پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۱:۵۱Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فناوری اطلاعات»

ایستنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ICTna.ir - تنها چند ماه پس از اعلام دور عظیمی از اخراج ها، غول آمریکایی آمازون در حال آماده شدن برای استفاده مجدد از ابزار حذف و اخراج کارکنان خود است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان گفت: با توجه به گزارش های ارسالی تیم پایش شبکه، وضعیت ارتباطات در انبارالوم و سایر شهرهای استان گلستان، پایدار است.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ICTna.ir - دولت مجارستان به عنوان بخشی از یک استراتژی مداوم برای تشدید کنترل دولتی بر بخش مخابرات خود، میزان مالکیت خود را در اپراتور تلفن همراه Yettel افزایش داده است. ...
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ICTna.ir - دولت بریتانیا به زودی آزمایش سراسری سیستمی را انجام خواهد داد که به آن امکان می دهد تقریباً به همه تلفن های همراه پیام اضطراری ارسال کند. ...
معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در نخستین شب از سال 1402 شمسی با حضور در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، از کشیک های واحدهای مختلف حوزه عملیات هوانوردی شامل برج مراقبت، اداره ارتباطات و ناوبری ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عدم تغییر ساعت تابستانی یا به عبارتی عدم اعمال DST(Daylight Saving Time) بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی از ابتدای سال 1402 ، پس از ابلاغ قانون در اول خرداد ماه 1401 با پیگیری های به عمل آمده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از مراجع جهانی از جمله ICANN و IANA در نسخه های به روز رسانی شده ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پیرو تغییر ساعت در برخی گوشی های تلفن همراه در ساعات ابتدایی امروز 2 فروردین، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص پیگیری های صورت گرفته و نحوه حل مشکل، اطلاعیه ای صادر کرده است.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ICTna.ir - اپراتور اینترنت ثابت انگلیسی Openreach بعنوان بازوی عمده فروشی شرکت مخابرات انگلیس (بریتیش تلکام)، اعلام کرد که پهنای باند کامل فیبرنوری اکنون برای 10 میلیون خانه، کسب و کار و خدمات عمومی در سراسر بریتانیا در دسترس قرار گرفته است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۶    
پروژه فیبر نوری از جمله پروژه هایی است که با اهتمام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به پیشرفت های خوبی دست یافت و شهر ها و روستا های بسیاری در سالی که گذشت تحت پوشش آن قرار گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۵۷ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دنبال ایجاد مشکل در برخی گوشی ها و جلو رفتن خودکار ساعت آن ها بعد از نوروز، اطلاعیه ای صادر و علت موضوع را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۱    
بر اساس اعلام دفتر فناوری اطلاعات و آمار وزارت نیرو، این وزارتخانه تا خرداد امسال خدمات خود را در پنجره هوشمند دولت ارائه می کند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۹    
پروژه فیبر نوری از جمله پروژه هایی است که با اهتمام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به پیشرفت های خوبی دست یافت و شهرها و روستاهای بسیاری در سالی که گذشت تحت پوشش آن قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران گفت: درسال گذشته581 هزار و 548 پرونده دادگستری استان با مدیریت معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات امحاء شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
پروژه فیبر نوری از جمله پروژه هایی است که با اهتمام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به پیشرفت های خوبی دست یافت و شهرها و روستاهای بسیاری در سالی که گذشت تحت پوشش آن قرار گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دو روز قبل وعدۀ رایگان شدن ترافیک پیام رسان های ایرانی و دو سکوی ارتباط تصویری را داده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از تامین پوشش ارتباطی 2 روستای دیگر شهرستان گلوگاه خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - با تصمیم اتخاذ شده در نشست اعضای هیات مدیره بانک تجارت دکتر مرتضی ترک تبریزی به سمت رییس هیات مدیره این بانک انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دکتر مرتضی ترک تبریزی رییس جدید هیات مدیره بانک تجارت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از اتصال 183 خانوار روستایی ساری به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد: در عید نوروز، پوشش 4G در روستای خلیل آباد شهرستان اردکان برقرار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از ایجاد پوشش نسل چهارم موبایل (4G) در روستای خلیل آباد شهرستان اردکان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت سیزدهم، پیش از دریافت رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی وعده هایی در حوزه آی سی تی ارائه کرد که بیشترین آنها در سالی که گذشت محقق شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیام نوروزی خود، نوشت تلاش خواهیم کرد تا سال آینده جهشی بیشتر در زیست بوم فناوری اطلاعات محقق سازیم.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طبق گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ترافیک چهار پیام رسان ایتا، بله، سروش پلاس و آی گپ و دو نرم افزار ارتباط تصویری قرار و اسکای روم با همکاری اپراتورها از اول تا چهاردهم فروردین، رایگان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از تامین پوشش اینترنت بیش از 92 درصد از روستا های بالای 20 خانوار استان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی از تجهیز، نصب و راه اندازی سایت های ثابت و سیار محدوده حرم رضوی برای بهره مندی کامل مهمانان امام رئوف از فناوری های نوین ارتباطی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: نخستین نسخه سرویس روابط سببی و نسبی در اختیار برخی دستگاه های اجرایی از جمله بانک مرکزی، درگاه یکپارچه خدمات دولت هوشمند( ثبت نام یارانه)، فراجا و مرکز اطلاعات مالی قرار گرفته است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: از اول تا چهاردهم فروردین ماه ترافیک چهار پیام رسان ایتا، بله، سروش پلاس و آی گپ و دو نرم افزار ارتباط تصویری قرار و اسکای روم با همکاری اپراتورها رایگان می شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: امسال حدود 13 هزار خانوار روستایی خراسان جنوبی در 159 روستا به شبکه ملی اطلاعات متصل و از اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر از اختصاص پنج دستگاه اتوبوس برای طرح قرار زیارت جهت تشرف شهروندان مناطق حاشیه ای به حرم مطهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۲    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، از تجهیز، نصب و راه اندازی سایت های ثابت و سیار محدوده حرم رضوی برای بهره مندی کامل مهمانان امام رئوف از فناوری های نوین ارتباطی خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: موزه ی نقشه ی تهران در ایام نوروز سال 1402 از پنجم فروردین، میزبان علاقه مندان است و بازدید از آن به جز روزهای تعطیل رسمی از ساعت 9 الی 14 امکان پذیر خواهد بود. ...
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
هیات دولت در جلسه ای که به پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور تشکیل شد، ایجاد گمرک تخصصی فاوا را در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تصویب کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۶    
محمدرضا دهقانی، معاون مقطع متوسطه دوم و مدیر فناوری اطلاعات مجتمع آموزشی مفید است. او معتقد است که در دوران پساکرونا، تجربه های آموزشی کرونا باقی خواهد ماند و به شکل جدی تر نیز دنبال خواهد شد ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی گفت: ظرفیت و پوشش شبکه ارتباطی حرم مطهر رضوی 3.5 برابر نسبت به ایام مشابه سال های گذشته افزایش یافته است.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات: آمار دقیقی از خسارات محدودیت اینترنت یا فیلترینگ نداریم.
شهرداری یزد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول امور حفاظت فناوری اطلاعات شهرداری یزد از بهره برداری پروژه "برج مراقبت " در راستای حفاظت از اموال و تجهیزات شهرداری یزد خبر داد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - مصطفی دهقان با اشاره به اهمیت حفاظت و حراست از اموال و تجهیزات شهرداری به عنوان بیت المال و اموال عمومی ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
برادر ارجمند جناب آقای مهندس احمد فراهانی با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد(ع)، انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان دامپزشکی کشور صمیمانه تبریک عرض می نمایم ، یقیناً تخصص و تجارب جنابعالی ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شرکت مخابرات ایران باید تا یک سوم درآمد حاصل از افزایش تعرفه ها را صرف توسعه لایه دسترسی مبتنی بر فیبر و یک سوم را صرف شبکه انتقال کند و یک سوم دیگر را نیز صرف مشکلات درونی شرکت اعم از بازنشسته و شاغل کند که دو مورد اول تبدیل به الحاقیه پروانه این شرکت شده و ملزم ...
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
هفته گذشته سخنگوی دولت اعلام کرد که کلیه دستگاه های اجرایی از خرید هرگونه محصول و خدمات مشابه غیر داخلی در حوزه فناوری اطلاعات منع شده اند؛ خبری که واکنش های مختلفی را به دنبال داشت و بسیاری آن را اقدامی غیرعملی خواندند ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در شرایطی که قرار بود نیمی از بودجه نظام ارجاع خدمات پزشکی به حوزه سلامت الکترونیک اختصاص پیدا کند، ریالی به این حوزه اختصاص نیافت. ...
نشست توسعه مدیریت دانش مشتری، الزامی برای شناخت و راهبری مراجعان در کتابخانه های عمومی با حضور معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از افزایش سرعت توسعه ارتباطات مناطق روستایی و کمتر برخوردار استان در سال آینده خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: اطلاعات مربوط به اسکان زائران در ایام نوروز در اپلیکیشن شهرمن، نقشه مشهد و سایت eskan.mashhad.ir جانمایی شده است.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از انگلیس، اپ تیک تاک برای اعضا و کارمندان پارلمان اسکاتلند و همچنین نیوزلند ممنوع شد. به گزارش رویترز، طبق گزارشی جدید اپ چینی تیک تاک به دلیل نگرانی های امنیتی از موبایل اعضای پارلمان اسکاتلند حذف می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد: ترافیک پیام رسان های داخلی به مدت دو هفته رایگان شد.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
پروژه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند جمهوری اسلامی ایران، در بخش جوایز اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی امسال موسوم به WSIS 2023، به عنوان پروژه برتر اتحادیه بین المللی ارتباطات برگزیده شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
برقراری ارتباط میان پیام رسان های بومی با اتصال ایتا و بله به یکدیگر آغاز شده و آی گپ نیز به زودی وارد این چرخه خواهد شد. به گفته معاون سازمان فناوری اطلاعات تست های اولیه موفقیت آمیز بوده اند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امین قورجیلی، کارشناس فناوری اطلاعات در دنیای اقتصاد نوشت: تمرکززدایی بلاک چین امکان به اشتراک گذاری اطلاعات در محیطی امن و شفاف را فراهم می کند، در حالی که هوش مصنوعی قابلیت تحلیل و پردازش این داده ها به روش های جدید و نوآورانه ای را فراهم می سازد ...