پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۲:۱۸Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان فلسطین»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
افشاگری یک رسانه صهیونیستی در خصوص حضور پسر محمود عباس در نشست های هیأت تشکیلات خودگردان فلسطین در ریاض با مقامات سعودی و آمریکایی در خصوص عادی سازی روابط، فرضیه تلاش او برای جانشینی پدرش را تقویت کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که تعرض شهرک نشینان به مسجدالاقصی و مسجد ابراهیمی در چارچوب استفاده از مراسم مذهبی و اعیاد برای اهداف استعماری جانشینی است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۸    
شفقنا- سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین روز سه شنبه تاکید کرد که اقدامات خودکامانه اسرائیل، باعث تشدید بحران خواهد شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، آرتی عربی نوشت، نبیل ابو ردینه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین و غزه، تأکید کرد که منطقه در آستانه انفجار است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (سه شنبه) از دولت آمریکا خواست تا نقش کارآمدی را در جلوگیری از تجاوز رژیم صهیونیستی در حق اراضی و مردم فلسطین و توقف شهرک سازی ها و حفظ راهکار دو دولتی در سایه تخریب سیستماتیک امکان اجرای این راهکار توسط تل آویو ایفا کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، این وبسایت نوشت، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در میان جمعی از فلسطینی های مقیم آمریکا این مطلب را بیان کرد. وی گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قبل از برگزاری نشست های مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک که قرار است رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با یک هیئت وزارتی و سیاسی در آن شرکت کند، سفیر فلسطین در سازمان ملل درباره پرونده هایی به ویژه حمایت بین المللی از ملت فلسطین و عضویت کامل در سازمان ملل و دیوان کیفری بین المللی صحبت کرد که در این نشست ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۴:۱۹    
تهران- ایرنا- جناح های مقاومت فلسطین در جنین دوشنبه شب در یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار توقف بازداشت های سیاسی از سوی نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از سایت عرب 48، بنی گانتس، رئیس حزب مخالف اردوگاه ملی رژیم صهیونیستی در واکنش به اظهارات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم گفت: معترضان افرادی ملی گرا و عاشق وطن هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام ارشد صهیونیست در نشست محرمانه اخیر کمیته روابط خارجی و امنیت کنست، بر ضرورت حمایت همه جانبه از نیروی نیابتی تل آویو در کرانه باختری تاکید کرد و خواستارجلوگیری از فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با رئیس جمهور الجزایر ضمن تقدیر از موضعگیری این کشور در حمایت از مساله فلسطین تاکید کرد که الجزایر همواره اولین طرفی است که برای رفع نیازهای فلسطینی ها پیش قدم می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از پرواز به سوی نیویورک درباره برنامه مخالفان خود برای برگزاری راهپیمایی در آمریکا، آن ها را به همدستی با تشکیلات خودگردان فلسطین و ایران متهم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- الاخبار نوشت: هنگامی که ماجد فرح رئیس دستگاه اطلاعات تشکیلات خودگردان فلسطین در نیمه دوم ژوئیه به لبنان سفر کرد، بسیاری منکر شدند که این دیدار با تحولات منفی در لبنان ارتباطی داشته باشد و هنگامی که اواخر ژوئیه درگیری ها در عین الحلوه به بهانه عملیات ترور شروع شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۹    
دنیای اقتصاد : به نظر می رسد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سیاست خود را در قبال تشکیلات خودگردان فلسطین معکوس کرده است؛ اما آیا او می تواند به اندازه تغییراتی که دولت بایدن و سعودی ها خواستار آن هستند، به پیش برود؟ دو روز قبل از عزیمت او به ایالات متحده، احتمال این اتفاق ضعیف به نظر می رسد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۹    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی خود در اجلاس سران گروه 77-چین تاکید کرد که مردم فلسطین به دلیل اشغالگری رژیم صهیونیستی با چالش های فزاینده ای در اجرای اهداف توسعه پایدار روبرو هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین جمعه شب خواستار آزادی تمام اسیران فلسطینی دربند در زندان های رژیم صهیونیستی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
آمریکا با ارسال پیامی از کابینه رژیم صهیونیستی خواسته است، وجوهات وعده داده شده را به تشکیلات خودگردان فلسطین منتقل کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وب سایت انگلیسی زبان تایمز رژیم صهیونیستی گزارش داد که یاسر عباس، پسر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در میان هیئت فلسطینی بوده که هفته گذشته به ریاض رفت تا با مقامات سعودی و آمریکایی در مورد توافق احتمالی عادی سازی روابط بین تل آویو و عربستان تحت حمایت آمریکا گفت وگو کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۷    
شفقنا-رسانه های عبری زبان به نقل از مقامات فلسطینی و اسرائیلی اعلام کردند دولت نتانیاهو سلاح و خودروهای زرهی را برای تشکیلات خودگردان فلسطین ارسال کرده تا از آنها برای تعقیب مبارزان فلسطینی استفاده کند؛ امری که باعث اختلاف نظرها در دولت اسرائیل شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخبار پیرامون انتقال تسلیحات و تجهیزات نظامی به تشکیلات خودگردان فلسطین را رد کرد و این اخبار را دروغ خواند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، تشکیلات خودگردان فلسطین علاوه بر خودروهای زرهی که آمریکا با تایید اشغالگران و از طریق اردن به کرانه باختری منتقل کرده است، تجهیزات جاسوسی پیشرفته نیز دریافت خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۴:۴۲    
تهران- ایرنا- منابع خبری سه شنبه شب گزارش دادند، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله با وزیر خارجه انگلیس دیدار و درباره تحولات فلسطین گفت وگو کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۴    
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن رد تهدید های تساهی هنگبی ، مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی، درباره تشدید حملات و تجاوزگری های این رژیم بر ضد ملت فلسطین هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه فلسطینی شامگاه دوشنبه فاش کردند، تشکیلات خودگردان فلسطین از طریق اردن مجموعه ای از خودروهای زرهی و تسلیحات را برای حمایت از دستگاه های امنیتی فلسطین به ویژه سرویس های امنیت پیشگیرانه و امنیت ملی و همچنین پلیس دریافت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تساحی هنگبی مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در پیامی تهدیدآمیز به تشکیلات خودگردان فلسطین که ریاست آن را محمود عباس برعهده دارد، درباره ادامه تلاش های این تشکیلات برای محاکمه نظامیان و افسران صهیونیست در دادگاه بین المللی گفت که چنین اقدامی پایان کار تشکیلات خودگردان خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت که تل آویو از تشکیلات خودگردان فلسطین خواسته است تا در مذاکرات تحت نظارت آمریکا برای عادی سازی روابط تل آویو - ریاض شرکت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از احتمال صدور احکام دادگاه بین المللی لاهه ضد این رژیم، گفت که در صورت چنین اتفاقی، موجودیت تشکیلات خودگردان فلسطین به خطر می افتد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ضمن اشاره به موضوعاتی از جمله عادی سازی روابط ریاض-تل آویو و همچنین موضوع حزب الله لبنان، ادعای رژیم مبنی بر وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران را دستمایه مطرح کردن اظهاراتی جنگ طلبانه قرار داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران به نقل از العالم، سفر جیمز کلورلی به سرزمین های اشغالی با هدف گفت وگو با مقامات رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (دوشنبه) آغاز می شود. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر خارجه انگلیس در آستانه دیدارش با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، جمهوری اسلامی ایران را متهم به تهدید امنیت منطقه ای کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شکل گیری کمپین تحریک رژیم صهیونیستی و انعکاس های جهانی آن علیه رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درپی اظهاراتش درباره انگیزه کشتار یهودیان توسط آلمان نازی و تبار یهودیان اروپایی ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۲    
رسانه های عبری مدعی شدند که تشکیلات خودگردان فلسطین خواسته های خود درخصوص عادی سازی روابط میان عربستان با رژیم اشغالگر را به ریاض ارائه داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۲    
نجیب میقاتی در گفتگوی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با ابراز نگرانی از بازگشت تنش ها به اردوگاه عین الحلوه بر لزوم توقف این درگیری ها با هماهنگی سرویس امنیتی و دولت لبنان و طبق قوانین این کشور تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نجیب میقاتی نخست وزیر لبنان در تماس با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین آخرین تحولات عین الحلوه را بررسی و بر اولویت توقف اقدامات نظامی در این اردوگاه و همکاری با سرویسهای امنیتی لبنان به منظور توقف تنشهای کنونی تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشبرد امور لبنان و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به شکل تلفنی درباره تحولات اردوگاه عین الحلوه گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
برخلاف ادعاهای مقامات کابینه رژیم صهیونیستی مبنی بر نزدیک بودن عادی سازی روابط میان این رژیم و عربستان سعودی، اما یک مقام فلسطینی از پیام ریاض به تشکیلات خودگردان فلسطین در این رابطه و تاکید آن بر در اولویت بودن مسئله فلسطین برای عربستان پرده برداشته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- در پی اظهارات رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در مورد هولوکاست، شهروندی وی در پاریس لغو شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ دفتر شهردار پاریس گفت: عباس پس از اینکه قتل یهودیان اروپا در جنگ جهانی دوم را توجیه کرد ، دیگر نمی توانست مدال گراند ورمیل را داشته باشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : شهردار پاریس اعلام کرد رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بعد از اینکه کشتار یهودیان اروپا را توجیه کرد، دیگر شایسته داشتن نشان افتخار گرند ورمیل نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۹    
شهردار پاریس اعلام کرد مدال افتخاری را که در سال 2015 به محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعطا کرده بود، پس از اظهارات یهودی ستیزانه اخیر وی در مورد هولوکاست، پس گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – وزارت امور خارجه انگلیس با صدور بیانیه ای خشم دولت لندن، به عنوان یکی از بنیانگذاران اصلی رژیم صهیونیستی، از اظهارات محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره ماجرای ادعایی هولوکاست را اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۰    
شفقنا- رسانه های غربی گزارش دادند، تشکیلات خودگردان فلسطین فهرست کاملی از خواسته های خود را به عربستان و ایالات متحده ارائه داده است تا اسرائیل امتیازدهی هایی به نفع فلسطینی ها کند تا در ازای آن، فلسطینی ها از توافق عادی سازی اسرائیل و عربستان حمایت کنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه ای افتتاح سفارت پاپوآ گینه نو در قدس اشغالی را محکوم کرد.
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کاخ سفید از حضور هیئتی در عربستان برای گفتگو درباره تلاش های صورت گرفته به منظور عادی سازی روابط میان ریاض و تل آویو و جنگ یمن خبر داد. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: برت مک گورک، فرستاده دولت آمریکا در روند صلح خاورمیانه و باربارا لیو ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی، صبح امروز در یورش به اردوگاه جنین، با وجود رویارویی نیروهای مقاومت، یکی از فرماندهان شاخه نظامی جنبش فتح را به اسارت گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا گفت وگوهایی مجزا با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا به صورت جداگانه با نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین رایزنی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۳    
یک روزنامه عبری زبان نوشت، وزارت دارایی رژیم صهیونیستی یک خلاء قانونی پیدا کرده است که براساس آن برای اولین بار می تواند هزینه مصرف برق مناطق فلسطینی نشین را جمع آوری کند و با این مقدمه طلب انباشته شده خود را از تشکیلات خودگردان فلسطین پس بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۸    
تهران-ایرنا- منابع خبری از تصمیم محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای انجام تغییرات گسترده در موسسات فلسطینی و جنبش فتح خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۳    
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین از آمریکا خواست فورا یورش های اشغالگران صهیونیست را متوقف کرده و تنها به اظهارنظر اکتفا نکند.