یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۳۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصادفات منجر به فوت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۵    
رئیس پلیس راه گلستان از افزایش تصادفات منجر به فوت در راه های برون شهری این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کرمان گفت: تصادفات منجر به فوت پنج ماه نخست امسال در مقایسه با پارسال بیشتر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۸    
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با اقدامات آموزشی و فرهنگ سازی پلیس راهور تهران بزرگ در سال گذشته 15 درصد از تصادفات منجر به فوت موتورسواران کاهش پیدا کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۵    
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: رانندگان بی تجربه، سهم بالایی از تصادفات منجر به فوت شهریور ماه راه های برون شهری استان را به خود اختصاص داده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون عمرانی استاندار سمنان گفت: طی یک سال اخیر و طبق آمارها، تصادفات منجر به فوت در جاده های استان نزدیک به یک سوم کمتر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اهواز - معاون عمرانی استانداری خوزستان از کاهش 44 درصدی تصادفات منجر به فوت زائران اربعین حسینی در خوزستان برای امسال خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه ایران: دلایلی همچون پایین بودن قیمت موتورسیکلت نسبت به خودرو سواری و معطلی کمتر در ترافیک پایتخت، ازجمله عواملی است که سبب شده مردم رغبت زیادی به استفاده از این وسیله نقلیه داشته باشند، اما حالا شاهد بالا رفتن آمار کشته شدگان توسط این وسیله نقلیه پرسرعت هستیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قم گفت: در 5 ماه نخست امسال 92 نفر در حوادث رانندگی در جاده های استان جان خود را از دست داده اند که نسبت به پارسال 7 درصد کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۸    
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام از افزایش 9 درصدی تردد زوار از مرز مهران در ایام اربعین امسال خبر داد و گفت: تصادفات منجر به فوت در اربعین امسال در این استان کاهش 60 درصدی داشته است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با بیان اینکه با اقدامات صورت گرفته در اربعین امسال، تعداد افراد متوفی ناشی از تصادفات 50 درصد کاهش داشت، گفت: به طور کلی در سطح استان تعداد تصادفات منجر به فوت نسبت به اربعین سال قبل 28 درصد کاهش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان سرعت و سبقت غیرمجاز را مهمترین عامل تصادفات منجر به فوت در این استان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس حوزه قضایی رابر با اشاره به تصادفات منجر به فوت در محورهای مواصلاتی این شهرستان گفت: سه نفر از شهروندان رابر طی یک هفته گذشته در راههای رابر جان باخته اند که دستگاه قضایی با جدیت با هرگونه اهمال در انجام وظایف و ترک فعل مدیران در این بخش برخورد خواهد کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا، رییس پلیس راه استان کرمانشاه از ترافیک سنگین، اما روان در محورهای استان در موج بازگشت زوار خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۰:۵۵    
بازتاب ایلام/جمع زیادی از اهالی ساکن در محله هانیوان(منتهی به کمربندی غربی/از پارک شقایق تا اداره کل ثبت اسناد و املاک استان ایلام) با ارسال پیام های انتقادی و اعتراض آمیز مختلفی به این رسانه، از حوادث رانندگی و تصادفات منجر به فوت و جرح و خسارت در این کمربندی و نداشتن امنیت و آرامش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون، تصادفات منجر به فوت و جرح در محور های استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 44 درصد کاهش داشته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۰۳    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تخلفات موتور سیکلت سواران را دغدغه جدی پلیس دانست و گفت: موتورسیکلت سواران عامل 45 درصد تصادف های منجر به فوت در طی چهار ماه گذشته بوده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۳    
خبرهایی از چند شهر گلستان را در بسته خبری اخبار کوتاه ببینید.
مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: طبق آخرین گزارش های پلیس بیش از 93 درصد تصادفات به خصوص تصادفات منجر به فوت به علت خطای انسانی و عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بوده است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۶    
قم قطب تولید موتورسیکلت در کشور است؛ اما متأسفانه تصادفات منجر به فوت این امتیاز بزرگ اقتصادی قم را به حاشیه برده و شهروندان از موتورسیکلت بیشتر مرگ ومیر در ذهنشان تداعی می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت:49 درصد از تصادفات فوتی شهر تهران مربوط به موتورسوران بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از افزایش 50 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری به وقوع 2026 فقره تصادف در استان از ابتدای امسال تا کنون اشاره کرد و گفت: آمار تصادفات در این بازه زمانی 12 درصد و آمار تصادفات منجر به فوت 50درصد افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۸    
شهردار قزوین گفت: در راستای ایمن سازی نقاط حادثه خیز سطح شهر و با توجه به وقوع تصادفات منجر به فوت عابران پیاده در محدوده منتهی به پل روگذر سرداران، نرده گذاری میانه بلوار شهید بهشتی در این محدوده افزایش پیدا کرده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۱:۵۶    
روزنامه ایران: بر اساس پژوهش هایی که چندی پیش توسط پلیس راهور پایتخت انجام شد، آمارهای جدید تکان دهنده ای به دست آمد که نشان می دهد، موتورسیکلت ها تا اندازه قابل توجهی در تصادفات منجر به فوت و جرح مقصر هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کیش -ایرنا- رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش با اشاره به فوت یک جوان راکب موتور شارژی دیگر در این جزیره گفت: طی سال جاری تعداد تصادفات منجر به فوت موتورهای شارژی در کیش به هشت نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۹    
فرماندار گالیکش گفت: برای کاهش تصادفات منجر به فوت در محور ترانزیتی مینودشت - گالیکش - تنگراه، باید هر چه سریعتر این محور تعریض شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کیش – ایرنا – رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: تعداد تصادفات منجر به فوت موتورهای شارژی در این جزیره طی 20 روز گذشته به سه مورد رسید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کاشان گفت: در تفکیک آمار حوادث رانندگی منجر به فوت در سطح شهر کاشان سهم موتور سوران بیش از 60 درصد بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به افزایش 10 درصدی تصادفات منجر به فوت موتورسواران در 3 ماهه امسال گفت: در بررسی کروکی ها، بیش از نیمی از رانندگان متخلف فاقد گواهینامه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جاده های بعضاً غیر استاندارد با وجود نقاط حادثه خیز بسیار زیاد موجب شده تا سالانه شاهد تصادفات و فوتی های بی حد و حصری در جاده های استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم به طوری که برای مثال در 14 کیلومتر از راه های این استان بیش از 10 درصد تصادفات منجر به فوت صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان گفت: تصادفات منجر به فوت خوزستان در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بیشترین درصد تصادفات منجر به فوت در فصل بهار مربوط به موتورسیکلت سواران بوده است.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۰۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
منجیل خبر به نقل از ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: در بررسی های آماری تصادفات منجر به فوت در سطح استان که در مدت 3ماهه ابتدایی سال جاری رخ داده متأسفانه شاهد سهم 35 درصدی موتورسواران در این تصادفات بوده ایم. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از سهم 35 درصدی موتورسواران در تصادفات منجر به فوت در سه ماهه ابتدایی سال 1402 در استان اصفهان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۷    
استقرار رسمی اداره پزشکی قانونی در این شهرستان مهم و استراتژیک که فاصله زیادی با مرکز استان دارد سبب شده که در موارد ی همچون تصادفات منجر به فوت و یا قتل و... خانواده متوفیان رنج دوچندان بعد مسافت و معطلی را تا مرکز استان نکشند که نشان از توجه دستگاه قضایی و مسئولان مرتبط می باشد که قابل تقدیر است .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از تعیین 108مورد سهم تقصیر در تصادفات منجر به فوت و جرح در راه های درون شهری استان برای سازمان ها و دستگاه ها طی مدت یک سال گذشته و دو ماهه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان گفت: از عصر چهارشنبه تا امروز شاهد کاهش 28 درصدی در وقوع تصادفات منجر به فوت و کاهش 21 درصدی در تعداد مصدومین تصادفات در محورهای استان بودیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان نحوه اقدام رانندگان در تصادفات جرحی و فوتی برابر ماده 87 آئین نامه راهنمایی و رانندگی را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۱    
مدیرکل راهداری جنوب استان کرمان با بیان اینکه 50 درصد تصادفات منجر به فوت ناشی از واژگونی است، گفت: بیش از هزار کیلومتر از راه های جنوب استان نیازمند اصلاح شیب شیروانی است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
از مجموع متوفیان تصادفات البرز ، 124 نفر در محورهای درون شهری داخل حریم، 246 نفر در مسیرهای برون شهری داخل حریم راه، 11 نفر در مسیر جاده روستائی و یک نفر از فوت شدگان در خارج از حریم جاده جان باخته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: پارسال 231 نفر در حوادث رانندگی جاده های کهگیلویه و بویراحمد جان باختند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به لزوم اصلاح نقاط حادثه خیز گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل داده های آماری و افزایش تصادفات وجود نقاط حادثه خیز در جاده های استان فراتر از آمار راهداری و حمل و ونقل جاده ای است.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رسانه های شهرستان نقده عصر روز گذشته از برخورد دو دستگاه خودروی سمند در جاده نقده به اشنویه حوالی روستای علی آباد خبر دادند که منجر به جان باختن یک جوان 27 ساله با هویت بهروز تیمورنژاد شده است. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مهدی رشیدی در جلسه کمیسیون اجرایی آئین نامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان ، بر ضرورت اجرای زیر گذرها در بزرگراه حد فاصل فاروج تا بجنورد تاکید کرد و گفت؛ مصوبات جلسه کمیسیون اجرایی آئین نامه مدیریت ایمنی لازم الاجرا بوده و ادارات متولی ملزم به انجام آن در زمان مقرر می باشند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فارس با بیشترین آمار قربانیان، دوباره رکورددار تصادفات منجر به فوت کشور در یکسال گذشته شد، خبری تکان دهنده که نشان میدهد درسالی که گذشت مُهر وفات به شناسنامه یکهزار و 565 نفر استان فارسی زده شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه عمده متخلفین رانندگی در رده سنی 20 تا 30 هستند گفت: 49 درصد تصادفات منجر به فوت ما ناشی از عدم توجه به جلو است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان قم از افزایش 26 درصدی تعداد تصادفات منجر به فوت در قم خبر داد و گفت: اگر بتوانیم دو بلوار غدیر و خداکرم را کنترل کنیم، تعداد 25 مورد فوتی در شهر قم کاهش خواهد داشت ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرزین فرشاد روز دوشنبه در نشست بررسی مناسب سازی معابر کرج افزود: بخش عمده این تصادفات حین عبور از عرض خیابان ها و سایر معابر کرج رخ می دهد. وی ادامه داد: بر این اساس طرح مناسب سازی معابر با هدف پیشگیری از تصادفات در کلانشهر کرج برای افراد سالم و معلولان در دستور کار قرار گرفته است. ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور قم گفت: بیشترین تصادفات منجربه فوت در قم مربوط به بلوارهای الغدیر و حاج خداکرم است و اگر این دو معبر کنترل شود، سالانه 25 فقره منجربه فوت در قم کاهش پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم گفت: سال گذشته شهر قم از حیث تصادفات، با افزایش 16 درصدی نسبت به سال 1400 روبرو بوده و طبق سامانه رخداد پلیس راهور، متاسفانه از 86 مورد تصادف منجر به فوت در سال 1400 به 112 فقره در سال 1401 رسیدیم که حاکی از افزایش 30 درصدی تصادفات منجر به فوت در قم است.