سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۲:۵۶Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورامین»

ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از رهایی گروگان 14 ساله از چنگ آدم ربایان در تهران و دستگیری 3 گروگانگیر خبر داد و گفت: متهمان این دختر نوجوان را در شهرستان ورامین ربوده بودند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۰ ساعت پیش    
15 کارگاه هنرهای تجسمی و خوشنویسی در چهارمین یادواره فرهنگی و هنری طلوع خرداد به مناسبت شصتمین سالگرد قیام 15 خرداد و به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در فرهنگسرای رازی در برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور با اشاره به تلاشهای چند ماهه دشمن و توطئه آنها برای عادی نشان دادن بی حجابی در ایران گفت: آنها امروز آدم گرفته و پول می دهند تا با وضعیت نامناسب در خیابان ها راه بروند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۸    
تعامل و هم اندیشی با مراکز مثبت زندگی در خصوص اجرای طرح مهراوه در محضر ولی نعمتان در بهزیستی شهرستان ورامین انجام شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شرور مخوف ورامینی و 18 نوچه اش به خاطر عشق به یک زن مردی را با شلیک گلوله کشتند و گوشش را بریدند، اما این پایان ماجرا نبود و قتل دیگری رقم خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۳۰    
15 خرداد سال 1342 روزی که با قیام خونین در شهرهای قم، ورامین و تهران برای همیشه در تقویم انقلاب اسلامی ماندگار شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر راهپیمایی مردم ورامین در سالروز قیام 15 خرداد تصاویر راهپیمایی مردم ورامین در سالروز قیام 15 خرداد تصاویر راهپیمایی مردم ورامین در سالروز قیام 15 خرداد تصاویر راهپیمایی مردم ورامین در سالروز قیام 15 خرداد تصاویر راهپیمایی مردم ورامین در سالروز قیام 15 خرداد ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور در جمع مردم ورامین گفت: سرمایه گذاری غرب بر ترویج بی حجابی در ایران بخاطر سست کردن ساختار خانواده ایرانی است و امروز دشمنان در فضای مجازی مترصد احیای فساد و بی بند و باری قبل از انقلاب هستند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
از خانواده های شهدای 15خرداد دشت ورامین با حضور وزیر کشور، معاون اجرایی ریاست جمهوری و سایر مسئولین تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ورامین- راهپیمایان 15 خرداد ورامین خواستار حل مشکلات مترو و قطارشهری این منطقه شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۲۵    
مردم ورامین در شصتمین سالروز قیام 15 خرداد سال 1342 از میدان امام حسین (ع) به سمت مصلی مسجد صاحب الزمان (عج) ورامین، راهپیمایی کردند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۰۵    
کارشناس حوزه خواهران استان زنجان با بیان اینکه قیام تاریخی کفن پوشان پیشوا، جواد آباد، ورامین و قرچک در 15 خرداد 1342 حرکتی تاریخ در شکل گیری انقلاب بود گفت: قیام 15 خرداد طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
15 خرداد سال 1342 روزی که با قیام خونین در شهر های قم، ورامین و تهران برای همیشه در تقویم انقلاب اسلامی ماندگار شد و استواری درخت تنومند انقلاب با مقاومت و مبارزه مردم انقلابی در برابر رژیم شاهنشاهی امروز پس از گذشت 60 سال به همه جهانیان ثابت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز قیام 15 خرداد، مردم شهر های قم و ورامین به پاس حماسه سازان این قیام راهپیمایی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- راهپیمایی پرشور و باشکوه قیام خونین 15 خرداد در ورامین برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران وزیر کشور گفت: مردم ورامین از چیزی جز خدا نترسیدند و سوگند یاد کردند تا در دفاع از حق کوتاه نیایند و همان ایستادگی باعث شد که قیام 15 خرداد رخ دهد و امروز بعد از گذشت 45 سال از انقلاب در رکاب امام و رهبرشان باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۹    
مردم شهرستان ورامین، همزمان با سالروز قیام خونین 15 خرداد سال 42، دوشنبه 15 خرداد 1402 در دفاع از آرمان های انقلاب راهپیمایی کردند، در این مراسم احمد وحیدی وزیر کشور حضور پیدا کرد و به سخنرانی پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
وقتی قرار شد بچه های تخریب همراه با بچه های گردان رزمی برای حمله به دشمن راهی شوند، رزمنده ای که از همه بیشتر خوشحال شد، سیدعباس میرنوری بود؛ او این بار هم سرستون قرار گرفت و نارنجک هایی که با خودش برای خاموش کردن کمین های دشمن برده بود، خیلی به درد خورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۶    
قیام پانزده خرداد سال 1342 را نقطۀ آغاز انقلاب اسلامی می دانند، قیامی که نطفه اش دوم فروردین همان سال و در مدرسه فیضیه بسته شد، وقتی عوامل پهلوی با برهم زدن مراسم سوگواری شهادت امام صادق (ع) به ضرب وشتم طلاب و مردم در مدرسه فیضیه پرداختند و با سخنرانی امام خمینی (ره) در اعتراض به این واقعه ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از دستگیری حضرت امام خمینی (ره) ملت به میدان آمده و از ورامین تا کن، از تبریز تا شیراز و خراسان و ... به میدان آمدند و در حقیقت قیام سراسری شد. حضور مردم به حدی بود که علی رغم تیراندازی و ارعاب و قتل مردم، مردم محکم ایستادگی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/تهران مشهد الشهدای قیام 15 خرداد سال 42 با حضور مسوولان شهرستان های ورامین و قرچک و مردم ولایت مدار گلباران شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی بهادری در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی در مسجد رضویه ورامین گفت: دولت سیزدهم تنها برای بهره گیری از تبادلات اقتصادی ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با شصتمین سالگرد قیام خونین 15 خرداد سال 42، مردم ولایتمدار ورامین به همراه وزیر کشور، با برپایی راهپیمایی با شکوه، یاد و خاطره شهدای این قیام خونین را زنده نگاه داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار اعضای کنگره ملی بزرگداشت شصتمین سالروز قیام تاریخی 15 خرداد، بر ضرورت تبیین خدمات و اقدامات صورت گرفته به نام نظام و انقلاب اسلامی، از تریبون های مختلف تاکید کرد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با حضور در منزل شهیدان مدافع حرم شهرستان ورامین، از ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا قدردانی و بر ادامه راه آنان در خدمت رسانی به مردم تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ورامین- وزیر کشور گفت: دشمن با هدف قراردادن زنان در اغتشاشات اخیر در پی نیل به اهدف خود بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مردم شهرستان ورامین، همزمان با سالروز قیام خونین 15 خرداد سال 42، با برگزاری راهپیمایی، بار دیگر صحنه هایی با شکوه از حماسه حضور مردم را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۲۳    
همزمان با گرامیداشت شصتمین سالگرد قیام 15 خرداد ورامین و 40 شهید پایگاه بسیج قدس ورامین با حضور علی بهادری جهرمی سخنگو و دبیر هیأت دولت، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد رضویه شهرستان ورامین برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ورامین- راهپیمایی پرشور و باشکوه قیام خونین 15 خرداد در ورامین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
در قیام خونین 15 خرداد سال 42، مردم شهرستان های ورامین و پیشوا با اطلاع از دستگیری امام راحل پای پیاده و کفن پوش به سمت تهران به حرکت درآمدند. در این مسیر هفت تن از جوانان این دیار در پل تاریخی باقرآباد به دست نیروهای رژیم شاهنشاهی به شهادت رسیدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
قیام خونین 15 خرداد سال 1342 مردم دشت،یکی از مهمترین قیام ها در طول نهضت انقلاب اسلامی مردم ایران علیه رژیم ستم شاهی بود،که درآن هفت نفر از جوانان این دیار با تیرمستقیم عوامل ستم شاهی به شهادت رسیدند.
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۱۵    
در کتابهای درسی سخنرانی تاریخی عصر عاشورای امام خمینی (ره)، ماجرای مدرسه فیضیه و محکوم کردن شاه و رژیم پهلوی تشریح شده است. به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در پی دستگیری امام خمینی (ره) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۲۶    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران: امروز ساعت 5 و نیم بعداز ظهر در مزار شهدای قیام 15 خرداد در ورامین با حضور مردم عزیز به شهدای قیام ادای احترام خواهیم کرد و مانند شهدای قیام، در پرتو این مراسم روشنگری می کنیم.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۵:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس علی بهادری جهرمی شامگاه یکشنبه در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی و قیام 15 خرداد که در مسجد رضویه ورامین برگزار شد، طی سخنانی گفت: 15 خرداد یکی از ایام الله انقلاب اسلامی است که باید ماندگار بماند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ؛کتاب"گواهی آزادی" مشتمل بر مجموعه وقایع قیام 15 خرداد 1342 در شهر ورامین است که روایتگر تلاش نویسنده در تبعید ابعاد مختلف این ماجراست. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در قیام خونین 15 خردادِ سال 1342 که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال تیراندازی ها، هفت جوان از این منطقه شهید شدند ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت دولت گفت: مردم ورامین در تمامی مقاطع نشان دادند که مسیر خود را تغییر ندادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به همراه جمعی از مسؤولان شهرستان ورامین با 2 خانواده شهید مدافع حرم دیدار و گفت وگو کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای 37 درجه سانتیگراد، گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۶    
ورامین- کنگره ملی شصتمین سالگرد قیام 15 خرداد ورامین در یک نگاه با سخنرانی رئیس قوه قضائیه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سی و چهارمین سالگرد رحلت فقیهی بزرگ، عالمی ربانی، سیاستمداری حکیم، عارفی مجاهد؛ آیت الله العظمی امام خمینی قدس سره الشریف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مصطفی خداداد به عنوان سرپرست مدیریت آموزش و پرورش ورامین منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران مشاور رییس جمهور گفت: جنایت جنایت کاران علیه مردم دشت ورامین و قیام مردم این دیار، فصل تازه ای از تاریخ بود و شهدای این دیار که تاریخ سازان این رویداد بودند و تحولی شگرف در این منطقه بوجود آوردند قهرمان این قصه می باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۱    
رئیس مجمع نمایندگان تهران با بین اینکه شهدای دشت ورامین جزو تاریخ سازان کشور هستند، گفت: وظیفه همه ما در برابر شهدا این است که تاریخ انقلاب را برای نوجوان و جوانان تبیین کنیم تا بدانند در تاریخ چه گذشت و از آن درس بگیرند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بجنورد با اشاره به اینکه نخستین جرقه های انقلاب اسلامی در قیام 15 خرداد 1342 زده شد، گفت: دستگیری حضرت امام (ره) در مدرسه فیضیه قم مانند آتشی در انبار باروت بود که باعث حضور مردم قم، تهران، ورامین و قیام آنها شد که به عنوان نقطه عطف انقلاب در تاریخ کشور نامیده شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۸    
به مناسبت شصتمین سالگرد قیام تاریخی 15 خرداد چهارمین یادواره فرهنگی هنری طلوع خرداد با 15 اجرا نمایش های خیابانی با حضور هنرمندان هنرهای نمایشی جنوب شرق استان تهران در شهرستان ورامین برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
زنگ 15خرداد در شهرستان ورامین مبدا و آغاز نهضت اسلامی و شهر شهیدان 15خرداد نواخته شد.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سینماپرس: اسماعیلی گفت: نیمه خرداد مبدا نهضت اسلامی مردم ایران است و قیام خونین مردم ایران به پیشتازی مردم منطقه ورامین مبدا نهضت انقلاب به شمار می رود.