یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۸:۴۹Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال گاز»

شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۸    
مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز گفت: حراست منطقه چهار پس از ارزیابی های انجام شده از سوی حراست کل استان خراسان رضوی، موفق به کسب دو رتبه برتر در دو بخش "اطلاع رسانی و خبرنویسی" و همچنین"تولید اخبار و گزارشات منتشره در بولتن های مرکز" شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
دولت چین برنامه ساخت یک نیروگاه اتمی شناور را به دلیل نگرانی از امکان حمله آمریکا به آن با دسیسه ای مشابه با توطئه حمله به خط لوله های انتقال گاز نورد استریم متوقف کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس رشد 13 درصدی مصرف برق نسبت به مدت مشابه پارسال، افزایش قیمت بنزین باز هم تکذیب شد، میعانات گازی ذخیره شده روی آب به صفر رسید، افزایش 2 برابری طول خطوط لوله انتقال گاز کشورو جزئیات ذخیره سازی گاز ایران از مهمترین اخبار آب و انرژی در هفته جاری بودند. دبیرکل اوپک وارد تهران شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: با پیگیری هایی که در یک سال و نیم اخیر انجام شد و با مساعدت دولت، عملیات اجرایی چند پروژه زیرساختی مهم از جمله احداث راه آهن، آبرسانی از دریای عمان و خط انتقال گاز از زابل به استان، در آینده نزدیک آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: با پیگیری های یک سال و نیم اخیر و مساعدت دولت، عملیات اجرایی چند پروژه زیرساختی مهم از جمله احداث راه آهن، انتقال آب از دریای عمان و خط انتقال گاز از زابل به استان در آینده نزدیک آغاز می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از پایان تعمیر خط لوله آبادان در منطقه دارخوین خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۷    
مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ضمن تاکید به رعایت حریم خطوط لوله انتقال گاز، از تعامل و همکاری پایگاه بسیج شهید محبوب این منطقه با سازمان بسیج سپاه و مراجع قضایی و انتظامی و راه اندازی گشت های امنیتی و حفاظتی خطوط لوله خبر داد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز از اتصال خط لوله ششم سراسری به تأسیسات جدید تقویت فشار گاز آبپخش خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به چشم انداز شرکت ملی گاز ایران در توسعه مناطق محروم، از حدود 2 برابر شدن طول خطوط لوله انتقال گاز در کشور از ابتدای تاسیس شرکت انتقال گاز ایران در سال 1385 تاکنون، خبر داد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان و فؤاد حسین، وزیر خارجه عراق در یک تماس تلفنی در خصوص آخرین وضعیت مناسبات فی مابین گفت وگو کردند. به گزارش ایسنا، در این گفت وگوی تلفنی بر پیگیری اجرای موافقتنامه امنیتی امضا شده بین دو کشور تاکید شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
ضرورت تقویت خطوط انتقال گاز ایران به عراق و همکاری های منطقه ای از موضوعات گفتگوی امیر عبداللهیان و فؤاد حسین در تماس تلفنی بود.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که سفرای آلمان، دانمارک و سوئد احضار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه که کشورش درگیر جنگ با اوکراین است، گفت علی رغم اینکه اوکراین، مسکو را متجاوز می خواند، کی یف از ترانزیت گاز روسیه از طریق اوکراین سود می برد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیر عامل جدید شرکت گاز استان همدان با حضور مدیر گازرسانی و هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، رؤسای واحدهای مختلف شرکت گاز استان همدان، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی و مدیر عامل انتقال گاز منطقه7 کشور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۲    
فرماندار شهرستان اردل: عملیات اجرایی انتقال گاز طبیعی به مجتمع های خدماتی و تولیدی به طول 3 کیلومتر آغاز شد و به زودی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۵    
مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز از برگزاری مانور مقابله با شرایط اضطراری با هدف حفظ آمادگی و ارتقای سطح هوشیاری نیروهای عملیاتی در قالب یک سناریوی عملیاتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مقامات پاکستانی می گویند، منتظر پاسخ آمریکا در مورد تاثیر تحریم های این کشور علیه ایران برخط لوله انتقال گاز آی پی هستند تا تصمیم نهایی در مورد این پروژه مهم را بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کمیته محاسبات عمومی پاکستان هشدار داد: در صورتی که این کشور ساخت خط لوله انتقال گاز ایران پاکستان را آغاز نکند، باید 18 میلیارد دلار به ایران جریمه پرداخت کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با اتمام تست هیدرو استاتیک(عبور آب از لوله) خط انتقال گاز ایرانشهر به چابهار هم اینک این خط گازدار شده و به زودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: میزان انتقال گاز از 274 میلیارد مترمکعب به 280 میلیارد مترمکعب در سال 1402 می رسد. غلامعباس حسینی در نشست خبری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان اینکه سال گذشته و پیش از آغاز فصل سرد 107 مورد تعمیرات اساسی ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
منطقه 3 عملیات انتقال گاز در حوزه بازرسی فنی همواره به دنبال بهره مندی از روش های نوین و دانش بنیان در انجام کارهای تخصصی حوزه بازرسی و نشت یابی خطوط لوله است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولید داخل و توسعه شرکت های دانش بنیان، منطقه یک عملیات انتقال گاز توانست با تأمین تجهیزات و ابزارآلات اضطراری تأسیسات و خطوط لوله گاز و با صرفه اقتصادی و ارزی، از خروج منابع ملی ارزی کشور جلوگیری کند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰    
در حال حاضر، تعداد 5 خط سراسری انتقال گاز، با ظرفیت اسمی 110 میلیون مترمکعب در منطقه 5 عملیات انتقال گاز وجود دارد که توانایی انتقال بیش از 550 میلیون متر مکعب گاز را داراست.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۹    
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز حمایت از سازندگان بومی و تکیه بر توان داخلی را راهکاری مطمئن برای مهار تورم و رشد تولید دانست.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۹    
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز با بیان این که این منطقه جهت تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید اقداماتی را در سال جاری انجام خواهد داد، گفت: ازجمله اقدامات مهم این منطقه، در زمینه خودکفایی و رشد تولید داخل ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۲۴    
امضای تفاهم نامه شرکت انتقال گاز ایران و OTC ایجاد زمینه های لازم برای حضور اثرگذار بانوان متخصص صنعت نفت امضای قرارداد امکان سنجی طرح سبک سازی نفت فوق سنگین میدان های غرب کارون امضای تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت تکین کودر ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه خدمات تعمیرات اساسی، موردی و اضطراری سه مدل توربوکمپرسوهای زیمنس بین شرکت انتقال گاز ایران و شرکت توربوکمپرسور نفت (OTC) ، علاوه بر خدمات تعمیرات موردی و اضطراری، عیب یابی، بازرسی فنی و اجاره توربین نیز با رعایت قانون برگزاری مناقصات انجام می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران اعلام کرد که پیش بینی می شود حجم انتقال گاز در سال 1402 به 280 میلیارد مترمکعب برسد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه تعمیرات اساسی و اضطراری توربوکمپرسورهای زیمنس بین شرکت انتقال گاز ایران و شرکت توربوکمپرسور نفت (اوتی سی) امضا شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز از انتقال بیش از 228 میلیارد مترمکعب گاز و همچنین انجام برنامه تعمیراتی با تکیه بر توان ایرانی در این منطقه عملیاتی خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران به دنبال پویایی و تحول در بخش خودکفایی است تا از این طریق، ضمن تحقق شعار سال، کاهش هزینه ها و افزایش سرعت پروژه ها نیز حاصل شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز از خودکفایی و بومی سازی 170 قلم کالا در این منطقه عملیاتی خبر داد .
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران تأمین پایدار مصارف گاز در بخش های صنعتی و تجاری را از اهداف اصلی این مدیریت دانست و نقش سازنده این مدیریت در رشد تولید ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و توسعه گاز ایران اعلام کرد که بزرگ ترین (قطر) و طولانی ترین حفاری افقی جهان در پروژه انتقال گاز به نیروگاه و صنایع قشم ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
قرارداد طرح جمع آوری و انتقال گاز های مشعل واحد های بهره برداری غرب کارون و دارخوین با هدف افزایش تأمین خوراک 110 میلیون فوت مکعبی کارخانه گاز و گاز مایع 3200 (ان جی ال 3200) به ارزش 70 میلیون دلار امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
درحالیکه سال هاست از موعد معاهده پروژه انتقال گاز ایران به پاکستان (IP) می گذرد، کمیته محاسبات عمومی پارلمان پاکستان، از سنگ اندازی آمریکا در تکمیل این طرح دوجانبه مهم انتقاد کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز اعلام کرد نیروگاه های حوزه اندیمشک و دزفول با اتصال به خطوط سراسری شبکه انتقال گاز در چرخه تولید قرار گرفتند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
با تکیه بر توان و دانش شرکت های داخلی و برنامه ریزی دقیق برنامه های تعمیراتی، موفق به انتقال 2 میلیارد و 500 میلیون مترمکعب گاز در 50 روز نخست سال جاری در جنوب و جنوب شرق کشور شدیم که بیش از 90 درصد آن، در راستای تغذیه سوخت پاک به نیروگاه ها و صنایع بوده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در سال جاری دانش فنی تعمیرات ماشین های دوار در داخل کشور بهبود چشمگیری خواهد داشت و در زمینه تعمیرات خطوط نیز، تعمیرات و پیگرانی با بهره گیری از خدمات بخش خصوصی صنعتی انجام می شود که این امر به نوبه خود منجر به رشد تولید داخلی خواهد شد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک ؛” نجیب اله ایزدخواه” بخشدار چاروسا به همراه امام جمعه محترم،شهردار و رئیس شورای شهر با حضور در مرکز استان پیگیر مشکلات منطقه چاروسا و شهر قلعه رئیسی از جمله رفع معارضات لوله خط انتقال لوله گاز به 37 روستا و دیدار با رئیس امور مالیاتی استان شدند. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از افزایش 2 درصدی حجم گاز تحویلی خانگی و صنعتی به استان های شمالی طی سال گذشته خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز از ولتاژگیری بالغ بر 7 هزار کیلومتر از خطوط لوله این منطقه در سال گذشته خبر داد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از احداث ایستگاه کاتدی به منظور تثبیت پایداری انتقال گاز در خطوط لوله غرب کارون با 4 میلیارد و 500 میلیون ریال صرفه جویی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان: طرح جمع آوری و انتقال گاز های مازاد تاسیسات دارخوین و غرب کارون اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان دستاوردهای مهمی در حوزه خطوط انتقال گاز بین شهری پارسال به همت دولت سیزدهم در سیستان و بلوچستان حاصل شد که بهره برداری از خط انتقال گاز زاهدان به زابل، انتقال گاز ایرانشهر- خاش و خاش - میرجاوه با هدف بهره مندی بخش های مختلف خانگی، عمومی ...
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۷:۳۶    
توسعه ورودی شهر حنا همراه با زیبا سازی شهری با حمایت وتلاش مهندس ابوالفتح بهرامیان شهردار حنا و شورای اسلامی شهر ورودی حادثه خیز این شهر در دست تعریض و بازسازی قرار گرفت. مهندس بهرامیان اظهار داشت: در صورت همکاری اداره گاز جهت جابجایی خطوط لوله انتقال گاز این شهرداری آمادگی لازم را جهت اصلاح [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شانا : وزیر نفت با یادآوری اینکه ایران هم اکنون دو قرارداد انتقال گاز با نیروگاه های بغداد و بصره عراق دارد، گفت: بر اساس توافق دو طرف، این دو قرارداد پس از طی مراحل کارشناسی تا پنج سال آینده تمدید خواهد شد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۱   + ۸۸ سایت دیگر  
انتخاب نوشت: وزیر نفت با یادآوری اینکه ایران هم اکنون دو قرارداد انتقال گاز با نیروگاه های بغداد و بصره عراق دارد، گفت: بر اساس توافق دو طرف این دو قرارداد پس از طی مراحل کارشناسی تا پنج سال آینده تمدید خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران بر اجرای برنامه های آموزشی مرتبط با طرح صلاحیت حرفه ای مشاغل ایستگاه های تقویت فشار گاز به عنوان مهمترین برنامه آموزشی این شرکت در سال 1402 تأکید کرد.