پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۴:۴۳Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فناوری اطلاعات»

ایرنا   ۱ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد که حداقل سن ثبت نام و دریافت نوبت واکسن کرونا سه سال دیگر کاهش یافته است.
ایسنا   ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد که حداقل سن ثبت نام و دریافت نوبت واکسن کرونا، 3 سال دیگر کاهش یافت.
اقتصاد 24   ۱۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: از هم اکنون تمامی افراد 37 سال به بالا (متولدین 1363 و قبل) در سراسر کشور می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را بلافاصله خودشان انتخاب کنند ...
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرد که تمام افراد 37 سال به بالا (متولدین 1363 و قبل) امکان واکسیناسین دارند.
برترین ها   ۲۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: از هم اکنون تمامی افراد 37 سال به بالا (متولدین 1363 و قبل) در سراسر کشور می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را بلافاصله خودشان انتخاب کنند ...
صاحب نیوز   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: معلمان موظف هستند دانش آموزان را اجبار به استفاده از نرم افزار شاد کنند، در غیر این صورت اگر خانواده ای ناراضی باشد و شکایتی داشته باشد اعلام کنند تا آموزش و پرورش پیگیری کند.
مدیرعامل ایرانسل در سخنرانی خود در پنجمین کنفرانس مهندسی مخابرات ایران (ICCE 2021)، ابراز امیدواری کرد که همۀ بازیگران زیست بوم فناوری اطلاعات و ارتباطات بتوانند با کمک هم، مزایای فناوری نوظهور دیجیتال را به مردم ارائه کنند.
رکنا   ۱ ساعت پیش    
رکنا: مدیر کل مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت گفت:از مردم می خواهیم به هیچ عنوان به سودجویانی که برای آنها باز سرشماره های وزارت بهداشت پیامک مربوط به نوبت واکسن جعل می کنند اعتماد نکنند چون تمامی نوبت های واقعی صرفا در سامانه سلامت ثبت می شود.
خودرو بانک   ۲ ساعت پیش    
پنج روز پیش وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین تصاویری از مزدا CX-5 مدل 2022 منتشر کرد. حالا CX-5 مخصوص بازار آمریکای شمالی با همان طراحی خاص رونمایی شده است، که این تغییرات در نگاه اول به راحتی قابل تشخیص نیستند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد: تا پایان سال ناوگان اتوبوس رانی شبکه حمل ونقل عمومی مشهد به روش پرداخت هزینه سفر با تلفن همراه تجهیز می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع مدیران توسعه ارتباطات روستایی و اپراتورهای ثابت و سیار با تاکید بر سرعت بخشیدن به ایجاد دسترسی تمام روستاها به شبکه ملی اطلاعات، از اتصال تمام روستاهای بالای 20خانوار به ارتباطات تا پایان سال 1401 خبر داد.
هانا خبر   ۴ ساعت پیش    
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: در چشم انداز آتی ارومیه هوشمند، پشتیبانی از تمامی شرکت ها در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته و حمایت خواهند شد.
وبدا: مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از ثبت اطلاعات واکسیناسیون 49 هزار و 376 هزار زائر اربعین خبر داد. ...
نقدینه   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز فناوری اطلاعات و اقتصاد هوشمند این وزارتخانه، تحقق سیاست گذاری هوشمند در حوزه اقتصادی را اولویت مهم وزارت اقتصاد دانست و بر تسریع در اجرای برنامه ها و طرحهای این اولویت تأکید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون 75 روستای استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند.
اقتصاد آنلاین / پول پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی تحقق سیاست گذاری هوشمند در حوزه اقتصادی را اولویت مهم وزارت اقتصاد دانست و بر تسریع در اجرای برنامه ها و طرح های این اولویت تأکید کرد.
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا- مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، در اطلاعیه ای از ثبت اطلاعات واکسیناسیون 49 هزار و 376 هزار زائر اربعین خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: از بین افرادی که برای اربعین ثبت نام کرده بودند ...
شبکه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۴۷    
بیشتر کاربران فضای مجازی و حتا متخصصان فناوری اطلاعات دوست دارند به دنیای ساخت بازی های کامپیوتری وارد شوند و پروژه های بزرگی در مقیاس جهانی را به ثبت برسانند، با این حال به درستی نمی دانند که بهترین زبان برنامه نویسی برای ساخت بازی های کامپیوتری چیست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۵    
روح اله حاتمی : دیم ورا استفانی استیو شرلی (Dame Vera Stephanie “Steve “ Shirley)، بازرگان و نیکوکار بریتانیایی و از پیشگامان فناوری اطلاعات در این کشور است. او 16 سپتامبر 1933 در دورتموند آلمان به دنیا آمد. پدر یهودی اش قاضی بود که شغل خود را در دوران نازیسم از دست داد و مادرش مسیحی و اهل وین بود ...
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از تلاش درجهت احیای سمت های تخصصی حذف شده خبر داد و گفت: با تشکیل تیم کارشناسی روند جذب نیروها بررسی خواهد شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان -طبق اعلام روابط عمومی کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی کشور ، جلسه اعضای هئیت مدیره کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی کشور با رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه برگزار شد. ...
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرد: افرادی که در سامانه سماح تزریق واکسن آنها مورد تایید قرار نگرفته است به مرکز واکسیناسیون کرونا یا پایگاه بهداشتی که در آنجا واکسن دریافت کرده اند مراجعه و از ثبت واکسن خود اطمینان حاصل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۷    
وزیر خارجه روسیه طی سخنانی از قول مساعد سفیر آمریکا در مسکو برای بررسی اسناد مداخله شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات آمریکا در انتخابات پیش روی روسیه خبر داد.
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای تمام هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر که کد ملی آن ها از سوی صندوق به مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ارسال شده است باز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای تمام هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر که کد ملی آنها از سوی صندوق به مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ارسال شده است باز شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از راه اندازی دو سایت جدید های وب در غرب استان مازندران و دسترسی روزافزون بیش از 40 روستا شهرستان های چالوس و کلاردشت با جمعیتی بیش از پنج هزار خانوار به خدمات ارتباطی پهن باند خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۲    
قصه هم بنیانگذار شیائومی؛ بزرگ ترین شرکت فناوری اطلاعات الکترونیک چندملیتی و جوان ترین عضو Fortune
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه حوزه رسانه و فناوری اطلاعات با تبیین طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت: طرح هنوز توسط مجلس تصویب نشده است و این امید وجود دارد که در کمیسیون مشترک، نقد های کارشناسی مبنا قرار گرفته و اصلاحات جدی در این طرح صورت بگیرد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کاشف اسرار- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه تمامی ظرفیت وزارت ارتباطات برای آموزش مجازی در اسرع وقت پای کار می آید، گفت: 5 هزار روستا بیش از 20 خانوار تاکنون به اینترنت دسترسی ندارند که وعده داده شد تا پایان سال 1401 همه این روستا بتوانند از اینترنت برخوردار شوند. ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم از پیوستن سورتمه و تله سیژ بوستان علوی به شبکه خدمات کارت شهروندی "قم کارت" خبر داد و گفت: شهروندان ازاین پس می توانند با استفاده از قم کارت علاوه بر سایر کاربردها، از سورتمه و همچنین تله سیژ تازه تأسیس بوستان علوی نیز استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: رایزنی ها با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اینترنت رایگان دانشجویان در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: امروز حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش مهمی در توسعه روابط بین المللی دارد و درعین حال حوزه مناسبی برای توانمندسازی اقتصادی زنان محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به ارائه خدمت اینترنت پرسرعت در روستاهای استان گفت: بیش از یک هزار و 700 خانوار روستایی به اینترنت پهن باند متصل شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۶    
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری نخستین کارگاه سواد رسانه ای ویژه کارشناس مسئولین و کارشناسان قرآن، عترت و نماز ادارات آموزش و پرورش مناطق 21 گانه خبر داد. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
محسن نادری منش، به سمت سرپرست سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در ادامه روند حذف اپلیکیشن های ایرانی از گوگل پلی دو اپلیکیشن دیگر نیز از این پلتفرم امریکایی حذف شدند. در پی این اقدام، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیانیه ای این اقدام را محکوم و اعلام کرد که از تمامی ظرفیت ها و راهکارهای حقوقی و سیاسی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده داد که سهم اقتصاد دیجیتال از تولید ناخالص داخلی به 10 درصد برسد.
آفتانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران در حال حاضر 956 گواهی و تاییدیه تاکنون توسط معاونت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۳    
ایسنا/اردبیل یک کارشناس فناوری اطلاعات گفت: امروزه راه اندازی سایت، صفحه اینستاگرامی و کانال های مختلف در شبکه های اجتماعی با هزینه بسیار پایین قابل راه اندازی است و نباید مردم در خریدهای اینترنتی به راحتی با ترفندهایی مانند لایک، کامنت، ویو و تعداد اعضا، اسیر دام کلاهبرداران فضای مجازی شوند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان (پانا)- رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت تاکنون 95/41 درصد دانش آموزان سیستان و بلوچستان در سامانه الکترونیکی سیدا ثبت نام نهایی شده اند. ...
اقتصاد آنلاین / اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: از هم اکنون افراد 18 سال به بالا از خانواده پزشکان و پرستاران سراسر کشور که کد ملی آنها در اختیار مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت قرار گرفته می توانند برای دریافت واکسن کرونا ثبت نام کنند.
یافته   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۴۵    
فرایندها را اصلاح کنید تا رانت و فساد برچیده شود چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اجتماعی شهرام شرفی/ یافته: جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور خبرنگاران و با موضوع بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات شهرداری خرم آباد تشکیل شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد در اتحادیه اروپا با جمعیت حدود 500 میلیون نفر، حدود 8.7 میلیون نفر(معادل 1.7 درصد از کل جمعیت اروپا) تحت عنوان متخصصان فناوری اطلاعات در سال 2019 مشغول به کار بوده اند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز فناوری اطلاعات و اقتصاد هوشمند این وزارتخانه، تحقق سیاست گذاری هوشمند در حوزه اقتصادی را اولویت مهم وزارت اقتصاد دانست و بر تسریع در اجرای برنامه ها و طرحهای این اولویت تأکید کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد که حداقل سن ثبت نام و دریافت نوبت واکسن کرونا در کشور دو سال کاهش یافت و افراد 40 سال به بالا (متولدین 1360 و قبل) می توانند برای کسب نوبت اقدام کنند. ...
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد که حداقل سن ثبت نام و دریافت نوبت واکسن کرونا در سراسر کشور 2 سال کاهش یافت.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۸    
ICTna.ir - اپل امشب از دو گوشی آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس هم رونمایی کرد. دوربین جلویی این گوشی 25 درصد کوچکتر شده و پشت آن شیشه ای است و صفحه نمایش آن مجهز به شیلد سرامیکی است. ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۲۸    
ICTna.ir - اپل امشب طی مراسمی آنلاین چهار مدل گوشی آیفون 13، آیفون 13 مینی، آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرومکس را معرفی کرد. به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، آیفون 13 با صفحه نمایش 6.1 اینچی به قیمت 799 دلار و آیفون 13 مینی با صفحه نمایش 5 ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بنابر آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور، ضریب نفوذ اینترنت پهن باند در کشور از 110 درصد عبور کرد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
با صدور 2 حکم انتصاب رئیس کل حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سرپرست سازمان فناوری اطلاعات از سوی عیسی زارع پور، تغییر و تحولات در این وزارتخانه کلید خورد.