پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۲:۴۷Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رعد و برق»

تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی و احتمال رگبار شدید باران، وزش باد متوسط و ریزش تگرگ در استان، هشدار سطح نارنجی را صادر کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی ورود سامانه بارشی به استان و وقوع رگبار نسبتا شدید باران و رعد و برق، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران با فعالیت سامانه بارشی امروز (2 فروردین) تا فردا (3 فروردین) آسمانی ابری در بعضی ساعت ها همراه با بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ و در دامنه ها و ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران در حالی که بیشترین دمای هوای تهران امروز (2 فروردین) 8 درجه سانتیگراد بود،فردا (3 فروردین ماه) به 16 درجه سانتیگراد می رسد همچنیم آسمان استان از فردا تا شنبه (5 فروردین) صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح ساحل، اداره هواشناسی استان هرمزگان کمینه و بیشینه دما و رطوبت نسبی ایستگاه های استان را منتشر کرد. گفتنی است که برای چهارشنبه دوم فروردین 1402، در برخی نقاط شرقی استان احتمال رگبار پراکنده باران و رعد وبرق پیش بینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل هواشناسی استان تهران از یخبندان شبانه سطح زمین در ارتفاعات و کاهش محسوس دما در سطح استان طی امشب و فردا شب خبر داد و گفت: طی امروز و فردا آسمان ابری همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق و در مناطق مستعد با بارش تگرگ خواهد بود.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۱    
وضعیت جدید آب وهوای شهرستانه های استان فارس اعلام شد. به گزارش اول فارس بر اساس آخرین نقشه های هواشناسی برای امروز چهارشنبه در مناطق شمالی و مرکزی استان آسمانی نیمه ابری همراه با بارش باران ، گاهی رگبار و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ(درمناطق مستعد) و همچنین وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۷    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی قم گفت: وضعیت هوای قم امروز، چهارشنبه دوم فرودین ماه، ابری و مه آلود و در برخی ساعات همراه بارش باران است که گاهی می تواند با رعد و برق و وزش باد شدید نیز همراه باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر و احتمال رگبار و رعد و برق در سطح استان کرمان پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی پنج روز آینده بارش به شکل رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت، در ارتفاعات سردسیر به شکل برف و در مناطق مستعد با ریزش تگرگ همراه است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۹۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: طی پنج روز آینده بارش به شکل رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت، در ارتفاعات سردسیر به شکل برف و در مناطق مستعد با ریزش تگرگ همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
آسمان چهارمحال و بختیاری نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعت ها رگبار و رعد و برق گاهی وزش باد شدیدپیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: سه شنبه و چهارشنبه در بیشتر مناطق استان قزوین شاهد بارش باران، وقوع رعد و برق و وزش بادهای شمال هستیم.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی تا اواخر وقت فردا چهارشنبه در بسیاری از نقاط استان رگبار و رعد و برق را به همراه دارد. محمد سبزه زاری بیان کرد: این سامانه به تناوب سبب رگبار و رعد و برق، وزش بادهای متوسط گاهی تندبادهای لحظه ای در بیشتر نقاط استان به ویژه مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در روز نخست سال، اداره کل هواشناسی هرمزگان از افزایش و رشد ابر در غالب نقاط استان، همراه با بارش پراکنده باران و در برخی مناطق استان همراه با رگبار باران و رعدو برق خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم گفت: از اواخر وقت امروز هوای قم ابری همراه با بارش باران و رگبار و رعد و برق همراه با کاهش محسوس دما خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای شبانه روز آینده رشد ابر و بارش باران همراه با رعدوبرق را درغالب نقاط استان پیش بینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قم گفت: امروز و طی ساعت های آینده هوای استان قم ابری همراه با بارش های رگباری و رعد و برق خواهد بود و در برخی ساعات وزش باد بین 50 تا 65 کیلومتر پیش بینی می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور برای اولین روز سال ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال و ترافیک سنگین در محور چالوس را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۰    
رگبار باران و رعد و برق با تاثیر یک موج بارشی در جزیره کیش در اولین روز سال 1402 میهمان ساکنان و گردشگران نوروزی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۳    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز با تاثیر یک موج بارشی به ویژه در بعدازظهر و شب در کیش و پاره ای از نقاط استان افزایش ابر، رگبار پراکنده باران و رعد وبرق پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۵۷ سایت دیگر  
ایسنا : صادق ضیاییان گفت: سه شنبه فروردین ماه، در شمال خوزستان، غرب لرستان، کرمانشاه، کردستان، زنجان، شمال قزوین، آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی و اردبیل، برخی مناطق همدان و مرکزی بارش شدت خواهد داشت و رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقتی با احتمال رگبار تگرگ انتظار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان از احتمال رعد و برق و تگرگ و برف در برخی نقاط خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان-کارشناس هواشناسی استان همدان گفت: با توجه به آخرین خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی در ساعات بعدازظهر امروز و همچنین امشب احتمال رگبار موقت باران در برخی از نقاط استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان اداره کل هواشناسی استان همدان هشدار سطح نارنجی مبنی بر پیش بینی بارش باران و برف، احتمال رعد و برق و باد شدید موقت در این استان صادرکرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که فردا، سه شنبه(اول فروردین ماه) سامانه بارشی در اغلب نقاط کشور فعالیت خواهد داشت و در این روز بیشینه شدت بارش در نیمه غربی کشور و همچنین ارتفاعات و دامنه های البرز خواهد بود. ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۰    
بر اساس پیش بینی های هواشناسی ارتفاعات و دامنه های غربی البرز امروز شاهد بارش باران و رعدوبرق هستند.
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور خبر داد و نسبت به شدت بارش ها در نیمه غربی کشور و بلندی ها و دامنه های البرز هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از فردا در اغلب مناطق استان رگبار و رعد و برق پیش بینی کرد.
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به اینکه فردا، سه شنبه(اول فروردین ماه) سامانه بارشی در اغلب نقاط کشور فعالیت خواهد داشت، گفت: در این روز بیشینه شدت بارش در نیمه غربی کشور و همچنین ارتفاعات و دامنه های البرز انتظار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۵    
اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد:با نفوذ سامانه ناپایدار و بارشی از فردا به استان، بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق برای استان پیش بینی می شود.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی فارس با انتشار اطلاعیه سطح زرد نسبت به بارش باران رگباری همراه با وزش شدید باد، رعد و برق کاهش دما پس از عبور سامانه در...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از فعالیت سامانه بارشی در سطح استان تا آخر هفته خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: سامانه بارشی تا اواخر روز چهارشنبه به تناوب سبب رگبار و رعد و برق به ویژه در مناطق شمالی و شرقی، وزش بادهای متوسط تا شدید ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۴    
آرش بهاروند احمدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : تحلیل آخرین الگوهای پیشیابی حاکی از شدت بارش ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در کشور و استان البرز است که به دلیل ماهیت تندری و فعالیت محلی آن در بعضی ساعات رخداد رگبار باران، ارتفاعات رگبار برف ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استان تهران گفت: از عصر دوشنبه تا اواخر وقت چهارشنبه در بعضی ساعات بارش باران، رگبار و رعدوبرق، در نقاط مستعد بارش تگرگ، وزش باد شدید را خواهیم داشت که توصیه اکید مدیریت بحران به مردم این است که مطلقا از تردد و اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان همدان گفت: از بعدازظهر امروز یک شنبه 28 اسفند تا اواخر هفته در برخی از ساعات افزایش ابر و احتمال بارش باران گاهی وزش باد با احتمال رعد وبرق را خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ناسا به تازگی تصویری را که فضانورد ناسا از منظر ایستگاه فضایی بین المللی ثبت کرده است، منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی تا اواخر روز چهارشنبه به تناوب سبب رگبار و رعد و برق به ویژه در مناطق شمالی و شرقی، وزش بادهای متوسط تا شدید در استان خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶    
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه اول و دوم فروردین شرایط برای بارش باران به ویژه در نیمه شمالی استان مساعدتر است گفت: تا پایان هفته جاری بارش باران، وزش باد و وقوع رعد و برق را شاهد هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از وزش باد نسبتا شدید تا شدید، بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق در استان خبر داد و گفت: هشدار سطح نارنجی دریایی صادر شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۰    
امروز هوای تهران ناپایدار و نیمه ابری است اما در اواخر روز با افزایش ابر همراه خواهد بود. همچنین در بعضی از ساعات روز شاهد رگبار، رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود. در روز سه شنبه عمده مناطق کشور بارانی خواهد بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۷۹ سایت دیگر  
روز یکشنبه در استان های واقع در مرز شرقی کشور و سواحل دریای خزر بارش پراکنده و خفیف همراه با وزش باد و دوشنبه در نواحی مرزی استان های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد شدید نیز انتظار می رود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: مطابق بررسی ها طی امروز و فردا در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی از نقاط به ویژه نوار غرب و نیمه شمال استان افزایش ابر و احتمال رگبارهای پراکنده باران و رعدوبرق دور از انتظار نیست.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۴۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به نقل از مهر، دوشنبه هوای تهران ناپایدار است به گونه ای که نیمه ابری و در اواخر روز با افزایش ابر همراه خواهد بود. همچنین در بعضی از ساعات روز شاهد رگبار، رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از تاثیر دو سامانه بارشی بر استان از فردا خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: در بررسی نقشه های هواشناسی، از فردا به تدریج جو استان خوزستان در دامنه اثر سامانه بارشی قرار خواهد گرفت که به تناوب تا اواخر هفته سبب رگبار و رعد و برق به ویژه در مناطق شمالی و شرقی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۷    
تصاویری از صاعقه و رعد و برق در بخشی از مناطق کیلیس و غازیانتپ ترکیه را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های رگباری همراه با رعدوبرق و باد شدید اصفهان را در برمی گیرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دوشنبه هوای تهران ناپایدار است به گونه ای که نیمه ابری و در اواخر روز با افزایش ابر همراه خواهد بود. همچنین در بعضی از ساعات روز شاهد رگبار، رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود.
آبادان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه بارشی به استان از روز یکشنبه خبر داد. آبادان خبر :ورود سامانه بارشی و بالابودن ضرایب ناپایداری از اوایل وقت یکشنبه تا اواخر وقت چهارشنبه به تناوب سبب رگبار و رعدوبرق (بویژه در مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات) ...