سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۰:۳۹Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدودف»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دیمیتری مدودف معاون شورای امنیت روسیه در واکنش به اظهارات وزیر دفاع انگلیس مبنی بر استقرار مربیان بریتانیایی در اوکراین برای آموزش سربازان،آنها را اهداف قانونی ارتش روسیه خواند. وی همچنین به آلمان به دلیل گمانه زنی ها درباره ارسال موشک های دوربرد برای کی یف هشدار داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دیمیتری مدودف نایب رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد که برای ارتش این کشور نظامیان انگلیسی مشغول به آموزش نظامی در خاک اوکراین، اهداف نظامی مشروع هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دیمیتری مدودف نایب رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد که برای ارتش این کشور نظامیان انگلیسی مشغول به آموزش نظامی در خاک اوکراین، اهداف نظامی مشروع هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دیمیتری مدودف نایب رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد که برای ارتش این کشور نظامیان انگلیسی مشغول به آموزش نظامی در خاک اوکراین، اهداف نظامی مشروع هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای امنیت ملی روسیه اعلام کرد عملیات ویژه نظامی روسیه تا آزادسازی مناطق روسیه از دست دشمن ادامه خواهد داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : مدودف در پایان تاکید کرد: تعداد رهبران احمق در میان کشورهای ناتو در حال افزایش است؛ احمق هایی که ما را به سمت جنگ جهانی سوم می کشانند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین و معاون شورای امنیت روسیه امروز (یکشنبه) در پاسخ به تصمیم وزیر دفاع انگلیس مبنی بر اعزام نیروهایی به داخل خاک اوکراین گفت که تعداد رهبران احمق در میان کشورهای عضو ناتو در حال افزایش است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری مدودف معاون شورای امنیت روسیه امروز شنبه در سخنانی اعلام کرد: عملیات ویژه تا زمانی که رژیم نازی کی یف به طور کامل نابود نشود، ادامه خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دیمیتری مدودف معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه، گفت: مسکو تا نابودی رژیم کی یف عملیات ویژه نظامی را ادامه خواهد داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از ایسنا، دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه در تلگرام نوشت: روسیه به پیروزی خواهد رسید و حتی مناطق جدید بیشتری در داخل آن وجود خواهد داشت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مهر : دیمیتری مدودف نائب رئیس شورای امنیت روسیه امروز اعلام کرد که به نظر می رسد گزینه ای برای مسکو جز درگیری مستقیم با ناتو در میدان نبرد باقی نمانده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین و معاون شورای امنیت روسیه امروز (سه شنبه) گفت، به نظر می رسد چاره ای برای روسیه بجز درگیری مستقیم با ناتو در میدان نبرد باقی نمانده است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دانیل مدودف توضیح داد که چرا در مسابقات چین حضور نخواهد داشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نواک جوکوویچ با پیروزی برابر دنیل مدودف به مقام قهرمانی مسابقات یو اس اوپن در سال 2023 رسید. این بیست و چهارمین قهرمانی تنیسور صربستانی در مسابقات گرند اسلم تنیس است. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۱    
گروه فیلم: نواک جوکوویچ چند روز پس از کسب بیست و چهارمین عنوان گرند اسلم خود در مسابقات اوپن آمریکا، در جشن بازگشت تیم بسکتبال صربستان به خانه آن ها در بلگراد هزاران هوادار را شگفت زده کرد. تیم بسکتبال صربستان با شکست مقابل آلمان نایب قهرمان جهان شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۰    
پانصد و پنجاه و پنج روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
پانصد و پنجاه و پنج روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نواک جوکوویچ با پیروزی مقابل دنیل مدودف، برای بیست و چهارمین بار قهرمانی در یک گرنداسلم را جشن گرفت و رکوردش را به عنوان برنده بیشترین گرانداسلم در میان مردان، تثبیت کرد. جوکوویچ توانست با ارائه یک بازی بسیار برتر، دانیل مدودف را در سه ست مقتدرانه شکست دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای امنیت روسیه در واکنش به اقدام اخیر کمیسیون اروپا علیه شهروندان روس، تعلیق روابط با اتحادیه اروپا و فرا خواندن پرسنل دیپلماتیک روسیه از کشورهای عضو این اتحادیه را خواستار شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدودف در واکنش به این انتخابات گفت: "ما برای آرای تمامی رای دهندگان ارزش قائل هستیم اما آرای مردم ساکن مناطق جدید ما دارای اهمیتی تمام عیار برای حزب ما است. این رای صرفا به معنی حکم اعتماد آنها به ما نیست بلکه در واقع به معنی شجاعت مدنی بوده و حزب باید با آن این گونه رفتار کند."
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون شورای امنیت ملی روسیه اظهار کرد که بهتر است مسکو موقتاً روابط را با اتحادیه اروپا به حالت تعلیق درآورده و دیپلمات های خود را فرا بخواند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
تنسیور شماره دو جهان پس از قهرمانی در گرنداسلم آمریکا به ستاره فقید NBA ادای احترام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا : مدودف متحد ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اظهار کرد که آمریکا می تواند به زودی هدف حمله ای مشابه 11 سپتامبر 2001 اما با مولفه های هسته ای قرار گیرد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
نواک جوکوویچ صربستانی با قهرمانی در گرنداسلم آمریکا 2023 رکورد جدیدی به نام خود ثبت کرد. به گزارش راه مردم-نواک جوکوویچ تنیسور شماره 2 جهان بامداد امروز در دیدار فینال گرنداسلم آمریکا 2023 در نیویورک دانیل مدودف روس را با امتیازات 6 بر 3، 7 بر 6 (7 بر 5)، 6 بر 3 شکست داد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۶:۲۵    
قهرمانی نواک جوکوویچ در تنیس آزاد آمریکا 2023 ساعاتی پیش و با پیروزی برابر دنیل مدودف روس رقم خورد تا پرافتخارترین تنیسور تاریخ 24امین گرنداسلمش را فتح کند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | نواک جوکوویچ با پیروزی برابر دنیل مدودف به مقام قهرمانی مسابقات یو اس اوپن در سال 2023 رسید. این بیست و چهارمین قهرمانی تنیسور صربستانی در مسابقات گرند اسلم تنیس است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نوواک جوکوویچ با برتری برابر دانیل مدودف روس در دیدار نهایی تنیس آزاد آمریکا بیست وچهارمین عنوان قهرمانی اش را در رقابت های گرنداسلم به ثبت رساند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدودف نوشت: غربی ها می توانند انتظار این را داشته باشند که تروریست ها دوباره حمله 11 سپتامبر 2001 انجام دهند، اما این بار هسته ای حتی بدتر!
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پخش زنده تنیس جوکوویچ و مدودف 19 شهریور 1402 را در انصاف ورزشی ببینید؛ دو بازیکن از ساعت 23:30 برگزارکننده فینال تنیس آزاد آمریکا در سال 2023 خواهند بود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دیمیتری مدودف، رئیس جمهور و نخست وزیر پیشین روسیه که هم اکنون معاون شورای امنیت این کشور است، در کانال تلگرامی خود نوشت: به نظر می رسد که همه الان به گستاخی و خودشیفتگی منزجرکننده کشورهای غربی، به ویژه آمریکا ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یکشنبه شب دانیل مدودف و نواک جوکوویچ برای دومین بار در فینال یک گرند اسلم به مصاف یکدیگر می روند، فینالی که آمار و رکوردهای جالبی پیرامون خود دارد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۲    
دانیل مدودف موفق شد بامداد امروز در یکی از بهترین نمایش های دوران فعالیتش، کارلوس آلکاراس را 3-1 شکست دهد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
طرفداری | چهره دومین فینالیست مسابقات اوپن آمریکا 2023 مشخص شد و دیگر خبری از تکرار فینال ویمبلدون بین آلکاراس و جوکوویچ نخواهد بود. در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی مسابقات اوپن آمریکا، دنیل مدودف از روسیه موفق به پیروزی 3-1 برابر کارلوس آلکاراس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۰    
دانیل مدودف روسی و کارلوس آلکاراس برای سومین بار در سال جاری در یک مسابقه بسیار مهم برابر هم قرار می گیرند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دانیل مدودف روسی و کارلوس آلکاراس برای سومین بار در سال جاری در یک مسابقه بسیار مهم برابر هم قرار می گیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و دکتر الکساندر مدودف رئیس باشگاه زنیت با یکدیگر دیدار و گفت و گو و ادامه راههای همکاریهای دوجانبه را بررسی کردند.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی تنیس گرنداسلم آمریکا با معرفی نفرات راه یافته به نیمه نهایی به پایان رسید. در جریان دو دیدار باقیمانده مرحله یک چهارم نهایی تنیس گرنداسلم آمریکا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دانیل مدودف روسی و کارلوس آلکاراس اسپانیایی به مرحله نیمه نهایی گرنداسلم آمریکا 2023 صعود کردند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۱    
در آخرین روز از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات یو اس اوپن، کارلوس آلکارس و دانیل مدودف موفق به شکست حریفانشان شدند.