شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۲:۱۰Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات ازدواج»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از روابط عمومی بانک شهر، سید مهدی رضایی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، فرزندآوری و ازدواج طی پنج ماه گذشته از سال، نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر مبلغ و تعداد رشد چشمگیری داشته است گفت: بیش از 5 هزار فقره تسهیلات اشتغالزایی ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: فرماندار تبریز بر ضرورت توجه بانک ها به پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری تاکید کرد و از بانک ها خواست تا هرچه سریع تر این تسهیلات را تعیین تکلیف کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن در آذربایجان غربی گفت: این بانک به تمامی پرونده های تسهیلات ازدواج که متعهد به پرداخت آن شده بود، مهر تکمیلی زده و پرداخت کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
صحابی، مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای سال 385 هزار نفر تسهیلات ازدواج به مبلغ 78 همت دریافت کردند که بانک مرکزی بر اساس آن سهمیه 144 همتی که تا پایان سال طبق قانون باید پرداخت کند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۵    
بازتاب ایلام/اینجانب(احدی از شهروندان ایلامی) حدوداً دو ماه پیش، اقدام به ثبت نام، جهت اخذ تسهیلات ازدواج در بانک ایران زمین(شعبه خیابان سمندری ایلام) نمودم.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۸    
به گفته مسئولان بانک مرکزی، از ابتدای سال تاکنون 385 هزار نفر تسهیلات ازدواج دریافت کرده اند، تسهیلاتی که برای آن تنها یک ضامن لازم است و اگر متقاضیان در این زمینه با مشکل مواجه شدند می توانند آن را به سامانه 2706 اعلام کنند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۲    
کسب و کار نیوز- به گفته مسئولان بانک مرکزی، از ابتدای سال تاکنون 385 هزار نفر تسهیلات ازدواج دریافت کرده اند، تسهیلاتی که برای آن تنها یک ضامن لازم است و اگر متقاضیان در این زمینه با مشکل مواجه شدند می توانند آن را به سامانه 2706 اعلام کنند ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۲    
مهدی صحابی گفت: شبکه بانکی از ابتدای سال تا به امروز مبلغ 78 همت تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گفته مسئولان بانک مرکزی، از ابتدای سال تاکنون 385 هزار نفر تسهیلات ازدواج دریافت کرده اند، تسهیلاتی که برای آن تنها یک ضامن لازم است و اگر متقاضیان در این زمینه با مشکل مواجه شدند می توانند آن را به سامانه 2706 اعلام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی با تاکید بر اینکه طبق قانون بانک ها برای پرداخت وام ازدواج نباید بیشتر از یک ضامن اخذ کنند، گفت: پرداخت وام ازدواج امسال نسبت سال گذشته از نظر مبلغ 210 درصد و از حیث تعداد 189 درصد رشد داشته است و پس از دستور رییس جمهور صف وام ازدواج کاهش یافت.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
نقدینه -عملکرد تسهیلات پرداختی قرض الحسنه ازدواج با ابلاغ بسته 15 بندی نظارتی – اعتباری تا روز دوشنبه 20 شهریورماه به میزان 210 درصد در مبلغ و 189 درصد در تعداد رشد داشته است که نشان دهنده همکاری شبکه بانکی در پرداخت تسهیلات مذکور است. ...
مدیر اداره اعتبارت بانک مرکزی گفت: اگر متقاضیان برای دریافت تسهیلات به مشکل ضامن بیش از دو نفر برخورد کردند به سامانه 2706 بانک مرکزی اعلام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال 385 هزار نفر موفق به دریافت تسهیلات ازدواج شده اند و با پیگیری های صورت گرفته صف دریافت وام را کاهش داده ایم.
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از پرداخت 500 میلیون تومان تسهیلات به زوجین روستایی دهه شصتی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست معاونت امور جوانان ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: استان بوشهر یکی از پنج استان برتر کشور در پرداخت تسهیلات ازدواج است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۰    
پرداخت مبلغ بالای تسهیلات ازدواج و فرزند آوری نشان می دهد که بانک سپه با آعوش باز به استقبال متقاضیان تسهیلات ازدواج و فرزندآوری می رود
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۴۷    
استاندار فارس در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سال جاری خواستار ارائه گزارش دقیق، به تفکیک بانک های عامل در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری شد و افزود: شورای هماهنگی بانک های استان تعداد نفرات ثبت نام شده ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۶    
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گفت : 6340 نفر از زوج های جوان خراسان شمالی در صف انتظار تسهیلات ازدواج قرار دارند .
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز گفت: جوانان بیکار و در شرف ازدواج مستحق دریافت تسهیلات ارزان و قرض الحسنه هستند و گسترش و فراگیری سامانه هایی مشابه سککوک می تواند به حل چنین مشکلاتی کمک کند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سوالات متداول و پاسخ های مرتبط در زمینه نحوه ثبت نام و دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج منتشر شد. به گزارش روند بازار به نقل از فارس ، ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه ازدواج صرفا از طریق سامانه قرض الحسنه تسهیلات ازدواج به آدرس www.ve.cbi.ir و به صورت کاملا رایگان انجام می شود. ...
بانک خاورمیانه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
اعطای بیش از هزار و سیصد میلیارد ریال تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در پنج ماه نخست سال 1402 بانک خاورمیانه در پنج ماه نخست سال 1402 برای عمل به بخشی از مسئولیت اجتماعی خود، با اختصاص یک شعبه ویژه برای تسهیلات ازدواج در مجموع هزار و دویست و هفتاد و هفت میلیارد و هشتاد میلیون ریال به متقاضیان ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نقدینه - بانک سامان در طول مردادماه سال 1402 نزدیک به 1150500 میلیون ریال تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بر اساس اعلام بانک سامان، طی مردادماه سال جاری بانک سامان 578 فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ 1150500 میلیون ریال پرداخت کرده است. ...
بانک ملی ایران به عنوان یکی از بانک های عامل پرداخت تسهیلات ازدواج توانسته است در پنج ماهه نخست امسال به بیش از 35 هزار زوج این نوع تسهیلات را پرداخت کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران سمنان با اشاره به پرداخت 422 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج طی سال جاری در سراسر استان، گفت: هیچ متقاضی پشت صف دریافت این تسهیلات قرار ندارد.
فرمانداری خوانسار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۴    
بانک های ملی، تجارت، صادرات و کشاورزی در صدر پرداخت کنندگان تسهیلات به جوانان از ابتدای سال 1401 تا کنون بانک های شهرستان خوانسار در راستای اجرای قانون طرح جوانی جمعیت، مبلغ 500 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج و فرزندآوری پرداخت نموده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک تجارت مازندران با اشاره به همراهی و همسویی بانک تجارت با سیاست های ابلاغی دولت سیزدهم گفت: در بخش تسهیلات سفر ریاست جمهوری با پرداخت 102 درصدی بالاترین میزان تحقق را شاهد بودیم و در بحث تسهیلات ازدواج و فرزندآوری تحقق بیش از 100 درصدی را شاهد بودیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۱۶    
بانک تجارت در گزارشی به مناسبت هفته دولت و بانکداری اسلامی گزارشی از عملکرد این بانک در اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در سال جاری ارائه کرد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۷۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، این بانک در مردادماه سال جاری و به منظور ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، به 12 هزار و 543 نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد تا نقش ویژه ای در حوزه حمایت از جوانان برای تشکیل خانواده ایفا کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
آقای رئیسی دستور داد که تعهدات بانک مرکزی و وزارت راه و شهرسازی در ساخت مسکن ارزان قیمت و استیجاری برای جوانان و تعهد بانک های عامل در پرداخت تسهیلات ازدواج، به طور فوری اجرا شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مراوه تپه ؛ ملاقات عمومی امروز سه شنبه 7 شهریور در ششمین روز هفته دولت با لقمان قربانی برگزار گردید. مراجعه کنندگان در خصوص موضوعاتی درخواست تحت پوشش قرار گرفتن توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی ، درخواست تسهیلات مسکن ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۲    
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گلستان گفت: هیچ متقاضی تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در نوبت بانک مهر ایران در گلستان نیست.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فرارو - وام ازدواج در سه ماهه ابتدایی امسال به حدود 148 هزار متقاضی تعلق گرفته و همزمان 2.5 برابر این تعداد به صف دریافت کننده ها اضافه شده است. به گزارش فرارو ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در راستای عمل به تعهدات و الزامات بانک مرکزی، بانک کارآفرین در پنج ماهه نخست سال 1402 به 1383 نفر تسهیلات ازدواج و فرزندآوری پرداخت کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به این که نه تنها نرخ ازدواج دهه شصتی ها، بلکه نرخ کلی ازدواج در کشور پایین تر از حدی است که مسئولان پیش بینی می کردند، پرسش هایی مطرح است، از جمله این که چگونه می توان دهه شصتی ها را تشویق به ازدواج کرد؟ آیا روش هایی مثل وام و تسهیلات ازدواج پاسخگوی عدم رغبت متولدین دهه شصت به ازدواج خواهد ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
در راستای عمل به تعهدات و الزامات بانک مرکزی، بانک کارآفرین در پنج ماهه نخست سال 1402 به 1383 نفر تسهیلات ازدواج و فرزندآوری پرداخت کرد.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
در راستای عمل به تعهدات و الزامات بانک مرکزی، بانک کارآفرین در پنج ماهه نخست سال 1402 به 1383 نفر تسهیلات ازدواج و فرزندآوری پرداخت کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: در پنج ماه نخست امسال 735میلیون دلار در 37طرح در خراسان رضوی سرمایه گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی جوانان ریاست جمهوری گفت: طبق آماری که امروز گرفته ام، ما شاهد جهش بسیاری طی ماه اخیر بوده ایم و تا کنون حدود 340 هزار نفر توانسته اند در سال 1402 وام خود را دریافت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: از ابتدای امسال تا کنون 4.8 هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظام بانکی کشور پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
افزایش شکایت های مردمی از نحوه برخورد بانک ها با متقاضیان تسهیلات ازدواج موجب شد تا دفتر رئیس جمهور در نامه ای دستورات پنجگانه درباره پرداخت وام ازدواج به متقاضیان را ابلاغ کند، این در حالی است که برخی از مدیران شبکه بانکی وانمود می کنند که دستورات رئیس جمهور به دلیل کمبود منابع ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۵۲    
مهدی صحابی، مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی:از ابتدای سال جاری تا اول شهریور ماه حدود 337 هزار نفر تسهیلات ازدواج به مبلغ 66 همت دریافت کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 26 درصدی را نشان می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار همدان گفت: منابع بانک ها محدود است و همین امر اصلی ترین دلیل تعویق تسهیلات ازدواج است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در لرستان تأکید کرد: تسهیلات ازدواج و فرزندآوری تا پایان شهریورماه به طور کامل پرداخت می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ استاندار سمنان گفت: تحقق شعار سال، کسب رشد اقتصادی مثبت، کاهش نرخ بیکاری به کمتر از 6 درصد، راه اندازی مجدد 127 واحد راکد، جذب مازاد اعتبارات در حوزه سفر ریاست جمهوری به استان، اجرای بالغ بر 16 هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن، مدیریت تنش آب در ایام تابستان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۰۶    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سال گذشته 81 درصد از تسهیلات ازدواج در استان پرداخت شد، گفت: امسال هم تا تیر ماه 41 درصد از تسهیلات ازدواج به متقاضیان پرداخت شده و این روند ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- میزان پرداختی های تسهیلات ازدواج در این شهرستان طی سال جاری برابر 345 فقره و حدود 70 میلیارد تومان بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: در 5 ماه ابتدایی سال 1402 بالغ بر 360 میلیارد ریال و در سال 1401 بالغ بر 278 میلیارد ریال بابت تسهیلات ازدواج پرداخت شده است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به تعداد سه هزار و 594 مورد و به مبلغ هفت هزار و 521 میلیارد ریال به متقاضیان در استان پرداخت شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا 30 مردادماه به 614 هزار و 993 متقاضی وام ازدواج و فرزند بیش از 83 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۳    
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: در پنج ماه ابتدایی امسال، 360 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج توسط این بانک در استان پرداخت شده است.