پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۴:۱۸Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری آمریکا»

انتخاب   ۹ ساعت پیش    
کرملین روز چهارشنبه 28 ژوئیه (6 مرداد) گفت که اظهارات جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه روسیه فقط سلاح هسته ای و نفت دارد قابل توجه است اما نشان دهنده کمبود دانش درباره این کشور است. کرملین تاکید کرد که باید در تحلیل خود از روسیه اساسا اشتباه کرده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه سخنان جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا درباره روسیه را گفته است روسیه جز سلاح هسته ای و بخش نفت و گاز هیچ چیز دیگری ندارد را تکذیب کرد و آن را ادعای نادرست خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد که ولادیمیر پوتین یک مشکل واقعی دارد، برای اینکه کشوری را رهبری می کند که اقتصادش صرفاً متکی به وجود سلاح های هسته ای و منابع نفتی است و این مسئله او (پوتین) را خطرناک تر می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کاخ سفید روز گذشته اعلام کرد؛ رئیس جمهوری آمریکا مارک گنشتاین ، سفیر پیشین ایالات متحده را به عنوان سفیر این کشور در اتحادیه اروپا معرفی کرده است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا هشدار داد که اگر ایالات متحده درگیر "یک جنگ واقعی با یک قدرت مهم" شود، این می تواند نتیجه یک حمله سایبری بزرگ علیه کشورش باشد؛ او بر آنچه واشنگتن به عنوان رشد تهدید روسیه و چین اشاره می کند، تاکید کرد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل خدائی: طی سفر مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق به آمریکا و دیدار با جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا، توافقی مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی تا پایان سال میلادی جاری صورت گرفت که بر اساس بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا قرار است 31 دسامبر 2021 ماموریت رزمی نیروهای آمریکایی در عراق به پایان برسد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- خبرگزاری رویترز گزارش داد جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا هنگام بازدید از اداره اطلاعات ملی در مک لین ویرجینیا مدعی شد درصورتی که آمریکا هدف حمله سایبری بزرگی قرار بگیرد، امکان وقوع جنگ واقعی وجود دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد: جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا و مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق، روز دوشنبه توافق نامه ای را امضا کردند که به طور رسمی ماموریت جنگی آمریکا در عراق را در انتهای سال 2021 پایان می دهد. آمریکا نخستین نیروهای خود را 18 سال پیش به این کشور اعزام کرد ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۳    
ایران پرس- جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا و مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق، در پایان دور چهارم گفتگوهای راهبردی دو کشور، بیانیه مشترکی صادر و توافق کردند که تا انتهای سال جاری میلادی حضور نیروهای نظامی آمریکا در عراق پایان یابد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا دوشنبه در حضور مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق اعلام کرد که کشورش در اواخر سال میلادی جاری مأموریت های جنگی در عراق را پایان خواهد داد تا مرحله جدیدی از همکاری نظامی را آغاز کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا از به اتمام رسیدن ماموریت رزمی نیروهای آمریکایی در عراق تا پایان سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۰    
میزان محبوبیت معاون رئیس جمهوری آمریکا به 44 درصد کاهش یافته و انتقادات از عملکرد وی به ویژه درباره پناهجویان افزایش یافته است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۶:۰۵    
شفقنا- نخست وزیر عراق و رئیس جمهوری آمریکا ضمن بررسی تقویت روابط میان دو کشور در زمینه های امنیتی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی و بهداشتی، بر خروج نیروهای رزمی آمریکا از عراق تا پایان سال جاری میلادی تاکید کردند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در آغاز دیدار با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق اعلام کرد نقش آمریکا در عراق، آموزش، یاری رسانی و کمک به مقابله با داعش خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۴۲    
رئیس جمهوری آمریکا در جریان دیدار با نخست وزیر عراق که به واشنگتن سفر کرده است، گفت که مأموریت نظامی نیروهای ایالات متحده در عراق تا پایان سال جاری میلادی به پایان خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا - جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در آغاز دیدار با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق اعلام کرد نقش آمریکا در عراق، آموزش، یاری رسانی و کمک به مقابله با داعش خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۰۲    
شفقنا- نخست وزیر عراق و رئیس جمهوری آمریکا در آغاز دیدار خود در کاخ سفید، بر ادامه همکاری راهبردی میان دو کشور تاکید کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، دفتر اطلاع رسانی مصطفی الکاظمی ، نخست وزیر این کشور، شامگاه امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه کوتاهی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری آسوشیتدپرس دوشنبه شب گزارش داد طبق توافق رئیس جمهوری آمریکا با نخست وزیری عراق، حضور نیرو های نظامی آمریکایی در عراق تا پایان سال 2021 تعیین شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا پیش از دیدار با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق گفت: مشتاقانه منتظر تقویت مشارکت راهبردی بین آمریکا و عراق هستم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا امروز، دوشنبه قبل از دیدار با مصطفی الکاظمی گفت، به تقویت مشارکت استراتژیک بین کشورش و عراق امیدوار است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۳۲    
شفقنا- یک منبع عراقی امروز(دوشنبه) در گفتگو با شبکه خبری آرتی عربی، جزئیاتی از چند و چون دیدار مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور و جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا را که به زودی برگزار خواهد شد، فاش کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از تارنمای نیویورک تایمز؛ مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق با درخواست بیرون رفتن همه نیروهای رزمی ارتش آمریکا از خاک کشورش، به دیدار جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در واشنگتن رفته است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این روزنامه انگلیسی نوشت: دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا علنا اعلام کرده که بعد از پایان ماه آگوست از حمایت مالی از نیروهای افغانی به منظور تقویت دولت کابل خودداری خواهد کرد هر چند که ممکن است چنین رویکردی در صورت افتادن مراکز استانی به دست طالبان، [...]
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۸    
ناظران سیاسی از احتمال اعمال فشار رئیس جمهوری آمریکا بر نخست وزیر عراق برای ایفای نقش موثرتر در پیشگیری از حملات علیه نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه خبر دادند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اسکای نیوز، مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق بامداد امروز -دوشنبه- به وقت محلی وارد واشنگتن شد. یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرده است که جو بایدن رئیس جمهوری این کشور امروز در کاخ سفید، میزبان نخست وزیر عراق خواهد بود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
جو بایدن در زمان معاونت رئیس جمهوری پیشین آمریکا از نشانی ایمیل شخصی گاهی برای ارسال و دریافت نامه های دولتی استفاده کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: ترامپ در جریان سخنرانی در آریزونا نام رهبر طالبان را فراموش کرد و او را به صورت ضمنی "محمد" نامید. به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی دو ساعته خود در آریزونا سعی زیادی کرد تا نام رهبر طالبان را که "مولوی هبت الله آخوندزاده" است ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شفقنا- مسؤولان ارشد اسرائیلی پیش بینی کردند که دولت نفتالی بنت به دلیل خواسته های دولت بایدن درباره فلسطینی ها منحل شود. به گزارش شفقنا به نقل از روزنامه اسرائیل الیوم به نقل از منابع اسرائیلی نوشت، دولت جو بایدن ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در آستانه ملاقات با جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در واشنگتن، تصریح کرد که کشورش دیگر نیازی به نیرو های جنگی آمریکا برای مقابله با داعش ندارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمد نعیم سخنگوی گروه طالبان بعد از حملات هوایی آمریکا به مواضعی در افغانستان و گفت وگوی تلفنی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا با اشرف غنی همتای افغانستانی خود به شبکه تلویزیونی المیادین گفت: واشنگتن و کابل توافقی را پذیرفتند که بر ایجاد یک نظام جدید اسلامی تاکید [...]
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۱    
پزشک پیشین کاخ سفید گفت که وضعیت سلامتی رئیس جمهوری آمریکا رو به وخامت داشته و وی صلاحیت زمامداری کشور را ندارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۳:۰۷   + ۶۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از “دیلی میل آنلاین”، رانی جاکسون که در میان 14 قانون گذار جمهوری خواه است که خواهان آزمایشات سلامتی جامع از رئیس جمهوری آمریکا شده اند همچنین اعلام کرد در صورتی که بایدن استعفا ندهد قانون بیست و پنجم آمریکا شامل او خواهد شد که عدم صلاحیت ریاست جمهوری بایدن را تایید می ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه و همسر رئیس جمهوری آمریکا با حضور در ژاپن از نزدیک بازی تیم های ملی بسکتبال زنان فرانسه و ایالات متحده را در جریان رقابت های المپیک توکیو 2020 تماشا کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جیل بایدن، بانوی اول و همسر رئیس جمهوری آمریکا برای تماشای رقابت ورزشکاران آمریکایی در بازی های المپیک 2020 به شهر توکیو سفر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تازه ترین نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می دهد که میزان محبوبیت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به 50 درصد رسیده که پایین ترین سطح از زمان روی کار آمدنش در بهمن ماه گذشته است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
تارنمای آکسیوس نوشت، دولت جو بایدن رییس جمهوری آمریکا با اختصاص 100 میلیون دلار در قالب کمک جدید برای اسکان مهاجران و پناهجویان افغان موافقت کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۲    
بر اساس نظرسنجی های انجام شده توسط موسسه تحقیقاتی گالوپ ، سطح تایید فعالیت های رئیس جمهوری آمریکا از سوی شهروندان این کشور به 50 درصد کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
بررسی های جدید نشان می دهند که میزان رضایت مردمی از جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در نظرسنجی گالوپ به 50 درصد رسیده و کاهش داشته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری پولیتیکو روز پنجشنبه به وقت محلی در گزارشی به نقل از منابع مطلع نوشت مقامات قصد دارند این تغییر را روز دوشنبه پس از دیدار مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق با جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید اعلام کنند.این رسانه آمریکایی نوشت این طرح شامل خروج نظامیان آمریکا نیست و گروهی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- شش ماه پس از ریاست جمهوری جو بایدن ، مهار ویروس کرونا همچنان مهمترین مشکل او و دولتش بوده و افزایش تعداد مبتلایان در روزهای اخیر به دلیل گونه دلتای کرونا، رئیس جمهوری آمریکا را به برنامه ای تلویزیونی کشاند تا از روند کند واکسیناسیون در کشورش ابراز ناامیدی و نگرانی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا گفت، شی جینپینگ همتای چینی او قویا باور دارد که آینده به دست الیگارش ها و نه دموکراسی ها تعیین میشود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی در بیانیه ای خطاب به کنگره ، حالت اضطراری ملی در قبال لبنان را به بهانه ادامه فعالیت های تهدید کننده برای امنیت ملی آمریکا تمدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۲:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا - جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی در بیانیه ای خطاب به کنگره ، حالت اضطراری ملی در قبال لبنان را به بهانه ادامه فعالیت های تهدید کننده برای امنیت ملی آمریکا تمدید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، این پایگاه تحلیلی آمریکایی با اشاره به سخنان اخیر جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در متقاعد کردن مردم کشورش و جهان در پایان دادن به حضور نظامی 20 ساله آمریکا در خاک افغانستان پس از حملات تروریستی گروه القاعده در 11 سپتامبر سال 2001 نوشت: از دیدگاه بایدن ماموریت [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در یک موضع گیری قابل توجه در جریان استقبال از پادشاه و ولیعهد اردن در کاخ سفید گفت، در گذشته با پادشاه اردن معاشرت داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا و همسرش عید قربان را تبریک گفته و در بیانیه ای اعلام کردند که این عید در بحبوحه پاندمی کرونا، معنای ویژه ای دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی در دیدار با ملک عبدالله دوم پادشاه اردن گفت به تقویت همکاری های دو جانبه با اردن ادامه خواهیم داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پادشاه اردن در دیدار با رئیس جمهوری آمریکا خواستار آغاز مذاکرات حدی و فعال بین فلسطینی و اسرائیل شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جو بایدن رییس جمهوری آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی در دیدار با ملک عبدالله دوم پادشاه اردن گفت به تقویت همکاری های دو جانبه با اردن ادامه خواهیم داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در دیدار با پادشاه اردن بر حمایت کشورش از راهکار تشکیل دو کشوری تاکید کرد.