پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۰۳May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه 7»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۱    
اقتصاد نیوز : سخنگوی وزارت خارجه گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران در گفتگو های فنی که در وین اتفاق می افتد کاملاً روشن است. و در چارچوب سیاست های عالی نظام، تیم مذاکره کننده با دقت دستورالعمل های تهران را اجرا می کند و گزارشات را به صورت روزانه به مراجع ذیربط ارسال می کند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
علیرغم وعده جو بایدن رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به اشتراک گذاری دوزهای واکسن ضد کرونای آسترازنکا و حمایت او از چشم پوشی از حق ثبت اختراع واکسن بیماری کووید-19 ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
حمیدرضا حق شناس -به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بعد از کش و قوس های زیاد سرانجام لیگ برتر فوتسال 1399-1400 به هفته پایانی خود نزدیک شده و برای اولین بار در تاریخ برگزاری این مسابقات سازمان لیگ برای کمک به تیم ملی آن را به صورت دو گروه 7 تیمی و فشرده برگزار کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تنها یک روز بعد از آنکه وزرای امور خارجه کشورهای عضو گروه 7 در نشستی مشترک بر ضرورت بازگشت به دیپلماسی و دوری گزینی از یک جانبه گرایی تاکید کردند به دلیل اختلاف نظر بر سر ماهیگیری در جزیره جرسی ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: چین به بیانیه صادر شده توسط وزیران امور خارجه کشورهای گروه 7 واکنش تندی نشان داد در این بیانیه از پکن انتقاد شده بود. وانگ ون بین سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز جمعه در یک کنفرانس خبری بیانیه نشست گروه 7 در لندن را به شدت محکوم کرد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین امروز در سخانی تصریح کرد: بیانیه نشست گروه 7 دخالتی بی شرمانه در امور داخلی چین بود.
چین امروز پنجشنبه بیانیه مشترک وزرای خارجه گروه 7 را به شدت محکوم کرده و آن را دخالت آشکار در امور داخلی خود دانسته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۰    
وزیر خارجه انگلیس بر این باور است که کشورهای گروه 7 به دنبال یک رویکرد سازنده و سنجیده در قبال چین هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین با محکوم کردن بیانیه وزرای خارجه گروه 7 ، تاکید کرد این اظهارات دخالتی بی شرمانه در امور داخلی پکن بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیران امور خارجه و توسعه گروه هفت، چهارشنبه از پکن خواستند تا با این گروه در مورد راه حل های چالش های جهانی از جمله مشکلات مربوط به امنیت، آب و هوا و پاندمی کرونا همکاری کند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۲۵    
در بیانیه پایانی این اجلاس آمده است که کشورهای عضو گروه 7 متعهدند از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری کنند. تهران – اقتصادبرتر – 16 اردیبهشت 1400 ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وزرای خارجه گروه هفت در پایان نشست این گروه در لندن، با تکرار برخی مواضع بی اساس، خواستار توقف برنامه موشکی ایران شدند.
وزرای امور خارجه کشورهای عضو گروه 7 در بیانیه پایانی اجلاس لندن اعلام کردند که احیا و اجرای کامل برجام می تواند راه را برای پرداختن به برنامه موشکی و فعالیت های منطقه ای ایران هموار کند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیران خارجه گروه 7 بعد از اتمام نشست این گروه بیانیه مشترکی صادر کردند. در بخشی از این بیانیه تأکید شده احیای برجام راه را برای پرداختن به مسائل منطقه ای و امنیتی باز می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۰۰    
وزیران خارجه گروه هفت در بیانیه ای گفته احیای توافق هسته ای برجام راه را برای پرداختن به مسائل منطقه ای باز می کند.
وزارت خارجه انگلیس اعلام کرده که ایران از جمله موضوعات مورد گفت وگو در نشست آتی گروه هفت در لندن خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هیئت هندی حاضر در نشست گروه 7 به دلیل ابتلای دو عضو این هیئت به کرونا، خود را قرنطینه کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که برای شرکت در اجلاس وزرای امور خارجه گروه هفت به لندن سفر کرده گفت که درباره آخرین وضعیت مذاکرات وین در خصوص احیای برجام با اعضای شرکت کننده در این نشست بحث و رایزنی کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گزارش ها نشان می دهند، در پی مثبت شدن تست کرونای دو تن از اعضای هیئت هندی در نشست گروه هفت در لندن، اعضای این گروه به قرنطینه رفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دولت انگلیس اعلام کرد، با توجه به مثبت شدن تست کرونای دو نفر از اعضای هیأت هندی در نشست گروه هفت، تمام اعضای این هیأت خود را قرنطینه کرده اند.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : آنتونتی بلینکن وزیر خارجه آمریکا که برای شرکت در نشست گروه 7 در لندن حضور دارد، با استقبال از گفت وگوهای ایران و عربستان سعودی، این سوال را مطرح کرد: آیا گفت وگوی سعودی ها و ایرانی ها به نتیجه ای منجر خواهد شد؟ این موضوع دیگری است . ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هیئت هندی حاضر در نشست گروه هفت که در حال حاضر در لندن برگزار می شود خود را قرنطینه کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه نشست گروه 7 با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان جهانی بهداشت کشورهای عضو گروه 7 را ملزم به تأمین مالی 35 تا 45 میلیارد دلار مورد نیاز برای واکسیناسیون اکثر بزرگسالان در سراسر جهان در سال آینده میلادی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیران خارجه گروه هفت در کنفرانس روز سه شنبه با محور قوانین بین المللی و هنجارهای دموکراتیک، درباره درگیری های جهانی، تغییر اقلیمی و سوءرفتارهای حقوق بشری بحث و تبادل نظر کردند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- وزیر خارجه آمریکا که برای شرکت در اجلاس گروه 7 در لندن به سر می برد گفته است که هنوز راه درازی باقی است تا معلوم شود گفت و گوهای جاری در وین برای احیای توافق هسته ای ایران و قدرت ها به نتیجه خواهد رسید یا نه. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه 7 در نشست اخیر خود بر روی موضوع چین و روسیه و نحوه تقابل با این دو کشور متمرکز بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
برای نخستین بار پس از شیوع بیماری ویروس کرونا، وزرای خارجه 7 کشور ثروتمند جهان، موسوم به گروه 7 به میزبانی لندن گرد هم آمدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا و نخست وزیر انگلیس در حاشیه نشست گروه هفت در لندن، درباره ایران گفت وگو کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های چین از قابلیت یک زیردریایی اتمی در این کشور خبر می دهند که مجهز به موشکی با برد 10 هزار کیلومتر است و می تواند تمامی نقاط خاک امریکا را هدف قرار دهد. همزمان وزیر امور خارجه امریکا در حاشیه نشست گروه 7 بر این نکته تأکید کرد که کشورش به دنبال مهار چین نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا امروز و در حاشیه نشست گروه 7 در لندن از دیدار با همتای آلمانی خود و گفتگو پیرامون ایران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه آمریکا امروز در حاشیه اجلاس گروه 7 در لندن با یکدیگر دیدار و در خصوص موضوعات مختلف از جمله مذاکرات احیای برجام، روابط غرب با روسیه و اوضاع افغانستان بحث و تبادل نظر کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا و جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز سه شنبه و در حاشیه اجلاس گروه 7 در لندن پایتخت انگلیس با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۹    
در حالی که وزرای امور خارجه کشورهای گروه 7 امروز دورنمای روابط با روسیه را بررسی می کنند، به گفته بلینکن، در نشست سران روسیه-آمریکا نیز موضوع روابط باثبات بین واشنگتن و مسکو مورد توجه قرار خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزرای خارجه کشورهای عضو گروه هفت امروز - سه شنبه- با یکدیگر دیدار می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بریتانیا قصد دارد در نشست سه شنبه گروه 7 به یک اجماع و توافق کلی درباره اتخاذ اقدامات قاطع علیه تهدیدات روسیه و چین، دست پیدا کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید نشست وزرای خارجه کشورهای گروه هفت فرصت مناسبی برای پیگیری احیای برجام به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا مدعی است واشنگتن مهار کردن چین را دنبال نمی کند اما پکن نیز تاکید دارد که تقابل آمریکا با این کشور به نفع واشنگتن تمام نخواهد شد.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که برای شرکت در اجلاس وزیران امور خارجه هفت کشور صنعتی جهان به لندن سفر کرده بر لزوم اجرای کامل توافق هسته ای ایران تاکید کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۷:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مهر: جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که در جریان نشست کشورهای عضو گروه هفت (جی 7) پیرامون ایران و کره شمالی گفتگو خواهد شد. بورل بامداد سه شنبه در صفحه توئیتر خود به نشست وزرای خارجه گروه 7 در لندن ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا که برای شرکت در اجلاس وزرای امور خارجه گروه هفت به لندن سفر کرده با همتای انگلیسی خود دیدار کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۰    
لندن – ایرنا – آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا که برای شرکت در اجلاس وزرای امور خارجه گروه هفت به لندن سفر کرده با همتای انگلیسی خود دیدار کرد. نصیرنیوز
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
لندن - ایرنا - آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا که برای شرکت در اجلاس وزیران امورخارجه گروه هفت به لندن سفر کرده با همتای انگلیسی خود دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
وزرای خارجه آمریکا و ژاپن امروز و پیش از آغاز نشست گروه 7 در لندن دیدار و درباره خلع سلاح کره شمالی، مقابله با چین، حفظ ثبات در تنگه تایوان و موضوع میانمار گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
گردهمایی وزرای خارجه کشورهای گروه هفت امروز دوشنبه برای اولین بار از زمان آغاز همه گیری کرونا به صورت حضوری به میزبانی لندن و پذیرایی وزیر خارجه انگلیس و همتای آمریکایی اش آغاز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز به منظور حضور در اجلاس وزرای امور خارجه و توسعه بین الملل گروه هفت به انگلیس سفر کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نووستی ، "ولادیمیر جباروف" نائب رئیس کمیته امور بین الملل شورای فدراسیون (سنای) روسیه در تفسیر اظهارات "دومینیک راب" وزیر امور خارجه انگلیس درباره لزوم مقابله با "اقدامات تبیلغاتی روسیه" اعلام کرد که درخواست مقامات لندن از کشور های گروه 7 برای مقابله با "تلاش های روسیه در زمینه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزرای خارجه گروه 7 نشستی با تمرکز بر چین و روسیه برگزار خواهند کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۶:۵۵    
وزارت خارجه انگلیس اعلام کرد که ایران، یکی از محورهای رایزنی در نشست آینده وزرای خارجه گروه هفت خواهد بود.