دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۱:۳۵Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفت تپه»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۳    
خاطره رشادت های عمو لطفعلی در هفت تپه ماناست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۲    
بسته های آموزشی از جمله کیف و لوازم تحریر میان دانش آموزان معلول، ایتام، مناطق کم برخوردار و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی شوش به همت نیشکر هفت تپه توزیع شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
تعدادی از بازنشستگان شوش و هفت تپه با حضور مقابل فرمانداری و دفتر نماینده این شهر خواستار توجه به مشکلات خود شدند. فریدون نیکوفرد (یک بازنشسته کارگری در شوش) در تماس با ایلنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی کارخانه نیشکر هفت تپه تاکنون 80 درصد پیشرفت کاری داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: مرحله قیمت گذاری و کارشناسی نیشکر هفت تپه جهت واگذاری در حال انجام است که امیدواریم تعیین تکلیف نهایی صورت گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه طبق مصوبه شورای هماهنگی سران قوا و براساس بررسی آخرین صورت مالی شرکت تعیین تکلیف شرکت هفت تپه انجام خواهد شد، گفت: در حوزه تسهیلات تبصره 18 تلاش دولت بر این است که نرخ ترجیحی تسهیلات را به مانند گذشته در نظر بگیرد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان شوش و هفت تپه مقابل دفتر نماینده این شهر تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی از برگزاری مجمع عمومی نیشکر هفت تپه و طی کردن مراحل نهایی برای واگذاری قطعی به توسعه نیشکر خوزستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
شوش- نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: پس از تأیید صورت های مالی توسط حسابرسی در هفته های آینده هفت تپه در مرحله قیمت گذاری خواهد رفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از پیش بینی رشد 200 درصدی تولید شکر در این شرکت خبر داد و گفت: اتفاقات مثبت در نیشکر هفت تپه، باعث ایجاد امید در میان کارگران شده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کارگران فولاد پارس هفت تپه با تجمع در محدوده مجتمع، خواستار رفع مشکلات خود شدند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: کارگران شرکت فولاد پارس هفت تپه برای پیگیری مطالبات خود مقابل این شرکت تجمع کردند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
موکب سیدالشهدا شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه روز گذشته شنبه 11 شهریورماه 1402 و به همت کارکنان خدوم و ولایت مدار این شرکت در سه راهی خوانساری، ورودی منتهی به شرکت هفت تپه، راه اندازی و امروز یکشنبه بصورت رسمی کار خدمات دهی خود را به زوار اربعین حسینی آغاز کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، کشت نیشکر برعکس عملیات داشت و برداشت به صورت دستی و با تکیه بر توان کارگران انجام می شود. بخش زیادی از تهیه قلمه، برای کشت در شرکت هفت تپه توسط کارگران و به صورت دستی تهیه می شود و توسط ماشین آلات به زمین های آماده کشت منتقل می شود و تمام مراحل کشت به صورت دستی انجام می شود عملیات ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر هفت تپه پیش بینی کرد امسال میزان تولید شکر در این شرکت 2 برابر افزایش داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کشت نیشکر برخلاف عملیات داشت و برداشت به صورت دستی و با تکیه بر توان کشاورزان انجام می شود. قلمه نیشکر، برای کشت توسط کارگران و به صورت دستی تهیه و توسط ماشین آلات به زمین های آماده کشت منتقل می شود ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر، تولیدِ دانش بنیان، متّکی به دانش و خلاقیت، چراغ راه صنعت نیشکر است و بر همین مبنا، این شرکت، برای توسعه کمّی و کیفی محصولات متنوع اش، از توان نخبگان و پژوهشگران بهره می برد.
یکصد و چهل و ششمین نشست کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به ریاست دبیر شورا و با حضور مسئولان دستگاه های ذیربط با موضوع ساماندهی وضعیت سهامداران شرکت هفت تپه برگزار شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۸    
کارشناسان اداره کل صنعت ،معدن و تجارت خوزستان وشرکت فولاد پارس هفت تپه بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: کارخانه رب گوجه فرنگی هفت تپه طبق اسناد موجود با منابع مالی شرکت هفت تپه و طی قرارداد خرید ماشین آلات و نصب و راه اندازی با شرکت نامجو مشهد بوده که طرف قرارداد شرکت هفت تپه بوده و مالک قبلی هیچ حقی ندارد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
علی نیلی، انصاف نیوز: علی جعفری دانشجوی دوره دکترای سیاست گذاری عمومی دانشگاه علامه، برای نگارش پایان نامه دکترایش، به سراغ کیس های مشخص خصوصی سازی در این سه دهه رفته است و با استخراج مشکلات گریبان گیر بنگاه های واگذار شده ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ مهندس علیرضا دورباشی زاده، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی این شرکت، روند واگذاری هفت تپه به توسعه نیشکر را امیدوارکننده دانست و افزود: با پیگیری های مستمر جناب آقای دکتر ناصری و مکاتبات ایشان در روزهای اخیر با ریاست محترم جمهور و معاون [.. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اگرچه خلع ید هفت تپه تمام شد و شرکت از دست اسدبیگی بیرون کشیده شد، اما تعلل دولت در واگذاری این شرکت به توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، مشکلات جدیدی را برای هفت تپه ایجاد کرده است ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا: بازنشستگان تامین اجتماعی در برخی شهرها از جمله اهواز، ، شوش، هفت تپه و کرمانشاه با حضور مقابل ادارات تامین اجتماعی، خواستار توجه به مطالبات صنفی خود شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا - سرپرست فرمانداری شهرستان شوش گفت: مشکل چند ساله 2 تعاونی مسکن فرهنگیان و هفت تپه با پیگیری های انجام شده برطرف و مجوز لازم برای تکمیل واحدهای مسکونی این تعاونی ها صادر شد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ مهندس دورباشی زاده در بازدید میدانی از روند اورهال و تعمیرات در بخش صنعت گفت: بهره برداری آینده به لطف خداوند متعال و تلاش همکاران عزیز و سخت کوش در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه پر رونق خواهد بود. به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مهندس علیرضا دورباشی زاده، [...] ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت: گلایه های به حق در صنعت خودرو معضلات روی زمین مانده بلندمدت چند ده ساله است؛ نسخه های درمان کوتاه مدت ندارد.مجری و شریک بودن دولت در صنعت خودرو ام المصائب مشکلات صنعت خودرو است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بهادری، سخنگوی دولت گفت: مجری و شریک بودن دولت، ام المصائب مشکلات صنعت خودرو است. دولت برای اولین بار همت کرد که صنعت خودرو به طور کامل واگذار شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۵    
شاهرود_ دومین همایش پیرغلامان حسینی و یادبود شهدای هفت تپه (خادمان حسینی) روستای قلعه نو خرقان شهرستان شاهرود برگزار شد.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : روزنامه شرق نوشت: ماجرای شکایت خبرنگار صدا و سیما از سپیده قلیان به سال 98 برمی گردد. سپیده قلیان که سال 97 در جریان اعتراضات کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه بازداشت شده بود، یک سال بعد و در مدت آزادی موقتش از زندان ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگران فولاد پارس هفت تپه به عدم طبقه بندی مشاغل و تبعیض حقوقی میان بخش های مختلف شرکت، اعتراض کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
ذبیح پور گفت: تاکنون خانم سپیده قلیان را از نزدیک ندیده ام. فقط یک بار به زندان اوین مراجعه کردم آن هم جهت توضیح به قاضی پرونده ای که در سال 1398 علیه ایشان شکایت کرده بودم. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جشن دهه ولایت و امامت به همت روابط عمومی و پایگاه بسیج شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: تعطیلی برخی واحدهای شرکت هفت تپه خلاف منویات رهبری در خصوص شعار سال رشد تولید و کنترل تورم است.
سازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
این شرکت صنعتی با همه محدودیت های موجود، توانسته به رشد و بالندگی برسد و در مسیر این بالندگی، کشت و صنعت هفت تپه را نیز در مسیر شکوفایی قرار داده و در حال حاضر هفت تپه بازسازی شده و در مدار تولید قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۲    
کارگران رسمی نیشکر هفت تپه خواستار بازنگری در طرح طبقه بندی مشاغل شدند.
برترین ها / خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه گفت: تعرض مجدد افرادی ناشناس به محوطه بنای جهانی چغازنبیل با هوشیاری نیروهای حراست این مجموعه ناکام ماند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران رسمی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با اشاره به اینکه اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در این واحد نیاز به بازنگری دارد، خواستار اجرای این طرح برای افزایش میزان حقوق خود شدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه با اشاره به حمله ناموفق افرادی ناشناس به محوطه بنای جهانی چغازنبیل، گفت: با آگاهی نگهبان مجموعه این افراد فرصتی برای آسیب رساندن به مجموعه تاریخی پیدا نکرده و متواری شدند. اکنون نیز شناسایی و دستگیر شدند. خوشبختانه چیزی از بنای تاریخی نه کم شده و نه تخریب.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا: مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه از حمله ناموفق عده ای ناشناس به محوطه بنای جهانی چغازنبیل خبر داد و گفت: خاطیان شناسایی و دستگیر شدند
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۲۲:۴۷    
سطح زیر کشت تاکستان هفت تپه 20 هکتار است که امسال 11 هکتار آن زیر کشت مرغوب ترین نهال های انگور رفته است تا بزرگترین تاکستان ایران به جایگاه اصلی خود برگردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
برداشت انگور از تاکستان های هفت تپه در حال انجام است.
کاوش اخبار   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بازار انگور تولیدی این واحد نیشکری به دلیل کیفیت بالا و عدم استفاده از سموم کشاورزی، پررونق است و به شهرهای مختلف استان فرستاده می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۲    
غریبی گفت: با همت شبانه روزی ستاد پشتیبانی گرگان، پروژه حمام هفت تپه با بیش از 700 متر زیر بنا و 52 دوش ساخته شد که در نوع سازه در منطقه و در آن دوران بی نظیر بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی خواستار تسریع روند واگذاری قطعی مالکیت نیشکر هفت تپه شد و گفت: مالکیت شرکت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۲    
روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان پیرو انتشار خبری با عنوان بازنشستگان شوش، کرخه و هفت تپه خواستار بهبود وضعیت معیشت و درمان خود شدند جوابیه ای صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با مطرح شدن پرونده ی موصوف به کارگران هفت تپه،عملکرد و تلاش خالصانه ی فرزانه زیلابی وکیل مدافع شاکیان پرونده موجب شد تا اصحاب رسانه و فعالان مدنی ضمن رصد کردن سرنوشت حقوق کارگران هفت تپه،عملکرد و تلاش این وکیل مدافع دلسوز را مورد بررسی قرار دهند.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوش گفت: واژگونی یک دستگاه تریلر ولوو حامل باگاس جنب راه آن هفت تپه به محبوس شدن راننده در کابین خودرو منجر شد. ...