دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۵:۴۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شلاق»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان، روزه خواری علنی را از نظر شرعی حرام دانست و گفت: حتی قاضی می تواند برای فرد روزه خوار حکم تعزیر و شلاق جاری کند بنابراین کسی که معاف از روزه گرفتن است یا اعتقادی به آن ندارد، باید از روزه خواری در جامعه و در میان عموم مردم خودداری کند، زیرا هتک حرمت ماه رمضان جایز نیست.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۲:۰۴    
به گزارش اینتیتر به نقل از خراسان، سردسته یک باند مخوف ربودن و تعرض به زنان در حالی دستگیر شد که مشغول شلاق زدن به زنی عریان بود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرمشهر از شناسایی و دستگیری 2 نفر ازمحکومان و مجرمان شرورمتواری و تحت تعقیب دراین شهرستان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۴    
دختر جوان به حکم شلاق پسری که وی را فریب داده و با وعده ازدواج او را به تله شیطانی انداخته است اعتراض کرد.این دختر با چشمانی اشکبار به دادگاه رفت و خواستار مجازات سنگین جوان شیطان صفت شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۲    
شفقنا افغانستان – در بیست و هشتم اسفند ماه سال 1393 خورشیدی یکی از فجیع ترین انواع خشونت علیه زنان در تاریخ افغانستان ثبت شد؛ فرخنده ملک زاده، دختر 27 ساله با ادعا و اتهام سوزاندن قرآن در زیر بارانی از مشت و لگد و سنگ چوب صدها مرد خشمگین زجرکش شد و جسدش به رودخانه کابل انداخته و آتش زده شد. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شاکی پرونده به قضات شعبه 11 دادگاه کیفری تهران گفت: مدتی قبل در یکی از سایت های کاریابی و تبلیغاتی آگهی استخدام کارت پخش کن دیدم. از آنجا که دانشجوی رشته پزشکی هستم و نیاز شدیدی به کار و پول داشتم به آنجا رفتم و استخدام شدم ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در صورتی که پرتاب مواد محترقه باعث برهم زدن نظم جامعه شود؛ مرتکب براساس ماده 618 قانون مجازات اسلامی به سه ماه تا یک سال حبس و تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان گفت: برابر قانون مجازات اسلامی هر کس موجب اخلال نظم و آرامش عمومی شود، گردد به حبس و شلاق محکوم می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اردستان گفت: افرادی که حرکات غیرمتعارف در چهارشنبه سوری انجام دهند شامل اخلال در نظم عمومی بوده که علاوه بر 74 ضربه شلاق، از 3 ماه تا یک سال مجازات حبس دارند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از تفریحات ازیاد رفته، اما خاطره انگیز پایتخت نشینان در روزگاری نه چندان دور درشکه سواری بود. چرا که به بهانه زیارت یا دیدار اقوام و دوستان می توانستند سوار این درشکه های خاطره انگیز شوند و گشتی در خیابان های خاکی تهران قدیم بزنند. ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
یکی از تفریحات از یاد رفته اما خاطره انگیز پایتخت نشینان در روزگاری نه چندان دور درشکه سواری بود. چرا که به بهانه زیارت یا دیدار اقوام و دوستان می توانستند سوار این درشکه های خاطره انگیز شوند و گشتی در خیابان های خاکی تهران قدیم بزنند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مرد متهم دختر جوان را به بهانه استخدام به دفتر کارش کشاند و مورد آزار قرار داد.
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۶    
تهدید کردن یکی از جرایمی است که به دلیل ماهیت آن و ترس انجام دادن گفته های فرد تهدید کننده، مجازات سخت و بازدارنده ای برای آن درنظر گرفته است.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۵    
حادثه 24 - سارق مسلح فراری که با همدستی دوستش از 25 نفر گوشی تلفن همراه سرقت کرده بود پس از محاکمه غیابی در دادگاه کیفری به 17 سال حبس و 74 ضربه شلاق و همدستش نیز به 15 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
او با اعلام این خبر گفت که ابتدا حکم محکومیت، 40 ضربه شلاق بود که بعد از صدور حکم، دادگاه آن را به 5 میلیون تومان جزای نقدی تبدیل کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: سارق مسلح فراری که با همدستی دوستش از 25 نفر گوشی تلفن همراه سرقت کرده بود پس از محاکمه غیابی در دادگاه کیفری به 17 سال حبس و 74 ضربه شلاق و همدستش نیز به 15 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
میلاد جلیل زاده، خبرنگار: تصویری که سریال سقوط از داعش ساخته، دم دستی و گل درشت است. وقتی برای اولین بار با داعش طرف می شویم، همان لب مرز موصل، یک گوشه تصویر چند نفر را روی زانو نشانده اند و یک داعشی با شمشیر بالای سرشان است و همین طور که ماشین در خیابان های شهر راه می رود ...
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس نوشت: اینجا جنگل نیست مردم ایران دارای حقوقی شهروندی هستند افسار این وحشی را چه کسی رها کرده؟
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
32 سال حبس و 114 ضربه شلاق مجازات سارقانی است که گوشی های موبایل مردم را به طرز خشنی سرقت می کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پسر 3 ساله در اتاق عمل سوخت/ شلاق و تبعید مجازات آزار دختر جوان/ سرگذشت یک آدمکش!/ مرگ دختر موزیسین در خانه زن سالمند/ راز خودکشی گروهی 6 عضو یک خانواده/ زن جوان شوهر زندانی اش را بخشید/ دوستی قهوه خانه ای سرآغاز 300 فقره گوشی قاپی!/ افشای راز دفن برادر در باغچه خانه مادر
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس گفت: امروز رئیس جمهور و آقای مخبر باید پاسخگو باشند و شلاق انتقاد بخورند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دو پسر که متهم به آزار دختری جوان بودند پس از محاکمه در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به شلاق و تبعید محکوم شدند.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
دختر جوان از دو پسر به اتهام تجاوز شکایت کرد اما متهمان ادعا کردند بی گناه هستند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تمرینات روزهای اخیر تیم استقلال بسیار پرفشار برگزار شده و بازیکنان این تیم از نظر بدنی تحت فشار قرار گرفتند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۹:۱۳    
به گزارش اینتیتر به نقل از زنهار، شیطان تهران که یک بار سابقه تجاوز دارد دوباره اقدام به کار شیطان صفتی کرد. این شیطان یکبار بخاطر تجاوز محکوم به شلاق شده است. شیطان تهرانی این بار برای یک زن که همراه فرزندش بود ایجاد مزاحمت کرد ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دستگاه دیگری بود به نام سنگ آسیاب. سنگی بود گرد که روی شانه های فرد قرار می گرفت و سنگینی می کرد. متهم وقتی شلاق می خورد و پایش زخم می شد، مجبورش می کردند روی پایش بدود و چون پا ورم کرده بود، باعث می شد که بیش تر درد بگیرد. بنابراین وقتی با آن حالت زندانی راه می رفت، پایش می ترکید و خون می افتاد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا کایینی نوشت: او در کمیته مشترک، از شنیدن صدای ناله و فریاد شکنجه شوندگان لذت می بُرد و سرِ حال می آمد! این را شلاق به دستانش می گفتند. او پرویز ثابتی است که پس از چهل و چهار از سر نابخردی از لانه خود بیرون زده است!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا کایینی نوشت: او در کمیته مشترک، از شنیدن صدای ناله و فریاد شکنجه شوندگان لذت می بُرد و سرِ حال می آمد! این را شلاق به دستانش می گفتند. او پرویز ثابتی است که پس از چهل و چهار از سر نابخردی از لانه خود بیرون زده است!
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ویدیویی از مجازات غارتگران سوپرمارکت ها توسط پلیس ترکیه را می بینید. این در حالی است که تعداد قربانیان این زمین لرزه به 24 هزار و 617 نفر رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قاضی شعبه اول دادگاه انقلاب بیرجند حکم به گازکشی مدارس عشایری را با صدور احکام تعلیق مراقبتی صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : وزیر اسبق بازرگانی اظهار داشت: مدیرعامل سازمان فروشگاه های شهر و روستا که در وزارت بازرگانی کار می کرد، قیمت کره را حدودا دو ریال افزایش داده بود، تعزیرات به این موضوع ورود کرد و برای او حکم شش ماه زندان بریدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
با گذشت حدود 44 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرات اقتصادی روزهای اول انقلاب تا حد زیادی نشان می دهد که کشور چگونه با عبور از دوره پهلوی سامان گرفت و چه افرادی از روزهای نخست در کشور مشغول به کار شدند.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی بازرسی کل استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد مهدی صالحی گفت: 4 نفر از مدیران سابق مدیریت درمان تامین اجتماعی استان که در زمان تصدی مسئولیت، بدون توجه به قوانین و مقررات مربوط، به اتهام تصرف غیر قانونی در اموال و وجوه سازمان تامین اجتماعی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
منظر خیر حبیب اللهی، یکی از زنان پراستقامت و بانویی مبارز پیش و پس از انقلاب اسلامی ایران و از معلمان مدرسه رفاه بود که در سال 1352دستگیر شد و به زندان افتاد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 2 پسر جوان که متهم هستند دختران را به بهانه تست بازیگری و مدلینگ اغفال می کردند و مورد آزار قرار می دادند، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و با تبرئه از اتهام تجاوز به عنف به 99 ضربه شلاق محکوم شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پسر مکانیک که همکارش را کشته و در دادگاه مدعی بود به خاطر سلطه گری های سیاه قربانی، وی را از پا در آورده است در برابر حکم قطعی قصاص، زندان و شلاق قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۸    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فرد محکوم به نگهداری مواد مخدر که مجازات حبس، شلاق و جزای نقدی داشت، به حکم جایگزین حبس و تهیه و تامین لوازم گرمایشی برای زلزله زدگان شهرستان بشرویه محکوم شد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۸    
هر ساله زنان و دختران جوان در یکی از شهر های هند برای دور کردن شیطان از روح خود، داوطلبانه در مراسم شلاق زنی شرکت می کنند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رشته توئیت خواندنی مازیار خسروی را در ادامه می خوانید: خبر آمده که مهدی هاشمی پیش از آزادی شلاق خورده است. درستش این است که آدم از شلاق خوردن کسی خوشحال نشود اما راستش، از وقتی خبر را شنیدم در درونم احساس دل خنک شدن دارم؛ حسی که می تواند غیراخلاقی هم شمرده شود ولی خب! چیزی است که هست!
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مژگان ایلانلو کارگردان مستند ساز و فعال اجتماعی امروز از سوی دادگاه انقلاب به 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شد. بر اساس رای صادر شده از سوی قاضی افشاری، رییس شعبه 26 دادگاه انقلاب مژگان ایلانلو کارگردان مستند ساز به جرم اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور به مدت 6 سال ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مهدی هاشمی رفسنجانی مشروط آزاد شد : مهدی هاشمی رفسنجانی در ساعات پایانی روز سه شنبه از زندان اوین آزاد شد. براساس این خبر، مهدی هاشمی در 22 شهریور 1400 بخشی از جزای نقدی را پرداخت کرد و در تاریخ 17دی ماه 1401 نسبت به رد مال و پرداخت مابقی جزای نقدی اقدام کرد. همچنین حکم شلاق نیز نسبت به وی اجرا شد ...
پرسش   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۲    
در واکنش به صدور حکم مجازات مژگان ایلانلو، یاسر عرب روزنامه نگار و عضو جنبش عدالتخواهان نوشت: یاسر عرب:طرف سر زن خودش رو بریده با سربریده اومده وسط خیابان اهواز لبخند زده عکس گرفته هشت سال زندان بهش دادند.. ...
اعتدال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مهدی هاشمی پس از 7 سال زندان و پرداخت جزای نقدی و اجرای حکم شلاق به صورت مشروط از زندان آزاد شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
طالبان 9 نفر را در ورزشگاه فوتبال شهر قندهار شلاق زدند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی هاشمی بهرمانی پس از 7 سال زندان و پرداخت جزای نقدی و اجرای حکم شلاق به صورت مشروط از زندان آزاد شد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مهدی هاشمی بهرمانی پس از 7 سال زندان و پرداخت جزای نقدی و اجرای حکم شلاق به صورت مشروط از زندان آزاد شد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مژگان ایلانلو کارگردان مستند ساز و فعال اجتماعی امروز از سوی دادگاه انقلاب به 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
مهدی هاشمی پس از 7 سال زندان و پرداخت جزای نقدی و اجرای حکم شلاق، آزادی مشروط گرفت. وکیل او گفته است: 3 سال از امکان صدور حکم آزادی مشروط هاشمی گذشته است.