پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۳۵Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان فلسطین»

وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که راهپیمایی پرچم، تصویر و جوهره اشغالگری و تبعیض آمیز بودن رژیم صهیونیستی را به بهترین نحو ممکن نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس نظامی اسرائیلی تأکید کرد که با وجود همکاری رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با تل آویو، مسئولان این رژیم، با اهانت با او رفتار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز دوشنبه آتی 21 ژوئن (31 خرداد) در نشست شورای انقلابی جنبش فتح سخنرانی مهمی خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به صلح ادعایی دونالد ترامپ موسوم به معامله قرن تصریح کرد که قمار رئیس جمهوری سابق امریکا برای از بین بردن آرمان فلسطین ناکام ماند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از النشره، محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین به انتخاب نفتالی بنت به عنوان نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت تشکیلات خودگردان فلسطین با انتشار بیانیه ای برگزاری راهپیمایی تحریک آمیز پرچم در قدس اشغالی را تهدید مستقیم تلاش های صورت گرفته برای توقف تجاوز به ملت فلسطین دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد: کابینه جدید اسرائیل را بهتر از کابینه قبلی نمی دانم و برای این کابینه تا زمانی که آینده و حقوق مشروع ملت فلسطین را در نظر نگیرد، هیچ آینده ای وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که دوره نتانیاهو یکی از بدترین دوران تاریخ مناقشه اعراب و رژیم صهیونیستی بود، اما کابینه جدید نیز بهتر از قبلی نیست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۱    
به گزارش مهر به نقل از القدس العربی، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه ای به انتخاب نفتالی بنت به عنوان نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه ای اعلام کرد: سیاست های نفتالی بنت اگر بدتر از گذشتگانش نباشد قطعا بهتر نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس و تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کردند: سیاست های رژیم صهیونیستی با روی کار آمدن دولت جدید تغییری نخواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از کابینه جدید صهیونیستها خواست بر حق تاریخی و سیاسی فلسطینیان برای داشتن کشور مستقل به پایتختی قدس متعهد باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که نام گذاری دولت جدید اسرائیل به عنوان دولت تغییر دقیق نیست، مگر اینکه این تغییر برای حذف بنیامین نتانیاهو بوده باشد. زیرا اگر شاهد سیاست های بدتر از دولت های قبلی نباشیم، تغییری هم اتفاق نخواهد افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین با پیشنهاد مصر برای بازسازی نوار غزه بعد از جنگ 12 روزه رژیم صهیونیستی علیه مقاومت فلسطین مخالفت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع آگاه از پیشنهادهای مصر به تشکیلات خودگردان فلسطین درباره بازسازی غزه و مخالفت این تشکیلات با پیشنهادات قاهره خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یک هیئت از تشکیلات خودگردان فلسطین امروز یکشنبه برای بررسی پرونده بازسازی غزه به قاهره می رود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان امروز (شنبه) مدعی شد که کمپینی برای استعفا و یا برکناری رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به راه افتاده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه رای الیوم در مقاله ای با اشاره به تحولات جدید در جنین در کرانه باختری می نویسد: آیا شاهد انتفاضه مسلحانه جدید در کرانه باختری هستیم؟ آیا در آستانه سرپیچی از فرامین مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین و هماهنگی امنیتی هستیم؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۶    
استاندار جنین در کرانه باختری در خصوص حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به نیرو های وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از النشره، نبیل ابو ردینه سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین به جنایت اخیر نظامیان صهیونیست در کرانه باختری واکنش نشان داد. بر اساس این گزارش، سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین در این زمینه تصریح کرد: جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان نقض قوانین بین المللی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین تازه ترین جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن دو افسر دستگاه اطلاعات نظامی و یک اسیر آزاده فلسطینی در جنین را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین جنایات نظامیان اشغالگر را در جنین واقع در کرانه باختری محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند، در درگیری میان نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین و ماموران ویژه صهیونیستی در شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری 2 نیروی فلسطینی و یک نظامی صهیونیستی کشته شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین از کشورهای آفریقایی خواست غیرقانونی بودن اشغالگری های رژیم صهیونیستی را تایید کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از تنظیم سه شکایت علیه رژیم صهیونیستی در دیوان کیفری بین المللی در ارتباط با زندانیان فلسطینی، حملات این رژیم به غزه در سال های مختلف و شهرک سازی غیرقانونی اسرائیل در اراضی اشغالی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد: برادران ما در کشورهای عربی که اخیرا به آنها سفر داشتیم، بر لزوم ایجاد یک روند سیاسی که به اشغال گری پایان داده و موجب حمایت از قدس و بازسازی نوار غزه شود، تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سفیر فلسطین در تونس نامه رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره مساله فلسطین، روابط دوجانبه و راه های تقویت آنها را به رئیس جمهور تونس تحویل داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی از صدور فرمان جدید توسط رئیس این تشکیلات برای تعیین موعد جدید انتخابات فلسطین به محض موافقت دولت جدید اسرائیل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (دوشنبه) در دوحه با امیر قطر درباره آخرین تحولات سیاسی و شرایط قدس و نیز بازسازی نوار غزه گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با خالد بن خلیفه بن عبدالعزیز آل ثانی وزیر کشور قطر، پیرامون تحولات فلسطین گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به تاریخ جنایات ارتش صهیونیستی در فلسطین تصریح کرد که رژیم اسرائیل فراتر از قانون رفتار می کند و معافیت از مجازات آن ها باید متوقف شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی با دامن زدن به تنش ها در شهر قدس سعی دارد تلاش های مخالفانش برای برکناری او از قدرت را ناکام بگذارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۱۵    
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به تنش آفرینی های نتانیاهو در قدس به منظور حفظ کرسی نخست وزیری اش هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با هشدار درباره اینکه ادامه تعرض رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی منطقه را به آتش خواهد کشید، گفت که بنیامین نتانیاهو با ملتهب کردن اوضاع قدس برای ماندن در قدرت تقلا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین در انگلیس با تاکید بر اهمیت اعتراض مسلمانان جهان علیه جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی تصریح کرد: فلسطین میدان نبرد بین حق علیه باطل است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی به نقل از برخی منابع در تشکیلات خودگردان فلسطین فاش کرد، مصری ها با محمود عباس، رئیس تشکیلات توافق کردند که حماس را تحت فشار گذاشته و به آن ابلاغ کند که بازسازی غزه بدون مسؤولیت و نظارت تشکیلات انجام نخواهد شد و این شرط آمریکا، اروپایی ها و کشورهای عربی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که پس از پایان جنگ دوازده روزه، دستگاه امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین بااحتیاط اقداماتی را برای دستگیری فعالان و طرفداران مقاومت در بخش های مختلفی از فلسطین آغاز کرده است.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین سفرای چهار کشور اروپایی را در اعتراض به مواضعشان در شورای حقوق بشر سازمان ملل فراخواند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۰    
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین سفیران اتریش، چک، انگلیس و بلغارستان را در پی رای منفی کشورهای شان به قطعنامه های مربوط به فلسطین در شورای حقوق بشر و سازمان بهداشت جهانی، احضار کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین سفرای چهار کشور اروپایی را در پی رای منفی این کشورها به قطعنامه های مربوط به فلسطین در شورای حقوق بشر و سازمان بهداشت جهانی احضار کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین سفیران اتریش، چک، انگلیس و بلغارستان را در پی رای منفی کشورهای شان به قطعنامه های مربوط به فلسطین در شورای حقوق بشر و سازمان بهداشت جهانی، احضار کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۴۶    
شفقنا- وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه سه شنبه سفرای کشورهای اتریش، چک، انگلیس و بلغارستان را به علت رأی ضد فلسطینی کشورشان در شورای حقوق بشر سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی، احضار کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین سفرای چهار کشور اروپایی را در اعتراض به مواضعشان در شورای حقوق بشر سازمان ملل فراخواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
امیر کویت در دیدار با نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که موضعگیری کشورش در حمایت از مساله عادلانه فلسطین ثابت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امیر کویت امروز سه شنبه در دیدار با محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین و هیات همراه وی به موضع گیری درباره آرمان فلسطین پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دستور تمدید یک ماهه حالت فوق العاده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه فرانسوی فیگارو در مقاله ای با اشاره به بالاگرفتن نارضایتی ها از محمود عباس در رام الله و اوضاع فعلی وی، نوشت بعید می داند تلاش های دولت جو بایدن، بتواند رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را نجات دهد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از روسیاالیوم ، بشر الخصاونة نخست وزیر اردن هاشمی در جریان گفتگو با محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که کشورش تمام امکانات و طرق سیاسی خود را برای کمک به مسأله فلسطین به کار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۳    
تهران- ایرنا- سمیر الرفاعی به عنوان سفیر جدید تشکیلات خودگردان فلسطین در سوریه معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سفیر این کشور در سوریه را تعیین کرد.