سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۲:۱۲Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طبس»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی ذبح شرعی قصابان کشتارگاه دام طبس با حضور حجت الاسلام محمد دوست در محل کشتارگاه دام طبس برگزار گردید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۳    
جاذبه های گردشگری خراسان پر شمار هستند در این میان با ما همراه باشید و درباره باغ گلشن؛ زیباترین جاذبه ی طبس بدانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
آمریکا در وهله نخست، امید فراوان داشت تا با اقدامات محدود نظامی یا کودتا، بار دیگر به منافع ازدست رفته خویش در ایران دست یابد؛ بر همین اساس، طرح حمله نظامی به طبس و کودتای نقاب اجرا شد تا نیازی به دخالت کشور ثالث نباشد، پس از ناکامی کودتای نقاب، عراق درحالی که از پشتیبانی آمریکا نیز بهره مند بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه سرانه فضای آموزشی استان بیشتر از متوسط کشوری است، گفت: بیشترین سرانه آموزشی استان مربوط به بخش دستگردان شهرستان طبس و کمترین میزان هم متعلق به مرکز استان، شهرستان بیرجند است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۸    
همایش دوچرخه سواری از بوستان تا شرکت زغال سنگ طبس به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نبود صنایع بسته بندی، تبدیلی و فرآوری خرما مشکل عمده نخل کاران خراسان جنوبی است که سبب شده این محصول با ارزش واقعی خود به فروش نرسد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردکان در مجلس خواستار دو بانده شدن جاده یزد- طبس شد تا دیگر شاهد جان باختن زائران امام رضا(ع) در این جاده نباشیم.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تودیع حمیدرضا عسکری در مجتمع معادن زغال سنگ طبس با حضور محمدرضا کریمی معاون برنامه ریزی و توسعه ایمپاسکو با تشکر و قدردانی از زحمات عسکری برگزار شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مراسم تودیع حمیدرضا عسکری در مجتمع معادن زغال سنگ طبس با حضور محمدرضا کریمی معاون برنامه ریزی و توسعه ایمپاسکو با تشکر و قدردانی از زحمات عسکری برگزار شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: مراسم تودیع حمیدرضا عسکری در مجتمع معادن زغال سنگ طبس با حضور محمدرضا کریمی معاون برنامه ریزی و توسعه ایمپاسکو با تشکر و قدردانی از زحمات عسکری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تیم هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان طبس موفق به صعود قله چاکولای هندوستان به عنوان اولین ایرانی های صعود کننده بر این قله شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی:حدود دو هزار میلیارد تومان برای دوبانده کردن جاده یزد – طبس نیاز داریم که لازم است معادن منطقه پای کار بیایند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۴    
مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در نشست با اعضای هیئت علمی واحد طبس با برشمردن راهکار های مؤثر روند توسعه دانشگاه آزاد بر ضرورت هوشیاری در مواجهه با خباثت دشمنان تأکید کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۴    
در زمان سلطان محمود غزنوی، حاکم طبس املاک مردی را موقوف و خودش را به زندان کرد. مرد حیلتی کرد و از زندان گریخت. به غزنین رفت و در روز مظالم از حاکم گله کرد. سلطان او را نامه دیوانی فرمود. نامه گرفت، به طبس رفت و نامه به حاکم رسانید. حاکم تغافل نمود و بر آن نامه کار نکرد ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نظارت بهداشتی در سطح مراکز تولید،عرضه ونگهداری درایام پایانی تابستان بصورت شبانه روزی توسط شبکه دامپزشکی شهرستان طبس تشدید گردید.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 27 شهریور ماه پس از تودیع حسین بابایی، حمیدرضا عسکری از مدیران شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، به مدیریت مجتمع سنگ آهن جلال آباد منصوب شد. گفتنی است حمیدرضا عسکری پیش از این مدیریت مجتمع معادن زغال سنگ طبس را بر عهده داشت. منبع: روابط عمومی ایمپاسکو
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۱    
نزدیک به 2دهه از تصویب 2بانده شدن جاده یزد - طبس به عنوان یکی از محورهای پرترافیک غرب به شرق و شمال به شرق در مسیر مشهد می گذرد و وعده های متعدد مسئولان برای بهره برداری از آن هنوز محقق نشده است؛ به طوری که این جاده در کویر ایران به عنوان جاده مرگ شناخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نخلداران طبس در روزهای پایانی تابستان سخت مشغول برداشت خرما هایی خوش طعم و پرطرفدار هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه اقتصاد به توان مردم در طبس گشایش یافت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۶    
امروز در مراسمی با حضور سردار مهدوی فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) نمایشگاه "اقتصاد به توان مردم" در شهرستان طبس افتتاح شد. این نمایشگاه در راستای حمایت از فروش تولیدات روستایی، مشاغل خرد و خانگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
500 میلیارد تومان اعتبار برای آبرسانی به طبس در 2 دور سفر های استانی رئیس جمهور به خراسان جنوبی تأمین شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵    
سرتیپ دوم خلبان عابدی گفت: واقعه شکست آمریکا از حادثه صحرای طبس خیلی واقعه عجیبی بود و روی این موضوع کار نشده است؛ در حالی که شبکه مستند آمریکا درباره این موضوع کار کرد. حیات
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گزارش فعالیت ماهانه دوره 1 ماهه منتهی به 1402/05/31 اصلاحیه شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس را در این مطلب می خوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: روز گذشته بر اثر برخورد یک سواری آریزو با یک کامیون در کیلومتر 5 محور سه راه راهداران - بیرجند شهرستان طبس 3 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با آغاز ماه ربیع الاول 300 مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) طبس برای زیارت امام رئوف راهی مشهد مقدس شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۲    
از میان 23 کاروانسرای خراسان جنوبی که ثبت ملی شده، کاروانسراهای سرایان، ده محمد، خان و چهل پایه شهرستان طبس روز گذشته در فهرست آثار جهانی به ثبت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در بسته خبری پلیس خراسان جنوبی در جریان جزئیات اخباری با عناوین کشف 47 کیلوگرم تریاک در نهبندان، سرقت پراید در مشهد کشف در طبس،کشف بیش از 4 تن پیاز زعفران قاچاق در سرایان و دستگیری 6 خرده فروش موادمخدر در زیرکوه قرار می گیرید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - 25 شهریور یادآور شدیدترین و خسارت بارترین زمین لرزه 100 سال اخیر ایران در طبس است که این شهر تاریخی را با خاک یکسان کرد و مردم ایران را در غم بزرگی فرو برد اما در 45 سال گذشته طبس از نو ساخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم عزاداری اهالی روستا های ده محمد، امیرآباد ملوند و همت آباد شهرستان طبس را در مشهد مقدس به نمایش گذاشت.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۱    
بیتوته/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، چشمه مرتضی علی از دیدنی های طبس به شمار می رود. بیشتر بخوانید چشمه مرتضی علی طبس؛ معجزه ای در دل کویر چشمه آبگرم مرتضی علی در فاصله 27 کیلومتری طبس و در مسیر گردشگری روستای خرو واقع شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۳    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلمی حال و هوای موکب امام رضا (ع) روستای ده محمد شهرستان طبس را در ایام پایانی ماه صفر به اشتراک گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: اجرای ساخت مدارس با سبک ایرانی اسلامی در شهرستان های بیرجند و طبس آغاز شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۱    
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: آستان حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس فرصتی برای معرفی معارف دینی و ظرفیت های فرهنگی استان از قاب رسانه ملی است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -این مستند که با محوریت ژئوپارک جهانی طبس با معرفی پدیده های شاخص محدوده جغرافیایی طبس تولید شده، با خلق تصاویر جذاب، روایتگر تاثیر ژئوپارک ها بر هویت یک سرزمین با در نظر گرفتن مباحث زمین شناسی و آمایش سرزمینی، جامعه محلی و فرهنگ اقوام ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پیکان سبزوار در دومین هفته از رقابت های لیگ برتر هندبال مغلوب زغال سنگ طبس شد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رقابت های هفته دوم لیگ برتر هندبال امروز با برگزاری 6 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در هفته دوم از لیگ برتر هندبال کشور، تیم پیکان سبزوار مهمان تیم ذغال سنگ طبس است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۶    
تحلیل بنیادی شرکت زغال سنگ پروده طبس (کپرور) از سوی کارگزاری بانک مسکن منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دانش آموزان دختر و پسر عضو سازمان دانش آموزی در شهرستان های بیرجند، زیرکوه طبس و نهبندان با برپایی 7 موکب، به پذیرایی از زائران حرم حسینی و حرم رضوی می پردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۱    
دوره تور لیدری راهنمای گردشگری، از دوره های مصوب وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شهرستان طبس آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دوستداران حیات وحش، تانکر پلی اتیلن 500 لیتری به زیستگاه های شهرستان طبس اهدا کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
واکسیناسیون و ایمن سازی دامها ،سم پاشی جایگاه دام و آموزش دامداران در روستای چاه مسافر از مناطق عشایر طایفه عرب طاهری درهفته دولت بصورت رایگان انجام شد .
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان طبس شروع دوره آموزش راهنمایان ایران گردی و جهان گردی در شهرستان طبس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده فردوس و طبس با اشاره به جزئیات سفر یک روزه آیت الله رییسی، به خراسان جنوبی گفت: کلنگ زنیِ رسمی پروژه اتصال راه آهن زاهدان به مشهد یکی از این برنامه هاست.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی، یاسر رستمی، رئیس ناحیه طبس با اشاره به کنترل و نظارت مستمر بر کیفیت فرآورده های نفتی گفت: در 5 ماهه اول سال 1402 مجموعاً 1020 مورد بازدید مشتمل برتعداد 342 مورد بازدید از انواع مصرف کنندگان، 202 مورد بازدید از مجاری عرضه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۲    
یزد - ایرنا- استاندار یزد گفت: اجرای 2 بانده پروژه طریق الرضا علیه السلام در مسیر یزد به طبس تعطیل نشده و بخشی از آن در حال انجام است، برای اجرای مابقی این پروژه نیز استفاده از ظرفیت معادن در دست پیگیری است تا از حقوق دولتی این بخش برای شتاب بخشی به تکمیل این طرح استفاده شود.