یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۳:۳۴Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری آمریکا»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران –ایرنا – جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از گنگره خواست تا درخواست عضویت دو کشور سوئد و فنلاند به پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) را مورد تصویب قرار دهند.
نتایج یک نظرسنجی جدید که درضمن تداوم پایین ماندن محبوبیت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا و مواجهه حزب دموکرات او با دورنمای شکست در انتخابات میان دوره ای ماه نوامبر انجام شد، نشان داد از هر 10 آمریکایی هفت نفر می گویند مایل نیستند بایدن برای دور دوم ریاست جمهوری، در انتخابات نامزد شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در حالیکه دولتش با افزایش قیمت بی سابقه بنزین دست و پنجه نرم می کند و در برخی ایالتها نیز قیمت بنزین به بالاترین حد خود رسیده است، با بیان اینکه "اکنون زمان جنگ و خطر جهانی است" ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دنزل واشنگتن در جمع 17 نفری قرار گرفت که امسال مدال آزادی را از دست رئیس جمهوری آمریکا تحویل خواهند گرفت.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام یک رسانه رژیم صهیونیستی، قرارداد نظامی میان این رژیم و عربستان سعودی در جریان سفر آتی جو بایدن، رییس جمهوری آمریکا به ریاض امضا خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
منابع رسانه ای عبری از تلاش دولت رژیم صهیونیستی برای رونمایی از یک "توافق امنیتی بزرگ" با عربستان سعودی در جریان سفر رئیس جمهوری آمریکا به منطقه پرده برداشتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۰    
شبکه کان اسرائیل از یک توافق امنیتی بزرگ بین رژیم صهیونیستی و عربستان در جریان سفر رئیس جمهوری آمریکا به منطقه خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری بلومبرگ به نقل از سه دیپلمات اروپایی گزارش داد که مذاکرات رفع تحریم در دوحه قطر، پس از سفر رئیس جمهوری آمریکا به غرب آسیا احتمالا دوباره از سر گرفته می شود. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش نیویورک پست، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی مطبوعاتی خود گفت: برخی از مطبوعات آمریکایی به یاد دارند آن زمان را که رئیس جمهوری فنلاند با من تماس گرفت و پرسید می تواند بیاید و من را ببیند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و وزیر امور خارجه آمریکا در تماسی تلفنی راه های تقویت روابط دوجانبه و سفر جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به فلسطین اشغالی را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه نشست سران ناتو در مادرید از ارسال کمک های نظامی اضافی به اوکراین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با رجب طیب اردوغان دیدار و درباره گسترش ناتو، صادرات غلات اوکراین و سوریه گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا با سران ژاپن و کره جنوبی در حاشیه اجلاس سران ناتو در مادرید درباره توانایی های موشکی کره شمالی گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - به دنبال واکنش "جو بایدن" رئیس جمهوری آمریکا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو)، آنکارا که مخالفت خود را با پیوستن فنلاند و سوئد به این پیمان همزمان با برگزاری نشست سالانه آن در مادرید کنار گذاشت، از این دو کشور خواست تا 33 مظنون تروریستی مورد درخواست آنکارا را تحویل دهند.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن، رییس جمهور آمریکا گفت: این پیمان هیچ گاه به اندازه امروز مورد نیاز نبوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نتایج نظرسنجی جدید نشان داده که اعتماد به جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا نزد افکار عمومی جهان نسبت به سال نخست دوران ریاست جمهوری اش بشدت کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در امور اقلیمی گفت، حمله روسیه به اوکراین هشداری به کشورهای سراسر جهان بود که آنها نمی توانند برای تحقق نیازهای انرژی خودشان گروگان دولت های خودکامه غنی از نفت باشند.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس این توافق قرار شد فنلاند و سوئد از گروه های کردیYPG/PYD وابسته به پ ک ک و همچنین گروه های وابسته به فتح الله گولن حمایت نکنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک رسانه عبری از تلاش مقامات رژیم صهیونیستی برای جلب رضایت رئیس جمهوری آمریکا و تحویل سامانه های پدافند لیزری به عربستان و امارات پرده برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا که در اسپانیا به سر می برد، از توافق فنلاند، سوئد و ترکیه استقبال کرد و آن را گام مهمی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد که واشنگتن در سفر منطقه ای جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به منطقه به دنبال ایجاد سپر دفاعی موشکی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا که در اسپانیا به سر می برد، گفت که واشنگتن و مادرید برای افزایش تعداد ناوشکن های نیروی دریایی آمریکا در این کشور با یکدیگر همکاری خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- کاخ سفید اعلام کرد جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز سه شنبه با یکدیگر تلفنی گفتگو کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۴۷    
یک رسانه آلمانی گزارش داد که رئیس جمهوری آمریکا بناست دارد زودتر از موعد مقرر نشست گروه هفت را ترک کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
اعضای خانواده جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا شامل همسرش جیل و اشلی، دخترش در این فهرست قرار دارند.
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن، رییس جمهور آمریکا تصمیم دارد زمان حضور نیروهای آمریکایی در لهستان را که از زمان حمله روسیه به اوکراین در آنجا مستقر شدند، تمدید کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مکرون در حاشیه اجلاس سران گروه 7 به جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به محمد بن زاید آل نهیان، رئیس جدید امارات متحده عربی گفت: من با محمد بن زاید تماس داشتم. او دو چیز به من گفت. من الان در حال به کارگیری حداکثر، حداکثر ظرفیت تولید هستم. این چیزی است که او ادعا می کند ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
گروه اوپک پلاس، سهمیه تولید نفت در اوت را تعیین کرده است اما آنچه در گام بعدی اتفاق می افتد، پرسش اصلی برای بازار نفت است که با مختل شدن عرضه روسیه و تورم سرسام آور کلنجار می رود. تهران – اقتصادبرتر – 07 تیر 1401 ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – گِرِگ ابوت فرماندار ایالت تگزاس به دنبال پیدا شدن اجساد 46 نفر در یک کانتینر در حوالی شهر سن آنتونیو مقصر این حادثه را جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و سیاست مرزهای باز و مهاجرتی دولت وی دانست .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا یادداشتی امنیتی برای مبارزه با ماهی گیری غیرقانونی امضا کرد، اقدامی که در راستای وعده وی برای کمک به کشورها در مقابل تجاوزهای ادعایی ناوگان های ماهی گیری، از جمله ماهی گیران چینی است.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید که رئیس جمهوری آمریکا را در سفر به اروپا برای شرکت در نشست سران گروه هفت و نیز ناتو همراهی می کند درباره مذاکرات احیای برجام گفت: یک توافق روی میز است؛ بستگی به ایران دارد که بخواهد آن را بپذیرد یا نه
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا با ادعای همگرایی فزاینده میان اعضای ناتو و گروه 7 در مورد چالش نشات گرفته از چین اعلام کرد که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و شی جین پینگ رئیس جمهور چین، قرار است در چند هفته آینده با یکدیگر گفت وگو کنند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: یک توافق بر روی میز، پیش روی ایران است و بستگی به ایران دارد که بخواهد آن را بپذیرد یا نه.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهرن-ایرنا- عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن در آستانه سفر رئیس جمهوری آمریکا به منطقه تاکید کرد که هر گونه ائتلاف نظامی استکباری در منطقه منجر به ثبات نمی شود، بلکه به جنگ های بیشتر منجر خواهد شد .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فایننشال تایمز در گزارشی با اشاره به اقدامات بایدن در روزهای نخست ریاست جمهوری در قبال عربستان، نوشت: برنامه ریزی سفر رئیس جمهوری آمریکا به ریاض و ستایش از نقش بن سلمان در مناقشه های منطقه ای در حالی است که ولیعهد سعودی پیش از این در شرف تحریم از سوی کاخ سفید بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – کاخ سفید درجریان حضور جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در نشست سران گروه7 به میزبانی آلمان با صدور بیانیه ای از اعمال تحریم هایی که بخش دفاعی روسیه را هدف قرار می دهد، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۵    
پیش از سفر رئیس جمهوری آمریکا به منطقه در اواسط ماه آتی میلادی که شامل اراضی اشغالی فلسطین نیز می شود، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بنا به درخواست پادشاه اردن وارد امان شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رهبران هفت اقتصاد بزرگ جهان توافق کردند که ظرف مدت پنج سال 600 میلیارد دلار بودجه عمومی و خصوصی به زیرساخت های کشورهای در حال توسعه اختصاص داده و با پروژه چند تریلیون دلاری کمربند و جاده چین مقابله کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع نظامی آمریکا از آمادگی مقامات رژیم صهیونیستی برای طرح درخواست کمک نظامی 300 میلیون دلاری از رئیس جمهوری آمریکا در جریان سفر وی به منطقه خبر دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تحرکات اخیر دیپلماتیک حول محور ایران از جمله سفرهای لاوروف، بورل و مصطفی الکاظمی به تهران از یکسو و سفر قریب الوقوع بایدن رئیس جمهوری آمریکا به منطقه از سوی دیگر می تواند نشان از تحولات تازه ای در خصوص احیای برجام تفسیر شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دفتر ریاست جمهوری فرانسه ضمن اشاره به مذاکره روز سه شنبه رهبران سه کشور اروپایی فرانسه، انگلیس و آلمان با رئیس جمهوری آمریکا در مورد مذاکرات هسته ای، اعلام کرد که از جمله موارد مورد بحث طی این رایزنی ها، موضوع نفت ایران خواهد بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، در حالیکه جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا قرار است برای نخستین بار از زمان آغاز ریاست جمهوری خود به خاورمیانه از جمله سرزمین های اشغالی، فلسطین و عربستان سعودی سفر کند که برخی گمانه زنی ها از محورهای سفر بایدن صحبت از گفت و گو بر سر تشکیل [...]
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک رییس جمهور کره جنوبی با حضور رییس جمهور آمریکا و نخست وزیر ژاپن این هفته در حاشیه اجلاس ناتو در اسپانیا برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان از تلاش های بی وقفه و محرمانه رژیم صهیونیستی برای به سرانجام رساندن پرونده عادی سازی روابط با عربستان سعودی پیش از سفر رئیس جمهوری آمریکا به منطقه پرده برداشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۷    
رئیس جمهوری آمریکا از قصد کشورهای گروه 7 برای ممنوعیت واردات طلا از روسیه خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی از وزارت خارجه این رژیم درخواست کرده است تا دیداری را میان وی و رییس جمهور آمریکا در جریان سفر ماه آتی وی به اراضی اشغالی تدارک ببینند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی به تحلیل وعده رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر عدم دخالت در درگیری های اوکراین پرداخته است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن امیدوار است در جریان سفرش به آلمان و اسپانیا به اعلام تحریم های جدید و کمک های نظامی به همراه متحدان اروپایی اش در ارتباط با جنگ اوکراین بپردازد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۰۸    
شنیده شدن صدای 4 انفجار در کی یف، سفر رئیس جمهوری آمریکا به آلمان و حمله به کاروان لجستیک آمریکا در عراق از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۰۳    
رئیس جمهوری آمریکا برای شرکت در نشست گروه هفت وارد آلمان شد.