سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۰:۲۴Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واردات گوشت»

همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان دامپزشکی اعلام کرد: تاکنون هیچگونه مجوزی برای واردات محموله گوشت مرغ از مبداء کشور بلاروس صادر نشده است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
واردات گوشت در طول 4 ماه نتوانست تاثیری بر کاهش قیمت گوشت داشته باشد. قیمت گوشت در طول چهار ماه 150 هزار تومان گران شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه دام سبک کشور خاطر نشان کرد: اگر دولت طی سال های اخیر نتواند برای تثبیت بازار گوشت قرمز با وجود همه تمهیدات و سیاست هایی که در پیش گرفته است موفق عمل کند، بدون تردید نباید دامداران و تولیدکنندگان چوب بی برنامگی و عملکرد پر از اشتباه مسئولین را بخورند ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۰    
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به پتانسیل های شرکت های تابعه وزارت جهاد کشاورزی، بر استفاده از ظرفیت جهاد استقلال برای واردات گوشت تاکید کرد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت در بازار تره بار و فروشگاههای زنجیره ای امروز 18 اردیبهشت 1402 اعلام شد. قیمت گوشت روند ثابتی داشته و واردات تاثیری بر قیمت گوشت نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: نیکاراگوئه خریدار محصولات پتروشیمی استان بوشهر است و امیدواریم حجم صادرات به این کشور افزایش یابد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: در نشست با مسئولین وزارت جهادکشاورزی اعلام کردیم که جریانی به دنبال بازکردن مسیر برای واردات گوشت مرغ است، نباید اجازه داده می شد مسیر واردات گوشت مرغ باز شود اما در حال حاضر برای تامین نیاز بازار باید این اقدام را در دستور کار قرار دهند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز امروز شنبه 9 اردیبهشت اعلام شد. واردات گوشت و افزایش توزیع گوشت منجمد در بازار تاثیر چندانی بر کاهش قیمت گوشت نداشته است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه کاهش جوجه ریزی در اسفندماه باعث شد تا میزان عرضه گوشت مرغ به بازار کاهش پیدا کند، گفت: درحال حاضر باید با توزیع ذخیره های استراتژیک و واردات گوشت مرغ گرم نیاز بازار تامین شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۹    
قیمت گوشت قرمز پس از دو ماه نوسان به ثبات رسیده و با توجه به افزایش قابل توجه عرضه دام داخلی و واردات گوشت قرمز تنظیم بازاری به نظر می رسد این روند ادامه دار باشد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که وزارت جهادکشاورزی مدعی واردات گوشت قرمز است و از طرف دیگر به فصل عرضه دام نزدیک شده ایم بازهم قیمت گوشت قرمز بالاست که به گفته کارشناسان این مساله ناشی از صادرات دام زنده است.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۳:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار ضمن اعلام قیمت گوشت برای امروز 29 فروردین اظهار کرد که قیمت گوشت در بازار روند صعودی به خود گرفته است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
فعالین صنعت دام معتقدند به لطف افزایش عرضه دام در بهار سال جاری و رشد خیره کننده واردات گوشت قرمز بازار به سمت کاهشی شدن قیمت ها می رود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد دکتر هادی زارع زردینی معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان یزد از واردات گوشت گرم گوسفندی از روسیه خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۳    
با واردات گوشت های تنظیم بازاری قیمت گوشت قرمز کاهش یافته است. در این گزارش به بررسی قیمت انواع گوشت قرمز پرداخته شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۷    
با واردات گوشت های تنظیم بازاری قیمت گوشت قرمز کاهش یافته است. در این گزارش به بررسی قیمت انواع گوشت قرمز پرداخته شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طی هفته های اخیر در حالی دامداران خواهان مجوز آزادسازی صادرات دام شده اند که از یک طرف قیمت گوشت از توان خرید مردم خارج شده و از سوی دیگر دولت با واردات گوشت سعی دارد بازار را کنترل کند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت را برای امروز شنبه 26 فروردین 1402 اعلام کرد. واردات گوشت قرمز برای تنظیم قیمت گوشت در کشور ادامه دار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از ادامه واردات گوشت قرمز تا به ثبات رسیدن قیمت ها خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
شهیاد آبنار مدیرکل دفتر بازرگانی کالاهای کشاورزی، از واردات محموله های گوشت مرغ گرم خبر داد و گفت: مرغ منجمد تنظیم بازار عرضه می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
با وجود پیشی گرفتن تولید دام از تقاضای موجود، دولت برای تنظیم بازار و کاهش قیمت گوشت اقدام به واردات گوشت کرد. اقدامی که تأثیر چندانی روی کاهش قیمت گوشت قرمز نداشت و درنهایت منجر به این شد که دام های تولیدی بدون مشتری بمانند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار امروز یکشنبه قیمت گوشت را در میادین تره بار اعلام کرد. قیمت گوشت در مقایسه با روز گذشته تغییری نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده شیران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که واردات گوشت قرمز به دامداران ضربه خواهد زد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی گفت: مجوز بهداشتی واردات گوشت مرغ گرم به میزان 50 هزار تن صادر شده است.
بانک و صنعت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: مجوز بهداشتی واردات گوشت مرغ گرم به میزان 50 هزار تن صادر شده است.
سلام نو / تیتر20   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سید محمد آقامیری معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: مجوز بهداشتی واردات 50 هزار تن گوشت مرغ گرم صادر شد و این مجوز به منظور تنظیم بازار انجام می شود.
برترین ها / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
علی اصغر ملکی گفت: گوشت های وارداتی از نظر کیفیت مطلوب نبود زیرا چربی این گوشت زیاد بوده است. با حذف چربی هم قیمت گوشت داخلی می شود که برای مصرف کننده صرف ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: مجوز بهداشتی واردات گوشت مرغ گرم به میزان 50 هزار تن صادر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دام سبک خاطر نشان کرد: وزارت کشاورزی نیز برای تنظیم بازار اقدام به واردات گوشت از روسیه و استرالیا کرد که این موضوع افت جزیی قیمت دام زنده و گوشت در بازار را به همراه داشت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو اتاق اصناف کشاورزی گفت: ممنوعیت صادرات دام و واردات گوشت مشکل بازار را حل نکرد زیرا وقتی ارز ترجیحی حذف شد، دامدار حمایت نشد و به همین دلیل دام مولد را ذبح و راهی بازار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۵    
صدور کارت یارانه نان، واردات گوشت حرام به ایران، تحلیل اینترنشنال با استناد به توییت فیک از مهمترین شایعات اردیبهشت 1401 است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هر چند مسئولان با واردات گوشت توانسته اند در روز های پایانی سال ثبات قیمت را بر بازار این کالای اساسی حاکم کنند اما، به نظر می رسد همچنان بی برنامگی در مدیریت بازار گوشت قرمز حاکم است، بی برنامگی که آشفتگی دوباره در بازار این کالای اساسی در سال 1402 را رقم خواهد زد.
سلام نو / ایانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام از کاهش قیمت گوشت گوسفندی و عرضه گسترده گوشت در بازار خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۸    
بازدید سرزده رئیس اداره دامپزشکی پردیس به همراه معاون فرماندار پردیس و نماینده جهاد کشاورزی و نماینده شرکت پشتیبانی امور دام ، از مرکز بسته بندی شهرستان و نظارت مستقیم برای بسته بندی گوشت های وارداتی تنظیم بازار صورت پذیرفت. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
پس از افزایش قیمت گوشت دولت به سرعت تصمیم گرفت که حجم زیادی گوشت گوسفندی وارد کند. این در حالی است که قیمت خودرو در ایران نجومی شده و دولت تا امروز اجازه درست واردات خودرو را نداده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گوساله امروز 24 اسفند 1401 در میادین میوه و تره بار اعلام شد. واردات گوشت تغییر چندانی بر قیمت این کالا نداشته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده گفت: قرار است 250 هزار تن گوشت (معادل 6.5 میلیون راس دام سبک 40 کیلویی) وارد کشور کنیم و این بدان معناست که ریشه کل دام سبک کشور را بدون اینکه برنامه ای برای تولید داخل داشته باشیم، می زنیم. ...
برترین ها / بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بسیاری از مسئولان وزارت جهاد کشاورزی اذعان می کنند که با توجه به شرایط مساعد تولید و برنامه های اجرا شده، نوسان چندانی در بازار محصولات پروتئینی نخواهیم داشت.
فود پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در نشست بررسی وضعیت تنظیم بازار گوشت قرمز و تسهیل فرایندها برای واردات به موقع گوشت با کیفیت با رئیس هیات مدیره و دبیر انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی و سایر فعالان این حوزه دیدار کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۶    
250هزار تن گوشت وارد می شود معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه اخیرا مجوز واردات 250هزار تن گوشت صادر شده است، گفت: قیمت های فعلی گوشت قرمز کاذب است و باید منتظر افت قیمت این محصول در بازار باشیم ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن تأمین کنندگان فرآورده های خام دامی: طبق برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای هفته آینده گوشت با کیفیت تازه از کشورهای رومانی و استرالیا در حجم مطلوب وارد کشور می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل پشتیبانی امور دام لرستان با اشاره به ذخیره سازی گوشت مرغ مورد نیاز استان، از پیگیری برای واردات گوشت گرم به لرستان خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان این که مجوز واردات 250 هزار تن لاشه گوشت قرمز صادر شده است، پیش بینی کرد با ورود گوشت تولید داخل به بازار از اواسط فروردین نیز قیمت این محصول کاهش یابد . ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر شاد دبیر انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی با حضور در برنامه روزی نو رادیو اقتصاد با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای هفته گوشت با کیفیت تازه از کشورهای استرالیا و رومانی وارد کشور می شود گفت ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.