یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۳:۰۰May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروهای داخلی»

پانا   ۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بررسی قیمت خودروهای داخلی از دی ماه 1401 تا خرداد 1402 نشان می دهد که بیشترین افزایش قیمت مربوط به خودروی تارا اتوماتیک و پژو پارس است و کمترین تغییر قیمت مربوط به دنا پلاس است. ...
خبر خودرو   ۴۶ دقیقه پیش    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: در شرایط فعلی به سبب عرضه خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه فروش و الزام خودروسازان به ایفای به موقع تعهدات و همچنین تولید همراه با زیان دو خودروساز بزرگ خواستار تسهیل ضوابط عرضه و رونق فروش خودرو در بورس کالا هستیم.
موج   ۵۵ دقیقه پیش    
قیمت خودرو صبح امروز یکشنبه 7 خرداد 1402 اعلام شد که بر این اساس قیمت تیبا و پراید و تعدادی از خودروهای داخلی مشخص شد.
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
امروز هفتم خرداد ماه 1402، قیمت خودرو در بسیاری از محصولات داخلی، با ثبات بوده اما در محصولات مونتاژی اکثرا با ریزش همراه بود. طوری که ریسپکت پرایم بهمن تا 70 میلیون تومان در یک روز کاهش قیمت را تجربه کرد.
بهار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بازار خودروهای داخلی در کشور گرچه این روزها راکد است، اما مزایده خودروهای تصادفی با متقاضیان زیادی مواجه شده است. گویی خرید این دست خودروها برای مردم صرفه اقتصادی بیشتری دارد تا انتظار در صف های طولانی کارخانه های خودروسازی یا مراجعه به بازار آزاد محصولات صفر. ...
دنیای خودرو   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که ترمز کاهش قیمت خودروهای داخلی در نخستین روز کاری هفته کشیده شد و این خودروها بعد از چند هفته در بازار آزاد روند صعودی را تجربه کردند، اما در مورد مدل های چینی و خارجی همچنان شاهد ریزش بها در بازار آزاد بودیم.
طلا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در بازار خودروهای ایرانی پژو پارس با کاهش 5 میلیونی 670 میلیون شد .207 اتوماتیک نیز 10 میلیون کاهش قیمت داشت و به 990 میلیون تومان رسید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۵    
روند قیمتی خودروهای داخلی کاهشی شد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
صنعت ماشین- رئیس اتحادیه فروشندگان خودروی تهران ضمن اشاره به روند کاهشی قیمت خودرو در بازار، گفت: افزایش عرضه و واردات خودرو شرط تداوم ریزش قیمت خودرو در بازار است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، با توجه به مصوب شدن قیمت انواع خودروهای داخلی و مونتاژی توشط شورای رقابت، خودروسازان مکلفند محصولاتشان را در سامانه یکپارچه با قیمت های مصوب شورای رقابت عرضه کنند. ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۷۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ پس از ارسال اطلاعات متقاضیان واجد شرایط از بانک ها به سامانه، سایت سامانه از چهارشنبه گذشته (سوم خرداد ) فعال شد تا مشتریان بتوانند برای انتخاب پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود اقدام کنند تا در لیست نوبت دهی یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی بر مبنای لیست انتظار قرار گیرند. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد برای امروز شنبه 6 خرداد 1402 منتشر شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۱    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ دومین فروش بزرگ طرح سامانه یکپارچه از 20 اردیبهشت ماه آغاز شده است و در حال برگزاری است. متقاضیان ثبت نام خودروهای داخلی از تاریخ 20 تا 29 اردیبهشت ماه اقدام به ایجاد حساب وکالتی کردند و 100 میلیون تومان را به نام سازمان حمایت بلوکه کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت خودرو روند هفته های گذشته را طی کرده و افزایشی نبوده است. بازار خودرو در وضعیتی قرار گرفته که علی رغم نبود خریدار، توان کاهش قیمتی بیش تر را ندارد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
سامانه یکپارچه فروش خودرو برای انتخاب پنج اولویت خودرویی برای متقاضیان از روز چهارشنبه فعال شده است. بررسی ها نشان از تفاوت چشمگیر قیمتی بین خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه و قیمت این خودروها در بازار دارد که نشان دهنده سود حاصل از خرید این خودروهاست.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
با گذشت 2 روز از مهلت ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش همچنان اختلالات این سامانه پابرجاست و امکان ثبت خودرو وجود ندارد. تیتربرتر به نقل از صدا و سیما، مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی و مونتاژی از سوم خرداد آغاز شده است ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همانطور که انتظار می رفت قیمت خودرو روند هفته های گذشته را طی کرده و افزایشی نبوده است. البته با یک تفاوت که امروز جمعه 5 خرداد 1402 تقریبا در هیچ محصولی شاهد تغییر قیمتی نبودیم.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۴    
قیمت خودرو امروز جمعه 5 خرداد ماه 1402 اعلام شد که بر این اساس قیمت تیبا و پراید و تعدادی از خودروهای داخلی مشخص شد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرصت امروز بازار خودرو همچنان در رکود به سر می برد. قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار تغییراتی به شرح زیر داشته است: محصولات ایران خودرو ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۴    
همانطور که انتظار می رفت قیمت خودرو روند هفته های گذشته را طی کرده و افزایشی نبوده است. البته با یک تفاوت که امروز تقریبا در هیچ محصولی شاهد تغییر قیمتی نبودیم.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۱    
قیمت خودرو صبح امروز جمعه 5 خرداد 1402 اعلام شد که بر این اساس قیمت تیبا و پراید و تعدادی از خودروهای داخلی مشخص شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
احمد جانجان، پژوهشگر اقتصادی با انتشار تصویری در توییتر به ساعت لوکس میرسلیم واکنش نشان داد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۱    
قیمت کوییک در آخرین روز این هفته به 360 میلیون تومان رسیده است، پژو 206 تیپ 2 در بازار 540 میلیون تومان شده است.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شایان مصلح ستاره سابق پرسپولیس با انتشار یادداشت کنایه آمیزی در صفحه مجازی اش به شباهت خودروی لندکروز با پژو 206 طعنه زده است. وقت صبح- در روزهای اخیر منتشر شدن ویدیویی از جدال بحث برانگیز دو نماینده مجلس درباره کیفیت خودروهای داخلی سوژه کاربران فضای مجازی شده است. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۵    
قیمت خودرو امروز پنجشنبه 4 خرداد ماه 1402 اعلام شد که بر این اساس قیمت تیبا و پراید و تعدادی از خودروهای داخلی مشخص شد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
قیمت تارا دنده ای 1402 به 715 میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته 10 میلیون کاهش داشته اشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا : سایت سامانه باید از روز گذشته فعال می شده تا مشتریان بتوانند برای انتخاب پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود اقدام کنند و در لیست نوبت دهی یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی بر مبنای لیست انتظار قرار بگیرند.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۶    
قیمت خودرو صبح امروز پنج شنبه 4 خرداد 1402 اعلام شد که بر این اساس قیمت تیبا و پراید و تعدادی از خودروهای داخلی مشخص شد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق پیش بینی ها، قیمت خودرو امروز چهارم خرداد ماه 1402 نیز روند روزهای گذشته را طی کرده و اغلب خودروها، ثبات قیمتی را تجربه می کنند. در برخی موارد نیز کاهش قیمتی اندکی به چشم می خورد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
، با توجه به زمان بندی اعلام شده درباره فرآیند ثبت نام در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی و با اتمام کار پایش اطلاعات، فرآیند انتخاب خودرو از امروز چهارشنبه سوم خرداد تا روز چهارشنبه دهم خرداد برای متقاضیان در سامانه امکان پذیر است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
فردای اقتصاد نوشت : قیمت خودروهای داخلی و خارجی در روز جاری کاهشی بود و شاخص کل خودرو با افت 0.28 درصدی روبرو شد تا تخلیه رشد پرشتاب قیمت خودروها طی چندماه اخیر ادامه پیدا کند. در این میان خودروهای داخلی به طور میانگین 0.18 درصد و خودروهای چینی 0.38 درصد کاهش قیمت داشتند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دور جدید انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه از دیروز در حالی آغاز شد که چهار خودروی ارزان، قیمت نداشت. به گزارش خبرگزاری ها، با توجه به زمان بندی اعلام شده درباره فرآیند ثبت نام در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی و با اتمام کار پایش اطلاعات ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بررسی قیمت خودروها در بازار آزاد نشان می دهد روند کاهش قیمت ها که از چندی پیش در بازار آغاز شده بود همچنان ادامه داشته و خریداران نیز فعلا تمایلی برای خرید خودرو نشان نمی دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با انتقاد از وضعیت تولید خودرو در کشور گفت: مصرف سوخت خودروهای داخلی بیش از 2 برابر خودروهای خارجی است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۸    
کاهش قیمت روز خودروهای داخلی و مونتاژی در بازار همچنان ادامه دارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: هنوز خودروهایی تولید می کنیم که 2 برابر یا بیشتر از خودروهای کارخانه های دیگر کشورها سوخت مصرف می کنند، آیا این تولید افتخار است؟
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ثبت سفارش طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی دقایقی پیش آغاز شده است و بر همین اساس متقاضیانی که حساب خود را وکالتی کرده اند برای انتخاب خودروی مورد نظر خود می توانند به سایت سامانه به آدرس https://esalecar.ir/ مراجعه کنند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو همانند هفته های گذشته، روزهای با آرامش خود را سپری می کند. به طوری که امروز هم در اغلب خودروها، کاهش اندک و یا ثبات قیمتی خوبی تجربه کردیم.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نصر: رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه هنوز خودروهایی تولید می کنیم که 2 برابر یا بیشتر از خودروهای کارخانه های دیگر کشورها سوخت مصرف می کند، گفت: آیا این تولید افتخار است؟
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۴۳ سایت دیگر  
قیمت برخی از خودروها در بازار آزاد امروز، نسبت به آخرین معاملات روزهای گذشته را در متن خبر مشاهده کنید.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۷    
قیمت خودرو امروز چهار شنبه 3 خرداد ماه 1402 اعلام شد که بر این اساس قیمت تیبا و پراید و تعدادی از خودروهای داخلی مشخص شد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
این روزها شاهد کاهش قیمت خودروهای داخلی و خارجی هستیم که سقوط تاریخی 700 میلیونی ب ام و سری هفت در نصف روز از چشمگیر ترین کاهش قیمت هاست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان بازرسی کشور گفت: ما هنوز در کشور خودروهایی را تولید می کنیم که دو الی سه برابر خودروهای تولیدی کارخانه های کشورهای دیگر مصرف سوخت دارند و این هدر دادن بیت المال است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۱    
قیمت خودرو صبح امروز چهارشنبه 3 خرداد 1402 اعلام شد که بر این اساس قیمت تیبا و پراید و تعدادی از خودروهای داخلی مشخص شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۶۴ سایت دیگر  
فرایند انتخاب خودرو برای متقاضیان مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی و مونتاژی از امروز چهارشنبه سوم خرداد آغاز می شود و به مدت 8 روز ادامه دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:با پایان یافتن مرحله دوم از دومین دوره سامانه یکپارچه خودروهای داخلی و بررسی اطلاعات واجدان شرایط از منظر داشتن حساب وکالتی با موجودی مسدود شده 100 میلیون تومانی، از امروز چهارشنبه متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام خودرو و تعیین پنج اولویت خود اقدام کنند.
سلام نو / سیمرغ   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
متقاضیان می توانند با ورود به سامانه یکپارچه خودروهای داخلی نسبت به ثبت نام خودرو و تعیین پنج اولویت خود اقدام کنند.