جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۴۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای ناسالم»

تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی امروز برای سه شهر تهران، اراک و کرج هشدار زرد آلودگی هوا صادر کرد. بررسی ها نشان می دهد آلودگی هوا نه تنها در تهران کاهش پیدا نکرده بلکه تعداد روزهای هوای ناسالم برای گروه های حساس نسبت به سال گذشته حدود 1.5 برابر نیز افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۲    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _پنجشنبه هفدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 با قرارگرفتن روی شاخص148 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _پنجشنبه هفدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرارگرفتن روی شاخص165 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۸    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _چهارشنبه شانزدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 با قرارگرفتن روی شاخص 116 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۹    
مشهد مناطق مفتح، کریمی، چمن، سجاد، لشگر، نخریسی و ماشین ابزار در وضعیت هوای ناسالم برای گروههای حساس قرار دارند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۰    
سنجش کیفیت هوا امروز _چهارشنبه شانزدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص112 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 111 یعنی در بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. خبرگزاری میزان _ بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 111 یعنی در بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _سه شنبه پانزدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرار گرفتن روی شاخص148 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
سلامت نیوز / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 70 یعنی در بازه قابل قبول قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۳    
هر ساله با فرارسیدن فصل سرما و بروز پدیده وارونگی دما، آلودگی هوا در اصفهان نیز همچون سایر کلان شهر های کشور به مرز بحران نزدیک می شود. بر اساس آمار اداره کل محیط زیست استان اصفهان، از ابتدای سال جاری تا 31 آبان ماه، کلان شهر اصفهان 116 روز هوای ناسالم داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _یکشنبه سیزدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت 9صبح با قرار گرفتن روی شاخص 105 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۸    
پایتخت نشینان از ابتدای سال تاکنون 140 روز هوای قابل قبول، 97 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس، 10 روز هوای ناسالم برای همه افراد جامعه و دو روز هوای بسیار ناسالم، دو روز هوای خطرناک و تنها دو روز هوای پاک را تجربه کردند. (گزارش مربوط به مورخه 7 آذرماه 1401 است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در یازدهمین روز از آذرماه، هوای 5 شهر خوزستان برای گروه های حساس ناسالم است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۳    
کیفیت هوا در کلانشهر تهران امروز _جمعه یازدهم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 110 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا در حال حاضر روی عدد 100 قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است. به گزارش میزان، به گزارش پایگاه خبری شهر، تهران در 24 ساعت گذشته هوای ناسالم برای گروه های حساس را تجربه کرده و شاخص آلودگی هوا روی عدد 108 قرار داشته است. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۷    
کیفیت هوای اصفهان امروز نهم آذر ماه با شاخص 131 درشرایط ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۷    
سنجش کیفیت هوا امروز _چهارشنبه نهم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت 9 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 177 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (آلوده) ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد شاخص آلودگی هوای مشهد هم اکنون بر روی عدد 109 یعنی وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روز های پنجشنبه و جمعه کاهش محسوس دما را خواهیم داشت. به گونه ای که در مناطق مستعد در سردترین ساعات شب دمای هوا به 2 درجه سانتی گراد خواهد رسید.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه های حساس باید در این شرایط از عبور و مرور بی مورد در شهر خودداری کرده و با رصد دقیق وضعیت سلامتی خود هر گونه تغییر در آن را پیگیری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _سه شنبه هشتم آذرماه_ در ساعت منتهی به ساعت 9 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 136 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۴    
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _سه شنبه هشتم آذرماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _ دوشنبه هفتم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 101 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز یکشنبه ششم آذرماه 1401 با افزایش حجم آلاینده ها برای دومین روزپیاپی در شرایط ناسالم و آلوده قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۸    
مشهد شاخص آلودگی هوای مشهد هم اکنون بر روی عدد 127 یعنی وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۱    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _ شنبه پنجم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 115 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای امروز 5 آذر پایتخت در اکثر مناطق در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
هوای امروز پایتخت در شرایط "ناسالم برای گروه های حساس" قرار دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۴    
شاخص آلودگی 178 در منطقه 19! هوای امروز پایتخت با شخص 134 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و بیشترین عدد ثبت شده مربوط به منطقه 19 است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۲    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _جمعه چهارم آذرماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 136 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _جمعه چهارم آذرماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 138 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۶   + ۷۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 152 یعنی بازه ناسالم قرار دارد، این در حالی است که طی 24 ساعت گذشته نیز این شاخص روی عدد 158 قرار داشته است. ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _پنجشنبه سوم آذرماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح در ایستگاه های احمدآباد با شاخص 161 و استانداری اصفهان با شاخص 159 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _پنجشنبه سوم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوای تهران در روز جاری نیز در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم قرار خواهد گرفت اما در اواخر وقت فردا، جمعه، با کاهش غلظت ذرات معلق، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل محیط زیست خراسان شمالی از ثبت 4 روز هوای ناسالم و یک روز بسیار ناسالم در استان خبر داد و گفت: طی 8 ماه نخست سال جاری خراسان شمالی 48 روز هوای پاک را تجربه کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۷    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _چهارشنبه دوم آذرماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 143 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا امروز _چهارشنبه دوم آذرماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح در ایستگاه های احمدآباد با شاخص 170، استانداری اصفهان با شاخص 153 و پروین با شاخص 152 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد شاخص آلودگی هوای مشهد هم اکنون بر روی عدد 95 یعنی وضعیت قابل قبول قرار دارد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر تهران روز گذشته در ساعت 10 صبح با قرارگرفته روی شاخص 137 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است. به گزارش ایمنا، وضعیت هوای تهران به شرح زیر است: ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۶    
رئیس اداره محیط زیست و توسعه پایدار شهری شهرداری مشهد گفت: طی دو ماه اخیر مشهدی ها 19 روز هوای ناسالم را پشت سر گذاشتند.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۶    
هوای امروز پایتخت در شرایط "ناسالم برای گروه های حساس" است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۷    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _سه شنبه یکم آذرماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 137 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا، تصاویری از شرایط ناسالم هوای تهران را منتشر کرد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 112 یعنی در بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _دوشنبه سی ام آبان ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _سه شنبه یکم آذرماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 143 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۶:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- کلانشهر اصفهان در هشت ماه نخست سال جاری یک روز هوای پاک و 116 روز هوای ناسالم تجربه کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _دوشنبه سی ام آبان ماه_ در ساعت منتهی به 11 صبح در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز _دوشنبه سی ام آبان ماه_ در ساعت منتهی به 10 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 101 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.