پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۱:۴۷Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشییع»

باشگاه خبرنگاران   ۵۷ دقیقه پیش    
شهید حیدر خلیلی از شهدای مدافع حرم که سال 1394 در سوریه به شهادت رسیده بود و اخیرا شناسایی شده است، امروز در رفسنجان تشییع شد .
فرارو   ۱ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
امام جمعه سنندج گفت: کرامت، معنویت، سخاوت و عرفان امام رضا (ع) زبانزد علمای اهل تشییع و اهل سنت است.
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم حیدر خلیلی امروز از میدان شهید سلیمانی به سمت گلزار شهدا برگزار می شود .
فرهیختگان   ۴ ساعت پیش    
اکنون 34 سال از زمانی که گوینده خبر با صدایی بغض آلود اعلام کرد: روح بلند پیشوای مسلمانان و رهبر آزادگان جهان، حضرت امام خمینی به ملکوت اعلی پیوست ، می گذرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پیکر مطهر حیدر خلیلی، شهید مدافع حرم عصر امروز وارد فرودگاه شهر کرمان و تشییع می شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ویدئویی از سخنان مادر شهید احمدی که در درگیری با طالبان به شهادت رسید را مشاهده می کنید. پیکر مطهر شهید محمد مهدی احمدی، مرزبان غیور خراسان شمالی که در درگیری با نیروهای طالبان به شهادت رسید، روز سه شنبه در بجنورد تشییع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
پیکر مادر شهیدان طاووسی، صبح امروز با حضور مردم قدرشناس، شهرستان بشرویه تشییع و به خاک سپرده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع) پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده مدافع حرم حیدر جلیلی از شهدای تیپ فاطمیون به کرمان منتقل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲    
به گزارش گروه ایثار و حماسه خبرگزاری صدا و سیما ؛ مراسم تشییع پیکر مادر شهیدان مهدی و حسین طاوسی از محل هیئت سادات الحسینی (فاطمیه) به سمت گلزار شهدای بشرویه برگزار شد. حاجیه بی بی سلطان ساداتیان دیروز به دلیل بیماری و کهولت سن در 85 سالگی به فرزندان شهیدش پیوست. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
در روز هایی که تقابل و دوگانگی در عالم سیاست ایران روزبه روز بیشتر از قبل می شود، افرادی که بتوانند مسیر میانه را گرفته و مورد احترام همه باشند، گوهری کم یاب شده اند. انسان هایی که مشی اخلاقی مداراجویانه را سرلوحه کار خود کرده و به نظر می رسد بلد نیستند جز مسیر انصاف، راه دیگری را بروند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۴:۴۵    
مراسم تشییع پیکر جانباز شهید سید نادر حسینی در مشهد مقدس برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پیکر شهید تازه تفحص شده ی ِ مدافع حرم، حیدر جلیلی از شهدای تیپ فاطمیون 10 خرداد در کرمان تشییع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
چه سخت است داغ شهادت برادر را بر قلب لاله رنگت ابدی کنی، با اسارت و شهادت همسرت در اردوگاه های عراق خو بگیری و داماد جوانت را بر شانه های مردم شهر تشییع کرده و به آرامستان لاله ها بسپاری.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سعید علامیان از سپاه استان ها و شخصیت ها، دقیقه به دقیقه زنگ می زدند و می گفتند حالا که تا قم آمده اند، بگویید به کاشان هم بیایند. فشار می آوردند که در اصفهان و یزد هم تشییع بشوند. مسئولان شهرهای استان کرمان هم اصرار می کردند که حاج قاسم باید در شهرهای استان کرمان تشییع بشود. ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس لرستان_ ساماندهی ترحیم خوانان از مطالبات مهمی است که در سالیان اخیر روی زمین مانده و نابسامانی این حوزه همواره باعث نارضایتی مردم بوده است ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۱    
فاش نیوز - سیدنادر حسینی جانباز سرافراز 70 درصد مدافع حرم از استان خراسان رضوی، دعوت حق را لبیک گفت و به خیل شهدا پیوست. فاش نیوز - مشهد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: پیکر جانباز 70 درصد مدافع حرم از لشکر فاطمیون سیدنادر حسینی امروز در مشهد تشییع می شود. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۴    
خراسان شمالی- پیکر پاک شهید مرزبان بجنوردی صبح سه شنبه بر دستان اقشار مختلف مردم استان خراسان شمالی با شکوه هر چه تمام تشییع و به خاک سپرده شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
پیکر مطهر جانباز 70درصد شهید سیدنادر حسینی روز سه شنبه 9 خردادماه از حسینیه پیروان دین نبوی مشهدالرضا(ع) به سمت حرم مطهر رضوی با حضور مردم شهیدپرور استان، خانواده های شهدا و ایثارگران، مدیر کل و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۱    
پیکر جانباز شهید مدافع حرم لشکر فاطمیون سید نادر حسینی در مشهدالرضا تشییع و به خاک سپرده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
پیکر شهید محمدمهدی احمدی، شهید درگیری های مرزی در استان سیستان و بلوچستان صبح سه شنبه 9 خرداد 1402 از محل مسجد انقلاب تا میدان کارگر شهر بجنورد تشییع شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پیکر شهید محمدمهدی احمدی، مرزبان شهید خراسان شمالی امروز سه شنبه (نهم خردادماه) با حضور اقشار مختلف از مردم ولایتمدار بجنورد، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و مسوولان استانی تشییع و در قطعه 2 گلزار شهدای بجنورد به خاک سپرده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۳    
پیکر محمدمهدی احمدی ، مرزبان شهید خراسان شمالی امروز سه شنبه (نهم خردادماه) با حضور اقشار مختلف از مردم ولایتمدار، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و مسؤولان استانی تشییع و در قطعه 2 گلزار شهدای بجنورد به خاک سپرده شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مردم بجنورد در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع وطن محمدمهدی احمدی حماسه آفریدند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۶    
آیین تشییع پیکر شهید مدافع وطن "محمدمهدی احمدی" با حضور هزاران نفری اقشار مختلف مردم از مقابل مسجد انقلاب بجنورد برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رپیکر پاک جانباز سرافراز 70 درصد مدافع حرم سید نادر حسینی امروز بر روی دوش مردم شهیدپرور مشهد تشییع شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۹    
حوزه / مراسم تشییع، تدفین و ختم حجت الاسلام کربلایی شیخ مهدی جوادی، مبلّغ و روحانی جهادی گمنام با حضور امام جمعه برزک، روحانیون و طلاب و اقشار مختلف مردم در برزک برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پیکر شهید محمدمهدی احمدی، شهید درگیری های مرزی سیستان و بلوچستان در حال تشییع بر روی دستان مردم بجنورد است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰    
اقتصاد ایران: بجنورد- پیکر مطهر شهید محمد مهدی احمدی با حضور باشکوه مردم بجنورد برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰    
حسین مستغنی فریمانی جانشین گردان ذوالفقار لشکر ویژه شهدا، فروردین 1344 در فریمان به دنیا آمد. وی سرانجام در 26 اسفند 1363 در عملیات بدر در شرق دجله به شهادت رسید و پیکر مطهرش بعد از تشییع در گلزار شهدای بهشت صادق فریمان به خاک سپرده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱    
صبح امروز پیکر پاک شهید محمدمهدی احمدی، شهید درگیری های مرزی سیستان و بلوچستان با استقبال چند هزار نفری بر روی دستان مردم بجنورد تشییع شد و در گلزار شهدای این شهرستان آرام گرفت
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تشییع و تدفین خبرنگار کهگیلویه و بویراحمدی با حضور پرشور همکاران رسانه ای، مسئولان و مردم در منطقه توریستی کریک برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پیکر جانباز مدافع حرم افغانستانی سید نادر حسینی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان، خانواده های معظم شهدا و مردم انقلابی مشهد تشییع شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۲    
پیکر شهید محمدمهدی احمدی، شهید درگیری های مرزی در استان سیستان و بلوچستان صبح سه شنبه 9 خرداد از مسجد انقلاب تا میدان کارگر شهر بجنورد تشییع شد. احمدی، سرباز وظیفه اهل خراسان شمالی روز شنبه در درگیری های مرزی با نیروهای طالبان در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیین تشییع باشکوه پیکر مطهر شهید محمدمهدی احمدی امروز با حضور جمع کثیری از مردم٬ خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف در مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مراسم تشییع پیکر مطهر شهید محمد مهدی احمدی با حضور باشکوه مردم بجنورد برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پیکر محمدمهدی احمدی ، مرزبان شهید بجنورد امروز سه شنبه (9 خرداد 1402) با حضور پرشور مردم ولایت مدار شهرستان تشییع و در قطعه 2 گلزار شهدای بجنورد به خاک سپرده شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
پیکر شهید محمدمهدی احمدی، شهید درگیری های مرزی در استان سیستان و بلوچستان صبح امروز از محل مسجد انقلاب تا میدان کارگر بجنورد تشییع شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: آیین وداع با پیکر مطهر شهید محمدمهدی احمدی که در درگیری مرزی با طالبان به شهادت رسید، صبح امروز در بجنورد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۹    
پیکر شهید محمدمهدی احمدی، شهید درگیری های مرزی در استان سیستان و بلوچستان صبح سه شنبه 9 خرداد از مسجد انقلاب تا میدان کارگر شهر بجنورد تشییع شد. احمدی، سرباز وظیفه اهل خراسان شمالی روز شنبه در درگیری های مرزی با نیروهای طالبان در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
پیکر محمدمهدی احمدی ، مرزبان شهید خراسان شمالی صبح امروز با حضور اقشار مختلف از مردم خراسان شمالی تشییع و در قطعه 2 گلزار شهدای بجنورد به خاک سپرده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی دوباره شهیدی از جنس شهدای عاشورا و کربلا بردستان مردمان بجنورد بدرقه شد تا دلدادگی یازدهمین شهید مدافع وطن یا حریم در آسمان ها نقش بندد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پیکر شهید محمدمهدی احمدی ، مرزبان شهید در زادگاهش بجنورد خراسان شمالی تشییع شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پیکر شهید مرزبانی محمد مهدی احمدی توسط مردم شهید پرور استان خراسان شمالی تشییع شد.