دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۲۰May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان»

تقریب   ۳۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با سفر هیئتی از وزاری تشکیلات خودگردان فلسطین به قاهره، قرار است هیئت هایی از جنبش های حماس و جهاد اسلامی به کشور مصر سفر کنند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۷    
شفقنا آینده- نشریه فارن افرز درباره آینده تشکیلات خودگردان فلسطین نوشت: رقابت فلسطینی ها برای جانشینی محمود عباس می تواند باعث بی ثباتی کل منطقه خاورمیانه شود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیست از اولتیماتوم آمریکا به کابینه حاکم بر رژیم صهیونیستی برای محدود نکردن منابع مالی تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمود مرداوی، از رهبران حماس ضمن محکومیت اقدامات تشکیلات خودگردان در حمله به مساجد و منازل مردم، ایجاد وحشت و دستگیری جوانان را غیر قابل تحمل دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با بیان اینکه سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) از تصمیم ملی مستقل فلسطین حفاظت کرده و طرح ملی را از گم شدن، نجات داده، تاکید کرد که تاسیس این سازمان و نمایندگی آن از مردم فلسطین یکی از مهمترین دستاوردهای سیاست فلسطین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۷    
خطیب جمعه مسجدی در جنوب الخلیل به دست نیرو های تشکیلات خودگردان فلسطین بازداشت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۹    
وزارت امور خارجه و مهاجران تشکیلات خودگردان فلسطین جنایت جدید شبه نظامیان شهرک نشین و باند های سازمان یافته را که منجر به شهادت علا قیسیه جوان فلسطینی از منطقه الظاهریه در جنوب الخلیل شد، محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده فلسطین در سازمان ملل با ارسال نامه ای از سازمان ملل خواستار توقف جنایت های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۱    
محمد الشلالده وزیر دادگستری تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: استاندارهای دوگانه و جانبداری همیشگی آمریکا رژیم صهیونیستی را بر آن واداشته تا به سیاست های نژادپرستانه و تبعیض آمیز خود ادامه دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در سازمان ملل به محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل مقایسه رژیم صهیونیستی با جوزف گوبلز مبلغ نازی ها بشدت تاخت و اظهارات او را نژاد پرستانه خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خانواده های بازداشت شدگان سیاسی تشکیلات خودگردان، سازمان های امنیتی این تشکیلات را به اقدامات سرکوبگرانه علیه دانشجویان در راستای منافع رژیم صهیونیستی متهم کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۸    
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین رژیم اسرائیل را مسئول کامل جنایت اردوگاه بلاطه دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین امروز دوشنبه از دیوان کیفری بین الملل خواست به سکوتش پایان داده و عاملان جنایت در حق فلسطینی ها و حامیان آنها را محاکمه کند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۴    
تشکیلات خودگردان فلسطین، حمله نظامیان اسرائیلی به اردوگاه بلاطه در شرق نابلس که منجر به شهادت 3 فلسطینی و مجروح شدن شماری از آنها شد، را قتل عام خواند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین، حماس، مصر و اردن یورش امروز (یکشنبه) وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی را تجاوز آشکار به این مسجد دانسته و محکوم کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۹    
تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به پیامدهای هتک حرمت مسجد الاقصی توسط وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۸    
تعرض وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی با واکنش تشکیلات خودگردان فلسطین همراه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس، تشکیلات خودگردان و وزارت خارجه اردن با صدور بیانیه هایی جداگانه تعرض امروز وزیر امنیت داخلی کابینه نتانیاهو به مسجدالاقصی را به شدت محکوم کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۲    
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین، برنامه جدید ساخت صدها واحد مسکونی در شهر قدس را تلاشی برای یهودی سازی این شهر توصیف کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری راهپیمایی نژادپرستانه پرچم صهیونیستی و حمله صهیونیست ها به مسجد الاقصی، به مثابه دهن کجی بنیامین نتانیاهو، و کابینه افراطی و نژادپرستش به جهان عرب، امت اسلامی و برخی گروه های مقاومت و به ویژه تشکیلات خودگردان فلسطین بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۰    
تعرض شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی همزمان با راهپیمایی پرچم ، تشدید اقدامات امنیتی در قدس اشغالی، هشدار مقاومت و مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به برپایی راهپیمایی پرچم و حمله بامداد امروز نظامیان صهیونیست به شهر نابلس از آخرین اخبار مربوط به تحولات امروز فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی رسمی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره برگزاری راهپیمایی پرچم شهرک نشینان صهیونیست در قدس اشغالی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفتاد و پنجمین سالروز نکبت، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از دولت آلمان خواست زمام امور را برعهده گرفته و کشور مستقل فلسطین را به رسمیت بشناسد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۷    
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل آشکارا به جنایت علیه مردم فلسطین اعتراف کرده است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۰    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برگزاری نشست سازمان ملل در هفتاد و پنجمین سالروز پاک سازی قومی فلسطینیان را اعتراف این سازمان به بی عدالتی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس خواستار تعلیق عضویت رژیم صهیونیستی در سازمان ملل شد و تاکید کرد: انگلیس و آمریکا مسئول اشغال سرزمین ملت فلسطین هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی در کنفرانس یادبود پاکسازی قومی فلسطینیان و هفتاد و پنجمین سالروز نکبت در سازمان ملل گفت به موضع گیری علیه رژیم صهیونیستی پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برگزاری نشست سازمان ملل در هفتاد و پنجمین سالروز پاک سازی قومی فلسطینیان را اعتراف این سازمان به بی عدالتی دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان امروز دوشنبه در سخنانی در کنفرانس یادبود پاکسازی قومی فلسطینیان و هفتاد و پنجمین سالروز نکبت در سازمان ملل اعلام کرد که فلسطینی ها داوطلبانه کشورشان را ترک کردند و حقیقت این است که آنها با ساده ترین امکانات برای دفاع از سرزمین خود اقدام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
یک مسؤول فلسطینی ادعای رسانه های صهیونیستی درباره توافق تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی برای برگزاری نشست امنیتی در مصر را تکذیب کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی که در یک مراسم سازمان ملل در هفتاد و پنجمین سالگرد روز نکبت داشت، گفت: سازماندهی این کنفرانس در سازمان ملل به منزله اعتراف این سازمان به بی عدالتی است که از سال 1948 بر مردم فلسطین وارد شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز دوشنبه بر ادامه مبارزه برای احیای حقوق مردم فلسطین و خنثی کردن پروژه "صهیونیستی استعماری" تاکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۱    
شفقنا- سازمان رادیو وتلویزیون اسرائیل اعلام کرد: مقدمات برگزاری نشست امنیتی منطقه ای با هدف تقویت همکاری بین تشکیلات خودگردان فلسطین و اسرائیل در حال انجام است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار موضع گیری آشکار کشورها و جامعه جهانی نسبت وزیر امنیت رژیم صهیونیستی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۸    
تشکیلات خودگردان فلسطین از دادگاه کیفری بین المللی خواست حکم بازداشت وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی را صادر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال اظهارات فاشیستی و ضدفلسطینی وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، تشکیلات خودگردان فلسطین از دیوان بین المللی کیفری خواست که علیه او حکم جلب صادر کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول سیاست خارجه اتحادیه اروپا به احتمال ممنوعیت کمک مالی به تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل آنچه در کتاب های درسی فلسطین به عنوان محتوای تشویق کننده به نفرت و ضدیهودی خوانده می شود، اعتراض کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار دخالت سازمان ملل متحد برای توقف تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه و کرانه باختری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه ای خواستار فعالسازی قوانین بین المللی ویژه تحریم رژیم صهیونیستی و اجازه ندادن به فرار مجرمان از مجازات شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به جنایت های رژیم صهیونیستی در نوار غزه و کرانه باختری، از سازمان ملل خواست که برای توقف کشتار فلسطینیان فورا وارد عمل شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین مداخله فوری سازمان ملل برای توقف جنایاتی که در نوار غزه و کرانه باختری در حق فلسطینی ها انجام می شود، خواستار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین ایالات متحده را مسئول وخامت اوضاع به دلیل سکوت در قبال جنایت های اسرائیل برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که رژیم اشغالگر اسرائیل با کشتار فلسطینیان و ارتکاب جنایت علیه آن ها، از تمامی خطوط قرمز عبور کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۰    
تشکیلات خودگردان فلسطین امروز شنبه حملات مستمر پنج روز اخیر اشغالگران به غزه و نیز یورش سربازان اسرائیلی به اردوگاه شهر نابلس را محکوم کرده و نسبت به پیامدهای آن بر ثبات منطقه هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین و اردن از لغو به رسمیت شناختن اسقف ارامنه فلسطین اشغالی به دلیل انجام قراردادهای مشکوک برای تغییر وضعیت آینده قدس اشغالی خبر دادند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
با وجود این مانورهای دیپلماتیک، احتیاط همچنان لازم است. هیچ یک از این ابتکارات دیپلماتیک قرار نیست موفقیت آمیز باشند. برخی مانند تلاش های مورد حمایت عربستان برای آوردن تشکیلات خودگردان فلسطین و حماس در زیر یک چتر، احتمالاً با شکست مواجه می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: رژیم صهیونیستی قبل از تجاوز اخیر خود به غزه کاملا با آمریکا هماهنگ بود و ما از اعراب انتظار داریم که واکنش های واقعی نشان دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین به دنبال حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه سفرش به عربستان سعودی را لغو کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، سفر برنامه ریزی شده خود را به عربستان لغو کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، دفتر محمد آشتیه، نخست وزیر تشکیلات در بیانیه ای اعلام کرد، وی به دلیل حملات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کرانه باختری ...