دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۱:۲۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره حفاظت محیط زیست»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، عزیز قیاسی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند گفت: با همکاری دهیاری روستای ملوسان و همیاران محیط زیست و همچنین طبیعت دوستان این روستا، سراب ملوسان و منطقه تیراندازی و شکار ممنوع آردوشان نهاوند از حیث وجود زباله ها و پلاستیک پاکسازی شد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت، گفت: 45 متصدی واحد های آلاینده به دلیل استمرار در ایجاد آلودگی های زیست محیطی در سال 1401 به دستگاه قضایی معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۱    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهشهر با اشاره به کاهش 20 درصدی جمعیت مرندگان مهاجر زمستان گذران، گفت: پرندگان مهاجر تابستان گذران از قبیل آبچلیک ها و حواصیل خاکستری و گرایول از اواسط فروردین وارد منطقه می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شمیرانات گفت: در سال 1401 کارشناسان و ماموران اجرایی طی گشت و کنترل روزانه منطقه موفق به 500 مورد پایش واحدهای رستوران و مراکز خدماتی، رفاهی و اقامتی، مراکز معاینه فنی خودروها، کشتارگاه ها، پایش معادن، نمونه برداری از آب های سطحی و واحدهای مستقر در شهرستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست دورود از پلمپ واحد سه کارخانه سیمان این شهرستان به دلیل آلودگی هوا عمومی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره حفاظت محیط زیست دورود از پلمب واحد سه کارخانه سیمان این شهرستان به دلیل آلودگی هوا و تهدید علیه بهداشت عمومی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تربت حیدریه از پیدا شدن لاشه یک قلاده پلنگ در ارتفاعات روستای حصار شهرستان تربت حیدریه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنندج از دستگیری 2 متخلف شکار و صید خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار مجموع اقدامات انجام شده این اداره در سال 1401 را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، شیدا آکار با اشاره به اینکه در سال گذشته 1000 مورد نظارت، پایش، گشت و کنترل واحدهای تولیدی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۴    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست بوکان گفت: با نصب دوربین، پایش زیستگاه پرنده میش مرغ در دشت سوتاو حمامیان این شهرستان به صورت شبانه روزی و آنلاین انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از 561 مورد پایش طی 115 مرحله گشت و پایش شبانه روزی و 66 مورد نمونه برداری از خروجی فاضلاب واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی و همچنین آب های سطحی شهرستان به منظور نظارت و کنترل وضعیت محیط زیستی این شهرستان در طول سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس اداره حفاظت محیط زیست بوکان گفت: با نصب دوربین، پایش زیستگاه پرنده میش مرغ در دشت سوتاو حمامیان این شهرستان به صورت شبانه روزی و آنلاین انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۱۳    
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد با اشاره به انجام 890 مورد گشت و پایش زیست محیطی شبانه روزی در سطح شهرستان توسط کارشناسان و یگان حفاظت این اداره طی سال 1401 به منظور نظارت، کنترل و برخورد با هرگونه تخلف محیط زیستی، گفت: شناسایی 31 واحد جدید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس اداره حفاظت محیط زیست بوکان گفت:بارش های اسفند ماه و سیلابی شدن سیمینه رود جانی دوباره به تالاب قره گل در بوکان بخشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست قرچک به تشریح مجموع اقدامات انجام شده این اداره در سال 1401 پرداخت و به مهمترین اولویت های محیط زیستی شهرستان در سال 1402 در کنار تهدید های محیط زیستی اشاره کرد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۷    
مرصاد نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست هرسین از کشف و ضبط 9 قطعه کبک از متخلفین در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۴    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمه از رها سازی یک قطعه پرنده باکلان که توسط یکی از دوستداران حیات وحش تحویل اداره حفاظت محیط زیست گرمه شده بود در یکی از آبگیر های این شهرستان خبرداد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۶    
برنامه پاکسازی حاشیه جاده ها و کمربندی مشگین شهر با همکاری کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان و شهرداری مشگین شهر در استان اردبیل برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست اسلامشهر گفت: طی گشت و پایش های زیست محیطی، این اداره از 119 خروجی سیستم تصفیه خانه فاضلاب و هوای خروجی دودکش های واحد تولیدی، صنعتی و خدماتی نمونه برداری کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس اداره محیط زیست لارستان از مشاهده و شناسایی پلنگ نر غالب ایرانی در لارستان خبر داد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلخال ، برنامه پاکسازی با عنوان پویش استقبال از بهار با مشارکت کارکنان ادارات و گروه های مردمی و با حضور سید جواد یحیی زاده فرماندار در شهرستان خلخال برگزار شد. ...
هاژه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست بوکان گفت: با جاری شدن سیمینه رود این شهرستان، آب از کانال تامین حق آبه به سمت تالاب قره گُل هدایت و آبگیری این تالاب آغاز شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شوشتر از نظارت مأموران این اداره بر بازار عرضه ماهی و ملزومات نوروز خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان الیگودرز از شناسایی و دستگیری یک نفر متخلف زیست محیطی از طریق رصد تصاویر منتشر شده شکار دو سر جوجه تیغی در فضای مجازی خبر داد.
هاژه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، رییس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: 14 گونه پرنده از 52 گونه در حال انقراض در تالاب بین المللی تالاب کانی برازان این شهرستان مشاهده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۶:۵۸   + ۵۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد: ورود بازدیدکنندگان به مرکز نگهداری حیات وحش صفادشت تا اطلاع بعدی ممنوع است. آخرین گونه تلف شده در این مرکز زرافه آفریقایی بود که موضوع در دست پیگیری از سوی محیط زیست است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۲    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گچساران از کشف لاشه یک قلاده پلنگ در کوه های این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۳    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان زرند از دستگیری متخلفین شکار غیر مجاز یک راس میش آبستن خبر داد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
1401-12-25 08:24 به گزارش فاخته ، مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: یک قلاده توله پلنگ بیمار که در روستای استاد فاروج مشاهده شده بود برای درمان به بجنورد منتقل شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: به برکت بارش های اخیر و تأمین حق آبه اختصاصی حدود 50 درصد از این تالاب احیا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست اداره حفاظت محیط زیست رودسر از دستگیری شکارچی یک قلاده پلنگ به همراه پوست آن در این شهرستان خبر داد و گفت: متخلف به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی تحویل داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست رودسر از دستگیری شکارچی یک قلاده پلنگ در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
بناب-رئیس اداره حفاظت محیط زیست بناب از آتش سوزی در تالاب قره قشلاق بناب خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مهدی شهر سمنان از دستگیری قاچاقچی پوست یک قلاده یوزپلنگ آسیایی و کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داده بود.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فردیس گفت: به منظور جلوگیری از فروش احتمالی آبزیان ممنوعه از جمله سمندر لرستانی، لاکپشت و ...، مراکز فروش ماهی قرمز در سطح فردیس مورد پایش بازرسان قرار گرفتند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره حفاظت محیط زیست قروه از ضبط لاشه یک رأس بز کوهی و آلات جرم از سه شکارچی متخلف در منطقه حفاظت شده بدر و پریشان این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان چالوس؛ به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، با همکاری اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان و با حضور مسوولین شهری کاشت 20 اصله نهال در محوطه اداری بهزیستی شهرستان چالوس انجام شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فومن، از رفع تصرف بیش از 8 هزار مترمربع از زمین های ملی در منطقه چهارگانه تنگدره گشت رودخان فومن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سراوان- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سراوان در سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش محیط بانان و همکاری نیروی انتظامی، یک جفت پرنده از متخلفین کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۳۳    
رییس اداره حفاظت محیط زیست دزفول گفت: حفاظت از حیات وحش کوششی در جهت حفظ اکوسیستم و نجات انسان ها است
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۰۳    
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شوشتر گفت: در سومین پایش آنفلوانزای فوق حاد پرندگانی که در شهرستان شوشتر انجام گرفت موردی از بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در این شهرستان مشاهده نشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شوشتر از عدم حضور بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در این شهرستان خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به ماهی های کوچک قرمز اعتماد نکنید آن ها وقتی بزرگتر شوند برای آبزیان بومی خطرناک خواهند شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حسین حیدرپور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بابل گفت: استفاده از ماهی قرمز برای تزیین سفر های هفت سین اگرچه هیچگونه سابقه تاریخی ندارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
قروه- رئیس اداره حفاظت محیط زیست قروه از ضبط لاشه یک رأس بز کوهی و آلات جرم از سه شکارچی متخلف در منطقه حفاظت شده بدر و پریشان این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گچساران از کشف لاشه یک قلاده پلنگ در کوه های این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، عزیز قیاسی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند گفت: با توجه به مصوبات جلسات سفر نوروزی و همچنین کارگروه مدیریت پسماند شهرستان نهاوند با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی، سازمان های مردم نهاد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خدا آفرین از دستگیری دو نفر متخلف که اقدام به قطع اشجار منطقه حفاظت شده دیزمار کرده بودند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت از برخورد قاطع با متخلفین برداشت غیرمجاز شن و ماسه در بستر رودخانه های این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست عباس آباد با تایید فرود آمدن یک بال درنای سیبری در این منطقه گفت: یک بال درنا در یکی از مناطق عباس آباد مشاهده شده است ولی هنوز مشخص نیست این پرنده، همان درنای رویا بلژیکی باشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۲    
مجید رحمانی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آوج به همراه رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آوج در راستای رصد و پایش آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان از تالابهای شهرستان آوج یازدید کرد.