دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۵۲Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رعد و برق»

تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد. ...
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی سه روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان نیز گاها گرد و خاک رقیق پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
تسنیم : بر اساس تحلیل جدیدترین نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش هایی از گیلان، مازندران، شرق اردبیل و ارتفاعات غربی البرز ابرناکی و بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر و شب در برخی ارتفاعات استان، رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعدو برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس هواشناسی گفت: امروز برای برخی مناطق استان های گیلان، مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده را پیش بینی می شود. امین نقشینه درباره وضعیت جوی کشور افزود: امروز برای استان های گیلان ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعدوبرق در برخی استانها و خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور پیش بینی کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در 9 استان، کاهش دما در شمال شرق، شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و همچنین خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با موضوع احتمال بارش های پراکنده، رگبار، رعد و برق و گرد و خاک، هشدار زرد اعلام کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آسیب به محصولات کشاورزی 9 استان از کاهش 5 تا 10 درجه ای دما در برخی مناطق کشور خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
در پی بارندگی های بی وقفه و رعد و برق در شمال هند، دست کم 36 نفر جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بارش باران های سیل آسا و رعد و برق طی 24 ساعت گذشته در ایالت "اوتار پرادش" در شمال هند 36 کشته برجای گذاشت.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در برخی استان های کشور خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز تا روز دوشنبه در نوار شمالی کشور بارش باران پیش بینی می شود. از امروز با نفوذ جریانات خنک شمالی در استان های گیلان،مازندران،آذربایجان شرقی و اردبیل بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات صبح تا ظهر وضعیت پایدار است و مه صبحگاهی سبب کاهش موقتی دید افقی در برخی جزایر خلیج فارس و مناطق ساحلی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رگبار و رعد و برق در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و بخش هایی از استان اردبیل، بخش های شمالی استان کردستان و ارتفاعات شمالی استان زنجان برای روز جاری پیش بینی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱    
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش باران و تداوم آن تا روز دوشنبه در نیمه شمالی کشور ضمن اعلام هشدار نسبت به بارش های سیل آسا در استان های ساحلی خزر در روزهای آتی از خیزش گردوخاک در شرق کشور خبر داد.
یک پزشک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲    
عکاسی به نام مارک سلس لیموس این عکس را از یک طوفان رعد و برق شدید گرفته در حالی که رد مسیر حرکت ستاره های (ناشی از چرخش زمین) هم در آن دیده می شود. او می گوید که عکس روستای Manlleu، اوسونا، در نزدیکی بارسلون، جایی که او زندگی می کند را نشان می دهد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات طبیعی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: آسمان استان صاف تا کمی ابری است و رگبارهای موقت باران، رعد و برق ودر بعضی مناطق وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۵:۳۲    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای پایان هفته افزایش ابر و بارش های پراکنده همراه با رعد و برق را پیش بینی کردند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۹    
کارشناس هواشناسی استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی نسبتاً ناپایدار روی استان اصفهان گفت: برای روزهای آینده در برخی از مناطق اصفهان گاهی رگبار پراکنده و رعدوبرق به ویژه در نیمه شمالی و مناطق شرقی استان احتمال خیزش گردوخاک محلی موقت دور از انتظار نیست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: احتمال گرد و خاک و رعد و برق در استان قزوین دور از انتظار نیست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود که امروز ...
کارشناس سازمان هواشناسی برای برخی استان های کشور رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید و همچنین خیزش گردوخاک را پیش بینی کرد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز خود 31 شهریور 1401 با صدور هشدار زرد رنگ از بارش باران در 17 استان کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: احتمال پدیده گرد و خاک و رعد و برق در برخی از مناطق این استان دور از انتظار نخواهد بود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور برای 10 استان رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی کرد. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، امروز پنجشنبه (31 شهریورماه) در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، ارتفاعات البرز در استان های قزوین، البرز، گیلان و اردبیل، برخی نقاط استان های کردستان ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز صبح تا ظهر افزایش سرعت باد در تنگه هرمز و بخش هایی از دریای عمان، و در مناطق ساحلی و جزایرخلیج فارس پدیده غالب مه صبحگاهی است به گزارش صبح ساحل ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۷:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
امروز پنجشنبه در ارتفاعات تهران و البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، زنجان، قزوین، مرکزی، همدان، اصفهان، ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و فارس هشدار زرد برقرار است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی نسبتاً ناپایدار تا اواخر هفته روی استان اصفهان گفت: امروز و فردا گاهی رگبارهای پراکنده و رعدوبرق در برخی مناطق به ویژه در جنوب و غرب استان و نواحی شرقی با احتمال خیزش گردوخاک محلی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در چهار استان، افزایش ارتفاع موج در سواحل شمال و جنوب کشور و رگبار و رعد و برق همچنین خیزش گردوخاک در 16 استان هشدار داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- رحمان نیا، مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: با توجه به بارش باران و وقوع تگرگ و رعد و برق هواشناسی استان زنجان هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید، در برخی مناطق گاهی رگبار پراکنده و رعد و برق به ویژه در غرب و جنوب استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
به دنبال ورود موجی ناپایدار به استان مخاطراتی از جمله بارش باران همراه با رعد و برق و نفوذ گرد و غبار برای استان پیش بینی و هشدار سطح زرد اعلام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از بروز ناپایداری هایی به شکل رگبار باران و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۴    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: برای فردا پنج شنبه 31 شهریور 1401، گذر متناوب امواج از سطح منطقه تقویت شده که وزش بادهای نسبتاً شدید، گردوخاک و احتمال رعدوبرق را برای برخی مناطق به همراه خواهند داشت.
آنا / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و از شنبه (2 مهرماه) کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ا تداوم رگبار باران در نقاط مختلف کشورطی روزهای آتی و خیزش گرد و خاک در شرق و غرب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۴    
مهاباد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: با ورود امواج بارشی به منطقه، بارش باران و رعد و برق مناطق مرکزی و جنوب استان آذربایجان غربی را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل شاهد رگبار و رعد و برق خواهند بود.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سیاوش محمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بررسی نقشه های پیشیابی هواشناسی بیانگر آن است استان اردبیل از فردا (پنجشنبه 31 شهریور) به مدت پنج روز دستخوش تغییرات عمده جوی قرار خواهد گرفت بطوریکه از فردا بتدریج بر سرعت وزش بادها افزوده شده و در ساعات بعدازظهر تا شب پنجشنبه ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ا تداوم رگبار باران در نقاط مختلف کشورطی روزهای آتی و خیزش گرد و خاک در شرق و غرب خبر داد.
تلنگر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای روزهای اول پاییزی برای مناطقی از ایران، بارش باران و آبگرفتگی و رعدوبرق را پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از رشد ابرهای همرفتی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت تا روز پنج شنبه در نیمی از کشور خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سامانه فصلی مونسون امروز نیز سبب رگبار و رعدوبرق در ارتفاعات شرقی و شمالی هرمزگان می شود. به گزارش صبح ساحل،بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان ، طی ساعات بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات استان به ویژه مناطق شرقی و شمالی رگبار باران، رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای روزهای پایانی هفته افزایش ابر و بارش های پراکنده همراه با رعد و برق را پیش بینی کردند.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابر به صورت محلی هشدار داد. ...