلیارد تومانی شهرداری بندر بوشهر گفت: با توجه به اینکه امسال ردیف اعتباری برای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مصوب نشده اقدامات واگذاری این تیم فراهم می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶    
حسینی گفت: همایش پیام آوران عاشورایی همزمان به هفته دفاع مقدس در روز جمعه دوم مهر در بین الحرمین گلزار شهدای شهر بوشهر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باتوجه به اینکه در بودجه شهردرای این بندر امسال ردیف اعتباری برای تیم فوتبال شاهین دیده نشده است با کسب مجوز از دستگاه های نظارتی امتیاز این تیم از طریق مزایده واگذار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر بوشهر از کسری بودجه 142 میلیارد تومانی در بودجه امسال شهرداری خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در مجمع انتخابات هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر به سابقه 22 ساله این هیات اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه بیشتر هیات های پزشکی ورزشی استان ها مرکز تخصصی پزشکی ورزشی دارند ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: دبیر کمیته ساحلی هیات والیبال استان بوشهر گفت: اردوی تیم ملی والیبال ساحلی زیر 17 سال با حضور مربیان تیم ملی در بوشهر برگزار شد. به گزارش فکرشهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت بوشهر گفت: قیمت سیمان پاکت در مرکز استان حداکثر 35 هزار تومان و سیمان فله دست پر حداکثر 28 هزار تومان باید باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر گفت: برگزاری مناقصه تقاطع شهید سلیمانی و انتخاب پیمانکار آن خبر داد و گفت: در بودجه سال 1400 مبلغ 15 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که امیدواریم 50 میلیارد تومان اعتبار استانی به این پروژه شاخص در مرکز استان اختصاص داده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۶    
بوشهر-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در راستای شفاف سازی فعالیت های این شورا اجرای طرح 48 نشست پاسخگویی در مدت 48 ماه خدمت گزاری شورا آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت:اعتبار اختصاص بافته برای احداث گذر سرتل-نیروگاه اتمی در این شهر 570 میلیارد ریال است که با توجه به انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن بزودی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر بوشهر وعده داده است، عوارض ساختمانی در این شهر که 60 برابر شده بود، به شدت کاهش پیدا کند و نسبت به سال گذشته 30 تا 40 درصد افزایش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به افزایش 60 برابری عوارض ساختمانی در این شهر گفت: با تنظیم لایحه از سوی شهرداری بوشهر شورای شهر عوارض ساختمانی را کاهش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه با توجه به شرایط کرونایی، امروز در 7 شهر استان بوشهر برگزار می شود و در 18 شهر دیگر اقامه نخواهد شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۰    
خلیج فارس: در شرایطی که کمتر از یک ماه به شروع لیگ آزادگان باقی مانده، اعضای شورای شهر بوشهر تکلیف تیم شاهین را برای واگذاری امتیاز یا مدیریت توسط شهرداری مشخص نکرده اند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مصطفی ده پهلوان سرپرست هیأت باستان شناسی این گورستان تاریخی گفت: گورستان تاریخی شغاب با پهنه ای در حدود 5 هکتار در شهر بوشهر واقع شده که با توجه به همجواری با محوطه عیلامی تَل پِی تُل و محوطه های ساسانی در بخش کرانه ای شهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جلسه پاسخگویی اعضای شورای شهر بوشهر به شهروندان امشب با رعایت اصول بهداشت در مسجد امیرالمومنین محل سرتل این شهر برگزار می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، عبدالخالق برزگرزاده افزود: طی نشستی که در شورای اسلامی شهر بوشهر برگزار شد پس از بحث و تبادل نظرهای مختلف مقرر شد با در نظر گرفتن مبلغ هفت میلیارد تومان تیم شاهین شهرداری بوشهر در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور حضور پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۵    
ایسنا/بوشهر سخنگوی شورای شهر بوشهر گفت: اگر وزارت کشور مجوز تیمداری را تمدید و صادر کند، مبلغ 7 میلیارد تومان به تیم شاهین شهرداری بوشهر برای حضور در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور کمک می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۰    
پس از مدت ها رایزنی و بررسی گزینه های مختلف توسط شورای شهر بوشهر بالاخره "حسین حیدری" به عنوان شهردار این شهر انتخاب و معرفی شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: همه امکانات این استان برای سرعت بخشی به روند طرح واکسیناسیون کرونا بسیج و به کار گرفته می شود. به گزارش فکرشهر ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر در نشست روز یکشنبه "حسین حیدری" را به عنوان شهردار این بندر انتخاب کردند.
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۴    
در جلسه بعد از ظهر امروز شش عضو شورای شهر بوشهر به انتخاب حیدری به عنوان شهردار بندر بوشهر رای مثبت دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - اعضای 9 نفره شورای اسلامی شهر بوشهر حسین حیدری را با 6 رأی به عنوان شهردار بوشهر انتخاب کردند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: بیمارستان تخصصی قلب تنها مرکز تخصصی قلب دراستان بوده که با داشتن متخصصان توانمند توانسته از نگرانی اعزام بیماران به بیمارستان های شیراز وبه تبع خطرات ناشی از آمد و شد و هزینه های متحمل به بیماران بکاهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر بوشهر گفت: در حال بررسی پیشنهادها هستیم و وضعیت واگذاری یا واگذارنشدن امتیار تیم فوتبال شاهین یکشنبه مشخص می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، عبدالرحمان غلامی هنرمند پیشکسوت نی جفتی استان بوشهر در سن 86 سالگی درگذشت و پیکرش دیروز در قطعه هنرمندان بهشت صادق شهر بوشهر آرام گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: توزیع آب شهر بوشهر که از چند روز گذشته به دلیل شکستگی بزرگ خط انتقال آب قطع شده بود، پس از تعمیرات اساسی در یکی دو روز آینده به حالت عادی باز می گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
عبدالحمید حمزه پور گفت: آب شهر بوشهر که از چند روز گذشته به دلیل شکستگی بزرگ خط انتقال آب قطع شده بود، پس از تعمیرات اساسی در یکی دو روز آینده به حالت عادی بازمی گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر گفت: سایت دفن زباله بوشهر باید به خارج از شهر منتقل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از تلاش ویژه برای تقویت گردشگری دریایی در این شهر خبر داد و گفت: برای دستیابی به اهداف مد نظر باید زیرساخت های بندری توسعه یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر بامداد امروز در حالی اطلاعیه ای از قطعی آب در برخی مناطق شهر بوشهر منتشر شد که دیگر فرصتی برای آبگیری وجود نداشت و بسیاری از شهروندانی که امروز نوبت آبگیری آن ها بود بی آب ماندند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۷    
فکرشهر: شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر در اطلاعیهای اعلام کرد که آب بخشی از شهر بوشهر از فردا 16 شهریورماه تا تاریخی که بعدا اعلام خواهد شد، قطع است. به گزارش فکرشهر ، این قطعی به دلیل تعمیرات اعلام شده است. متن اطلاعیه به شرح زیر است:
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر اعلام کرد: آبرسانی به برخی مناطق شهر بوشهر به علت شکستگی خط لوله از صبح فردا تا اطلاع بعدی امکان پذیر نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: عملیات ساماندهی جاده دسترسی به آرامستان جدید بوشهر آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
در نشست رئیس شورای شهر بوشهر و رئیس هیات فوتبال استان قرارشد شاهین شهرداری بوشهر حضوری آبرومندانه و قدرتمندانه در رقابت های لیگ یک فوتبال داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر سرمایه برای این استان است که نباید از دست برود بلکه باید برای حفظ و حضور آن در لیگ دسته اول فوتبال کشور از هم اکنون تمهیدات لازم اندیشیده شود.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۲    
حادثه 24 - متهمان چهار پرونده جنایی در جریان تحقیقات تخصصی پلیس دستگیر شدند. در این جنایت ها سه زن و سه مرد به قتل رسیده اند. در اولین پرونده متهمی که مادر و ناپدری خود را در شهر بوشهر به قتل رسانده بود، دستگیر شد و در بازجویی ها لب به اعتراف باز کرد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: شش گزینه تصدی شهرداری این شهر فردا در صحن علنی شورا به ارائه برنامه های خود پرداخته و تا روز شنبه شهردار بوشهر مشخص می شود. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۹:۳۹    
خلیج فارس: نشست حدود 5 ساعته شورای شهر بوشهر درباره انتخاب شهردار مرکز استان بی نتیجه ماند.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهمی که زن و مرد میان سالی را دو شب پیش در خیابان شکری شهر بوشهر به قتل رسانده بود لب به اعتراف باز کرد. به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس ...