یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۶:۵۵Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دموکرات ها»

کیهان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نامزد معاونت ریاست جمهوری دموکرات ها در سال 2000 تصریح کرد: بزرگ ترین چالش های 2022 برای آمریکا، از سوی ایران و روسیه می آیند
کیهان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشریه فارین پالیسی می گوید: رئیس دولت دموکرات ها برخلاف ادعاها، به شکل بی رحمانه ای از جنایات رژیم سعودی حمایت می کند؛ اما این چون به نفع آمریکاست، خوب است(!)
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هیلاری کلینتون، کاندیدای دموکرات ها در انتخابات 2016 بود که اگرچه در تعداد رای از ترامپ بالاتر بود، اما به دلیل کمتر بودن آرای الکترال آن، شکست خورد. حالا صحبت از کاندیداتوری دوباره اوست.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام نورنیوز، پیش از آغاز دور جدید مذاکرات میان ایران و 1+4 در دولت سیزدهم، کلید واژه ای تحت عنوان توافق موقت از سوی رسانه های آمریکائی و برخی کارشناسان سیاسی غربی جعل و به صورت گسترده منتشر شد. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
دموکرات ها و جمهوری خواهان در هر موضوعی اختلاف نظر داشته باشند، در افزایش بودجه نظامی اختلاف نظر ندارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
جدیدترین نظرسنجی در آمریکا از کاهش محبوبیت رئیس جمهور این کشور به 43 درصد حکایت دارد که کمترین میزان از زمان ورود وی به کاخ سفید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۱۱    
رژیم صهیونیستی میراث دار دو خوی شیطانی، دیدار ضرغامی با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، کاهش محبوبیت بایدن و نگرانی دموکرات ها و تخریب صد ها ساختمان بر اثر انفجار در غنا، از مهم ترین خبر ها در 12 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۵:۳۰    
براساس نظرسنجی رویترز و شرکت ایپسوس، محبوبیت عمومی رئیس جمهور آمریکا به 43 درصد سقوط کرده که پایین ترین رقم در دوران ریاست جمهوری وی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۳    
روزهایی که دموکرات ها در کاخ سفید ساکن باشند، برای مرزهای غربی روسیه روزهای تیره و تاری است؛ به طور خاص در اوکراین. در سال 2014، اوبامای دموکرات در کاخ سفید بود که نتیجه اش انقلاب مخملی در اوکراین شد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۱    
قدرت گیری دموکرات ها در آمریکا و تلاش برای کاهش هزینه های تنش در منطقه با هدف تمرکز بر رویارویی با چین از یک سو و ناکامی عربستان در دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده در مواجهه با تحولات یمن، سوریه و عراق، از سوی دیگر، دولتمردان سعودی را به سمت کاهش تنش ها و برقرار مناسبات با ایران سوق داده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سناتورهای جمهوریخواه آمریکایی روز چهارشنبه اعلام کردند که در حال همکاری با دموکرات ها بر روی قانونی هستند تا به اوکراین کمک کنند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کاهش رضایت مردم آمریکا از بایدن در حالی است که درست در زمانیکه وی در 20 ژانویه (30 دی) سال گذشته وارد کاخ سفید شد، میزان رضایت و محبوبیت وی در نظرسنجی مورنینگ کانسالت 50 درصد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۲۲    
کارشناس ارشد مسائل آمریکا گفت که معتقدم احتمال اینکه رئیس جمهوری فعلی ایالات متحده همانند رئیس جمهوری سابق به صورت یک دوره ای در کاخ سفید حضور داشته باشد، بسیار زیاد است اما باید دید که چه اتفاقی در سال 2023 و همچنین انتخابات ریاست جمهوری 2024 خواهد افتاد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۱۶    
جمهوری خواهان سنا با درخواست دموکرات ها برای حمایت از حقوق رای گیری جدید در برخی ایالت ها مخالفت کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا علاوه بر روبرو بودن با چالش افت میزان محبوبیت وضعیت بغرنج کاهش محبوبیت در بین دموکرات ها را نیز تجربه می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۰    
تهران- ایرنا- تازه ترین نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می دهد گرایش حزبی افراد مستقل به دموکرات ها کاهش یافته و وزنه به نفع جمهوری خواهان در حال تغییر است.
درحالی که ایالات متحده مرگ مارتین لوتر کینگ جونیور، رهبر کشته شده حقوق مدنی سیاه پوستان را گرامی می دارد، 54سال پس از ترور وی، نبرد بر سر حق رای این هفته در واشنگتن دی سی در کانون توجه قرار خواهد گرفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا: جمهوری خواهان مدام در حال طراحی های سیاسی برای حمله به دولت هستند و در این میان رئیس جمهوری سابق را وارد میدان کرده اند تا در انتخابات 2024 روبه روی دموکرات ها قرار بگیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جمهوری خواهان معمولا اولویت را به بنگاه ها می دهند، اما دموکرات ها ملاحظات دیگری نیز دارند، برخی معتقدند طلا در سال 2022 چالش هایی با دولت دموکرات بایدن خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۸    
تهران-ایرنا- نظرسنجی جدید سی بی اس نیوز که همزمان با افزایش بی سابقه تورم و معطل ماندن طرح اقتصادی دموکرات ها منتشر شده است نشان می دهد که نیمی از آمریکایی ها از عملکرد جو بایدن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا ناامید و مستاصل شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تارنمای آمریکایی هیل نوشت: انتشار فهرستی از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری 2024 در شرایطی که هنوز سه سال تا موعد آن باقی مانده، نگرانی و تشویش حزب دموکرات را برملا کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۲    
شفقنا آینده- رسانه ها و چهره های سیاسی آمریکا از احتمال نامزدی دوباره هیلاری کلینتون برای شرکت در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر می دهند. اتفاقی که از نگاه دانشمندان علوم سیاسی نیز اگرچه غیرممکن به نظر می رسد، ولی نمی تواند آن را کاملا مردود دانست! ...
فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دیک موریس مشاور سابق هیلاری کلینتون وزیرخارجه پیشین آمریکا می گوید که شانس زیادی برای رقابت دوباره میان دونالد ترامپ و کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2024 وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- موضوع رقابت هیلاری کلینتون وزیر خارجه اسبق آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2024 در حالی مطرح می شود که برخی کارشناسان سیاسی در آمریکا می گویند دموکرات ها باید چهره جوان و جدیدی را برای معرفی به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2024 معرفی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
پشت صحنه بازی جمهوری خواهان و دموکرات ها در موضوع ایران را شاید بتوان در نامه 5 فروردین 43 سناتور آمریکا خطاب به بایدن جست وجو کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا دیروز اولین گردهمایی سیاسی خود را در جمع طرفدارانش با نام آمریکا را نجات دهید در ایالت آریزونا برگزار کرد. دونالد ترامپ که به شدت مشتاق بازگشت به قدرت در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکاست از هم اکنون فعالیت های سیاسی خود را آغاز کرده است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از روزنامه گاردین، شکست دولت بایدن، طی هفته گذشته در تصویب دستور واکسیناسیون اجباری و انتقاد دموکرات ها از طرح های مربوط به تغییر آیین نامه انتخابات مجلس سنا ضربه مهلکی برای کاخ سفید در آستانه یکسالگی (20 ژانویه 2021، اول بهمن 1399) دولت بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده حزب لیبرال دموکرات ها در شورای شهر یورک گفت که پس از اطلاعیه دفتر ملکه انگلیس، اکنون باید ارتباط این شهر با شاهزاده اندرو نیز قطع شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۱    
بی بی سی : با مخالفت دو سناتور دموکرات به نظر می رسد امیدهای جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برای اصلاحات گسترده در سیستم انتخاباتی نقش بر آب شده باشد. بایدن استدلال می کرد که به دلیل مخالفت جمهوری خواهان برای تصویب این اصلاحات باید یک ماده آیین نامه ای موسوم به فیلی باستر در سنا لغو شود تا دموکرات ها ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بایدن استدلال می کرد که به دلیل مخالفت جمهوری خواهان برای تصویب این اصلاحات باید یک ماده آیین نامه ای موسوم به "فیلیباستر" در سنا لغو شود تا دموکرات ها بتوانند با یک اکثریت ساده آنها را وضع کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- دموکرات ها و جمهوری خواهان از هم اکنون رقابت برای انتخابات هشتم نوامبر 2022 را آغاز کرده اند و دولت دموکرات جو بایدن درصدد است با تصویب لایحه ای قوانین رای را اصلاح کند.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین روز پنجشنبه (امروز) ضمن هشدار به آمریکا درباره تلاش برای اعمال تحریم علیه رییس جمهور روسیه اعلام کرد، این اقدام به معنای قطع روابط دو کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
طرحی در مجلس سنای آمریکا رونمایی شد که به موجب آن واشنگتن باید تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از عملیاتی شدن خط لوله نورد استریم 2 از جمله تحریم مقام های ارشد روسیه را انجام دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۰    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا بخشی از اظهارات کارشناس سعودی را منتشر کرد و به نقل از او نوشت: سیاست های متناقض آمریکا برای ما نفرت انگیز شده. دموکرات ها می آیند سختگیری می کنند، جمهوری خواهان می آیند گشایش ایجاد می شود و دوباره این قضیه تکرار می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا از قانون گذاران دموکرات خواست تلاش کنند تغییراتی اساسی در قوانین سنا در زمینه حقوق رای گیری ایجاد کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه نزدیک شدن به انتخابات میان دوره ای (2022) در آمریکا و سالی حساس، نگرانی های سیاسی آمریکایی ها درحال تغییر است و این تغییر نشان می دهد که دموکرات ها برای حفظ کنترل خود بر کنگره با چالش های قابل توجهی روبرو هستند.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – نتایج جدیدترین نظرسنجی ها نشان می دهند که محبوبیت جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکادر وضعیت بدی قرار دارد. به گزارش ریویو ژورنال ، نظرسنجی انجام شده از سوی موسسه ریل کلیر پالیتیکس نشان می دهد که 52.6 درصد از مردم آمریکا دیدگاه نامطلوبی درباره کاخ سفید و ریاست جمهوری جو بایدن دارند ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
گفته بود که بزرگترین ضعف امروز آمریکا ناشی از اختلافات و تفرقه داخلی است. صاحب نظران محافظه کار به دنبال الگویی جایگزین به مجارستان غیرلیبرال سفر کرده اند، و شمار مأیوس کننده ای از جمهوری خواهان دموکرات ها را تهدیدی بزرگتر از روسیه می دانند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سناتور لیندسی گراهام با بیان اینکه آمریکایی ها امسال بر پایه آنچه شش ژانویه 2021 رخ داد رای نخواهند داد، گفت آنها به دستورکار "رادیکال و ناکام" دموکرات ها توجه می کنند، برنامه ای که واشنگتن را با "خطرناک ترین" دوران از اواخر دهه 1930 مواجه کرده است.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سابق آمریکا در واکنش به سخنرانی انتقادی رئیس جمهوری فعلی در سالگرد حمله به کنگره این کشور، در بیانیه ای وی را به نابودی ملت متهم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۶:۵۳    
تحلیلگر مسائل آمریکا گفت: قدرت نفوذ حاکمیت در ایالات متحده به حدی بود که رئیس جمهوری سابق تنها چند روز پس از حمله به کنگره به دفترکار خود بازگشت و باید منتظر ماند و دید که آیا حکمی علیه او صادر می شود یا خیر.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
"میچ مک کانل " رهبر جمهوریخواهان مجلس سنایک سال پس از شورش مرگبار در کنگره آمریکا که توسط حامیان دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 انجام شد، همکاران دموکرات خود را به تلاش برای سوء استفاده از این سالگرد متهم کرد.
بازتاب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی گفت، اگر جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای، اکثریت مجلس نمایندگان را به دست آورند، این احتمال وجود دارد که به تلافی رای مثبت نمایندگان دموکرات به دو بار استیضاح ترامپ، بایدن را استیضاح کنند. ...
سلام نو / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
دادستان کل و وزیر دادگستری آمریکا اعلام کرد همه کسانی را که در حمله ششم ژانویه 2021 به ساختمان کنگره آمریکا نقش داشته اند، مجازات خواهیم کرد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
اگر دموکرات ها اکثریت ناچیز خود را در مجلس نمایندگان در انتخابات میان دوره ای از دست بدهند کل توافق هسته ای با ایران می تواند با خطر مواجه شود. البته کاخ سفید نمی تواند تضمین دهد که دولت بعدی امریکا از توافق خارج نمی شود ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
انتشار گزارش هایی درباره احتمال کناره گیری نانسی پلوسی 81 ساله از ریاست مجلس نمایندگان آمریکا در سال جدید میلادی، احتمال مواجهه دموکرات ها با موضوع تغییر رهبری این حزب را تقویت کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۰    
تا پایان سال 2022، احتمالاً کفه ترازوی قدرت به سمت جمهوری خواهان و شخص دونالد ترامپ تغییر خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
انتظار می رود با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات میان دوره آمریکا، پلوسی 81 ساله در خاتمه دوره فعلی کنگره از سمت ریاست مجلس نمایندگان کنار برود و دموکرات ها دستخوش چنان تغییرات بزرگی در رهبران شان با روی کار آمدن نسل جدیدی از رهبران شوند که مسیر حزبشان برای چند سال آینده تعریف شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۶    
رهبر حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا گفت دموکرات ها از جریان حمله به کنگره به عنوان یک سلاح سیاسی برای تجزیه کشور سود می برند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۲    
رهبر اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا بر این باور است که دموکرات ها از اتفاقات و حوادث 6 ژانویه 2021 به عنوان یک سلاح سیاسی حزبی استفاده می کنند.