یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۱۵:۴۰Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رعد و برق»

نصیر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صابری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امواج بارشی همچنان در 2 روز آینده طی بعد از ظهر در استان فعال هستند و روزهای یکشنبه و دوشنبه رگبارهای متناب باران، باد و رعد و برق خواهیم داشت. وی با بیان اینکه احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در استان همچنان وجود [...]
جنوب نیوز   ۳ ساعت پیش    
جنوب نیوز : بر اثر رعد و برق و وزش باد شدید بعدازظهر شنبه در خیابان سلامگاه شهر قزوین درخت کهنسالی شکسته و باعث خساراتی به خودروی همجوار شد.
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش باران همراه با رعد و برق در غالب مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل پیش بینی می شود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: تا سه روز آینده برای برخی از مناطق از استان، رگبار، رعد و برق، وزش بادهای لحظه ای شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود و طی این مدت به لحاظ دمایی نوسانات دمایی خاصی را نداریم.
دانا   ۴ ساعت پیش    
مریم سلاجقه گفت: امروز در نواحی جنوب و جنوب غرب استان بارش های رگباری و پراکنده پیش بینی می شود به گونه ای که این بارش ها همراه با رعد و برق خواهد بود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی لرستان گفت: احتمال رگبارهای پراکنده و رعد و برق طی روزهای آینده در این استان وجود دارد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وقوع رگبار و رعدوبرق در نیمه شمالی استان تهران و تداوم هوای مطلوب در غالب مناطق پایتخت طی امروز (10 مرداد) پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش تند باد، بارش های رگباری و وقوع رعد و برق در استان پیش بینی می شود.
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: طی سه روز آینده با گذر متناوب امواج کم دامنه در پاره ای از مناطق استان بویژه نیمه شمالی شاهد بارش های رگباری و گاهی رعد و برق و وزش بادهای لحظه ای شدید خواهیم بود.
تازه نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده در استان های گیلان، مازندران، دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های البرز و تهران رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از احتمال رگبار پراکنده و رعد و برق در مناطق جنوبی استان کرمان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: آسمان تهران فردا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و رگبار باران خواهد بود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین از پیش بینی وزش بادهای لحظه ای شدید، رگبار پراکنده و رعد و برق به عنوان پدیده غالب جوی استان تا سه روز آینده خبر داد.
دانا   ۷ ساعت پیش    
طبق پیش بینی هواشناسی تا بعدازظهر روز دوشنبه 11 مرداد وزش بادهای شدید لحظه ای و رعد و برق در قزوین رخ خواهد داد.
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: پس از مجموعه یاور ، رعد و برق و کلبه ای در مه ، سریال دودکش 2 نیز پخش نامنظمی داشته است. تصویربرداری سریال های تلویزیون همزمان با پخش ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۷    
انتهای پیام/ انتهای پیام/ برچسب ها دانستنی آنلاین رعد و برق رگبار باران سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان سمنان در طی شبانه روز آینده در برخی نقاط به ویژه نواحی شمالی و ارتفاعات بارش باران و رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در بعضی ساعات در این استان رخداد رگبار شدید، رعد و برق متناوب، وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی گلستان تا اواسط هفته، رگبار و رعدوبرق پراکنده در این استان پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به صدور هشدار نارنجی جوی در استان گفت: رخداد رعد و برق و بارش رگباری باران و وزش باد نسبتا ًشدید و به صورت لحظه ای تا شدید از نتایج فعالیت این سامانه بارشی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان فارس اعلام کرد : براساس سامانه جدید در حال حرکت، هوای استان فارس از امروز شنبه تا دوازدهم مردادماه در سطح زرد ،همراه با رگبار باران، رعد و برق ، وزش شدید باد و افزایش ابر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به احتمال وقوع رگبار، رعد و برق، باد شدید و بارش تگرگ تا اواخر یکشنبه این هفته در استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۴    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: تا اواسط هفته به دلیل گذر متناوب امواج کم دامنه در پاره ای از مناطق استان به ویژه نیمهٔ شمالی، بارش های رگباری، گاهی رعدوبرق و وزش بادهای لحظه ای شدید با احتمال تگرگ داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: پدیده افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید در ساعات بعد از ظهر، رگبارهای موقت گاهی توام با رعد و برق در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب طی هفته جاری در سطح استان پیش بینی می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی برای نوارشمالی و مناطقی از شمال غرب کشور رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی کرد
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۳    
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام خیزش گردوخاک طی سه روز آینده برای برخی از مناطق کشور رگبار، رعدوبرق و بارش پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان بویژه در منطقه بشاگرد رگبار باران و رعد وبرق و تند باد لحظه ای به وقوع می پیوندد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی 3 روز آینده برای استان های گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان های شرقی و غربی، قزوین، زنجان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
در سه روز آینده در برخی نقاط استان های گیلان، مازندران، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۹    
کارشناس هواشناسی استان قزوین از ادامه بارش های رگیباری و افزایش ابر و رگبار و رعد و برق تا روز دوشنبه در استان قزوین خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
در 3 روز آینده در اغلب مناطق کشور غیر از نوار شمالی و مناطقی از شمال غرب کشور، آسمان صاف و جو پایدار خواهد بود و در استان های شمالی احتمال رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت داریم و بعضی مناطق سیستان و کرمان مستعد با گردوخاک و جاری شدن روان آب خواهد بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در سه روز آینده در برخی نقاط استان های گیلان، مازندران، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۱    
در سه روز آینده در برخی نقاط استان های گیلان، مازندران، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: شرایط جوی برای بارش رگباری همراه با رعد و برق از امروز تا فردا یکشنبه 10 مرداد در نقاطی از این استان فراهم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: هوای استان تا روز سه شنبه همراه با بارش رگباری باران، تگرگ، رعد و برق و وزش باد خواهد بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
با بیان اینکه در 4 روز آینده در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و ارتفاعات قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با تداوم فعالیت سامانه بارشی بارش پراکنده باران در قالب نقاط استان سمنان همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد در قالب نقاط به ویژه نیمه شرقی پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت دو سامانه بارشی در کشور و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها هشدار داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی وقوع رگبار رعد و برق و تندباد موقتی برای امروز جمعه هشتم مرداد ماه در تهران خبر داد و گفت: خیزش گردوخاک در برخی نقاط دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا- اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی اعلام کرد: رگبار و رعد و برق از روز شنبه آغاز و تا روز سه شنبه در این استان ادامه دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی ساعات آینده در برخی نقاط استان رخداد رگبار گاه شدید، رعد و برق متناوب، وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، از نفوذ سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر شنبه به استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: بررسی نقشه های ماهواره ای از احتمال بارش رگبار پراکنده باران و نیز رعد و برق در ارتفاعات شمال غرب استان، در ساعات بعد از ظهر امروز - جمعه - حکایت دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی، امروز (جمعه) در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، ارتفاعات قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار، وزش باد شدید موقتی، رعد و برق و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش بینی شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:سازمان هواشناسی پیش بینی کرد: از امروز تا اواسط هفته آینده در 16 استان کشور شاهد وزش باد شدید بارش باران و رعد و برق باشیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۹    
سازمان هواشناسی برای امروز و فردا در شمال و شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران و رعد و برق پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
امروز در برخی مناطق گیلان، مازندران و ارتفاعات قزوین، البرز و تهران رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کاهش دمای استان تهران تا 8 درجه سانتیگراد و افزایش غلظت برخی آلاینده ها در هوای پایتخت طی امروز (7 مردادماه) پیش بینی می شود. طی چهار روز آینده آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در نیمه شمالی در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر ...
اقتصاد آنلاین / کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که پنج روز بارانی همراه با وزش باد و گردوخاک پیش روی استان است.